Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
27. máj 2009

jeeeeej Kiwuš gratulujem 😵 😵 baby ja vas obdivujem ja som niekedy tak zničena ztych mojich a vy sa ešte musite aj učit teda nieje tu vyhovujuci smailik 😀

Saška jej kedy si si kupila si sa nepochvalila jakto??? 😕 😉

grmitko
autor
27. máj 2009

Ivanka obrovska gratulacia 🙂 a tesime sa na vas len co budete zdravi 😉

Dani vcera sme zobrali na splatky 🙂 a fachcim na nom az teraz 😀

lalupa
27. máj 2009

kiwi, uprimne blahozelam!!! sikulka 😵 😵 😵

elenita
27. máj 2009

Jeej, kiwus, gratulujeme 🙂 🙂 🙂

elenita
27. máj 2009

Ale tu to nejak viazne, dievcence! 😀
lalu tak dik teda za darcek k statniciam, hoci chcela som babulky niecim potesit 😅
My sme dneska objednali nove bicykle pre nas a k nim sedacky pre drobcov, straasne sa tesim 😵

grmitko
autor
27. máj 2009

no ja objavujem co vsetko moja nova masinka dokaze 🙂 tak sa zdrziavam inde 🙂 a muz tu nasiel hry 😝

elenita
27. máj 2009

moj muz chodi na futbal arenu, tiez super stranka 🙄 tam dokaze travit cele dni

margaretka11
27. máj 2009

Ahojte 🙂

Kiwuska gratulujem 😵 😵 😵

yasmina
27. máj 2009

kiwuska blahozelaaaaaaaam 😵
didi washington dc 😉
grmi takze ficis na novom co?
marg. ty si sa ostrihala????

margaretka11
27. máj 2009

nie yasmi, len som hodila inú foto, pre zmenu 😉 . Ja som rada, že vlasy rastú, len nech aj ďalej rastú 😵

nana77
27. máj 2009

no ahojky, stratene!!!! kde ste sa flakali vsetky?!

kiwuska, srdecne blahozelam!!!!! si trieda, fakt!!! tak teraz uz len skore uzdravenie!!!!!

margaretka11
27. máj 2009

nana to akože jaaaaaaaaaaa? Ja som sa neflákalaaaaaaaaaaaa

janettba
27. máj 2009

ahojte babule, tak po dlhej dobe zasa nakúkam 😉

lenkamt
27. máj 2009

Kiwu - blahoželáme 🙂 🙂 🙂

Saška - hnusne ti závidím notebook 😀

Žanetka - malí sú krásni, bože ako vyrástli 😕 🙂

janettba
27. máj 2009

Jani oneskorene, ale predsa prajeme všetko naj tvojim dvom O-čkam k narodkám - stráááášne sú zlatí, pozerala som práve foto.
No a čítam tu o bitkách, baby u nás sa tí naši tak melú, že katastrofa. Hlavne Martin je hrozný bitkár, šticuje Dominika a cápe ho a Dominik cecoček, len kuká jak puk a nechápe a potom spustí taký rev. On je také mierumilovné dieťa, taký dobručký cukríček a Martinko úplný opak - malý bitkár - nerváčik 😝 .
Hodila som nejaké aktuálne foto 😉 .

janettba
27. máj 2009

Kiwuš aj ja blahoželám!!! Mne práve včera prišla sms od bývalej spolužiačky, že už je mgr. - tak trocha závidím, ja som so školou praštila kvôli dvojkám, ale ja by som to za chodu domácnosti a pri starostlivosti o drobcov nezvládla, však ja si nemám kedy ani časopis prečítať, takže učiť sa niečo je pre mňa momentálne nemožné. 😝

grmitko
autor
27. máj 2009

Leni ver ze aj ja si este zavidim 🙂 tak dolho som po nom tuzila a konecne ho maaaaam 😀 si nevies predstavit ako sa tesim 🙂

nana77
27. máj 2009

no marg, teba konkretne najviac mam na mysli, ze kde sa nam to tulas!!!!!! haaaa??????

janett, ahojky!!! mali su strasne zlati a fakt, ako vyrastli....!!!

grmitko
autor
27. máj 2009

no idem haji bo muz tu nasiel nejaky pekny 3d sach tak ide hrat 🙂

grmitko
autor
27. máj 2009

janett este musim tvojich pochvalit, su uzasni 🙂

yasmina
27. máj 2009

janett krasne fotecky malicki su nadherni!!

rosarita20
27. máj 2009

ahojte babizne,
kiwuska, srdecna gratulacia!! 😉 😉 😉
ffakt vas studujuce dvojmaminy obdivujem, 😉 😉 , ja si ucenie popri nasich dvoch certoch vooobec neviem predstavit, (nastastie som to stihla v niekolkorocnom predstihu pred dvojkami 😀 )

margaretka11
27. máj 2009

no ja sa náhodou vôbec netúlam, iba som sa tu chvíľu neukázala, heeeej?

Janett pozrela som si fotky, neskutočne drobci narástli a sú krásnučkí 😵

janettba
27. máj 2009

Jani - čo myslíš, že tvoji nenarástli 😀 - bohovskí sú ako sú ostrihaní 😉 . A ty si jaká kočka 😉.

Grmi - aj u nás by sa ešte zišiel aspoň notebook, lebo vždy je tu poradovník na PC 😒 , tak ti v dobrom závidím... 🙂

Leni - aj tvoje baby sú už aké veľké a poriadne kočky ste a ty si pri nich troch ako ich najstaršia sestra 😀 .

janettba
27. máj 2009

Baby dakujem za pochvalu drobcov - ste zlaté 😉 .

janettba
27. máj 2009

😀 minulý týždeň som tu mala segru s neterkou na návšteve, boli tu 10 dní a moja segra na začiatku bola z toho hluku a vrešťania u nás úplne nesvoja, ja to už tak nejak ani nevnímam, ale ona sa nemohla ani sústrediť na rozhovor, tak sme sa vždy tešili na večer, kedy deti zalahnú, že budeme kecať a to sme do pol hodiny boli tvrdé aj my, ako nás detiská vyničili 😀 . Ale porobili sme si program, boli sme na biofarme v Stupave, v ZOO a pochodili sme tu všetky možné ihriská, tak bolo fajn, segra si tu troška liečila dušičku po strate bábätka, bolo nám fajn. O mesiac sa chystáme my k nim, majú nový bazén, tak sa už tešíme, len či náš nájazd vydržia oni a či nás po pár dňoch nepošlú dom... 😀 😝

nana77
27. máj 2009

janettka, dakujeme za gratulaciu aj za pochvalu! sama neverim, ako to rychlo ubieha, vsak? nevedeli sme sa dockat...a teraz nechapeme, ako to leti. inak, u nas je to take iste ako aj u vas - ondrejko je tenucky slizik, mierumilovny, pekne sa zahra aj sam, nepotrebuje nikoho... oliverko je riadny chlapisko oproti nemu, nervny, vyzaduje spolocnost, chce zrovna tu hracku, ktoru ma ondrejko. a ked ju dostane, chce dalsiu co ma ondrej a dalsiu a dalsiu...

nana77
27. máj 2009

akurat som sa chcela spytat na sestru... som rada, ze jej je lepsie, urcite jej aj pobyt u vas pomohol! dufam, ze sa im coskoro opat zadari a ze budu mat pekne zdrave babatko 🙂

margaretka11
27. máj 2009

a vari ste už všetky išli spať?

elenita
27. máj 2009

Caute, marg, ja som este tu 😉
Akurat som objednavala jedle obrazky na torticku, inspiroval ma konik 😉