Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
7. apr 2009

ja používam len jednokočík, druhý na chrbát. S. sa z manducy taaak teší, normálne keď ho vonku zavolám a vidí, že ide do manduci, tak dobehne celý natešený 😀 😵 😵 . no a keď ideme len sem do billi, alebo na prechádzku, tak už kočík neberiem, idú za ruky. S. sa drží ochotne sám, A. musím istiť, lebo každú chvíľku sa zabudne a pustí a ide niekam preč.

womenne
7. apr 2009

tak mysme mali takisto jeden kočik mam ho doteraz ale už rok ho nepoživame,bol vyborny 3polohy žiadne korbičky ležali v perinkach len tak na deke žiaden proble.3polohy,-ležanie,polosed a sed.
naši chodia peši už od minuleho jara aj teraz ked idem pešo do mesta čo je asi 10-15minut pešo tak prejdu aj tam a naspet.to skorja nevladzem 😀

kili
7. apr 2009

naši sa teraz na výlete pekne naučili chodiť po schodoch, najmä A. sa to strašne páči a baví ho to. teda nie sám, aby ste si nemysleli, ale buď za ruku alebo sa aj prdržiavajú zábradlia alebo A. aj po štyroch

womenne
7. apr 2009

baby zajtra na mna myslite idem s malymi vlakom do Čadce drahemu pre pas,idem sama tak som zvedava ako to dopadne či pridem šediva 😀

lalupa
7. apr 2009

ahojte
yas,ako ti je???
wom, to bude pekny vyletik 😎

yasmina
7. apr 2009

lalu trosku lepsie..ale asi nakoniec pojdem k lekarke rano...lebo som biela ako vapno..neviem ci nemam problem s krvou...som total slaba...po porode po tych 4 transuzkach som nekontrolovala krv a moze byt ze je problem s hemoglobinom...
krce mam stale nebyt buscopanu neviem neviem...

lalupa
7. apr 2009

uf, tak to si sa riadne zanedbala!!! potom aj srdiecko trpi ☹
ja som teraz po laparotomii tiez dostala transfuzku a krvny obraz bol este dva mesiace po tom dost na figu...
ak mozes,rano vyskoc na odbery
co ti vlastne je? hnacky, vracanie, mdloby, horucka,napinanie na vracanie, krce,...???

kiwuska
7. apr 2009

kili a to sa ti chce nosit kocik na chrbate? 😎
wom ako dlho trva cesta? ved to moze byt pre neho zazitok. uvidis bude to fajn.
yas, mas doma maminu? nemohla by ona spat s chlapcami a ty by si sa pokial sa da, vyspala? my sme to tiez tak raz za cas robili ked som bola u nasich. spali s nasimi a ja v druhej izbe. skus, a mamina to tiez vydrzi

womenne
7. apr 2009

yasmin bože musiš sa aj ty šetrit tvoj neostane doma??? ☹
kiwuš to teda bude ešte nešli vlakom 😵 idem s oboma takže mam troška strach ale mna posluchaju,tak nemyslim že bude problem.

kili
7. apr 2009

kiwi, no hádam nemusím vysveltovať, čo som tým "druhý na chrbát" myslela 😕 😀

kiwuska
7. apr 2009

ale kili jasne, ale ked je tu akosi smutno. idem si pozriet tvoje nove fotky

yasmina
7. apr 2009

lalu uz nevraciam /vdaka Torecanu/ hnacky mam a krce prestrasne/, mdloby oblieva ma studeny pot, a este vcera bola tepl.38,2C taka nijaka...
mama uz isla domov tiez nevladze bola tu 6 dni pomahat na noc ked bol M prec, od nedele kazdy den o 21chodila domov teraz ked mi bolo zle...
wom. moj neostane doma asi az na moj pohreb 😀 sa mu to mozno podari...

lalupa
7. apr 2009

yas, to som sa aj ja chcela opytat,ci nemoze m ostat doma vynimocne??? keby nie tvojej mamky,...ty sa nemozes predsa zrutit

yasmina
7. apr 2009

Lalu vidis ze nie :-/ ... uz som sa na tom s nim dnes pohadala...ze ked mi je zle tak mam ist na interne lahnut odpoved... a moja mamka sa ma starat 😠

womenne
7. apr 2009

ježiš tvoj chlap je ....,sorry ale nema slov ma vas len na paradu?????drž sA zajtra budem na eba ymsliet. 😉

yasmina
7. apr 2009

wom.si to vystihla...
kocky idem bo sa necitim dobre...
paaaaaa

kiwuska
7. apr 2009

yas, na jednej strane by bolo dobre keby bol m s tebou doma, teda aby si nebola v takom stave sama, no na druhej strane asi mas viac stresov ked doma je, lebo ten pocit ze je tam a nepomoze musi byt hrozny. ☹

kili ja stale musim pozerat na tie ich dlhokanske mihalnice 🙂

lalupa
7. apr 2009

stale nemozem uverit,ze je az taky bezcitny 😠 ... interne nic neriesi, co mu sibe??? ved ani tvoja mamka nie je stroj a nie je stale volna pre vas...na to je predsa on, otec 🙄
nech sa ti to zlepsi 😅

my sme dnes mali super spaci den- doobeda 9,15-12,45 a poobede 15,15-18,30 😕 a spinkame od 20,00
snad sa to prejavi ,ze su po nas spachtosky 🙂

womenne
7. apr 2009

no zase ja by som trvala na tom aby ostal.yas ty si ako moj chlap on iež všetko prechodi a riadne sa neprelieči.potom sa mu to vrati a v sile ☹
no sakriš sesterka robineviem ako to zariadim v meste dufam ž budeaspon pekne počasie 😅

katullka
7. apr 2009

Caute baby,
idem iba na skok.

Yas, chudatko, je mi to luto, ze mas take zdravotne problemy, dufam, ze sa z toho rychlo dostanes.

lalu, tak tie tvoje kocky su ine spachtosky, ved sa musis nudit 😀 Inak v tom rannom vstavani sme uplne rovnake. Rano je Pauli hore niekedy uz od 6h, no ja ju iba na rychlo obleciem a hodim sa do postele a driemem tiez aspon do 7:30h. Samko je v druhej izbe obcas zamrnci ale on vacsinou spi aspon do 7:30h a Pauli sa sama hraje a rozprava si, obcas sa pride ku mne pritulit 😵 . Ja som neskutocne leniva rano vstat, za to moj muz vyskoci hned na rovne nohy a funguje bez problemov 😕 .

El, no mas to tazke s drobcami, ale myslim si, ze je to len take prechodne obdobie, urcite sa to zlepsi, aj my sme mali problemy s uspavanim, no zlepsilo sa to odkedy sme presli na jeden spanok. Vecer su taki vycerpani, ze zaspia bez problemov. A v tom kociku, keby si im dala nieco chrumkat ked sedia, nezabralo by to?

katullka
7. apr 2009

Tak dobru noc!!!! pa pa

womenne
8. apr 2009

Ahojte
no ak my ostavame doma 🙄 a tak som sa vytešovala 😢 som volala kamoške a oni robia dnes len do 10.00,kvoli vymene programov a to ja nestiham,ktomu by som nemala na 4hodiny kam ist lebo sesternica pracuje a maly by v cukrarni 4hodiny sediet nevydržali,segra ide tiež preč,druha je s malym v nemocke -asi ma reflux lebo stale grcka ☹a knašim ist nestihnem lebo by som sa nemala ako dostat na vlak takže smola.K tomu nam dnes dovezu pre malych postele takže musim na nich čakat.Pred obedom by maly prist.
A som sa CHCELA ešte spytat ked ja nemam pas iba manžel ma decka zapisane v pase a ma od toho papier,nepustia ma bez neho cez hranice že????lebo ked ideme autom tak to nekontroluju len neviem či aj ked ideme vlakom aby ma zase nevratili naspet.Nechcem aby si zase moj bral kvoli tomu cely den volno ked tam možem odbehnut ja.

lenkamt
8. apr 2009

ahojte 🙂

Elenita - ešte ma napadlo - nám veľmi pomohol taký premietací koloč pri uspávaní, dala som ich do postieľky, zapla, kukali nato kým nezaspali 😉 niečo ako disco guľa u Margarétky 😀

Lalu - tvoje spinkajú ako kedysi moja Verča - ibaže jej potom zistili že je spavá z toho že je anemická 😖 ale aj po preliečení spávala pekne 21-9 a 12-16 🙂 🙂 🙂

Yas - tvojho muža radšej nekomentujem 😠 dúfam že ti je lepšie 😉

nana77
8. apr 2009

ahojky!

elenita, aj ja pridam radu, resp. nasu skusenost so zaspavanim - ked ondrejko nevie zaspat (u oliverka nie je problem), pustim mu cd podhradska-canaky - detom. tie uspavanky. on sa zapocuva a pri takej piatej, siestej uz zarucene spi 🙂 .

lenuska, ako vysledky? som nezachytila nikde, ale posledne dni som bola kaput, tak som mozno len neprecitala... ale je vsetko ok, vsak???? myslim tu krvicku.

yas, uricte nam daj vediet, co a ako, prosim!!!

je to tazke, ked sa otec deti nezapaja do starostlivosti... a smutne. to si naozaj mozem gratulovat, ze ten moj je z malych uplne hotovy. stale ich bozkava, maznakuje sa s nimi, hra sa s nimi (aj teraz napr.), zaroven, ked je treba, vie prebalit, obliect, nachystat jedlo, no skratka pomaha na 100%. neviem si ani predstavit, ze by to tak nebolo... a je mi luto, ze to takto nie je vsade...

lenkamt
8. apr 2009

Nana - zajtra mám volať ešte na jeden onkomarker /ten čo máva zvýšený/ inak ostatok je v poriadku 🙂

aj môj pomáha so všetkým, akurát býva dosť nervózny keď tu máme tzv psychiatriu 😅 😀

yasmina
8. apr 2009

Kocky odchadzam k Dr... drzte palce...zhorsilo sa to...ledva chodim..pa 🙄

womenne
8. apr 2009

ja sa sice postažujem ale tiež sa snaži pomahat aj ked mu musim všetko povedat,spravi to aj vnoci stane.Musim povedat že ja som ta nervoznejšia ak to nespravi hned som proste nervak kvoli tomu mame aj hadky 😖
on kupe,oblieka do pyžamka každy den,chysta mlieko,ide malymi von ....no snaži sa nemožem povedat že nie.

elenita
8. apr 2009

Caute babule, dakujeme za vsetky rady ohladom kocika aj pri uspavani, skusim 😉 ale neviem.no lebo oni sa az zachadzaju od placu, ked su unaveni.Petulo sa postavi v postielke a krici: mama, mama, pricom mu stekaju slzy po tvari 😅 , Lucifuk sa da na brucho, tvar zabori do vankusa a zalostne narieka.......az je modra......... 😅
Ale kupime to CD co poradila nana 😀 a ked nepomoze, mozno aj diskogulu 😀
a ten kocik, marg, myslela si chippolino twinny? Mne sa tiez strasne paci vyzorovo. Ale nevim, kde by som si ich akoze mohla vyskusat. Vacs. sa vsetko da zohnat len v ineternetovych obchodoch........v NR v obchodoch dvojickove kociky nemaju........

lalupa
8. apr 2009

el, ak chces, ja mam tusim dva ks tych cd, hoci tam je uz niekolko vydani roznych...

yas, daj vediet, zeby salmonela?

leni, nemavame take super dni stale 🙂 ,ale to slniecko a prechadzky po travicke, hry a dlhe chodenia ich nicia (mna tiez mimochodom) 😀

elenita
8. apr 2009

Jej, lalu, vazne? Ak chces, napis mi cez IP cislo uctu, ja Ti poslem peniazky a potom mi to posles postou....skusime to cez Canakyho 😀