Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
13. feb 2009

lalu, na valentina mam rovnaky nazor 😉 😉
nana, aj tebe dobru noc 🙂

helka1
13. feb 2009

Yasminka dnes to uz asi citat nebudes, ale az zajtra - ale ked vela casu stravis v robote za pocitacom a to by si mohla robit aj z domu. Ja takto pracujem, moj pocitac je v Bruseli a ja na nom robim z domu a tiez je napojeny na server 😉 . To akoby som sedela tam 🙂 Da sa takto pracovat ak je firma ustretova a baby friendly 😉

Ja tiez rozmyslam o nejakom spesl obede 😀 na zajtra.

My sme dneska lietali po bankach a ziadny uver nam nechcu dat 😝

margaretka11
13. feb 2009

Lalu tak to je výkon hodný uznania 😵

lalupa
13. feb 2009

marg,ze "znarodnili " 😀 😀 😀

nan, yasmi, dobru nocku, o chvilu sa pridam 😉

margaretka11
13. feb 2009

Lalu 😉 😀

rosarita20
13. feb 2009

Lalu ahojky 😀 😀 😉

lalupa
13. feb 2009

a aky bol ten znarodneny? 😀 budu ho volat maly tatik? 😀

lalupa
13. feb 2009

rosi, uz mam ist? 😕 ci ides ty? 😀

margaretka11
13. feb 2009

Lalu 😀 , plyšový hafan sa volá Meno 😀 . Spýtala som sa Simonky, aké mu dáme meno a ona odpovedala, že meno 😀 . Neviem, či ma pochopila. Zrejme nie, aj keď je chápavá dosť 😀

rosarita20
13. feb 2009

Lalu,kam mam ist?
mne to uz volako nepali dnes 😝 😝 😀

lalupa
13. feb 2009

haha, ale aspon ti dala odpoved 😉 , inac pekne, atypicke meno 😀 😀 😀

margaretka11
13. feb 2009

že Lalu? To by si nečakala 😀

lalupa
13. feb 2009

rosi, tak nic, ale dobre sa tu rehocem 😀 ,sak piatok 13-eho 😕

marg, ze skolka, simcu dat rovno do skoly, budes sa divit 😀

margaretka11
13. feb 2009

Lalu ak ma bude dennodenne tak prekvapovať ako doteraz, tak je možné, že ju dám rovno na jadrovú fyziku 😀

lalupa
13. feb 2009

my sme male naucili,ze kde je lampa asi tym sposobom, ze sme na nu ukazali a patricne zahrali ako romeo pod balkonom 🙂 a zopakovali asi 50x, cumeli na nas male,ci nam sibe 😀 , no ale ked sa teraz spytame,kde je lampa, v zavale zamestnanosti nasich malych bambuliek,ani neodtrhnu oci od hraciek a okamzite vystru rucky nahor s ukazovacikom 😎 , to je ale mladez, co?!

margaretka11
13. feb 2009

no nedá sa nič robiť, čas je pokročilo pokročilý, manžel už odfukuje, idem aj ja. Prajem všetkým maminám aj detičkám dobrú noc a krásne sny 😵

margaretka11
13. feb 2009

veru lalupina choroba funguje ešte stále 😀

Lalu áno, dnešná mládež, to je iné kafe 😉

lalupa
13. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
marg pocuvaj, zeny sa vraj delia na pekne, skarede a elektrikarky 😀 , tak dufam,ze nechces, aby simca patrila do inej skupiny ako pekne 😅 (elektrina nerovna sa fyzika,ale chapes 😉 )

helka1
13. feb 2009

LAlu ja som Adamka naucila to ze vie ukazat kde sa kaka - pride do kupelne s WC a ukaze na nocnik 😀 . No ale predsa od neho nemozem ocakavat, aby tam skutocne kakal. Aspon teoriu ovladame 😀 😀 😀

margaretka11
13. feb 2009

Chápem Lalu 😀

Helka, aj my skvele zvládame teóriu o nočníku a jeho funkcii, ale prax akosi pokrivkáva 😝

katullka
13. feb 2009

lalu, ja som ked som Samka pred par dnami obliekala po kupani na pulte pozeral do stropu na lampu, ja som mu povedala, ze je to lampa iba raz a na druhy den som sa ho len tak pre srandu spytala, ze kde je lampa a to sme boli v spalni a on hned pozrel na lampu, ja som cumela ako puk 😕

lalupa
13. feb 2009

ok, tak podme spinkat a nabrat energiu na toho valentina 😝 grrr
pekne snicky, papa maminky

margaretka11
13. feb 2009

dobrý nápad Lalu, poďme spať 😉 . Dobrú noc a krásne sny 🙂

helka1
13. feb 2009

pa, pa 😵

lalupa
13. feb 2009

kati, no vidim,ze lampa je najvdacnejsi objekt 😉
kde si bola? ☹ my uz ideme hajat...balim to, este sprcha...
papa

katullka
13. feb 2009

on je v tomto neuveritelny. Minule hladal nejaku hracku a ja ze je pri radiatore a on sa hned k nemu vybral, ja ze ci to je len nahoda, tak som sa ho neskor spytala, ze kde je radiator a on hned k nemu pribehol a chytil ho 😕 . A to som mu pred tym nikdy radiator nespominala, teda aspon nie umyselne.

Ale dnes zacal tak vymyslat, krpec jeden, zacal vyliezat na odrazadlo, drzi sa volantu vylezie hore a potom sa pomaly pusti a postavi 🤐 😕 ...ked som ho videla, tak som si v duchu pomyslela, tak teraz iba urazy zacnu ☹ . Aj v stolickach sa stavaju obidvaja, Paulinka ma teraz obdobie, ze len tak zo srandy zacne vypluvat jedlo, no a Samko nemoze byt horsi, tak hned opakuje po nej 😒

rosarita20
13. feb 2009

Ja som prave vyliezla zo sprchy, tak uzatvaram dnesnu diskusion??? 😀 😀 😀
Dobru noc vsetkym a lubte sa stale, nielen na valentina 😝 😝 🙂

katullka
13. feb 2009

lalu, tak sa poflakujem kade-tade 😅

Dobru nocku, pa pa

yasmina
14. feb 2009

ahojte...
helka ja sa pripojit do svojej posty viem...z dom ale aplikacie a systemy kt. pouzivam v praci sa z domu nedaju obsluhovat...
v pondelok mi maju volat tak som zvedava co ponuknu...
inac co dnes porabate?

yasmina
14. feb 2009

kocky neviem ako casto davate kasicky malym ale mam kontakt na kocku od kt. beriem 500g balenie Milupya Hipp kasiciek za 4,9eur /150 sk ..mne sa to oplati lebo kasicka ked ju kupim v lekarni ma stoji 119 alebo 129 sk 250 g a to mame na 3 dni...ak chcete poslem vam info do IP