Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
9. máj 2009

zinus, žeby párty?

lalupa
9. máj 2009

kili, uf, jedna zaspala aj s kakuskou skoro hned a druha si spievala,no ta ma teda pluca...ja som zalomila dole, ale bolo ju pocut vsade a nechcela spat, sla som k nej lahnut, ona dalej stastna aristka 😀 , ja total grogy som ju skaredo zahriakla 😢 , stichla, smutne sa na mna zadivala a lahla si...v momente sme obe zaspali, nic som o svete nevedela... ale strasne si to vycitam,ze som bola taka hruba ☹

zinuska
9. máj 2009

Kil,party? 😀 😀 a co 2ky??! tie mi este vystavaju 😀 😉

kili
9. máj 2009

lalu, na budúce ju prilahni, aby sa nemohla hýbať, síce bude revať, brániť sa, ale tak sa má uspávať, ak dieťa nevie, čo zo sebou 😉 . no a po pár razoch už nebude tak bojovať.

lalupa
9. máj 2009

kili, nemozem prilahnut,je v postielke...ale ona nema inac problemy zaspat...len bola stastna,chcela sa este chvilu zahrat a porozpravat s plysacikmi, zaspievat im a ja som chcela mat istotu,ze nebude dlho bliakat 😅
taku reakciu necakala ani ona ani ja ☹

kili
9. máj 2009

zinu, aha, no tak až potom 😀

yasmina
9. máj 2009

lalu ty "tvrda" mama 😉

zinuska
9. máj 2009

veru kym budem schopna dat aj dvojky z domu niekam na varovku,tak to uz budem pekne stara a na party uz asi nebudem mat sil 😀 😝

ja som take trdlo,nic si neviem ulahcit 😒

kili
9. máj 2009

zinu, no to fakt si 🙂
ja som dnes odovzdávala deti svokre na víkend a napokon mi tesne pred odchodom spomenula, že však ona mi ich donesie už večer. tak som zúrila 😠

lalupa
9. máj 2009

yas, vies si predstavit,ze som sa skoro rozplakala??? tak smutny vyraz hodila...ale nevladala som uz vstat a pohladit ju , dufam, ze zabudla rychlym spankom

zinuska
9. máj 2009

ako to dokazes?? to ti zavidim /v dobrom/

ja sa o svoje deti az prehnane bojim.. 😝

yasmina
9. máj 2009

lalu viem si predsavit tiez som to par karat urobila a hned lutovala...raz pred svokrou a ta mi povedala ze mam "opičiu" lasku ze kricim a hned boztekujem...

lalupa
9. máj 2009

som na ne vlastne sama, mm je chory, no katastrofa,nestiham ani jest, to neva,ale ani prstom nepohne, kuchyna, bordel,...kopi sa to tu a ja som sama strasne slaba
idem ku bobacikom, potrebujem zajtra tahat, dobru nocku

kili
9. máj 2009

zinu, no ja som flegmatik, mne už je všetko jedno 😅
už som rezignovala a nechám ich aj mame, snáď prežijú 🙄

yasmina
9. máj 2009

lalu dobru nocku...
kili s tym flegmatikom myslis vazne?snad preziju... 😝

kili
9. máj 2009

ja moc nechápem, to čo vám deti stvárajú, že vás tak vyšťavia a nestihnete sa ani najesť?
ako fakt tomu nerozumiem.
ja som s malími nonstop sama, sem tam príde chlap domov niekedy o 19tej, chvíľku sa pohrá a potom sa už pýta, že kedy ich ideme kŕmiť, aby už mohol vypadnúť 🙄 . Takže ja furt s nimi drepím jak taká kvočka a ani sa od nich nehnem, takže už toho mám fakt plné zuby a nech si ich berie už hoci kto 😀

kili
9. máj 2009

yas, no jasné, že to bol len vtip, moja mama je dokoca opatrnejšia ako ja. Ale proste do A. furt chce pchať kúsky, nech si zvyká, ale už som to aj ja chcela zaviesť, ale nejak som to po prvom raze nezvládla, ako zvracal, tak nech sa už kľudne pokúsi.

zinuska
9. máj 2009

kil,viem,ze by aj moje prezili a bez ujmy na zdravi,ale pri detoch som perfekcionista 😝 vsetko musi byt typ top - plienocka,spravna teplota mliecka, obedu a tak... 😒 a ak to napr mm spravi zle,tak ma ide porazit.. tak radsej vsetko robim ja a niekedy padam na usta 😝 v tomto som fakt sisi... 😠 hneva ma to a aj sa snazim byt pri dvojkach "normalnejsia" a x krat som si uz kusla do jazyka a vela veci prehltla. musim sa to naucit a celkom sa mi dari,ale pomaly.. 😒

yasmina
9. máj 2009

kili ani ja nestiham jest ked som sama...lebo davam na nich furtkom furt pozor aby sa im nic nestalo..a kolobeh hrame sa...spieva,e tancujeme jedlo plienky spanok...upratujem...uvarim nieco periem a ked mi je poobede na odpadnutie tak si spomeniem ze som nejedla...
ale ty to mas sakra tazkeee

kili
9. máj 2009

zinus, no ja som tiež taká, že mám rada veci tak, ako ich robím ja. čiže tiež si radšej niečo spravím sama. alebo to nejak pretrpím a snažím sa nebuzerovať, lebo viem, že je to môj problém a nie ich vina 😒

lalupa
9. máj 2009

vyzneje to vselijako a kili reagujes ako mm, ale mne nechuti v strese alebo v zhone sa rychlo napchat, to potom zozeriem 3x viac ako sa ziada... radsej som s bambulami co najviac a ked sa same hraju, tak varim, nieco upratujem, velikansky dom a velikansky bordel...a to nemusim, tak sa snazim robit tisic veci naraz...to mm si stale najde cas na kludne stolovanie, babule mu mozu visiet na nohach a on pokracuje 😖
mne to neda a potom odbiehavam a venujem sa im...
na to si nestazujem,ale na cloveka, co by mohol pomoct 😔

kili
9. máj 2009

yas ??? dávaš pozor, aby sa im nič nestalo? tak to fakt nechápem, však sa sami musia naučiť, čo môžu a čo nie. ja v pohode môžem ísť do sprchy a oni sú pustení

yasmina
9. máj 2009

zinuska vy mate urcite upratovacku hmmm?
mate nadherny dom...a ten pri dvojickach urcite nestihas obriadzovat hmmm?
uz som ti ho davno chcela pochvalit a ta krasna velka zahrada...

yasmina
9. máj 2009

kili no moji vyliezaju na komody k oknu trhat zaluzie a to by sa mohli smyknut a roztrepat si hlavu o nejaku hranu na nabytku alebo si nieco zlomit...nenechavam ich na gauci bez dozoru dlho lebo sa stavaju na hlavu chrbtom k operadlam a hned pady strasne...

kili
9. máj 2009

tak mi nič takto nebezpečné nemáme a na gauči sa správajú celkom pekne 🙂

lalupa
9. máj 2009

hahaha zaluzie 😀 a certoviny 😀, ani ja neriskujem 😉, to su divosky...a dve na blbosti 😅
no padam ja uz

zinuska
9. máj 2009

yas,dakujem 🙂 mne sa uz nezda taky pekny,lebo ho mam uz okukany 😀 ale bude v casopise Interier,len neviem kedy. no ale netusim ako tam bude vyzerat,lebo muz mi povedal v jeden vecer,len tak medzi recou,ze zajtra doobeda dojdu fotit dom. 😠 😠 😠 a ja nemam ziadnu pani na upratovanie!! takze si vies predstavit tie stresy. Hold mam tri deti a poriadok je taky len aky sa da. ako bezne u ludi,ktori ziju v dome ci byte. Pri maxovi som upratovala tak,ze sme tu mali kazdy den ako na vystave,ale maly bol stale odlozeny a uplakany a nebavilo ho stale pozerat ako upratujem a vtedy som si povedala DOST! a idem sa venovat dietatu. a tak je to aj teraz,venujem sa hlavne detom. velky pomocnik je umyvacka riadu a susicka pradla,takze tam usetrim vela casu a mam ho pre deti 🙂

No sak raz som tu pisala,ze by som bola rada,aby sme spravili stretko u nas na zahrade,bo tu sa fakt zmestime vsetci 🙂 a casto ste pri stretkach riesili,ze kde sa stretnete,ja som bola este tehu,takze som sa k vam nemohla pridat. a tak ma napadlo toto. Grmi - Saske som slubila,ze aj pracliky a buchty upeciem 😅 ked som to vravela MM,tak povedal /este minuly rok/ ze v ten den uz nieco ma a isto nebude doma 😀 😀 😀 len teraz neviem,ci sa boji vidiet tolko deti naraz,alebo tolko zien 😀 😀 😀

zinuska
9. máj 2009

yas, inak nie kazdemu sa paci takyto styl... niektory nas dom nazyvaju "krematorium" 😝 😀

ale ja sa nehnevam,ved kolko ludi tolko chuti...

kili
9. máj 2009

zinu, ja som ti ho už obdivovala, mne sa ten štýl tiež páči 🙂

ale to by si všetkých aj ubytovala? 😀

zinuska
9. máj 2009

baby co je nebezpecnejsie,ked dieta padne z predu na hlavicku,alebo zo zadu??? ci je to jedno? 😖