Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
21. jan 2009

Saška ako dnes maly?raz si my spominala nejaku rybu a zabudla som ako sa vola pripomenieš mi?

yasmina
21. jan 2009

womenne zeby velrybu? 😀

grmitko
autor
21. jan 2009

Danka, dnes pohoda, ani neplakali cely den, dokonca aj ryzu s hraskom zjedli, masko a polievku nechceli, ale aj to je uspech

ryba je pangasius, alebo aj sumcek vietnamsky 😉

yasmina
21. jan 2009

no idem uspat bambuchy lebo sa uz motaju a padaju...

lumah
21. jan 2009

yasminka moji sa práve zobudili, pichla som im prso, lebo na obed nestihli a už valcuju hračky v ohrádke. 😀
Dnes mali na obed mrkvičku so zemiačikom a všetko spucovali a za tým flašu mliečka. Chvilu ich nadrapovalo, tak som im na lyžičku dávala menej a išlo to. 😀

katarinka123
21. jan 2009

LUMY TY ESTE KOJIS?

womenne
21. jan 2009

pangasius jaaaj už viem super zajtra to kupim unas to totižto nemalitak som to nerobila a ani otnej nepočula to som žila v zapadakove že? 😝 chcela som ist von ale prši tu takže sedime doma maly sa nahanaju 😝
Saška a možeš mi poslat recept ako ho pripravuješ?

katarinka123
21. jan 2009

tak to kupujem aj ja je to dobra rybka,bez kosti,mi sme ju mali aj na vianoce

grmitko
autor
21. jan 2009

kati aj my sme ju mali na vianoce namiseto file,, leboj a av tom vzdy najdem kosti (vo file) a toto je super, aj mali si dali, aj my sme si pochutili

danka, uplne jednoducho, dam ho na masle na panvicu, posypem korenim na ryby, iba tak jemne, prikryjem pokrievkou a necham dusit tak 4 minutky z kazdej strany, a je to hotovo, je to velmi rychle a velmi chutne, alebo sa da aj normalne obalit ako file, tak je tiez vyborny, alebo zapiect, to uz je na tvojej fantazii 🙂

katarinka123
21. jan 2009

ja som malym ete nedavala

rosarita20
21. jan 2009

pangasia mame aj my velmi radi, minule sa tu rozputala diskusia o tom v akych podmienkach tie ryby chovaju, ale co dnes nie je prepchate kadejakymi "humusmi"?
Sasi, takze sa to bude len a len zlepsovat, drzim palce 🙂
My sme chceli tych nasich oslavencov zobrat niekde von, ale leje ako z krhly...☹ Teraz maluju s ocinkom zvierata, dufam, ze zase bude viac po mikinach 😠 😀

grmitko
autor
21. jan 2009

Kati tomu mozes verit, ze viac bude po mikinach ako na papieri, aj u nas to tak byva 😀

kili
21. jan 2009

ja som to tu už písala, ale pangeasa už nekupujem, chutil mi, aj malím, ale toľko čo tu podávali linky, a všade sa o ňom hovorí, že v ňom sú všetky svinstvá s korei, tak ho teda nekupujem.
kúpim malých pstruhov (500g sú tam traja) a tie kosti sú úplne ako vlasy, vôbec nepichajú a nemali sme s tým problém, ono je to už ako šproty al. sardinky, kde sa tie kosti jedia. vyberám chrbtovú a z hrudného koša, tie idú v pohode, a tie s chrbta sa snažím, ale až tak to nekontrolujem a v pohode 😉

rosarita20
21. jan 2009

kili, keby sme vedeli ake su svinstva v tom alebo onom druhu potravin, tak nejeme niiiiic 😝
(vid len kuracie maso) Podla mna radsej z kazdeho rozku trosku ... 😉

womenne
21. jan 2009

rosarita moja rečč prave som to chcela napisat 😉 ja to tiež neriešim.

rosarita20
21. jan 2009

wom 😉

kili
21. jan 2009

však ja viem, tiež neriešim všeliaké blbosti, ale o rybách sa hovorí, že natiahnu do seba všetko čo je vo vode, tak preto to už odmietam. však aj tie pstruhy nie sú úplne ako pred 200r, ale s tým už nemôžem nič robyť

womenne
21. jan 2009

viedli sme vojnu o PC a prehrala som 🙄 takže ahoj zajtra 😉

kili
21. jan 2009

won, akú, kameň papier nožnice?

womenne
21. jan 2009

nie šteklenie 😀 už padim lebo to zase schytam 😀

grmitko
autor
21. jan 2009

Danka, tak dobru noc 😉

jami3
21. jan 2009

Ahojte,
tá fotka s farbiacimi deťmi mi pripomenula niečo -ponáhľala som na autobus k dokine -všetko na sekundu rozrátané - vystrojiť deti asi ročné, seba, Olivera, - deti už v čistých plienkach - len obliecť. No musela som čosi vybehnúť z izby - by ste neverili, čo všetko sa dá nafarbiť s jednou pastou Imazolu 😕 A jak fajno ide z valsov, celého telíčka, koberca, skrine a čalúnenia postele.... 😀 Dokonca aj do pusy zostalo - a evidentne chutil 😝 😀 . Ale autobus sme stihli 😀

miriamkac
21. jan 2009

jami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....pre to som aj pisala poznamku na dane foto: nikdy nehovor nikdy... 😝

froschka
21. jan 2009

ahojte, spominala som vam vcera problem zo zaspavanim deti, tak uz som na pokrokoch a teraz vam porozpravam nasu uspavaciu individualnu storry 😀
Takze vecer zase decka vystrajali ze nechcu same spat, vzala som ich ku mne do postele no neuspesne,najprv heidi a potom mi bolo mendy luto tak som ju vzala tiez..no baby sa bavili ako nadopovane drogou stasteny...tak som odniesla pokojnejsiu mendy do postele a vzala som si heidi, v rukach musela mat obe sriekacky co jej podavam lieky a tak sa napila flase mlieka potom som ju odniesla do jej postele a prehnuta cez mrezu som ju drzala v lahu kym nezaspi, zaspala a to je uz pokrok ze nemusim s nou do mojej postele....mendy bola akoby urazena, stala v kute postele a nedala sa mi ani pomojkat, tak som ju vzala do obyvacky dala jej do ruky drevenu sosku macky ktoru miluju obidve a s mackou v rukach zjedla jogurt lebo mlieko nebola sanca...tak som ju dala do postele a zaspala s drevenou mackou...takze toto su moderne vylepsovaky ked plysaky nepomahaju...jedna je a spi s drevenou mackou a druha je a spi so striekackami 😀 😀 😀

lalupa
21. jan 2009

ahojte, tak ja som dnes skoro volala sanitku ☹ myslela som, ze akutne brucho 😔 , ale dalsi rez som si uz nevedela predstavit, ten jeden ma odstavil na par mesiacov...vyzeralo to na extraut.grav alebo apendicitidu, teraz podvecer som mala pocit,ze potrat...som jedna super troska, seknute krize, priserne krvacanie, mdloby, skoro som vracala, zimnica, priserna slabost a este vela toho

yasmi, fungovala som tak dnes, ze som skoro odpadla aj s deckom na rukach, nastastie prisla mama, ja som nevladne lezala par minut ☹

rosarita, prajeme vseeetko najlepsie a najkrajsie 😵 😵

miriamkac
21. jan 2009

lalupa....to mi je luuuuto... 😔 ............drzim palce... 😕

tatolu
21. jan 2009

lalu a teraz si OK?
Už to prešlo?

lalupa
21. jan 2009

cakam,aka bude noc a priatel chirurg na telefone 😔
dakujem

katarinka123
21. jan 2009

DNES MAJU DECKA POCHVALU RIADNE SPIA UZ OD 21:00 TO SA MI ASI ESTE ANI NESTALO 😀

katarinka123
21. jan 2009

LALU TAK SA DRZ A prajem pojojnu noc