Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
9. máj 2009
grmitko
autor
10. máj 2009

ahojte kecalky,
zsae som tu jeden vecer neni a vy toho popisete 😉
ani nejdem docitat 🙂
nam bolo vcera vecer super, poobede sme grilovali, potom muz vypadol zit, sestra s malou (rozumej 9 rocnou) zostali u nas, potom este aj mamina z roboty prisla, tak sme u nas mali damsku jazdu 😉

akurat som postrehla, ze zinus ma spominala 😉 uz sa k vam chystame tesim sa na pracliky 😀 😀 😝

deti su vonku s krstnou, ale hned bezim za nimi, aby mi potom nevycitali, ze som neprisla 🙂

lalupa
10. máj 2009

ahojte mamulky, k nasmu najkrajsiemu sviatku na svete si prajeme vela radosti a pychy s nasimi bambuliatami 😵 😵 😵

lalupa
10. máj 2009

nie som origos,len to sem posuvam...

Každá dobrá matka, v žiali dieťa hladká. Má ho veľmi rada – keď je preč, tak ho hľadá. Keď má dieťa horúčku, tak ho drží za rúčku. Naučí ho svojej reči, nenechá ho v nebezpečí.

Prečo sa chveje osika? Lebo sa jej vetrík dotýka. A ktože je, kto na vine, že sa chvejú ruky mamine?. To sú ale smiešne otázky. Tie ruky sa chvejú od lásky.


zinus,ako to,ze vsetci poznaju tvoj domcek??? 😕

kili
10. máj 2009

baby, som tak vytočená, si prečítajte, čo sa stalo jak boli včera malí u svokry: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nana77
10. máj 2009

ahojky!
lalu, velmi pekne 😵 !!!
aj ja prajem krasny den vsetkym maminkam!!! 😵

yasmina
10. máj 2009

lalu si ma rozplakala...

yasmina
10. máj 2009

kili no mala si to perne...ale nejeduj sa tolko...niekt.ludom nevysvetlis a furtkom furt si budu robit po svojom...
bud rada ze drobce maju dve babky aj ked mozno jednu "cudnu" obe ich lubia a nechcu im zle a to ze im nedochadza ze deticky potrebuju pravidelne jest je smutne...ale su aj horsie veci...budes vediet ze nabuduce im mas na oc dat a ak nebudu hladni tak nebudu papkat...klidek 😉 😉 😉

lalu ten domcek poznam lebo zinuska mala niekedy v albume Maxa a tam boli krasne fotky z domu a zo zahrady interier aj exterier...

nana77
10. máj 2009
nana77
10. máj 2009

jeeej, yas, strasne su zlati 😵 😵 😵 😵 . a ta posledna je uuuplne super!

yasmina
10. máj 2009

😵 DAKUJEME

kili
10. máj 2009

yas, ale mne by to nevadilo, teda hnevala som sa aj na to, ale preto som sa chcela predýchať, nech na ňu nenahučím, keď ona chcela len dobre. mne viac vadilo to, že si začala vymýšľať, že sme sa dohodli, že ja ich potom ešte nakŕmim. toto je fakt vrchol

yasmina
10. máj 2009

kili ja ta chapem 😉 ja mam tiez taku "fajnu" svokrusku 😉

jankabambulka
10. máj 2009

Mám ráda kvety, ľúbim vtáčiky,
každú hračku maličkú,
lež najväčšmi zo všetkého
ľúbim svoju mamičku.
Za jej štedrosť, starosť v hlave,
za dni šťastné, za dni hravé,
za rozprávky nad kolískou,
za to, že vždy stojí blízko.
Šetrím si korunky, už ich mám päť,
kúpim dnes mamičke najkrajší kvet.
Pekný kvet červený, ako lienka,
ľúbim ťa, ľúbim, moja mamulienka.
moja milá mamička,
ešte horúci bozk na líčka.

Všetkým Vám želám - všetko naj mamulienky 😵 😵

adrolka
10. máj 2009

janka moja, krásne, dakujemeeee 😵 😵 😵 😵
pridala som aj ja nejaké súčasné fotky
yasmi, pre teba špéci sú tam fotky - moje malé v ELMO opalovačkách z H&M, bohovské sú, moje chodia jedna za druhou a šťuchajú sa do elmovho nosa 😵 😵

yasmina
10. máj 2009

adrolka su nadherneeee 😵 😵 😵
aj my mame Elmo maniu z Nextu tricka 🙂

jankabambulka
10. máj 2009

adrolka -bohovské máš babuľky 😵 😵 😵 ja som chcela deťom elma kúpiť na 1.narodky ale tu čo som našla jedného tak robil len jednu funkciu. neviete kde sa ho oplatí kúpiť ale taký čo robí viac

lenkamt
10. máj 2009

2x a niektorým 3x všetko naj k dnešnému sviatku 🙂

dočítam + kuknem fotky neskôr, idem kúpať, bude boj s vlasmi 😝

aj ja som hodila fotky, tá blondína, to som ja 😀

jankabambulka
10. máj 2009

leni , krásne fotky , ja viem , že sa opakujem, ale nemôžem si pomôcť si taká jemnučká, také dievčatko 😵 😵

adrolka
10. máj 2009

wuaw lenka, ty sexica 😉
a baby krásne copíkové, vidím, že majú spoločné hobby s mojimi- schody 🙄
janka, yasmi díky 😵
yasmi, to tričko z nextu už občumujem hodný čas, možno dám pod vianočný stromček, radšej kúpim väčšie číslo, nech to môžu dlho nosiť.
janka, my čo sme sliedili s yasmi po nejakom viacfunkčnom, tak na mmb je tuším taký, čo sa smeje a možno aj niečo hovorí a hádže sa od smiechu. to si vieš pozrieť na mmb. potom je jeden bohovský, aj bohovsky drahý, ten je dostupný len v zahraničí zatiaľ, ja som čumla na ebay, ten už je iný level, dobre, že neuvarí kávu 😀 !! vie rozprávať nejaké vtipy, spieva, tancuje, rehoce sa a ja neviem čo všetko, to sa dá pozrieť niekde na youtube, že čo dokáže, ale je poriadne drahý. ale ja už sporím, lebo na vianoce alebo na narodky by som im to veľmi xcela kúpiť. 😉

grmitko
autor
10. máj 2009

ahojky babizne,

leni ty vyzeras ako sestra svojich deti a nie ich mamina a este teraz tie blond vlasy waw 🙂 si kocka 😀

my sme dnes boli v ZOO, detom sa velmi pacilo, bola som s nimi sama, bala som sa ako to zvladneme ale v pohode boli, pridam foto na FB a potom poslem link 🙂

lenkamt
10. máj 2009

sa tu rehocem 😀 že jemnučká sexica a Saška to zabila že kočka s týmto smajlíkom 😀
tak neviem 😀 ale pravdaže ďakujem za pochvaly 🙂

kukla som albumy:
Nana - krááááááááásni, torta vyzerala super, a mamina stráááááááášne sympatikuš, musíme sa stretnúť 😉
Yasmi - tradične krásne fotky 🙂 a dúfam že už ste ok 😉
Adrol - tiež, no a ja nemôžem z Amirky, to je úplne najzlatšie dieťa, strašne by som ju vycmágala na tie líčka, sestrička tiež krásna, ale A. u mňa vedie 😀

Kili - so psíkom mi je to ľúto ☹
Helka - dúfam že sa Adamko nebude báť bicykla, ešteže to dobre dopadlo.

opaľovací krém potrebujem kúpiť aj ja 😕 tak raďte 😉

mima595
10. máj 2009

Ahojte - pridávam sa ku gratulantom a všetkým oslávencom prajem veľa zdravíčka a hlavne elánu do života 😀 😀 .
Lenkamt - už chápem, prečo máš 3 dievčatá - proste tvoj genofond by bolo škoda vyčerpať na chalanov 😀

adrolka
10. máj 2009

jááj lenka, ja tú moju A tiež furt obžužlávam, ale väčšinou odsotí, že nech dám pokoj 🙄 😀 . zato T je mamičkovská, ona príde aj sama po poľúbenie 😵

lenkamt
10. máj 2009

Mima - 😀 😀 😀

Adrol - úplne naša Verča, tá sa vedela aj rozplakať ak som ju chcela stískať a bozkávať 😕 nenáročné deti sa tomu vraví, spokojné nič im nechýba 😅

no a schody 😝 to bola oslava 😅 ani koláč som nemala 😠 furt hore dole po tých špinavých hrdzavých schodoch, neviem či som tie biele pančuchy nemala hneď vyhodiť 😅

nana77
10. máj 2009

ahojky!
lenka, dakujeme za pochvalu 🙂 . ten krasny babinec tvojmu manzelovi urcite vsetci zavidia - dievcata su veeeeelmi pekne!!! a suhlasim s kockami - vyzeras fakt velmi dobre 🙂 !!! jo, a dobre nohy 😉 😀

adrolka, tie tvoje krpky su straaaaasne chutnucke, buchticky male!!! 😵 😵 😵

janka, kraaasna basnicka, hned som ju skopcila 🙂

ja som dnes rano mala prekvapko - mm ma nechal spat az do 8.00 (zvycajne bezne vstavame okolo 6.00), obriadil deti - nakrmil, prebalil, prezliekol a potom ma vyparadeni prisli zobudit a kazdy mal jedno pernikove srdiecko pre mamicku 😵 😵 😵 . no nie su uzasni??? 😵 😵 😵

joj a este mame novinku - dnes sme boli pod kombajnom!!! som malych ostrihala. a keby ste vedeli, ake krokodilie slzy som pri tom ronila 😅 . skusim pridat foto 🙂

lenkamt
10. máj 2009

fešáci, mne sa páčia viac ostrihaní, naša Verča tiež chodila do 3rokov s takýmto účesom 🤐 teraz copíkujeme 🙂

aaa zážitok, bola som v piatok odviezť moju ségru čerstvú ing na chatu kde bol jej priateľ s partiou, zažila som najlepšiu otázku čo sa týka dvojičiek: " ty si sa s tým moja nesrala, však medzi tými malými nemáš ani rok rozdiel" 😀 baby ja so sa rehotala do večera, už bol asi riadne požitý 😀 a že jednovaječné dvojičky 😅

nana77
10. máj 2009

lenka, to bolo fakt dobre!!!!!! 😀 😀 😀

zabka0609
10. máj 2009

Ahojte pozdravujem vsetky zienky a prajem nam vsetko naj k dnesnemu dnu

lenkamt naozaj nadherne fotky a ani by som nepovedala,ze mas 3 deticky,vyzeras tak mladucko,no naozaj super.

nana nadhernu tortu ste mali a aj my si dame nejaku taku na dva rocky,ktore budu v septembri a ta pesnicka uzasna skoro si ma rozplakala.dakujem

yas uzasne fotecky.mali su taki zlatucki a tie foto v tej trave,no nieco nadherne.

janka prekrasna to basnicka

kili som citala to o tvojom havkovi,je mi to strasne luto.no taky je zivot,ale bol to nadherny psicek.
papa vsetkym a dobru a pokojnu nocku a nech vas deticky moc nerusia.