Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
3. apr 2009

yasmin pokračuj oni su už velky na 2 spanky a nieje dobre ani pe teba ani prenich ked chodia spavat o 23.00.
ono t potvra pisali sme ti žemožno aj tyžden len vydrž.
dnes im posun obednajšie spanie čo najdlhšie,a večer to iste snaž sa aby šli až o 20.30
ja som namalych kolko krat nakričala,neboj niesi sama všetke sme si tym prešli,ono skor či neskor by si do toho musela prejst.teraz bude leto budete stale von tak si daj snimi večer ešte prechadzku a unavia sa.
joj tak ti držim palce 😵

lenkamt
3. apr 2009

ahojte 🙂

mali sme pokazený pc 😠 lebo kofky ho hore dole zapínajú, behajú s myšou a šťukajú kadečo 😅

ďakujeme, že sa tešíte z naších výsledkov 🙂

Nan - som rada že sa to zlepšuje a operácia sa možno nebude konať 🙂

Lalu - naše minulý rok iba čiapka na šnúrky, v lete nič. ľudia aj zazerali aj mali blbé poznámky, ale mňa ozaj nebavilo celú prechádzku zbierať klobúky. prežili to bez úpalu a iných následkov 😅

Yas - vydrž 😉 aj my sme mali obdobie že o 19.30 zaspali , za hodinu sa zobudili a museli sme uspávať nanovo, ale zvykli si 😉

a tešííííííííííííííííííííííím sa že je teplo, môžem konečne umyť okná 😀

womenne
3. apr 2009

dnes ma byt unas 18stupnov jej sa vytešujem už teraz som davala na balkon pradlo a je tam prijemne 😵
konečne je tu jar,inak už som vyriešila spanie na slovensku je to rozdelene v piatok spime u svokrovcou a sme tam doobeda potom ideme ku kamoške a podvečer knašim a spime tam do nedele,a večer ideme domov,neccem byt na V.pondelok na slovensku minule mi švagrina zliala malych a ochoreli 🙄 takže nejdem riskovat.

grmitko
autor
3. apr 2009

ahojte
ja som si spravila vcera vylet s drobcami, boli sme u mojej babicky, ked bolo tak krasne 🙂

yasmi urcite vydrz, dva spanky uz urcite nepotrebuju a to ze spali do 7,30 je super, nasi vstavaju medzi 5-6 a potom uz nespia, takze to ej super cas aj tak 😉 ale urcite vydrz, zvyknu si neboj, len to chce pevne nervy 🙂

yasmina
3. apr 2009

no dufam...ale bola makacka lebo sa budili casto...a ten ich zachvat zurivosti medzi 21:45 trval 50 min. ale som sa nedala...ziadne svetlo, hracky...nic...az mi bolo luto aka som na nich zla...

womenne
3. apr 2009

🙄 🙄 🙄
som nas..ta,tak som teraz robila strechu s BEBE keksov a kym som šla zapnut pračku tak mi maly polovicu zjedli,a polamali 🙄 🙄 🙄 takže som musela dat len jednu vrstvu som zvedava ake to bude no nabuduce ich zavriem do izby alebo to budem robit ked budu spat.
no teraz sa idem pustit do varenia mesa polievku už mam ale sa mi tak nechce šla by som von ked je tak krasne ale musim navarit.
yasmin si viem predstavit čo zvadzali teraz padne vhod že tam nemaš manžela že??

yasmina
3. apr 2009

wom. no ked im nedavas jest 🙂))
ale si viem predstavit ze nieco dlho robis a zas moment ti to znicia... 😒 ja zatial nepeciem ale to naozaj asi ked spia treba robit lebo vies chcu ti pomahat ...
inac si mohla odfotit tie nausnicky som zvedava...
je super ze manzel tu nie je ked sa zavadzaju novoty...

womenne
3. apr 2009

no chcela som ale nemam kablik na fotak kdesi sa nam stratil,ale skusim cez manželov telefon ma novy a foti uplne užasne,len ma hrozne bolia dierky som nemala naušnice strašne dlho ☹
no veru oni chcu hrozne pomahat minule sme robili zemiakove placky tak som ich nechala kulat cesto sa snim hrali,muka bola aj po zemi a viacej na nich jak na doske 😀 sranda bola len tatiko o to prišiel bol ešte v praci,sranda mali to aj na čele vlasov no všade hned šli do vane.

no prave skušame ten zakusok a je super mnam asi do večera neostane 😀

lalupa
3. apr 2009

yasmi nepostrehla som, o ktore j ti zaspali podvecer, ibaze su unaveni okolo 18,48 daco...
bud nekompromisna, oni su teraz v obdobi,ked sa chcu hrat, skusat, objavovat, neustup, ked je tma,je vecierka a basta...
su v postielkach? ak ano, nechaj ich tak, hoci aj krickat, pohladis, ze si tam, das pusu a odides
nase si zvykli mat tvrdy spanok,ked jedna rusi, ale samo,ze nie stale 😅
ak ides na jeden spanok, tak to skus nastavit tak, aby boli vyniceni dostatocne,ale aby aj ty si si vedela porobit veci
ked vstavaju o 7,30, podla mna medzi 12-14 spanok a potom najskor 8-8,30 vecer
potrva to dlhsie,ale ak pojdes presne, zvyknu si 😉
mozno len pozorovanie, co vam najlepsie vsetkym vyhovuje, potrva par dni... 😅
drzim palce 😉

yasmina
3. apr 2009

lalu zaspali 19:45 a 20:00 potom bol budicek o 21:45 50 min. boli hore a potom spali do 7:30 s prestavkami na mlieko a caj...samozrejme ze Max plakal v noci ako vzdy...
nie su este v postielkach su na posteli...
teraz uz polahuju po zemi ...chcem potiahnut aspon do 12tej aby vydrzali...

womenne
3. apr 2009

tak naši spia,idem si umyt podlahu a zvalim sa na gauč,sa mi už nič nechce,dnes lkupime malym prilby a vytiahneme bycikle juj sa tešim dufam žeto už budu vediet.
No maly to konečne pribrali čo sme stratili pri hnačkach som taka rada.Nikovi tak chuti papat ako už davno nie,dokonca si vždy necha priložit alebo si otvori chladničku a vezme si sam na čo ma chut len dnes budem musiet preukladat poličky aby si nezobrali to čo nemožu.

Ja mam v byte take horko praži tu slnko chodim len vtielku,si neviem predsavit čo tu bude cez leto 😕 budeme asi len v spalni tam je chladoček 😝

nana77
3. apr 2009

ahojky!
dakujem kocky, ze na mna myslite ohladne tej operacie. 😵 pevne verim a dufam, ze ziadna nebude musiet byt!!!

lenka!!!! velmi sa tesim, ze mate dobre vysledky!!! myslim na vas!!! pusinky princeznickam!

yas, kocky maju pravdu - treba to vydrzat. trochu si poplacu par dni, ale zvyknu si. a potom bude dobre aj tebe ale hlavne aj im 😉

kili, ako vam dopadlo stretko? kukam na fotky, ze sa vas tam stretlo neurekom!!! ti tvoji mali su podareni, velmi vyrastli, a spevneli, odkedy som ich ja videla naposledy! ste sikovni!!!!! 😵

jaaaj, naozaj, hned je svet krajsi, ked svieti slniecko!!! 😵 😵 😵

my teraz spinkame, som zvedava, do kedy potiahnu... spia od 10.30 cca...

yasmina
3. apr 2009

nana a tvoji uz spia iba raz denne?

nana77
3. apr 2009

yas, nie. este spavaju 2x. rano vstanu o cca 6.00 (po zmene casu), spat idu okolo 10.00-10.30, a potom druhy krat este okolo 15.30-16.00, to ale spia tak hodinku. a potom uz vecerne spanie okolo 20.30...

yasmina
3. apr 2009

Moji zaspali o 13tej...uz boli totalka ...

womenne
3. apr 2009

no super že ešte tolko vydržali moji prave vstali a obeduju.zase vyberaju hrašok 🙄 no nič idem sa upravit vyzeram jak strašiak chcem ist tento tyžden ku kaderničke ak sa mojmu podari prist skor alebo to necham na slo.

yasmina
3. apr 2009

wom. nemaju radi hrasok? 😀 ani moji...musim rozmixovat ked chcem aby zjedli...pritom ja zboznujem hrasok od mala...

womenne
3. apr 2009

my ho mame tiež radi ale oni mi ho vyberaju,ale zase hraškovu polievku maju velmi radi.možno to bude tym že je to zelene a moc to tam "kriči"inač si to neviem vysvetlit.

dracik1
3. apr 2009

yas, vidim, ze riesis spanok...ja budem musiet ten nas poriesit tiez, lebo mi lezie na nervy spavat 3 x denne po 1 hodine, je to uplne odveci, von sa dostanem prvy x az o 12h, pridem utahana z prechadzky, aby sme sa rychlo najedli a vypadli, som z toho cely tyzden hotova 😲

dracik1
3. apr 2009

inak su chalani strasne zlati, Jurko sa vsade stavia - hlavne na mojich nohaviciach, vybera hrnce z kuchynskej linky, minule nasiel indulonu na zemi, otvoril si ju a vytlacil kusok do pusy 😀 , minule sa vystveral na stol a zhodil na seba misu z ovoicim - esteze nebola sklenena 🤐

yasmina
3. apr 2009

dracik mas to uz doma perne 😀
ja nasich zatial do kuchyne nepustam...mam tam zabranu...raz som ich pustila hned rura...chytil sa rucky vyklopilo ho to rovno tresk s hlavou o mramor...dakujem neprosim bojim sa a sa im tam smyka...

dracik1
3. apr 2009

Kubko uchmatol hracku Jurovi, hehe 😀 , to su u nas novoty, lebo doteraz to byvalo naopak, Jurko to zatial dost rozdychava 😀 😀 😀 a pekne nahlas

lalupa
3. apr 2009

nan, my sme spali ako vy,ale druha bambula odkedy je pekne, poobede si iba spieva a spanek utek...vsade okolo sa robi na domoch, zahradach, psi bresu jak divi, pali sa trava, no mali sme labuzo 😠 😖
prva krasne spinka, slniecko ju unavuje...
tak teda, musim nieco vymysliet 😅

helka1
3. apr 2009

Ahojky aj pod Tatry uz zavitalo leto 😵 , len akosi nemam odvahu drobcov vziat von, kedze sme este na antibiotikach 😅

lalupa
3. apr 2009

helka, takto podvecer uz mozes, slniecko take silne nie je a cerstvy vzduch im urobi dobre 😉 ,ale len na chvilocku 😉 a najlepsie len do kociarika, nech sa neunavuju chodzou

my sme dnes boli letno, len puncosky,aby sa nepovedalo a natelnicek, okolo domu, jedna mala aspon riflove kratasky, druhu sme nestihli 😀 , klobucik jednej vydrzal, druha s holou hlavou
ale aj tak slniecko bolo pekelne, ja sama som mala dost 😉

kto bude dnes hore vecer, ukazeme sa 😉

helka1
3. apr 2009

Lalu nemam odvahu 😅 😝 . Navyse u nas fuka vietor 😠 Snad zajtra to skusim 🙂
Ja som dnes bola paf z toho mojho sikuliacika Adamka sedel mi na nohach a ja som hladala vrchnak a pritom som mu hovorila, ze hladam vrchnak, tak mi ukzal na jeden - no nebol to ten ktory som hladala, nakoniec som ho videla a ukazala ze tam je, tak mi zoskocil z noch isiel pren a doniesol mi ho 😵 . A pritom neviem o tom ze by som mu niekedy vysvetlovala ze toto je vrchnak . Nechapacka !!! 🙂

womenne
3. apr 2009

čauky prave sme prišli boli sme na nakupoch kupili sme mali super botasky v Deichmane 😵 len Sebko ma akurat škoda ☹
konečne sme objednali malym postele buduci tyžden by mali dojst 😵 😵 😵

lalupa
3. apr 2009

heli, ked fuka, tak nie 😉 my sme mali bezvetrie,vratili sme sa po pol siedmej a stale 19st 😵
zajtrajsok si treba uzit, az 22st, velk anoc vraj onicom, ochladenie, mozno aj sneh...uz to zacina, saleny april 😀

nana77
3. apr 2009

ahojky!
taaaak, mladez uz odfukuje, ja som po sprche a mooozeme kecat 😀

yasmina
3. apr 2009

uffffff Maxim zaspal o 20:20 ale Mimi az o 21:00 sme bojovali...boli ho brusko...vkuse predkal ho nafukol hrasok a brokolica...dufam ze sa nezobudia o 2 hodky...
lalu velka noc onicom?parada....vo Svite pod lesom stuhneme... 😠