Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
22. jan 2009

yasmin ja som tiež nechcela pomoc od manželovej rodiny,skus si dat inzerat alebo cez realitku ak ti to dovolia financie 😉

yasmina
22. jan 2009

no budem musiet niekoho najst...

womenne
22. jan 2009

hura držim palce aby sisi čoskoro mohla oddychnut ved to už potrebuješ,kolko si už vlastne poriadne nespala?

margaretka11
22. jan 2009

jémine wom, žabu? Niekedy si to naše podvedomie vie z nás poriadne vystreliť 😝

takže choroba? No, dúfam, že ak náhodou Simonka ochorie tak to bude len niečo bežné, s čím vieme bojovať. Wom, ďakujem ti za výklad 🙂

yasmina
22. jan 2009

margaretka mrkni na
http://www.vestba.eu/sk/sny-a-videnia/snivanie/
a pozri si smrt, voda mutna utopenie atd...

womenne
22. jan 2009

mar,neboj inač ja som som potej kradeži dostalo od krstnej echo ako zistit kto nam to ukradol ono sa to naozaj splnilo vtey sme ešte nevedeli že to bola segra a minule sa mi to znovu snivalo,teda pred 2dnami a už som nezaspala bolo to ako v skutočnosti,som plakala a triasla sa 😢

yasmina
22. jan 2009

wom ta okradla segra???

womenne
22. jan 2009

moje užasne dvojča 😝 ale nechcem to riešit iba som pisala že sny sa niekedy plnia niekedy nie ako ten stou žabou 😀

yasmina
22. jan 2009

wom. ok...len to znie cudne...
baby blizi sa 11...idem uspavat nezbedy 😉

womenne
22. jan 2009

tak to ja by som mala mat napadnikov podla tej žaby 😀
mne starka vždy vravela že mutna voda je na chorobu a hlina je na smrt.

kili
22. jan 2009

kati, čo 😲 ani som moc nepostrehla, čo jej vlastne bolo? ja som čítala niečo o bolestivom chrbáte, to spôsobilo to mimomaternicové? 😕

rosarita20
22. jan 2009

Kili, ja som nechcela vcera lalupu strasit, ale jej priznaky boli presne na extrauterinu ☹ (krvacanie, bolave krize a cely chrbat, mdloby, zvracanie, zimnica, priserna slabost...) Bohuzial poznam to z vlastnej skusenosti ☹

margaretka11
22. jan 2009

wom, yasmi ešte raz vám ďakujem za pomoc 🙂 . Pozrela som si aj ten link Yasmi, čo si tu dala, noooo, tiež nič príjemné, utláčanie a samé prekážky v živote 😝 . Takže budem tíško dúfať, že nič zlé sa tej mojej sýkorke neprihodí 😔

kili
22. jan 2009

ros, aha, no ja som to nejak netušila a myslela som, že len chrbát, tak som to ani nejak neštudovala.
no je mi to ľúto ☹

nana77
22. jan 2009

LALUPKA!!!! 😢 😢 😢 zlatko, drz sa! a rychle zotavenie.... je toto vobec mozne???!!!

yasmina
22. jan 2009

Lalu vcera som mala vecer taky zly pocit...si poobede pisala ak ti je zle a tak a ptom si sa neozyvala a vkuse si mi chodila po rozume...ze co ti je...a normalne som mala pocit ze nie je s tebou dobre a dnes citam ze si v nemocke ☹
Katullka nevies v kt. nemocke lezi? ci nepotrebuje nieco vybavit lebo Rastislavku ma moj MM pod palcom ...
Margaretke nic zle to nebude neboj...ja som tolko krat mala zle sny a radsej nevykladam...

tatolu
22. jan 2009

Margaretka, ja som počula, že keď sen vyslovíš nahlas, tak sa nesplní 😉 A toto na MK je riadne nahlas 😀

yasmina
22. jan 2009

Moji stale spia 😕 😕 😕
jasne ked sa v noci vystraja tak sa im teraz chrape

kili
22. jan 2009

yasmina, choď im tam zavrešťať, nech vedia, aké to je 😀
naši spali pekne, chvíľku plakali, lebo sa spustil niekde alarm asi na 3min., ale ani som za nimi nešla, lebo to mrnčali len v takom polospánku a keď prestal, tak hneď spali ďalej. a budíček som síce mala na 8mu, ale zvonil mi každých 9min. a o 8.45 som ho aj vypla a napokon som vstávala až o 9.30 😅 , to už hučal aj A. 🙂
no a S. zatiaľ pekne papal, aj mlieko všetko vypil, tak hádam to bude pokračovať. na obed budú mať zemiakový prívarok z vajíčkom.

yasmina
22. jan 2009

kili heeeeee si ma pobavila 😀
aj ja mam na obed zemiakovy privarok 🙂 varila mi kamoska aj masko a vecer o 18tej mi to priniesla...
uz su horeeee
paaa

tatolu
22. jan 2009

No Yasmi, moc si si neoddýchla.

yasmina
22. jan 2009

no to teda nie...som sa stihla najest...umyt flase detske...dat pradlo do pracky...jednu varku vyvesit...prevarit im voda...zaliat si kavu...uvarit im zemiacik,mrkvu,brokolicku a kurac.prsia a boli hore 😒

grmitko
autor
22. jan 2009

ahojte babulky

tak podavam najnovsie spravy, deti dnes spali prvykrat v jasliach, ano citate dobre SPALI 😀 , sice to bolo s polhodinovou predohrou placu, ale zaspali a spali hodinku, potom mi volali, ze su hore tak sme ihned sla pre nich (iba medzi nami, od trisvtrete na jednu az kym nevolali som sedela pred jaslami v aute 😅 ) deti usmiate, vyspate, domko s usmevom, leusko zacal plakat, ale inak v pohode, sice obed zase len tak obrblali, ale aspon nieco, aj to uz je pokrok, na to ze tam nechcelii zjest nic, teraz si daju aj ked len trosku aj polievky aj druheho

Kati, odkaz lalupke, ze jej drzime palce, nech je rychlo ok, a ze jej posielame pozitivnu energiu

nejdem vas docitat, len som tak pochytila tie spravy o lalupke tak reagujem, potom vas docitam, deti sa tu po mne liepaju 🙂

yasmina
22. jan 2009

grmitko tak to je super ze to takto znasaju...
a nepises ako ty a praca?

grmitko
autor
22. jan 2009

yasmi nepisem, lebo to nevyzera dobre, moje miesto mi spat nedaju,nove mi nikto nehladaju sama si to nahanam, kazdy tam ale na mna serie, nikto sa neozve, ja musim personalistu stale nahanat a zistovat, co je volne a ci mi moze pohovor dohodnut, ale kasle na mna, tak to vyzera tak, ze budem musiet hladat novu pracu a deti budu musiet z jasli prec kym si nieco nenajdem, je mi to hrozne luto, lebo si zvykli, ale ak si pracu nenajdem za tyzden, tak to budeme musite tak spravit, lebo nam to financne nijako nevyjde ☹ ☹ ☹ skusim sa dohodnut s iraditelkou, ci by nam tie miesta podrzala, kym si nieco najdem a budem intenzivne posielat zivotopisy a hladat, myslela som ze to bude jednoduchsie s tym povodnym miestom, ale to ma odpisal, ze to nedavno obsadili a to teraz nebudu presuvat tu babu, lebo nastupila iba nedavno, tak som z toho pristupu sklamana a dost ma to rozhodilo a co ma jnajviac nahnevalo, ze vedel od polovice decembra ze chcem nastupit ale az min uly piatok mi povedal, ze moje miesto je obsadene a poslal ma na pohovor na miesto, ktore je uplne odveci ☹ ☹

grmitko
autor
22. jan 2009

uff ale som sa vykecala 🙂

yasmina
22. jan 2009

tak to mi je luto s tou pracou 😒 a teraz ked si drobce ako tak zvykli ich vyberies z jasli...no nemas to lahke...

kili
22. jan 2009

grmitko, a nedostaneš odstupné? že zatiaľ z by ste tie peniaze využili na jasne a ty by si si v kľude hladala prácu 😕

womenne
22. jan 2009

Saši juj viem ako si ho velmi chcela je mi to luto ale ty si šikovna najdeš si niečo i ked ženy to maju tažke ☹ moj je dnes na firemnej oslave ten sa ma 🤐

grmitko
autor
22. jan 2009

kili a vies ze to ma ani nenapadlo? musim sa spytat, dik za tip 🙂