Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
15. máj 2009

nuž, mnohí si myslia, že tým, že máme dve deti, že sú aj dva príspevky, ale nie je to tak...
ale to máš úplne super, keď môže manžel byť s tebou stále... viem, že je to kvôli tvojej chorobe, ale aj fyzicky ale hlavne psychicky ti to urcite pomôže, keď sa drobčiatka narodia... držím palce na tom vyšetrení...

majkaa
15. máj 2009

zuzka dakujem, dufam, ze dopadneme dobre.
No bude to mat tazke, lebo sa bude musiet starat o mna aj o 2 deticky. 😀

rosarita20
15. máj 2009

cafte baby,
ja pisem len tak v rychlosti, mame pokazeny comp, nasi mili experti postukali co postukat nemali a ja sa len ticho modlim, ze ho nepokazili tak, ze prideme o vsetky photos, nezalohovane samozrejme 😖 , to ma asi drbne ☹
Marg, vcera sme boli pozriet v BB, aj som pozerala ci neuvidim nejake dvojicky a niiiiiiiiiist 😝 😀 🙂
Keby sa mi na tomto zazraku (taky mini PC) dali stahovat fotky, co sa nedaju ☹ ,tak vam preposlem mojich manekynov.... 😀 😀 😀 vela vas ma tu dievcata, ale neviem ci sa chytaju 😀 😀
Mali spioni ma sledovali ako sa narychlo machlujem v kupelni, rozumej spirala a lesk na pery... 😀 , len co som si odbehla na wecko, krpani mi z kupelky tu spiralu slohli.... no a tie vytvory, kleopatra sa moze schovat so svojimi linkami 😀 😀 😀 , nastastie si nepovypichovali oci 😅 , tak sa teraz na nich smejeme 😀 taki boli zmalovani, kym som im to odmalovala to trvalo 😀 🙂
No a co som narychlo precitala...
majkaa, vitaj a prajem ti bezproblemove tehu, budes to mat urcite tazsie, alee s takym skvelym partnerom to urcite zvladnete.. 😉
Leni, kocka si!! No neviem co s tym narobiiiis 😀 😀 😀
Diddi, ja si len kuknem ordinaciu v markizackom archive, ale ako to baby ospievali, sa tesim 😉 😉
Ja som pocas tehu pribrala "len" nejakych 13 kg, a mam pocit ze ich mam stale na sebe 😀 😀 no hold, ked nam chuti papat 😅 😅
Lalu, tebe skore uzdravenie...
No idem ja, lebo kleopatriaci sa uz budu budit a este nemam spratanu kuchynu... 😉

zabka0609
15. máj 2009

Ahojte vsetky.

Vitaj Majka.Neboj bude to v pohode.Ja som pribrala 22 kg,ale vobec som nemala velke brusko.Neboj zvladnete to.Drzim palce.

Pozdravujem vsetky.Casto nepisem,ale zato stale vas citam.Nestiham si vas vsetky zapametat.Kto je chorucky nech sa rychlo uzdravi a dufajme,ze uz aj to pocasie bude v pohode,aby sme mohli travit viac casu s dvojickami vonku.

Moje este spinkaju.tak mam trosku casu pre seba.O 2 tyzdne mi ide MM do prace-CR,ale dojde moja maminka z Anglicka tak sa uz neskutocne tesim.

zuzka.25
15. máj 2009

heh, ze kleopatriaci 🙂 zlati museli byt.. tak ked vam opravia komp, tak dodaj fotodokumentaciu 🙂
cim si mi pripomenula, ze ja dnes vecer uz proste MUSIM odzalohovovat fotky na disk.. vzdy sa s nan o tom bavime, ale nikdy som to este nespravila 🙂 tak aby aj nam neprdol komp...

majka, no ano, bude to mat manzelik tazke, ale ked ta miluje, nie je co riesit 🙂
ja velmi nepoznam tvoju chorobu, ale do akej miery si ty pohybliva?? dufam, ze ti nevadia nase vsetecne otazky.. keby hej, tak neodpovedaj samozrejme...

lilinka76
15. máj 2009

Ahojte dievcence,

dlho som tu nebola, deti na striedacku horuckuju, asi to budu zuby, Matusko zacal neuveritelne kaslat, lekarka poradila Thimomel, snad zaberie.

Tak len narychlo reagujem, na co si z daaaaaaaaaavnej diskusie spomeniem:

Mima, velkaaaaaaaaaaaaaa gratulka k ocakavaniu babatka. Ticho zavidim, kiezby sa aj nam posmyklo. 😀 😀

Majka, ja som pribrala neuveritelnych 6 kg, ale neprajem Ti take nevolnosti, ako som mala ja, do 8. mesiaca som v kontrakciach vracala na WC. Radsej nech viac priberies a mas pohodove tehu. Drzim Vam palce. Na druhy den po sekcii som mala tu vahu ako pred tehu. 😀 😀

Diddi, Ruzova zahrada fakt super, som presne vedela, ze Laura bude randit s Burgerom.

Idem na dva tyzdne k rodicom a svokrovcom, tak sa tu majte pekne, ked bude prilezitost, nakuknem.

nana77
15. máj 2009

lili, akurat dnes som na teba myslela!!! 🙂 🙂 . tak uzivaj dovolenku u rodicov a iste sa ozvi, pa!

halooooooooo!!!!!!!!!!!!! kto je tu???? kde ste ktooo???

zuzka.25
16. máj 2009

dobré ránko 🙂
včera ste boli kdeee? 🙂 nikde nikto.. to sa už dlho nestalo...
my teraz padáme k babke na celý deň, takže večer nakuknem...
páčko a pekný deň

womenne
16. máj 2009

Ahojky na slovensku je pekne??unas prši je škaredo 😖 dnes som bola na masaži uplne užas tak hrozne mi tam škvrkalo v bruchu ja tam vždy vyhladnem 😝 ale sranda bola.

Konečne sme to dnes dorobili taťko daval novu omietku v kluchyni a v obyvke a zajtranas čaka malovanie 😝 už ma to nebavi stale je tu bordel maly boli viac špinavy jak čisty hrali sa v kybli s omietkou 😝 nakoniec dostali po zadku lebo to doniesli na gauč skoro ma šlahlo 🙄.

grmitko
autor
16. máj 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=249927&l=...

tak sme minulu sobotu grilovali 🙂 kto ma zaujem nech sa pozrie 🙂

womenne
16. máj 2009

saška tam je len jedna fotka 😕

grmitko
autor
16. máj 2009

ale nie danka, je ich tam viac, preklikaj si hore daj nasledujuca 🙂

froschka
16. máj 2009

cauky babule dnes som bola na letne nakupy v HM-ku juuuj jak som sa vytesovala,som zabkam nakupila a teraz mi povezte ci je to vela alebo ci by som na SK kupila lacnejsie....tak za 64 eur 6 triciek, 4 nohavice a 2 klobuciky Hello Kitty, aj tricka dve su hello kitty 🙂
inak sa uz mooooc tesim na SK, ideme vo stvrtok a az do 1 juna ostavame...a chceli by sme s drahym vyuzit strazenie deti a ist niekam na wellnes...lenze uuuuuf jake palky v SK hoteloch....tak rozmyslame nad Budapestou alebo Balatonom...len 3 noci ale aj s wellnes balickom ...neviete poradit kto ste kde boli a jak bolo?
cena je tak asi by to bolo do 150eur na osobu

kili
16. máj 2009

fro, to si dobre vyriešila, že nemajú dve rovnaké veci a pritom je jasné, že sú to dvojčata 🙂

froschka
16. máj 2009

kili nieee ja som im kupila vsetko rovnake...tie tricka zo 6 som myslela ze 2 su hello kitty xi sak urobim im niekedy hm-kovy fotoshoting 😀

kili
16. máj 2009

fro, myslela som, to v albume, si im skombinovala nohavice a tričká 🙂

froschka
16. máj 2009

jaaaaj xi xi no tesco supravicka to bola 🙂

adrolka
17. máj 2009

haloo 😵
tak si predstavte, ja som si dnes ráno našla na nohe medzi prstami kliešťa 🙄 ! hlavne, že som bola včera celý deň v ponožkác ha topánkach, nikde inde ako u našich na dvore som nebola- to je hrozné, že už aj doma v záhrade sú tieto hnusoby. budmeme musieť kúpiť niečo proti nim postrekovanie....leob moje baby som už chcela vypustiť na boso, nech behajú, budúci víkend už aj bazénik plánujeme napustiť..ja neznášam kliešte ešte viac ako komáre.
sviňucha ešte nebol nacicaný, ale tak aj tak.fujjj

womenne
17. máj 2009

Ahojky
ako ste sa dnes maly???unas bolo krasne rano sme nechali tatika vybuvat a my sme varili a zrazu sms že pride švagrina s priatelom,tak sme si boli sadnut v parku bolo faajne a potom sme sa pustili do dalšieho malovania konečne mam upratane ešte musime spalnu ale to zase neskor.
som uplne grogy dem hajušat 😝

baby ačo použivate na kliešte?su nejake spreje ale bo niečo ine???

adrolka
17. máj 2009

no ja mám niečo - sprej pre deti, je to na komáre a kliešte, ale MM mi nedovolí sprejovať na kožu deťom, vraj len na šaty- no ale v lete na aké šaty, ked majú holé nožičky, ručičky 🙄 🙄 že....

mima595
17. máj 2009

Caute - vsetky pozerate LsD? Alebo vybalujete po vikende? my sme sa vratili z chaty, deti spinave ako certi, hned smeich davali odmocit do vane, a mysleli sme, že zaspia hned ☹ - bohuzial, nekona sa - MM spi, BAska si spieva v posteli KOhutik jarabí a MAtus pendluje od detskej do spalne a späť.

lalupa
17. máj 2009

pozerame let's dance
mam nove fotecky, ale asi az zajtra dame 😉

yasmina
17. máj 2009

ahojte je tu niekto? 😕

yasmina
17. máj 2009

my sme prisli neskoro, potom kupacka, teraz som natiahla par foto
http://www.facebook.com/album.php?aid=21815&id=...

helka1
17. máj 2009

Ahojky, yasminka ako bolo ? Kukam, ze ste skocili do Huberta hrat sachy a kolky 😀 . My sme sa dnes boli s deturencami prejst na cyklistickom chodniku a potom sme zakotvili v Kolibe, Adamko len lietal po smykackach a Radku nezujimali nic len trampoliny, nechcela tam nikoho pustit 😀 , heh dneska bol paradny den !

Froschka, dievcence ti rastu do krasy ! Ta posledna foto mi pripomina Tatry 😉

mima595
17. máj 2009

Froschka - ja som Baske kupila ten isty komplet, co maju tvoje zabky, - len jej chyba dvojicka - žeby som obliekla Matusa ?? 😀

lalupa
17. máj 2009

yasmi, nadhera fotecky!!! a ty si len kost a koza ☹ , moja 😔 a chlapci sa nadherne smeju, stastni, dufam,ze bolo fajn, krasny apt a prostredie

lalupa
18. máj 2009

dobre ranko 😉
bola by som tu aj skor,ale nechcela som strasit 🙂 sice aj tak by nebolo koho 😀
idem na vyter, nie je mozne,ze sa mi to po skoro tyzdni nelepsi,mm zacina druhe balenie ATB,mne ich podla mna zatial netreba...
inak cakam, kedy sa bambule rozrozpravaju, lebo vkuse melu a opakuju vsetko po nas 🙂

este poradte, co na 40 narodky chlapovi??? mam len zopar dni, dik za vsetky tipy

yasmina
18. máj 2009

lalu dobre ranko, my sme hore od 6:30...
som si vecer zle precitala prispevok a citam yasmi ty si koza akoze ta co robi meee 😉
bolo super, konecne nejaka zmena, vyborne profi sluzby aj super strava, ubytko, prostredie a klud len my a nikde nikto...
moji nemelu nic...minimalne rozpravaju 😒 len vrestia a smeju sa...
takze vas stale trapi choroba a nic sa ti nelepsi 😔
na 40 no stripterku co asi ked im tak strasi v bedni 😀

yasmina
18. máj 2009

lalu moj ma v lete 35 r. ja kupujem pero Waterman a manzetove gombiky...ale tvoj to napr. nema rad formulu?
by som mu kupila nejaky 3 dnovy pobyt v Budapesti spolu so listkom na Hungororing 2009 hmm?