Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
26. máj 2009

hallo je tu niekto??potrebujemniečo 😉

lenkamt
26. máj 2009

čo? 😕

womenne
26. máj 2009

ip 😉

grmitko
autor
26. máj 2009

aj ja som uz tu 🙂

womenne
26. máj 2009

🙂

zinuska
26. máj 2009

leni,nemyslim pavuka,ale to co sa tlaci pred sebou a baby to fakt musim kupit 2ks?? sak co kradneme?? 😝 uz tak sme toho ako aj vy vsetky museli kupit dvojmo.. MM muz mi len nadava,co kupujem "haraburdy" domov.ale potom vzdy usudi,ze to bol dobry napad,lebo decka sa s tym zahraju a mame chvilu pokoj. aj nasi sa o vsetko biju,no ale ja tak planujem,ze ked bude jeden tlacit to choditko,tak druheho niekde izolujem 😀 alebo s tym druhym budem chodit za ruky.. Alexik,ten je dobrucky,ani neutoci na Miu,ale ked Mia zbada,ze Alex nieco ma,tak okamzite dostvornozkuje k nemu a berie mu to. kedysi sa Alex len smutno zatvaril ale dnes si uz neda a je bitka na svete 🙄 rozmyslam,ze aj na narodky budu dostavat to iste,hoci su chalan baba,lebo inak bude box..
a ja som si naivne myslela,ze dvojicky sa budu luuubit a budu sa vediet spolu hrat 😀 🙄

inak yas,musim aj ja reagovat na vyzehlene vlasky!! mas to prekrasne! ja som tiez z tych,co maju od prirody vlny,takze tiez zehlim o dusu 😀 fakt je to tak,ze kazda zena chce vzdy ine vlasy,ako ma..

diddi
26. máj 2009

cau zinus,podla mna je zbytocne kupovat rovnake veci,aj ked su chlapec a dievca....o par mesiacov to odrazadlo aj tak odlozite...ked uz,tak im kup stvorverziu,tusim z chicca,potom mozu mat z toho auticko na sedenie a neskor trojkolku....ja babam kupujem rozdielne hracky,raz sa pohraju s tym a potom s onym....rovnake hracky omrzia oboch naraz...a ta bitka na zaciatku bude chvilkova,neboj 😉

zinuska
26. máj 2009

dik za nadej diddi 😀

yasmina
26. máj 2009

helka malicky Adamko je krasnucky aj v letnom strihu 😵 ...ja si stale neviem predstavit ako budem strihat nasich ked neobsedia tiez to bude riadny rev a aj si poplacem za Milosk.kucierkami

womenne
26. máj 2009

tak hlasim sme oficialne prihlaseny do školky od sseptembra začiname 😵 😵 😵 😵 ja s a snad nedočkam 😝 😀

inak som si uvedomila za štatsie že mam zdrave deti bola tam jedna holčička mala na oboch nohach sadry až po zadok,a jednu ručnku neohybala v zapesti bořatko ale šikulka sa pohybovala v sede a pomahala si rukami,mala nadhernekučerave vlasky 😵

čakame na tatika a ideme nabycikle,mohla som ist aj skor ale včera som si ubližila na ruku ked som ich niesla dolu predca len 2bycikle 3 poschodia a su hrozne tažke ☹ chcela som ich nechat v pivnici ale moj enchce tak tak 😖

womenne
26. máj 2009

Nikolas mi prave pokreslil voskovkou okna v spalni ja ho.... 🙄 a to som sa bola len najest v kuchyni 🙄 🙄

zinuska
26. máj 2009

baby co sa vam stalo dnes vecer??? 😕 drzite bobrika mlcanlivosti??

ja som prave doumyvala podlahu v dome 😝 a idem vybrat susicku,moju kamosku najlepsiu 🙂

zajtra idem skoro na cely den do Brna bez deti,tak sa tesim,ze si trosku oddychnem od nich. niekedy to fakt dobre padne. no idem papa

yasmina
27. máj 2009

Dobre ranko...tak to co to? 😕 sa vsetci flakate? 😝

womenne
27. máj 2009

Dobre ranko my sme do teraz blaznili v posteli 😵 ja si popijam kafe maly maju rozpravku a papaju cereale.
Musim pochavlit Nikolaska už sa vie byciklovááááááááát 😵 😵 včera spom ho to naučila 😎 teda on sam asi 😀
ked som prišla zo školky tak som našla v byte prišerny bordel všetke hračky na zemi + papiere roztrhane no nechaj tatika doma sameho s detmi tak som im to kazala pozbierat,lenže kašlali na mnaa Niko pokreslelil voskovkou okno takže mal trest,išli sme sa byciklovat lenže som nevladala zniest oba bcikle dolu tak som zobrala iba Sebimu a Nikovi som vysvetlila že ekd neposlucha tak sa nebude vozit nadurddeny chodil snami a pozeral na Sebiho,ale Sebi mu ho požičal tak som ho tam dala a on šlapal 😵 😵 potom prišil tatiko a doniesol aj druhy bycikel a vozili sme sa do 20.00 😵 hurááá už sme velky 😀

Dnes idem na očne duam že ma nezdupe ☹

elenita
27. máj 2009

Ahojte maminky, necitam, Jani prepac, ze som minule neodpisala, musela som odbehnut.
Varim akurat obed, tak pisem tak chaoticky.
Ja len ze konecne som prihodila nejake fotky do albumiku, tak mozte pozret 😉

elenita
27. máj 2009

Jeeej, won, ze blaznili ste sa v posteli do pol deviatej.....nasi vstavaju o pol siestej rano 😅 a aj to hned sa na mna obaja vrhnu, niekedy s placom, ze mama, mama 😅
Waau, to su sikovni, ked sa tolko zvladaju bicyklovat 😵 a blahozelam aj k tej skolke

lenkamt
27. máj 2009

El - malí sú krásni a maminka fešanda na štátniciach 😉

Wom - gratulujeme k bicyklovaniu, ale to ešte s pomocnými kolieskami, či ako? 😕

womenne
27. máj 2009

dakujeme pre nas to je užasne 🙂 ano ešte s pomocnymi kolieskami.Som nedufala že sa Niko nauči kedže mal strach ztoho minuloročneho padu,buduci vikend pojdeme kupit chraniče na ruky a kolena.sice nepadaju ale maju tolko modrin tak už mam strach.

Nikolasko mi redchvilou ukusal Sebka na bruško ja neviem čoho to napadlo v poslednom čase m len ubliuje včera mu poškriabal tvar ☹ neviem ako to riešit mate to aj vy?

yasmina
27. máj 2009

eli drobce su bohovske 😵
wom. mas sikovnych chalanov!!!

elenita
27. máj 2009

Diky babulky 🙂 no uz nas zasa leje ako z krhly, tak z prechadzky asi zasa nic nebude ☹

yasmina
27. máj 2009

NO vsetci sa flakaju...ja som prave dokoncila lososa a baby zemiaciky tak uvidime ci papkacom bude smakovat ...
Inac uz pisem zoznam pre babky celodenny dvojickovy program buduci tyzden letime 😒

diddi
27. máj 2009

kam letite yas?

helka1
27. máj 2009

Ahojky,
yas idete do USA ? Zavidim v dobrom 😉

grmitko
autor
27. máj 2009

yas aj ja zavidim ale iba v dobrom, len si to tam uzite 🙂

diddi
27. máj 2009

jejda....az tam k amerikancom?....a kde presne?....aj ja by som hned isla...moj otec tam zije,v LA...zbalte ma do kufru,ale takeho lodneho 😀 😝

womenne
27. máj 2009

diddi a čo ti brani ist za nim?navštevujete sa???ajja by som šla niekam na dovolenku ale unas to nehrozi 😢

diddi
27. máj 2009

no momentalne mi brania financie....je to dost vela...letenka pre styroch....deti,kedze maju uz cez 2 roky,tak neletia zadarmo...otec pride 25.6....asi na 3tyzdne....dovtedy,kym som nemala male,tak som tam casto chodila...aj za bratom...ten zas zije v Toronte...cela rodina sme rozlietana po svete 😝

womenne
27. máj 2009

aj my mame rodin v Toronte kedysi knam chodili ale u nie su moc stary takže rodinne nitky sa asi roztrnu lebo mlady tu neoli nikdy ☹ škoda že nas tam mama nepustila mohli sme tam ist ale nechcela a teraz banuje 😝

grmitko
autor
27. máj 2009

ahoj ahoj pisem z mojho noveho notebooku 😉 🙂 🙂 a tesim sa ako male dieta 😀 😝

kiwuska
27. máj 2009

ahojte tak som Mgr. unavena, znicena a chora ale happy🙂 neskor vas precitam a napisem viac ale nevladzem, idem dat chapcom lieciky a aj sebe a hajiiiii.