Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
29. okt 2009

Wom - s lakom neporadím, nepoznám...

Nana - si moje zlatíčko 😀 ako píše Saška mám tesne nad 30 😀

ale také cifry tu hádžete, ktoré by som vám nigdá nehádala 😀

toto píšem už 3x vždy ma vyhodí, tak som zvedavá koľkox to tu bude 😀

astora
29. okt 2009

fiha baby ake vekove štatistiky tu hadzete no ja u tiež 31 mam za sebou inak na niektore by som nehadala tridsiatku ale tak budte radi že je to tak. 🙂

ajka72
29. okt 2009

diddi a adrol ja mám čerstvých 37 takže som o kuštiček staršia ako vy, a muža mám mladšieho o 3 roky 😵

diddi my sme sa brali v 2007 a tiež som otehotnela v 4 ročníku VŠ a školu dokončila s detičkami a ako píšeš nebyť mamy tak ju neskončím a a tiež som promovala minulý rok v juny a muž mal v ten istý deń promocie robil si doktorát sranda aká náhoda 😅

ajka72
29. okt 2009

wom ten lak som nemala takže ti neporadím

ajka72
29. okt 2009

inak včerajši večer dopadol super, masáž super, večera super, dokonca po večery sme išli ešte na kavu resp. mm si dál kávu a ja som strašne chcela ochutnať to mojito tak som si dala a potom sme si objednali ešte capucino a sprite a to nám akosi zabudli doniesť tak potom prišiel časník s učtom - iný nie ten u ktorého sme si objednaváli, a samozrejme započitané capucino aj sprite, tak sa ospravedlňoval a že to ostáva na účet podniku čo sme pili, tak som skonštatovala že som mohla toho popiť viacej 😅

grmitko
autor
29. okt 2009

ajka tak to je fajn, dobre ste pochodili 🙂
my sme mali vyrocie sobasa este v septembri, ale akosik na to muz pozabudol a pozabudol aj na tu slubovanu veceru, tak neviem kedy sa na nu dostaneme 🙂

wom, lak som nemala, neporadim, ja som oriflame 🙂 🙂

zefa
29. okt 2009

no ahojte
toto ma vážte teší,že som Vás založením klubu trošku odreagovala od tých škaredých chorôb čo ste tu rozoberali
a teda ked tak dopodrobna tak aj ja pridám...mm tiež mladší o 2 roky 😀 (to je ten recept na mladosť 😀 😀 ),po 3 mes.randenia sa k nám sťahoval,na silvestra toho istého roku(1995) žiadosť o ruku,kým som to predýchala bolo volné iba 14.9.1996,no len ja som si nedobrovolne musela na detičky počkať tak dlho..ale dostala som ich ku kristovým rokom 🙂
a pridám perličku,že moja naj babka sa vydávala po 3 TYŽDNOCH randenia(a boli spolu až do smrti) tým sa vraciam trošku k tým mm

grmitko
autor
29. okt 2009

zefa waw, inak moja sestra sa po tyzdna randenia nastahovala k muzovi, po necelom polroku uz cakali mimco, svadba bola 8 mesiacom od zaciatku randenia a teraz cakaju druhe a su spolu stastni 🙂 🙂 (sestrina prva mala je o 28 dni mladsia od nasich chlapcov 🙂 )

lumah
29. okt 2009

Baby tak na mňa nemáte, ani jedna 😀 😀 😀 Aj čo sa veku týka, aj čo sa rozdielu vekového medzi mnou a mm týka. 😝

zabka0609
29. okt 2009

ahojte

zefa tak to je uzasne s tou tvojou naj babkou 😉 a vdaka za odreagovanie od chorob aj ked nadalej prajeme vsetkym choruckym skore uzdravenie. 😉

ajka super.ste si troska obidvaja oddychli..som rada ,ze vam to tak pekne vyslo 😉

ja sa pridavam do klubu pod 30,mam 27 a MM o dva roky starsi,svadba april 07 po 4 rokoch randenia a to som bola 4 mesiace aj neco tehotna s dvojkami 😀

grmi tiez obdivujem tvoju sestru,super nech im to vydrzi.

wom ani ja neporadim s tym lakom,ved skus a uvidis 😉

lumah
29. okt 2009

diddi aj ja som apríl, ale ooooveľa viac ako ty.🙂

diddi
29. okt 2009

lum, preco?....za kolko to mas ty? 😉

diddi
29. okt 2009

ooovela mesiacov????...rokov snad nie!

mima595
29. okt 2009

hej - aj ja mam mladsieho manžela - sice len o 11 mesiacov, ale aj tak - to u nas je to akože rodinna tradicia - oco je mladsi od mamy, segra ma tiež mladsieho muža, len druha segra nie. tak teraz čakame, čo - či vlastne koho si privedie domov bracho - sa mu smejeme - že kym to nebude vysokoškolska profesorka nad 50 - tak nasi to prežijú /on teraz koncí právo a práve 3.11. robí poslednú opravnú štátnicu/

helka1
29. okt 2009

Ahoooj, MM je odo mna starsi o 1 rok 🙂 , stretli sme sa v ´93 zobrali v ´98 a deticky prisli v´07 😅 😀 tot nasa chronologia...
Leni stahovanie je otazka niekolklych tyzdnov, dneska som maleho dole nedala 😔

katullka
29. okt 2009

caute mladice 🙂

tak pridavam aj ja udaje do statistiky, ja mam 28 a MM bude mat 31rokov. My sme sa brali 25.10.2003, takze sme mali teraz 6 vyrocie svadby. Predtym sme spolu randili 5rokov.

Mima, helka velmi casto na Vas myslim a drzim Vam palce, uz sa tesim, ze nam tu pribudnu dve malinke babatecka 😵 😵 😵 .

O chorobach radsej ani nepisem, ked sa tu trosku popravila nalada. Iba Vam chcem vsetkym popriat pevne zdravicko a nech nas tie choroby zdaleka obchadzaju.

Diddi, inak Tebe by som tipovala menej rokov, ked som Ta videla na zivo 😉 . Ale tiez aj ajka, helka..a asi by som mohla vsetky menovat, som prekvapena tym skutocnym vekom.

No musim koncit,. pa

zefa
29. okt 2009

lumi ty si tu vlastne vedúca 😀 😀 😀 😀
mima môj mm má ešte 3 bratov a všetci majú staršie ženy,a aj svokrovci sú tak...takže oni to tiež asi majú ako tradíciu 😀 😀

lenkamt
29. okt 2009

baby mňa z tých čertov porazí, kým som dávala Lucku na wecko tak Lena vyliezla verči na stôl a otvorila si okno, som ju tam chytala v poslednej chvíli 😠 😠 😠

takže ja som momentálne zostarnutá o 40rokov 😝

kde sa kupujú tie poistky na okná? týmto deťom nie je nič sväté 🤐

lumah
29. okt 2009

diddi prirátaj si 9 rokov a moj muž má o 10 menej ako ja. Tak čo vediem? 😀
zafa no veru, asi to tu vediem. 😀 😀

womenne
29. okt 2009

Lumi no neveríííííííííím pokial neuvidim občiansky teda baby tie roky by som vam netypovala,vyzerate skvelo všetke a o mnoho mladšie to robia asi tie dvojčata že? 😎

večer ide taťko zaviest brata na stanicu tak pojdeme s nimi aspon nachvilu vypadneme z bytu a zajtra pojdu maly na kontrlu,dufam že ich dam už v pondelok do školky lebo ma z nich picne 😝

diddi
29. okt 2009

lum, a na tej fotke v pase si ty? 😕 😕 😕 tak ten vek ti absolutne neverim 😉

lumah
29. okt 2009

diddi som to ja, ale teraz som do blond, to bolo asi pred tromi rokmi.

astora
29. okt 2009

kočky neviete mi poradit daju sa dakde stiahnut rozpravky ale iba nahovorene z internetu ?? Ked som deckam chcela čitat musela som mat svetlo a samozrejme sa jašili a nepočuvali ale skusila som im pustit rozpravku s Cd a zaspali krasne pri počuvani ale uz nemam dalsie rozpravky a nechcem im kazdy den pustat to iste tak ak by ste o dacom vedeli dajte vediet. Dakujem

grmitko
autor
29. okt 2009

no my mame termin na alergo 12.1.2010 to sa este nacakame

grmitko
autor
29. okt 2009

ja mam dost rozpravok na cd astora
stiahnem do pc a poslem ti ak chces 😉 🙂

astora
29. okt 2009

ako mi to mozes poslat ?? ale iba narozpravane chcem nie video bola by som ti velmi povdačna

grmitko
autor
29. okt 2009

ja viem, ze iba narozpravane, do mailu by som ti to poslala, ale az zajtra k nevadi 🙂

margaretka11
29. okt 2009

Ahojte, co to moje oči vidí? Zase sa tu rieši vek? Ja 30, ale už iba zo jedno necelé dva týždne a manžel má takmer čerstvých 30 😉

Leni, fuuuuu, adrenalínová situácia. Nám akurát nedávno namontovali poistky, my sme to riešili cez tú firmu, ktorá nám robila aj plastové okná. Ale mali toho veľa, museli sme si pár týždňov počkať, kým k nám prišli 😉

margaretka11
29. okt 2009

mimochodom, doteraz som sa hrala s neterou s barbinami, to bol zaujímavý relax po dlhej dobe 😀 . Návrat do detských čias, krásne 😵

astora
29. okt 2009

jeeej marg aj ty sa objavis ?? ako sa mas??