Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
2. júl 2009

dnes som babam nafukala bazenik, ale mariadne tocilo a motalo z hyperventilacie 😀 kuk album

kiwuska
2. júl 2009

ahojte baby dlho som nepisala...:( dracik u nas vrtaju a zbijackuju od utorka horny susedia a maju prerabat do 21!!!!! ale snad to vrtanie nebude trvat dovtedy, decka sa boja nechcu sa ma pustit placu su ztoho nervozni nastastie zaspia a spia dve hodky ale sa budia a ja som uz hotova z toho.... yasmi krasne nechtiky ja mam 14 promociu a bud stvrok si idem aj ja dat spravit gelove chcem francuzsku manikuru na to tak potom aj ja hodim foto... a ked cita killi nahodou: zhodila som za mesiac 7kg este 7 a som tam kde som bola!!!!!🙂

rosarita20
2. júl 2009

Ahojte, ja len na chvilinku som nakukla,
nana, ja tiez by som vrazdla takych bezohladnych vodicov 😠 😠
dracik, no comment 😀 verim, ze to uz bola posledna pohroma 😉
yasmi, krasne nechtiky 😉
lalu, to kupko vyzera dobbre 😉 z babuliek budu plavkyne 😀
kiwi, no supeeer, gratulujem, hod mi d ip prosim tip, ako sa ti podarilo tak krasne schudnut, ja sa snazim menej jest, aj cvcim, a vaha nejde dole ☹ ☹
a idem ja spat, bo som ako zbity pes... 😝

womenne
3. júl 2009

Dobre ranko

tak noc des hlava ma strašne boli som nevyspata Niko nam večer zaspal a za 15 minut strašny krik doletim akurat om utierala misku a sa pytam že čo je a on že kako na usta mudam misku a tááááku šabl hodil chudatko tak ho napinalo om holedva udržala moje bořatko ☹ ak som ho brala ku mne do obyvky a ta som ešte hodku počkala potom sme šli spat už negrcal ale ja v pohotovosti celu noc, hrozne som sa bala okntrolovala teplotu,teraz mu nasadim dietu a neviem či zrušit ten vylet alebo nie dokelu 😖 uvidim ako bude dnes na to či ešte bude vrackat ale dufam že už nie.

Saška no boky mi trošičku ostali 😀

nanuš 🙂 som mala takeho abstaka som zavyslačka 😎
no valime do obchodu kupit piškoty a banany.vobec neviem čo teraz varit chuda sebo bude mat tiež dietu nebude ani kakao.

dracik1
3. júl 2009

janka, boze , fakt to vyzera akokeby som nadavala nanuske....nani, dufam, ze si to tak nezobrala 😕
wom, vcera bol nejaky zatazovy stupen, aj nasi sa obaja poobede vyvracali 😕
detom som dovolila hrat sa v kuchynskej linke su celi prestastni 😀

inak sa obavam, ze vsetky dvere skoncia zle, oni do vsetkeho strasne trieskaju 😖

ideme von, lebo ked bude zasa poobede burka, tak sa nikam nedostaneme 😖 , hrozne pocko 😠

pekny den 😀 😀 😀

womenne
3. júl 2009

dračik tuna je vlhkost 80% a v zaplavovych 95% čož je strašny vzduch sa im nečdujem že su nervozny 😖 ved aj ja sa citim pod psa aspon sa mi astma velmi nezhoršila odkedy mam sprej.

tak som zrušila aj dnešny večer mali prist znamy ale kamoška je tehotna tak mam strah aby niečo nechytela aj ked je teraz klid istota je ulomet.a sobotu ešte uvidima ko bude cez den a noc.

lilinka76
3. júl 2009

Ahojte baby, neviete mi poradit???

Asi pred dvoma tyzdnami sme boli "chori", vlastne to choroba ani nebola, ale rastu detom ocne zuby, tak soplili a horuckovali, boli sme aj u lekarky, CRP mali v pohode, tak sme davali iba proti horuckam a na kaslel Ambrobene, z toho sa vyhadzali, tak som presla na Sinupret.

Teraz je uz v pohode, cely den takmer nezakaslu, uz davno neteplotujeme, ale ked pride polnoc, tak to by ste mali pocut. ☹ Normalne viem, ze im hlieny zatekaju do hrdla, dusi ich strasne, normalne o 03,00 hod. rano odsavame, hoci velmi malo...

U "gastanka" je to akoby zazrakom, vzdy, ked vypije polnocne mlieko, tak normalne zacinam mat pochybnosti, ci sa im nemohla vyvinut nejaka alergia na BEBU. Co myslite???? Ale po vecernom mlieku nekaslu, tak som z toho debil...

Uz som mnohokrat pocula, ze sa pri kasli dava Fenistil kvapky. Poculi ste o tom, prip. mate vlastnu skusenost??? Ak mi viete poradit, ako ich zbavit tych nocnych soplikov, sem s typmi. Aj babske rady, ja som uz zufala...

lilinka76
3. júl 2009

A este cosi, viem, ze mlieko zahlienuje a v case takychto problemov by sa malo vynechat. To mam vynechat uplne aj jogurty a kyslomliecne vyrobky??? Aj BEBU??? To je u nas nemozne, lebo nasi v noci a na veceru ine nejedia.

Prosim, dievcata, poradte mi, ja som uz zufala, ako dlho mozu trvat take sople zo zubov???

yasmina
3. júl 2009

lili presne to poznam o com pises...nam pomohol Solmucol sirup za 4 dni a ano davala som fenistil 10 kvapiek...antihystaminikum...a nedusilo ich tak...skus cez den Solmucol cize rano a na obed a vecer pred spanim uz len Fenistil pomoze to za 3-4 dni uvidis...

womenne
3. júl 2009

lili nočne mlieko by si mala vynechat ked maju take problemy,namiesto toho im daj čajik.
fenisil som pri kašli ešte endavala,len pri vyhadzani pokošky takže tifakt neviem poradit. ☹

očaky su vraj najhoršie unas boli vysoke teploty pokial sa neprerezal teda len špička potom už bol klid.lekarka ti neporadila?

lilinka76
3. júl 2009

Baby, dik, horsie je, ze Fenistil nemam a doktorke diktovat moc nemozem, co si prosim predpisat. Snad ich nejak zozeniem. A Solmucol vyskusam tiez, Yasmi. Mam doma napojove sacky, ak nezaberu, kupim sirup.

Yasmi, u nas je mlieko vynechat nemozne, to by nas susedia udali na socialke, ze tyrame deti. Teda u "gastanka" urcite, blondacik prespi celu noc.

womenne
3. júl 2009

tak už budem vedie aj ja že možem dat fenistil to sa može dava aj pri normalnom kašli?ja som že je to len na vyrašky.a ten solmukon je čo homeopatikum?je to len na predpis?

zabka0609
3. júl 2009

Ahojte vsetky.

Janka dakujem velmi pekne.Naozaj si talent.dakujem dakujem dakujem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ani nevies ako ma to potesilo. 😉

u nas pocasie nic moc zamracene.uvidime ako bude poobede

prajem vsetkym krasny dnicek papa

yasmina
3. júl 2009

lili pozri na davkovanie ci tie sacky mozu male deticky lebo ja viem ze len sirup oki?a nam Fenistil na kasel dal alergolog aj Aerius...mam od sestry pozicany stroj inhalacny tak inhalovali Ambrobene...Lili ani mi nemozme vynechat mliecko ale ked boli chori tak som im kupila Nutrilon Low lactose takze sa tak nezahlienovali...
wom. Solmucol je sirup na vykasliavanie a uvolnovanie hlienov ...

womenne
3. júl 2009

baby myslite že am avt hylak kvapky ked negrca?rano som mu dala a teraz neviem či davat tie 3dni alebo nie.Asi to boo le jedlom,teda dufam.

a vjednej teme som čitala že o jednej pani ktora pisala že jej dieta malo viackrat rotviry ale ved to nieje možne nam povedali že to može mat len raz. 😕

yasmina
3. júl 2009

wom. hylak davaj kludne pomaha to obnovoat floru crevnu...je uspech ze ho chcu lebo je hnusny 😉
a rotavirus urcite nemaju len nejaku crevnu virozu...

womenne
3. júl 2009

yas oni su po tatikovy taketo horke im chuti,my sme nikdy nemali problem stymto klop klop klop

ja si tiež myslim že ej to len vyroza len ma zmiatlo tvrdenie že maly viackrat rotaviry kedže nam na infekčnom tvrdili opak.ale aj tak som bola uplne rozklepana v noci som skoro nespala srdce mi bušilo.citlivka som riadna.

taella
3. júl 2009

ahojte ,
chcem sa vás opýtať , koľkokrát denne môžem dať malej kašu ? 😕 Mlieko mi odmieta naďalej piť , skúšala som aj lyžičkou podávať , zahustila som lyžičkou kaše , aj keksy som rozmrvila , ale vypije mi max. 70 ml. a dosť . Tak som jej dnes zarobila normálnu kašu ( prvýkrát) a pekne mi to popala , ale iba s lyžičkou , nie cez fľašu 😖 .

mauzos
3. júl 2009

ahojte 🙂
moj tomi mal minuly tyzden sopliky, tiez mu stekali do hrdla a dusili ho. Dr. mu predpisala Fenistil ,Stoptussin a Nasivin do nosteka, za 5 dni sme boli na kontrole a uz mal vsetko ciste.

nana77
3. júl 2009

ahojte!
lili, aj ja som malym davala fenistil kvapky, ked mali kasel, poradila mi to dr. fenistil kvapky su len na predpis, ale v jednej lekarni mi ich predali aj bez predpisu...

deni, no neviem, neviem, co som ti urobila, ze mi tak nadavas!!! 😀 😀 aaaaaael nie, ja som to pochopila hned, ani som si neuvedomila, ze by to mohlo vyzniet ako nadavka na mna, az ked janka napisala... 😉

yas, este som chcela aj ja dodatocne pochvalit nechty!!!! fakt supis! keby ste baby videli tie moje.... das ist hruza und gatastrofa 😅 😅 . kedysi som mala tiez take akrylatove a francuzku manikuru na nich... kde su tie casy...

margaretka, krasna fotka!!! taka uprimna a mila!!!
😵 😵 😵

baby, ja som malym vcera smolkla na balkon bazenik a to ste mali vidiet, tu radost!!! 😀 balkon sice komplet vytopeny 😀 , ale stalo to zato! ked budem mat viac casu, tak pridam foto 😉

nana77
3. júl 2009

francuzsku....

lalupa
3. júl 2009

ak ma zabka dnes narodky, tak prajeme zo srdca vsetko naj naj naj!!! 😵 😵 😵

mauzos
3. júl 2009

nana super kupko si im vymyslela 😀

ajka72
3. júl 2009

aj ja sa pripájam zabke ak má narodky ku gratuláciam 🙂 🙂

mauzos
3. júl 2009

tak ja pockam s gratulkou, kym to potvrdi 😉

froschka
3. júl 2009

caute babule...mala som tooolko stresu ze az a idem k vam s novinkami.
manzel odchadza 9teho na 6 tyzdnov ne jednu sluzobku, nakolko som zacala pracovat od 1.7 tak mi pride v pondelok aupair zo slovenska.
Robim len 2 hodiny doobeda-varim pre jeden starsi manzelsky par po 80tke su to rodicia jednej doktorky a tej este upratujem ordinaciu a dom.nie je to nic extra ale zarobim viac ako niekde na polovicny uvazok a nemusim dat deti do jasli...tie u nas inak stoja 200eur na jedno dieta...a aupair ma vyjde 250 na mesiac a budem mat aj o domacnost postarane.
teraz ledva stiham lebo muz je u svokry a vcera a dnes bola u deti kamoska..tak som hotova bo jak sa vratim z roboty musim este varit detom,ulozit ich spat a prsiiiii jak besne u nas a neviem kedy na nakup lebo auto ma muz...
inak je vse super tesim sa ked pride aupair aspon nebudem sama a budeme moct ist s detmi na kupalisko a podobne co by som sama nezvladla
inak ta moja salena svokra zase Lisu ostrihala a dokonca jej vybrala nausnice co som jej ja dala nastrelit!!!! no comment, uz je to pol roka co sa mi vobec neozvala a ani len jedine foto od deti si nevypytala...
dost mozne ze muz pojde v zime este na 5 mesiacov do Indie co znamena ze od noveho roku by sme mozno sli zit na slovensko popripade kupili aspon pozeok a pomaly zacali realizovat vlastne byvanie....
mozno budem mat viac casu vecer...este musim stihnut kupit na zaclonu taku tyc a postelne pradlo jaaaj neviem kde mi hlava stoji ale inak sa tesim na nove obdobie aj ked to bude dlho bez muza ale nam to len prospeje si myslim 🙂

nana77
3. júl 2009

zabka, aj mi ti zelame vsetko najlepsie k narodeninkam!!!!!!!!! 😵 😵

pridala som nejake foto 😉:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

yasmina
3. júl 2009

fro au pair za 250 eur vsak to je neuveritelna cena ale to asi nie je na cely den ze?lebo ani u nas na mesiac nemam sancu zeby niekto prisiel za 250 od 8.00 - 16:00 robit sa im to zda malo...tak parada 😉

nana77
3. júl 2009

paneboze, oprava: aj MY ti zelame....

uz mi fakt zahrabava, jak som doma... 😝 😅

froschka
3. júl 2009

yasmi no aupair je vlastne pobyt za ucelom spoznania krajiny a nucenie sa jazyka a za normalnych okolnosti rodina zabezpeci len ubytko a jedlo a nemusi dat ziadne vreckove.a na druhej strane je to jedna studentka pedagogie a ked by si zohnala brigadu na sk tak si musi platit jedlo,dopravu atd a viac jak 100eur jej neostane....cize je to ok,este preplacam cestu a poistenie....cize je pravda ze je to malo ale lepsie ako nic....
baby co chcu ist do wien si kazda predstavuje aspon 500eur...