Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
7. mar 2009

som rychla...ja tipujemze zajtra dostanem s drutom do oka 😀

lalupa
7. mar 2009

nemyslim, skor budes prekvapena... na zle sa skoro zabuda a hlavne,ked sa vypustaju z ust bleee veci, ani si na to nespomenie, uvidis, akoby sa nic nestalo a kytica bude na hiiiikanieeee 😉 a zahrnie ta darcekmi 🤐

yasmina
7. mar 2009

chaaa tak toto teda science fiction 😀

yasmina
7. mar 2009

bambusiky ti tak dlho hajkaju?

lalupa
7. mar 2009

a uvidis tie pusinky od malinkych 😵 😵 😵
to kamoskin maly jej minule povedal,ked pozerali miss, ze "mamicka, su pekne, ale ty si najkrajsia na svete" 😵 😵

das vediet 😉 ja take povahy poznam...mna uz nic neprekvapuje

lalupa
7. mar 2009

sama som prekvapena 😕

vlastne nie, si mi ju zobudila 😀 uz bolo nacase, nevadi, ona mi zobudi druhu, dame nejaku vitaminovu bombu...

lalupa
7. mar 2009

papa zatial, vecer nepridem, pride segra s celou rodinkou, bude u nas husto 😵
tak vela nepiste 😉

elenita
7. mar 2009

lalu, mam 23, zda sa mi, ze aj womenne ma tolko. Mozno sa mylim o rocik hore-dolu..... 😉
Tak pekny vecer. Mne ide MM zapijat dve babatka, co sa narodili jeho kamaratom, tak ho uvidim az zajtra rano 😅

nana77
7. mar 2009

zuzik, TOMASKOVi vsetko najlepsie k meninkam!!!!! 😵 😵 😵

womenne
7. mar 2009

elenita prave som ti to poslala 😉 čo je to ta hodnota čo si sa pytala som zabudla 😕
jej ta to mame rovnako 😵

zuzka aj my sa pripajame všetko najlepšie k meninam 😵
my sme boli na nakupoch bože to zas padlo penez 🙄

yasmina
7. mar 2009

takze som tu najstarsia 😕 😕 😕

womenne
7. mar 2009

čooo?a kolko ti je???

elenita
7. mar 2009

womenne, diky 😉
Apgarovej skore som sa pytala, to nevadi, ked si zabudla. Predsa len, drobci su uz velki a clovek si nemoze pamatat vsetko 🙂 . Moji bubaci to mali ukazkove 10/10 obaja, tak to sa lahko pamata 😅 . To meraju hned po narodeni, 5 min po a 10 min po tusim, hodnotia tam dychanie, farbu pokozku, pulz a tak, kazda z tychto veci ma priradene hodnoty od 0 - 2. 10 bodov je maximum.

nana77
7. mar 2009

yas, ja som rocnik 77 😉 , a ty? nevyzeras, ze by si tu bola najstarsia 🙂

yasmina
7. mar 2009

aj ja 77 hehe v lete 32 😠

womenne
7. mar 2009

no bože jake mladice 🙂 vyzerate na 25.
naši sa prave pobilia ja stale kycham moj nos asi čosi chce.

nana77
7. mar 2009

wom, dakujemeee 😀 😀

no vidis yas, tak som o par mesiacov starsia, ja 32 v marci....27 🤐

helka1
7. mar 2009

No asi ja tu budem najstarsia 😔 😔

jami3
7. mar 2009

helka nie, ja 😠 😀

helka1
7. mar 2009

nuz iste uz sme to tu ras riesili 😀

jami3
7. mar 2009

my už aj prvú škôlkarsku chorobu máme za sebou. Ale už sa to lepší, no ešte týždeň doma. Ja v práci - ešteže je svokra doma - pol dňa to s nimi vydrží.
Udávajú sa tu miery aj takých prerostlých bábätiek? 😀 Sme boli na trojročnej prehliadke: obaja 16 kg a 96 a 96,5 cm - jak keby boli dvojičky.
Tak sa držkajte - nepríjemnosti a choroby nech vás obchádzajú. Oslávencom všetko náááááj želáme 🙂 🙂 🙂

jami3
7. mar 2009

ale ja sa s tým vekom nerátam, ja som riadny absentér 😝 ale ja vás potroške sledujem, či ste OK 😉

grmitko
autor
7. mar 2009

Zuzi, Tomáškovi všetko naj naj naj

Jami super miery maju na 3 roky, nasi su jak pierka oproti nim 😀 😀

grmitko
autor
7. mar 2009

a k veku, ja v aprili oslavujem 30 😅 ten cas nam nejako leti.... 😉

womenne
7. mar 2009

ty blaho že 16kg 😕 o to my mame menej 12.3 ideme na poradnu ja ich snad natlačim čokoladou a niečim riadne kalorickym 😀
ozaj očkuje sa v 3roku???

womenne
7. mar 2009

Ahoj Saška mi nemame kedy ani pokecat slubuj tento tyžden bude volnejši tak ja sa ozvem teraz padam zbierat hračky lebo drahy kupe tak nech postiham.
potom ideme robit približny finančny plan a zavolat našej finančnej poradkini aby pohlas uverom v pondelok pojde drahy pozriet so znamym ten pozemok a obehat urady či ieje poddolovany alebosa ta neplanuje(dufam že nie)ale ak je vše ok tak ho kupime 😵 ta pa ja letim

jami3
7. mar 2009

Dani a koľko vážia vaši mládenci? Teraz ich dr. len prehliadla, odvážili sa a merali - pichanec žiadny 😉 . Našťastie je s nimi spokojná- vyzerá to byť OK po všetkých stránkach.
Len Lili ostal dosť na mňa malepený - aj škôlkové rána znášal horšie no a keď sú teraz doma, tak sa musím vyplížiť ako nejaký zločinec z domu, lebo je rev. Už keď ma vidí obliekať si niečo iné ako tepláky, je zle.
Ja mám toho tiež tak nejak dosť - večer občas prečítam, čo nové ale písť ? a akosi ani nie je o čom... 😉 No hold zamestnaná žena 😀

grmitko
autor
7. mar 2009

jami nevyhovaraj sa na zamestnanost 😀 😀 😀 😀 zanedbavas nas xixi 😝 😝 😝

jami3
7. mar 2009

som si toho vedomá 😔 , polepším sa - teraz letíme do Tesca a pak...

grmitko
autor
7. mar 2009

ale nebr ma vazna Jami, ja len v ramci srandy 🙂 urcite mas toho vela