Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kiwuska
18. júl 2009

heli, pozeram, muselo byt super, deti su krasne, dakujem ake tam mate povko, tu strach a hroza, 14 stupnov a krhli ako zleje 😀

kiwuska
18. júl 2009

to malo byt pocko..

helka1
18. júl 2009

to vazne 😨 😨 😨 U nas 30 st., dusno horuco , pocko nam nastastie vyslo celkom dobre 🙂

helka1
18. júl 2009

Jo a tymto prosim maminky co sa zucastnili stretka o mailovy kontakt , chcem im poslat foto 😉

womenne
18. júl 2009

hejočkajete na mna kde su tie fotky,??

helka1
18. júl 2009

😀 😀 😀 wom nestihla si 😀 😀 😀

womenne
18. júl 2009

sakra 🙄

womenne
18. júl 2009

mi mo zabera počitač ma nechce pustit tak ked dbehne na wc tak som hned tu som ho mala skor vyhnat., 😀

helka1
18. júl 2009

no pockasz tu eszte 3 min, hodim ich na treti krat 😀 na chvilu

womenne
18. júl 2009

jo jo jo prosíííííííííííííím 😵 😵 😵

helka1
18. júl 2009

uz tam su 😉

womenne
18. júl 2009

jeeeeeeeeeeeej baby vy ste ale kočice a male no užasne tolko deti pokope 😵 😵 😵
Heli dikes maš to umna 😵 😵

womenne
18. júl 2009

my sme sa s mojim dohodli že ak by bolo nejake bratislavske stretko naplanovane na vikend by sme došli ak by teda mal volno.Tak potichu dufam 🙂

Božinku hje tu strašne teplo ja chodim v plavkach maly len v slipoch sa im to strašne pači 😵 Sebko ešte spinka Niko je už hore teda potahuju riadne.Ja som dnes preplnila pračku dufam že som u nepokazila lebo vrčala jak blazo ani to nevykrutilo dala som tam vankuše no kofa 🤐

helka1
18. júl 2009

Wom 😀 😀 😀 . Snad sa pracka z toho zpamata 😀 😀 😀

Sorry ze tie fotky tu davam len na chvilku, ale nespytala som sa bab ci ich sem mozem dat a snad sa nenahnevaju ze som ich tu par supla na chvilku 😉

jankabambulka
18. júl 2009

a ja som nevidela ,a si za trest. ale za to može chlap . bééééééé 😢 😢 😢 😢

lumah
18. júl 2009

ahojte 🙂

lumah
18. júl 2009

Dlho som tu nebola, boli sme na dovolenke, len včera večer sme sa vrátili.

lalupa
18. júl 2009

ahojte kecalky 😉

jani, nebud smutna, budu este pri;ezitosti 😉

je to uzasne stretnut baby po vyse 2 rokoch pisani si a zistit, ze su aj nazivo velmi super 😵
bolo nam spolu velmi fajn, na kecanie sme sa vykaslali, ved na to mame kona a pravdupovediac, predpokladali sme spravne,ze nase sidielka nam vela toho nedovolia 🙂
decka su rozkosne, ale dve ruky su malo 😅, dobre,ze nam nasi chlapi pomahali 😀
moc som nevnimala okolie, ale ostatni jedaci na salasi museli na nas poriadne cumiet
helka, katulka a spol, bolo nam potesenim spoznat vas osobne 😵 😵 😵 , s ajkou sme sa uz aj pred tym....

ide front a riadny, tak neviem, ci dnes budu fotecky...

zinuska
18. júl 2009

ajojte babulky! tak sa hlasim,sme ok, detom sa dovolenka velmi pacila,dvojicky boli tak dobrucke,ze som ani nevedela skoro,ze ich tam mame 🙂 let zvladli super,ani si nevsimli,ze vzlietame ci pristavame,akurat sa po istej dobe uz nudili,lebo sme leteli cez 4hodiny.. ked budem mat cas hodim foto.

dnes maju moje a luminkine dvojicky prvy rocik,tak Lumi este raz gratulujem!! takto pred rokom sme rodili 😵 ako to ubehlo,ze?

Nejake info o dvojkach: Mia ma stale len dva zubky,Alex uz 8. Miusa uz prejde sama par krokov,teda ona chodit sama uz vie,len akoby potrebovala psychicku oporu,tak sa drzi jemnucko jednou rukov aspon prsta, Alexik ten len stvornozkuje,ale neskutocnou rychlostou 😀 stat stoji,vie ist aj tak,ze ho drzim len za jednu ruku,no este sa tak potaca,tak ho ani netrapim,ved ked bude chciet,tak sa raz postavi a pojde sam.. Nenutim ich nasilu,aby sa ucili chodit,len ked si to sami vyziadaju,tak chvilu pochodime.

Mia je sice mala krpata baba,ale je to riadny general 😀 vsetkych nas tu dava do pozoru 😀 Alexik je pri nej tirany brat 😖 😉 vsetky hracky mu mala berie,dudle a cokolvek,co ma v rukach.. opica mala,no potvorka je to. ta sa veru nestrati v zivote. Alex je taky maznacik,no ako najmladsi byvaju 🙂

nebudem vas ani citat dozadu,tolko tyzdnov sa to ani neda..snad sa dostanem do obrazu postupne..

tak vas pozdravujem. papa

lalupa
19. júl 2009

lumahovcom a zinuskovcom k prvemu rociku uprimne zo srdiecka vseeeeeetko naj naj, nech ste zdravi, stastni , rastiete do krasy a robite si len samu radost !!! 😵 😵 😵

ajka72
19. júl 2009

ahojte takže aj my sa hlásime z uspešnej dovolenky v Tatrách, všetko bolo super, detičky, ubytko, strava aj počasie vyšlo, keď vyjde čas hodím nejaké fotečky, no a nesmiem zabudnuť na stretko s dvoj. maminami, helka už o ňom písala myslím aj lalupa takže sa ku ním pridávam a môžem potvdiť že bolo fajn, rýchlo to ubehlo, škoda že to nemôže byť častejšie 🙂
lalu čo nevieš spať 😀

grmitko
autor
19. júl 2009

dobre ranko,

zinuskovcom a lumahovcom zelame vseeeeetko naj 🙂
my mame choreho Leuska, chudatko sopliky ma priserne, kasle 😒 tato zmena pocasia mu teda riadne uskodila ☹ ale davam coryzaliu, sinupret a nasivin do nosteka tak hadam bude skoro v poriadku 😉

womenne
19. júl 2009

Dobre ranko 🙂

zinuš+ lumi prajeme vam všetko najlepšie k prvemu ročku hooodne zdravia,štastia a oslušne maminky 😵 😵 😵
baby to utieklo si pametam ako ste rodili,najskor Lumia zanou šla aj zinu 😀

saši dufam že vam to prejde mne zase Sebkopolihuje a vraj chcel vracat ale nič nešlo 😕 asi je len nevyspaty teraz prši take zmenyzle vplyvaju ja som tiež jak mechom udreta 😖 zato Niko mi už polhodky derie uši že chce dudu 🙄

grmitko
autor
19. júl 2009

Mne mama zobrala Domka k nej a tak mame doma iba jedno dieta 🙂 je to taky cudny pocit, prilis ticho 😀 😀 sa uz tesim kedy pride, srdiecko moje sibalske 🙂 Lelik od choroby zaspinkal, tak si apson oddychne a Domko nebude donho stale rypat 😉

womenne
19. júl 2009

ja som dnes nahlasila obed že budu špagety to stemali vidiet ten pohlad 😀 😝 mne už proste meso ide hore krkom a maly to iste,včera ho uplne odmietli chceli len zemiaky tak som im knim dala kysle mliekoa maslo t bola bašta mnam som im po troške kradla 😀

Saška ten mlety mak nemožem najst to byva niekde pri koreninach?v chladiacich boxoch asi tažko že?

grmitko
autor
19. júl 2009

Danka u nas to maju pri maku normalnom 🙂

lelik zase horuckuje asi sa zjatra nevyhnemem navsteve doktorky ☹

zabka0609
19. júl 2009

zinuska 🙂 lumah vsetko najlepsie k prvemu rocku dvojickam prajem.vela zdravicka,stasticka a lasky nielen im,ale aj ich rodicom.uzite si to je to mimoriadna chvila.pekne oslavy a drobcom veeeela darcekov.tesim sa na foto

ajka ahoj.som ti nestihla ani zazelat peknu dovolenku lebo sa mi pokazil pc,ale myslela som na vas.som rada,ze ste sa mali dobre.dufam,ze si si oddychla.je mi velmi luto ☹ ,ze som nemohla prist,ale nedalo sa.aji tabulky uz mame a dievcence su z nich hotove.

peknu nedelu vsetkym dvojmaminkam a ich rodinkam

ajka72
19. júl 2009

ahoj zabka aj ja som na teba na stretku myslela ale keď si sa neozývala myslela som si že ti to nevyšlo, prišli 4 maminy, ja, katullka, lalu a helka bolo fajn, aj miesto bolo super lebo detičky sa mali kde hrať, ak bude priestor hodím nejaké foto, mali sme sa dobre na dovolenke, hotel, strava detičky a aj počasie vyšlo, deti sa veľmi rýchlo aklimatizovali, čoho som sa bála, v hotely bola herňa pre deti kde veľmi radi chodili, chodili sme aj na bazen kde bola tepla vodička, virívky, topogán, trochu mi dievčatá nechceli papať resp. raňajkám veľmi neublížili ale robila som im granko tak to vypili ale poobede hlavne večer celko dobre papali ale keď sme prišli včera domov tak sa nevedia dojesť, doháňaju zameškané, robili sme aj výletiky prisposobené detičkám boli sme na štrbskom plese, kde boli také nafukovacie člnky manžel bol s dievčatami a tie nechceli odísť tak sa im páčilo, pochodili sme tatr. lomnicu, smokovec, chodili sme do bazena, v hotely bol aj športový deň, kde vyhral manžel 🙂 hodinu na golfovom ihrisku zadarmo, som rada že sme boli dievčatá mali zmenu myslím že im to prospelo a aj mne s manželom 🙂 aspoň zažil týždňovu 24 hodinovu reaôitu s dvojkami 😅
s tými tabuľkami si neodolala 🙂 ja som ich dievčatám neukázala

zabka0609
19. júl 2009

ajka vies pre mna to bolo dost daleko.nabuduce mozeme dat stretko v PO.tak strasne rada by som sla.som rada,ze vam dovolenka vysla.super tesim sa s vami 😎 .no s tymi tabulkami som neodolala lebo ked som ich doniesla domov tak som manzelovi ani nestihla povedat aby im ich neukazoval.musela som ist medzitym do auta a pridem spet a moje krasne dievcatka sa uz hraju s tabulkami 😀 😀 😀 .nevadi.aji a plastelina u nas bola totalna katastrooofa.vies co s nou urobili?rozmrvili mi ju na miliony kuskov 😠 a som to ani pozbierat nemohla.no strasne a nakoniec skoncila v kosi. 😀 .ale bola sranda ich sledovat co s tym robia.este chvilku pockam a snad neskor im ju kupim lebo je naozaj vela moznosti ako sa s nou hrat. 🙂 a tesim sa na fotky zo stretka

grmi dufam,ze s leuskom nic vazne,ale pre istotu zajdi k lekarke ak este bude mat tie teploty

zabka0609
19. júl 2009

aji my ked si piseme tak je to stale na pol strany 😀 😀 😀 vsimla si si to? 😉