Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
2. jún 2009

nevadí, keď budú rozhádzané hračky, to bude normálka v obývačke, to stačí len nahádzať do krabice. ale oblečenie, čo je už xkrát zložené a vybrakované zo skrine, tak to ma štve príííšerne, hlavne to hrozne vyzerá a nedá sa tu ani chodiť normálne 😝

kili
2. jún 2009

to S. má najnovšiu záľubu, proste hádže veci za seba a neustále všetko dokola. už som sa snažila mu to zakázať všemožne možne. od kociek a pod. vecí som ho odnaučila, to si nejak uvedomuje, že to má zmysel to zakazovanie, môže s tým ublížiť, ale od rozhadzovaní oblečenia ho nič neodradí. nestrážená chvíľka (kŕmim, som na wc) a už je tu toto.

diddi
2. jún 2009

to ti vyhadzuje veci zo skrin?....my sme dali tie detske poistky na dvierka....inac by bola sodoma-gomora,mame tam sklenne pohare 🙂

diddi
2. jún 2009

idem kuknut zufale manzelky na prime....pokial sa este spi 😉

kili
2. jún 2009

máme tu skrine, ale s tých až tak moc nevyhadzuje, teda niečo áno, ale keďže je dosť vecí na gauči, ktoré sa nedajú kam dať, tak vyhadzuje tie a skrine nechá na pokoji.

kili
2. jún 2009

a to som teda nevyfotila kúpelku, kde veci s koša preložili do vane, niečo na zem, rozťahali a rozkúskovali toaleťách...

kili
2. jún 2009

tak, už je upratané 🙂 ešte povysávať a už také klasické upratovačky 🙂

diddi
2. jún 2009

ja musim kupelnu zatvarat,lebo robili to iste....to oblecenie sa ti neda dat do skatul z ikey?

kili
2. jún 2009

a kam dám škatule? 😀
ono sú to väčšinou ešte neuložené plienky, to je tak trochu moja vyna, že to hneď neuložím, a potom manželove oblečenie, o ktoré sa ja nestarám. no a potom ešte vyhadzujú moje uložené oblečenie, čo mám v takých otvorených poličkách a to nemám kam dať 😒

katarinka123
2. jún 2009

ahojte.no kili tak to je ina sila 😝
asi by ma porazilo.a ked je rec o chudnuti tak aj ja som sa uz na to dala.zatial sa mi podarilo len 2 kila,ale behom tyzdna.celkom fajn.
ale je zaujmave ze pri nasich zivich deturencoch to nejo nejde 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

diddi
2. jún 2009

kili,zmaz fotku,lebo uz to preberaju vo volnej diskusii,v teme "je to na rozvod...."

kili
2. jún 2009

ako čo rozoberajú 😕

kili
2. jún 2009

diddi, serem na nich, nech si rozoberajú čo chcú 😉

diddi
2. jún 2009

ta cela tema je skvost....

helka1
2. jún 2009

Ahojky,
no Kili ked vidim kto v tej teme vytiahol tvoje fotky tak uvazujem ze niekoho si faaaaakt nas..la 😀 😀 😀 , asi nemoze prekusnut, ze si mala pravdu 😅 😔
Chudnut treba aj mne , len kedy a ako 😅 🙄

kili
2. jún 2009

helka 😀

diddi
2. jún 2009

a kto je ta baba,co to vytiahla na kili?

helka1
2. jún 2009

Diddi musela by si prelistovat temu klokanky 😉

kili
2. jún 2009

diddi, neskôr napíšem, teraz ideme von 😉

womenne
2. jún 2009

tak nam naznač 😉
alebo aspon približne stranku nech sa dozvieme.inak si niečo ametam s dotyčnou len si neviem vybavit..
ja sa vždy musim zasmiat nad babami ktoresa stažuju že nevladzu pri jednom dietati upratat alebo uvarit,vyhovarau sa na všeto možne,dieta je uplakane,koliky + všetko možne,tu na pri dvojičkach som niečo take nečitaa alebo v temem trojičky smilers sa nikdy nestažovala a to je a 3deti sama 🤐 ma vedia naštvat temy kto vam pomaha v domacnosti alebo ako to zvladnut s dietatom a domacnost 😀 a bla abla.a ta tema je to na rozvod je tema sama o sebe 🙄 ved to musi vediet ona a ne aby jej tam vypisovali ine čo ma robit ach bože niektory su fakt...

helka1
2. jún 2009

wom, diddi najdi si temu klokanka a skus stranu 5 😉

womenne
2. jún 2009

tak som to preluskala až teraz šli sme s tatikom na jednu stavbu 😵
no teda sa nezda 😝

yasmina
2. jún 2009

ahojte kocky...rano som si zehlila vlasy tak vam hadzem foto...fotila moja mama a objekt nic moc ale islo
o vlasy 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

womenne
2. jún 2009

yas aka kočica

vidiš akurat som na treba myslela pametaš čo si tu davala jede linkna ubytku čo sme sa bavili keby bolo stretko????neviem to najst ani neviem ako sa to vola a kde to je 😕

yasmina
2. jún 2009

womenne dik 🙂
to ubytko je www.sojka.eu ale neodporucam mali sme tam ist a nakoniec neideme muz to bol pozriet a je to velmi male izby malicke kutice nestoji to za tie peniazky...ziadne ihrisko detske len jedna smykalka...mini bazen...

womenne
2. jún 2009

to vane a na fotkach to vypadalo pekne ☹ a nemaš niečo pekne tak na strednom slovensku alebo v tatrach?za dobre ceny??

zuzka.25
2. jún 2009

ahojte

wau, dnes sú tu ale ťažké témy..

kili, gratulka k zbaveniu sa kíl, to si dobrá, že až 10... s tým mužom, no ono to tam už smerovalo, tak asi to tak malo byť...

yas, parádna fotka, fakt...

k bordelu, naši dokážu spraviť behom 10 minút to isté 😀, takže už to neriešim a večer alebo keď idú spať, tak to spracem do boxov... už ich pomaly aj zapájam do upratovania, aby si zvykli 🙂

my sme dnes boli u kamošky, zajtra mala prísť ona k nám, ale manžel je chorý, zobral si dovču, tak pádime aj my z domu, aby sme zas neboli skapatí...

yasmina
2. jún 2009

www.penzionstrachan.sk tam je super a dobre ceny su to nasi priatelia krasny penzion okolie skus mrknut...
zuzka dik

yasmina
2. jún 2009

wom odporucam ti apartman c. 2 za 25 eur je ubytko a polpenzia na osobu to je suprova cena...

elenita
2. jún 2009

Ahojte maminky. Hmm, yasmi hodila nove foto, kocka 😉