Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

tatolu
22. jún 2009

že po taliansky 😀
Ja som začala volať po rusky 😀 😀 😀 - Lukáš je Lukašenko, Tomáš - je Tomášenko 😀 , a Tatianu Luky volá Tanya 😀

Tiež sa bojím ako budeme spávať, lebo my máme síce dve izby a kuchyňu, ale tá jedna izba je obývačka a v tých prechodných obdobiach tam býva dosť chladno, takže všetci spíme a aj spať budeme v izbe asi 5 x 5 m. Máme poschodovú posteľ, ale Lukyho budem môcť dať hore až možno o taký rok-dva - aj to budeme musieť vymyslieť zábrany. Tri postele + manželská a skrine a PC, tak to by tu asi nevošlo 😉

martiina
22. jún 2009

tatolu, ešteže nemáš Tima, lebo to by si mala doma Timošenka 😀

katarinka123
22. jún 2009

no ved inak sa mu neda ani povedat ked je mrchavy

nana77
22. jún 2009

kamoska ma tiez marka a ked ju hneva, hovori mu mařo 😀 😀 😀 . a ja ju za to vzdy vyhresim, ze je to velmi skaredo!!! 😀

jankabambulka
22. jún 2009

babenky prosím vás, katka mi vracia a neviem absolutne z čoho aj ju prehnalo 3x až jej chytilo troška zadoček... bože neviete poradiť čím by to bolo??

yasmina
22. jún 2009

kocky kompletne som zrusila svoje konto na facebooku tak aby ste ma tam nehladali...paaa 😔 😔 😔

margaretka11
22. jún 2009

Yasmi IP ☹

margaretka11
22. jún 2009

Janulka netuším z čoho mohlo prehnať Katušku, nemohla chytiť nejakú pliagu? Je také počasie, že sa môžu šíriť humusy 😝

yasmina
22. jún 2009

kocky dakujem za iP ale nie som v stave vam pisat objasnenia jasne ☹ ☹ ☹ ☹ vam odpisem ale dnes nie
nana zuzka odpisem zajtra pa

nana77
22. jún 2009

yasminka, neviem, co sa deje, dufam, ze to nie je velmi zle. hlavne sa upokoj a davaj na seba pozor, oki? a ked budes moct, napis, lebo mam trosku strach o teba, dobre, zlatko?

jankabambulka
22. jún 2009

yasminka-drž sa , dúfam , že to nie je nič vážne. opatruj sa

helka1
22. jún 2009

Ahojky,
yasmi, co to, co to ? 😨 Ked mozes tak pisni aj mne do IP 😉 Ale asi to nebude nic prijemne 😔

Margaretka tak som zatuzila po dovci v Chorvacku 😵 bola som tam v 97 a bola to fasa dovca 🙂 Najviac sa mi pacili tie fotky s maskarou 😀 😀 😀

Ja neviem co mam robit, mam 3 plne albumy , kazdy jeden pre mna spomienkovy a je mi luto mazat ☹ 😝. Co robit 😕 ? Asi popytam adminky aby mi uoznili mat dalsi album bez mazania 😀

katullka
22. jún 2009

caute dvojmaminky,

velmi pekne dakujeme za gratulacie, ste zlate, ze ste si spomenuli 😵 😵

wom, s tym oducanim od dudiek to mas teda tazke, ja by som tiez ten plac nevydrzala, ked to nejde, tak im ich nechaj, ved im to neuskodi.
Ja som inak Samkovi asi pred tyzdnom zrusila dudel, maval ho len na spanie, prvy vecer trosku mrncal, ale len par minut a hned zaspal a teraz uz ani nevie, ze mal niekedy dudel. Ale kazde dieta je ine, Paulinka nechcela vobec, co sa ale mne zase nepacilo, lebo ona vzdy pred zaspavanim velmi plakavala a nedalo sa ju utisit. Teraz dudluje flasu s cajikom. Samkovi som dudku zrusila, lebo si myslim, ze je lahsie ho oducit, ked je takyto maly, ale asi je to individualne.

marg idem popozerat fotky.

mima595
22. jún 2009

MAr - fotky parada - ja pomaly idem nakupovat veci- hlavne plavky pre seba 😉

Ja mam 2.7. prijimacky na to doktorandske, tak pomaly zacinam aspon sa pozerat do nejakej literatury, eln neviem, ci to ma nejaky vyznam, sa mi zda, že mi vsetko vyfucalo z hlavy a absolutna nestihacka - vecer o 10 sa mi už tak nechce....

😝
tak tuho uvazujem, ze ucenie necham tak, a prezijem si 10 minut hanby 😀 -ale zase na toto ja nie som stavana, tak si citam, citam, a popritom konikujem 😀

katullka
22. jún 2009

marg, krasne fotky, tie posledne dve nemaju chybu 😀

ajka72
22. jún 2009

mima ja som končila VŠ minulý rok pri dvojičkách, manžel si robil doktorát a stráááááááášne sa nám nechcelo tak ťa uplne chápem musíš sa nejako premôcť a pôjde to tak ti držím prsty 🙂

mima595
22. jún 2009

ajka - no uvidim, ci ma vobec zoberu - to len potom bude ine kafe - predsa mam už 9 rokov po vyske, takže už som total mimo.... 😉

diddi
22. jún 2009

janka,urcite malej neutieraj zadocek navlhcenym obruskom....vzdy po kakanici jej osprchuj zadocek a chvilku posad do lavora s nachystanym odvarom z repika....rano jej daj 1/2 sacku smekty a tiez jej davaj hylak kvapky....mlieko hned vysad!!!....rob ryzovy odvar....dobra je aj postruhana mrkva a banan....mohla chytit hocico,ci uz zo stravy....ale skor pojde o crevnu virozu,mala by si ist k lekarka,ak sa da,zober vzorku z kakanice - nie vsak viac ako po hodine,co pojdes k lekarke.....a hlavne!!!!!......pit,pit,pit!!!!....lucku neperlivu,nie sladke caje!

diddi
22. jún 2009

yas,preboha,co sa deje?????????

grmitko
autor
23. jún 2009

bre ranko dievcata,

ja som sa vcera nedostala k pc, muz tu hral hry

yasmi opatruj sa a drz sa.....

jani ako je dnes Katuske? dufam ze je to uz lepsie

adrolka
23. jún 2009

caute 😉
pocasie......mi už lezie na nervyyyy
yasmina!!!!až ma pot oblial! 😨 dúfam, že čo ťa trápi sa čím skôr zmení na dobré...
diddi: tak fasa si poradila janke, že som si to hneď aj skopírovala do pc...díky 😉 človek nikdy nevie, aby som nepanikárila, ked nás to chytí tiež 😉
janka, veru, ako sa má Katkaaa???

ajka72
23. jún 2009

janka ešte keď môžem doplniť didi je dobré dávať kulišek, je to taký prášok v sáčku rozrába sa vo vode a dáva piť predchádzaš tak dehydratácii, je dostať v lekárni,z čaju len veľmi jemný pigi čaj, ryžu s mrkvou povar, varí sa to dosť dlho až je z ryži taká kaša, je dobré to miešať, lebo ryža zvykne naspodu hrnca sa prilepiť, ako písala diddi dobrý je hylak forte a môžeš to striedať s probiotikami, dobrá je aj smecta tu môžeš rozrobiť s tou uvarenou ryžou s mrkvou, mlieko by som tiež vynechala a potom začala dávať bezláktozové ktoré by som zarábala v ryžovom odvare, ten pripravíš tak že do 1 litra vody dáš 2 lyžice ryže a necháš variť na stíšenom ohni 3 hodiny a potom scedíš a do toho zarobíš to mlieko, ale rozhodne choď k lekárke a trvaj na výtere, prípadne rozbore kaky, verím že som trochu pomohla, ja som si užila hnačiek s dievčatami keď mali rotavírus, bolo to strašné ale u teba to môže byť aj črevná viroza, tak sa držte 🙂

janettba
23. jún 2009

ahojte babule, ja mám na prd náladu, odišlo nám auto, asi do večných lovíšť a môj mužo potrebuje auto k práci, takže momentálne nepracuje, to znamená, že nezarába... 😠 no som povedala včera, že na chudáka aj hajzel padne... 😒

Yasmin - pre boha čo sa deje??? 😨 držím palčeky, aby si bola v pohode...

katullka
23. jún 2009

cauko, pridala som par fotiek.

jani, ako sa ma Katuska, je jej uz lepsie?

janett, no to je smola ☹

grmitko
autor
23. jún 2009

Jej Katuli,
nadherne fotecky 😵 😵 musime vas prist pozriet ked sa zlepsi pocasie 😉

mima595
23. jún 2009

Grmi - ako s robotou? Nic sa ti nerysuje?

mima595
23. jún 2009

My sme dnes doobedu vytiahli vonku bicykel / pre Basku, lebo Matus nebicykluje 😉 / M mal psa - odrazadlo, ale prisiel chlapcek s autickom / a s tym chlapčekom sme skoro kazdy den vonku 😢 / a Matus len rev, lebo on chce auticko, proste pol casu, co sme stravili vonku, prereval - to som bola este ako v poho, ale doma ma už tak neskutocne vytocil, lebo on si vsetko vynucuje placom, rychlo prisiel na to, že ked zacne plakat, tak mu Baska povoli, a urobi tak, aby bolo po jeho.... A to už som vypenila, aj na zadok dostal, aj som kricala ako sibnuta ☹ , že teraz tu sedim a kukam do blba, že ma tie deti vedia tak vytocit ☹

diddi
23. jún 2009

mima,u nas je presne to iste....Ella vrieska a vrieska....ma taky na nervy lezuci krik....tiez vie,ze krikom vsetko docieli,lebo ja fakt nemam nervy na to....ked sa biju o nieco,tak ich tak necham,nech si to vybavia medzi sebou...lenze Ella spusti krik a je to....tak jej zacnem aj ja do tvare rovnako ako ona kricat....neboj, ako hned prestane....ty sa hlavne moc nerozculuj,lebo babo bude nervak....viem podla seba,ze je to tazke

grmitko
autor
23. jún 2009

no mima, praca zatial nic veru a aj tak mozem az v 1/2 septembra nastupit, tak to ani nesilim nijako...

inak u nas je taky leo ze vie, ze ked baci tak si vyplace veci, ale uz som im to zatrhla, ked sa o nieco biju tak nezasahujem az kym nnie je zle, co je teraz casto, lebo hned sa zacnu brutalne mlatit, kusat a sacat ☹ a ja neviem ako ich to odnaucit ☹

mima595
23. jún 2009

Diddi - praveže aj on, ak zacnem kricat, tak prestane, zlakne sa a je ticho, ale to ja som už riadne vytocena a hlavne chcem, aby si on uvedomil, že krikom sa nic nedocieli
to som teda napisala riadnu somarinu ☹ - robim to,co nechecm, aby robil 😝

tak sa snazim vydrzat jeho krik, nezasahovat, ale potom ma tak vytoci, že koniec 😖