Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
22. apr 2009

adrol 😀 ,ale ona ma aspon TELOOOO 😀

lalupa
22. apr 2009

yas, inac my tiez plno nike, reebook,adidas topanociek a mozeme ich posuvat dalej ☹
a ze neucme deti na snobizmus 😀 😀 , to su proste extremy, ale neznasam, kde nam niekto daruje cinan veci 😠 , hoci vedia, ze sme za radsej menej a kvalitnych ako kopec handier, ktore na svoje dieta nenavleciem...
viem,ze je najjednoduchsie kupit oblecko, ale mame ho hrozne vela a zislo by sa nam par upne inych praktickych veci... neuznavam vyhadzovanie prachov do vzduchu...
fotila som zase 😵 ,ked budem vladat vecer rande 😉

lalupa
22. apr 2009

uz ked si tu takto pekne kecam 😎 , tak uz len tolko, ze som taka vycucnuta troska, ze sa mi vytvoril atopicko ekzematozny fliacik nad kozou klucnej kosti ☹ , sila, uz by som sa mala dat dokopy... na stare kolena atopia, ci co?!! ☹

helka1
22. apr 2009

Ahojky,
Lalu ze vycucnuta troska 😀 , kocica si ! spon podla foto 😉
U nas nic nove, sme viac von ako dnu 🙂
A asi ostanem tiez a la alabaster, bo sa mi po tehu vytvorili dajake hnede flaky - hlavne na slnku sa zvyraznia 🙄 😝 aj ja uz starnem 😒

lalupa
22. apr 2009

heli, no co uz,boli sme mlade a krasne, teraz sme dvojickove 😵
dik, no myslela som to,ze nevladzem, cudujem sa, ze sa ma deti neboja, ako vyzeram, po dome to je strasne, pokial nejdem von a nenamalujem si tvar 😀

helka1
22. apr 2009

LAlu, ale mne sa ten privlastok dvojickovske viac paci 😀
Aj ja som pridala "aktualne" photos a la Velka noc 😉

katullka
22. apr 2009

caute baby,
yas, mali su strasne zlati a ako zladeni 🙂 Tie kociky vyzeraju super, ja sa stale chystam kupit dva samostatne len neviem aku znacku, nechcem dat za ne vela penazi. Nasi inak vobec nechcu byt v kociku, sama s nimi vonku ani velmi nemozem byt, netrufla by som si, nechcu sa drzat ani za ruku ☹ . No na stastie som s nimi malo kedy sama. Inak Vy aku to mate znacku a kolko stali???

Lalu, ja im davam po obede ovocie a kasu a na spanie mlieko, niekedy miesto kase nieco z obeda. Ale maju vlastne skoro stale to iste, ale pokial to zjedia, tak mi to nevadi. Inak tu kasu striedam aj s pudingom, ten velmi lubia. Najvacsi problem su u nas obedy, z nich zjedia velmi malo. Tento tyzden som sa zaprisahala, ze uz nevarim, lebo len kopec roboty, riadu a oni nechcu jest. Mam nieco v mrazaku a plus hippky, ktore mavaju iba zriedka, ale pri ich kratkom spani mi fakt nezostava cas na nic ine len trcim v kuchyni.
Inak na fotke su strasne zlate v tych klobucikoch 😵 . Dufam, ze sa vecer dostanem a uvidim ich lepsie aj s Tebou 😉

yasmina
22. apr 2009

katulka mi mame tieto kociariky
http://www.maderna.sk/kociky/golfove-palice/qui...
Je to Quinny Zapp ceny su od 200 eur...kupovali sme ich na dovolenku su male skladne najmensia golfka po zlozeni 69cm vazi len 6 kg...

lalupa
22. apr 2009

kati,aky puding robis? myslite,ze aj tie instantne od dr.oetker? ole? ja na fotkach nebudem 😅 nie som vo svojej kozi... 🙄
yas, tak to su uzasne miery,ak ma niekto maly kufor 😉 ale neda sa polohovat, co ano? my mame maclaren twin, tiez uzasne lahunky,5-7 poloh,ale na moj vkus tvrde sedenie, vydrzia v nom len chvilu, najradsej maju pohodlne monokoce 🙂

lalupa
22. apr 2009

helka, kde su tie photos?

womenne
22. apr 2009

Dnes som bola neteriam niečo kupit a našla som užasne halenky jedna to bude mat asi ako šaty ale neva ale su božske 😵 😵 😵
ked sme šli naspet Nikolasko zakopol a spadol,ošuchane ručky ale hrdina neplakal,doma si to nechal vydenzifikovat ani nepipol cukrik moj. 😵 😵 sme sa napapali a ideme na hojdačky ak budu volne a potom asi na pizzu,zajtra ide tatiko do Brna na veletrh pride až večer a ja sa možnorozhodnem rano ist predca len na svk,radšej už neplanujem 😀

yasmina
22. apr 2009

😉 Lalu nedaju sa polohovat...lebo keby bola na chrbatiku polohovatelna mriezka uz sa tak neda skladat....chudence spia v sede ak sa pritrafiiiii

lalupa
22. apr 2009

babule, nechce sa mi davat foto, tak zajtra,dnes som priserne unavena...

ak sa nenahnevate, dam sem nieco, co potrebuje vas podpis, je to pre nase babulky

Na níže uvedených webových stránkách je k podepsání peticetýkajícího se bezplatnéhoočkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 do12 let.Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropskáunie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se apošlete dalším lidem.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

dik

yasmina
22. apr 2009

kde ste vsetciiiiii 😕

katarinka123
22. apr 2009

AHOJTE
TAK JE VONKU FAJN a hlavne konecne teplo.

zabka0609
22. apr 2009

Ahojte.Som mamickou 19 mesacnych dvojiciek.Mozem sa k vam pridat?Na tuto stranku som natrafila len cistou nahodou,ale paci sa mi a je to super ked si mamicky dvojiciek mozu vymienat nazory a takto sa tu pekne porozpravat.Ja som velakrat potrebovala pomoc,ale kedze som nemala net tak som bola odkazana sama na seba.Kludne mi napiste cokolvek.Potesim sa.Dakujem.Ste superIdem si sem pridat nejake foto.Papa

katarinka123
22. apr 2009

ahoj zabka0609
vitaj medzi nami dvojmaminami

adrolka
22. apr 2009

ja už som podpísala, laluuu 😉
ahoj zabka, daj tie fotooo 😉

kili
22. apr 2009

zdravím, dnes sme boli vybaviť okuliare S., tak budú v pondelok 🙂
a on je taký zlatý, normálne si nechal priložiť k očiam takú veľkú vec, a pekne pozeral do vnútra a ani nepípol, aj optička žasla 😵 😎

lalupa
22. apr 2009

ahoj zabka 😉
budes musiet pisat vela,aby sme ta lepsie a rychlejsie spoznali 🙂
dalsia bambulkova maminka 😵

helka, sibaci urcite mali uspech,ze? a princezna, jujjj, nase by sa v takej suknicke len tocili dokolecka,ale je im este velka 😲 , no zlati su 🙂

adrol super, snad to bude mat uspech...

katullka
22. apr 2009

cauko,
zabka vitaj 🙂 .

Lalu, skoda, tesila som sa na fotky ☹ Idem pridat ja nejake, ale nie su uplne aktualne, dlhsiu dobu som nevedela najst fotak. Iba posledna fotka je z dnesneho dna - Samko v dedkovych slnecnych okulkach.

Yas, no ja by som radsej chcela polohovatelne, a asi trosku lacnejsie 😅 .

Heli, sibaci su podareni 😵

lalupa
22. apr 2009

zabka, no kraaaaaasne su okane sibalky 😉, mas aj nejake cerstve?

katullka
22. apr 2009

pridala som par fotiek

helka1
22. apr 2009

Lalu dakujeme 😵 aj ja som sa pridala k peticii 😉 Sibaci sa na zaver krasne vyvalali v tom obleceni 😝 , ale uspech bol 😀
Zabka krasne princeznicky 😵

grmitko
autor
22. apr 2009

ahoj zabka vitaj 🙂

lalu podpisala som aj ked mam chalanov 🙂 jeden nikdy nevie xixi 😉

katullka
22. apr 2009

zabka male su prekrasne 😵

lalupa
22. apr 2009

zabka, jejjjj, to su krasne dievcatka !!!

kati, no riadni huncuti 😀 , nase v kociku nespali ani nepamatam... vidim,ze samko gentleman 😀 , aj nase si beru flasticky aj cumliky, takze jedna bud ma vsetko alebo nic,dnes som dokupovala druhu mam flasku so sosakom, lebo sa velmi osvedcila
uzasne podrastli 😵 smejkovia 😵 , uz mate 10 kil? lebo u nas sa nepribera...stagnujeme, snad nas dobehnete 😅 , vyskovo sme okolo 80

lalupa
22. apr 2009

baby dikes za podpisy, ta vakcina je kurnik draha, tak nech sa s tym pohnu,nie? co my vieme, co bude...

adrolka
22. apr 2009

aaaaaaaah, tie fotky 😵 😵 😵 katka, zabka díííky!!!!