Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
7. nov 2009

wom no tie čiapky viem stiahnuť aj na ušká a držia tak verím že to vydrží, také na zavazovanie som pekné nevidela 😒

ajka72
7. nov 2009

dievačatá ďakujem za pochvaly ja inak tiež dievčatá obliekam rovnako ale nemaju uplne všetko rovnaké, doma voobec nechodia rovnako to som rada keď im mám čo obliecť čo pozháňam z netu takže dvakrát nehrozí, vonku teda čo im ja kupujem tak su vačšinou rovnaké ale niekedy je dostať dvojbalenie že vecičky su vzhľadovo rovnaké ale farebne nie napr. ako na tých posledných fotkách so šašami 😉

womenne
7. nov 2009

ja tiež decka len rovnako a hrozne tažko sa to zhana,preto ma štve že nam ukradli tu mikču a teplaky tak som to čo nam ostalo poslala segre.Mne sa pačia tie čiapky s vysiacimi šnurkami pri ušiach no su užasne.

grmitko
autor
7. nov 2009

zabka, som rada, ze nie som sama s takou uchylkou, ze deti musia byt rovnako oblecene 😀 😀 😀
a aj tvoje su nadherne 😵 😵

womenne
7. nov 2009

Saška kolko to mali tvoji take krvave v nutri??Sebino to ešte ma a ja si enpametam ake to mal Nikolasko mne sa zda že to mal take do modra neviem,,,,

mukky
7. nov 2009

wom ahoj,prosim nakukni do mojej temy nieco som sa ta pytala ,dik 😀 😎

zabka0609
7. nov 2009

grmi dakujem 😉

ajka nase aj doma rovnako aj vonku,uchylka je uchylka co uz 😀

wom vobec nezavidim tie problemy s pipikmi,joj je mi to luto ☹

womenne
7. nov 2009

tak aj som sa toho bala odkedy mi povedali že budem mat chlapcov,je mi ho tak luto lebo ho to asi moc boli ked mu to pretahujem.Zda sa mi e to manakonci ešte trošku zlepene tak neviem ako to spravil ☹ či to tak ma byt alebo nie,sa na to enda pozriet dobre leb to nechce ukazat sa vždy zohne a dvaja sme nanho malo.

grmitko
autor
7. nov 2009

Dani ja si uz nepamatam presne, bolo to pred viac ako rokom a som rada, ze je to za nami, aj ked nas asi caka obriezka s Lelkom a bojim sa toho, lebo to fakt zuzene a tazko sa mu to pretahuje a potom ho to boli ☹ ☹ ale tak radsej teraz ako neskor

zabka nasi tiez aj doma vacsinou rovnako, nie vzdy, ale vacsinou 🙂

lalupa
7. nov 2009

aji, male vam nenormalne rastu do krasy!!! su nadherne,usmiate, skocime k vam niekedy bud.tyzden? ak mas auticko, pridite k nam
a s tym mikulasom mi prosim este pripomen, velmi radi sa pridame 😉

zabka, vase male su prekrasne 😵 skoro na nerozoznanie a dlhe vlasky,jujjj 🙂 , pekne bundicky, kde sa ti ich podarilo kupit? hodim nase nove foto vecer,ak vyjde

aji,zabka, nie ste este na facebooku?

ad rovnake obliekanie, poslednu dobu to fascinuje aj mna a pokial sa da, tak obliekam

inac som objavila super tielka aj natelniky na krku s nitmi znacka clematis, su strasne pohodlne, u nas v meste sa daju hned kupit,inac posielaju postou www.clematis.sk, bud biele alebo sive,ale makkucke,bavlnene, ja som v tomto dost narocna 😉

ajka72
7. nov 2009

lalu kľudne príď ja auto nemám viem prísť len MHD alebo ma muž hodí,tak potom napíš deň kedy sa vám to hodí a ja napíšem či aj nám a prídte 😉
na faceboku ja nefičím stačí mi jedna závislosť 😀

womenne
7. nov 2009

lalu prosim ta ty kde byvaš???

tak ja vypinam notas maly su hore ideme hrat pexesso 🙂

zabka0609
7. nov 2009

lalu dakujem,budnicky som kupila z KIK a stali okolo 16 eur kus,ale nemohla som odolat a su fantasticke nelutujem 😵 a na FB som samozrejme.poslem ti meno cez IP dobre? 😉

adrolka
7. nov 2009

ahojte! Ajka+ Žabka, dakujemééé za fantastické fotky, všetky 4 baby sú bohovské, krásne 😵 😵
Ajka, ako sa ti pekne držia za ruky, moje ani za svet 🙄 🙄 . dnes bol jeden náznak, išli sme na prechádzku a jedna chytila druhú za palec, ale to trvalo asi tak minutku, potom im to začalo asi liezť na nervy. no hádam sa už toho dočkám. zatiaľ to nefunguje, vždy buď jedna nechce alebo druhá. 🙄
zabka, tie ružovkavé bundičky sú fakt super, kde si ich kúpila? vyzerajú byť teplučké, hlavne tam okolo krku je to dobre riešené.

nana77
7. nov 2009

adrolka, ani u nas nehrozi, ze by sa chceli drzat za ruky. ondrejko sa ani mna nebude drzat, ani za svet. ale vcera mal oliver taky naznak dotykania - postavil sa zozadu za ondrejka, chytil ho za oci a kusal do hlavy 😀 😀 😀 . a ondrejko drzal ako hluchy dvere a reval 😅
ale verim, ze sa raz zaruky drzat budu, snad ked budu vacsi a rozumnejsi.

zabka, krasne zabky 😵 😵

inak, aj ja sa pridavam do klubu mamiciek, co dvojicky obliekaju rovnako. nemozem si pomoct, mne sa to paci. a aj ked moji su taki rozdielni, ze niekedy nevyzeraju ani ako surodenci, nie tak ako dvojicky, ale aj tak ich obliekam rovnako. jasne, ze ked budu starsi a budu vediet si vybrat, alebo povedat sami, ze co sa im paci, tak s tym prestanem, ale teraz sa mi to paci.

grmitko
autor
7. nov 2009

babulky prosim vas, nemate niektora cirou nahodou tuto knihu???
psychologicka mi ju doporucila precitat si, ale nie je najlacnejsia, tak keby ju niekto mal a pozical mi ju, bola by som veeelmi vdacna 🙂 🙂

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_knihy-rodicovst...

zabka0609
7. nov 2009

kocky dakujem velmi pekne ste velmi zlate 😵 nase sa za ruky uz drzia a poviem vam je to krasne 😅

adrol kupovala som ich v KIK,u nas je to novy obchodak v novom obchodnom centre,ale tie bundicky som prala asi 3 krat a stale su krasne a naozaj su okolo krku fantasticky riesene,cize ked sme vonku a fuka vietor tak im to len pozapinam a je to na suchy zips,ktory dobre drzi ,a a su aj dlhe tak im nie je zima na zadocek kedze sme bez plienok 😉

zabka0609
7. nov 2009

grmi ja takuto knihu nemam,ale keby som mala tak by som ti ju s radostou pozicala 😉

lumah
7. nov 2009

katullka to dúfam, že ich to rozlietavanie prejde. 😝 Do parku teraz ani my nechodíme, je tam nielen mokro ale aj chladno.
Keď to tu tak čítam každá máte jedného krpca poslušnejšieho a jedného jedoša. 🙂
ajka ja asi 4-5 druhov takých klasických koláčikov vianočných-linecké, vanilkové rožky, medvedie labky, perníčky...

ajka72
7. nov 2009

dievčatá a tie vystrihovačky mi viete poradiť ktoré prípadne kupiť a potom vystrihnuté nalepovať 😉

ajka72
7. nov 2009

grmi nemám taku knižku a aj ja by som si ju rada prečítala 🙂

mima595
7. nov 2009

ajka - my kupujeme klasicky farebny papier - na ten kreslime, potom vystrihujeme a lepime a dokreslujeme - teda vacsinou vsetko robim ja 😀 -a musim este k tomu aj dvojmo.
ale maju tie lepidla ako tycinky, takže v pohode pochodia po papieri a ten potom lepime

ajka72
7. nov 2009

no aj mňa napadol taky farbny papeir že kupim potom nakreslím vystrihnem a nalepím, včera sme tiež lepili našla som staršie vydanie časopisu macko pusik, je celkom fajn a tam boli také obrázky na vystrihovanie tie som vystrihla a potom ako ty pišeš tak som im dala lepidlo a oni ho dali na opačnu stranu a ja som potom prilepila normálne som sa pri tom zabavila aj ja 😀 a dievčatá potom celý večer a aj ráno srále dookola že poďme lepiť panáčika tak sa im to zjavne páčilo myslele som že ešte niečo také existuje čo sa len vystrihuje, lebo v tom časopise bola len jedna strana ale aj ten farebný papier vyskušam 😉 inak ten časopis je fajn su tam rozne ulohy, hry pre deti, hádanky, a aj príbehy

zefa
7. nov 2009

ahojte..ste tu toho popísali,že pol hod.to tu čítam
grmi..psycholog je taký istý doktor ako každý iný(len ja mám os.skúsenosť,kapacita vo svojom odbore a svojmu synovi nevedel pômôcť(môj kamarat) a on sa obesil 😢 a obdivujem ho bo ľudom pomáha dalej...
adrolka..viem čo si si musela prežiť a prečo si šla k psycho. ...ja som to zažila tiež, len mne stačilo zmeniť centrum
minule bola vo vzduchu nespavosť a dnes asi besnota a my sme ju lapili naplno 😠
leni,že welness ? po dnešku by mi stačilo napustiť vaňu a konečne si vypočuť depeche mode,čo som si v lete nahrala na koncerte v blave..manža a deti aspoň pol dňa v nedohľadne 😝 to by bol relax
k pečeniu..som tu už písala,že ja už pečiem..tradičné ako lumi len musí byť toho veľa..bo deti už min.rok hodne pojedli a ja som mala vo zvyku piecť veľa do zásoby na veľkú noc ..to som potom mala pokoj.. mraziak to istil
a deti tiež vykrajovali a bol aspoň neaký program
u nás neposlúcha viac samko..ale ľúbia sa..ich prvé pohyby..ležali oproti sebe každe ráno a vymieňali si cumlíky..som tomu hovorila,že výmena baktérii 😀 ..a stále to robia, len za min.už si kefnú po hlave pre niečo..neriešim nech si to vyriešia
sa máte,že rovnako obliekate..ale aj ja ak niečo zoženiem rovnaké pre párik tak sú rovnaký..možno nabudúce mi vidá rovnaké pohlavie 😀 😀

grmitko
autor
7. nov 2009

zefa, ty si ina optimistka 😀 😀 😀 no ale teda drzim palce nech ti nabuduce vyjde rovnake pohlavie 😉 😝

lalupa
7. nov 2009

grmi, kedysi sa to tu vo velkom prekladalo a tusim aj hodili link,ci co, tak,ako je tema kazde dieta sa vie naucit spat, je tema kazde dieta sa vie naucit pravidla,skus si dozadu pohladat,je to tu urcite,prekladali to kocky z kona 😉

astora
7. nov 2009

ahoj kočky tak vam porozpravam ako som dopadla na socialke ako som uz davnejsie spominala dala som si ziadost o predlzenie rodicovskej lebo nemam sancu sa zamestnat kedze decka mi kazdy jeden mesiac daco donesu zo skolky a su chore na socialke mi oznamili ze ak nechodime na ine vysetrenia ako k pediatrovi tak su moje deti zdrave a nie je dôvod na predlzenie rodicovskej takze ak by ste mali daktora chut babrat sa so socialkou a nechodite inde na vysetrenia ako k pediatrovi nemate sancu takze teraz som bez penazi a aj bez roboty potrebujem si adoptovat babicku ktora je vitalna financne nenarocna aby som mohla ist do prace lebo inak som v ....
Teraz nam pediatricka odporucila ostat aspon do konca roka doma a nechodit do skolky aby deti neboli hned zas chore a ja sa mozem zblaznit tak sme premyslali s mužom ze im na socialku zaveziem rano deti pojdem do prace a nech sa mi o nich staraju som zufala ☹

grmitko
autor
7. nov 2009

Astora, to ma mrzi, ja s nimi teraz zacinam na alergo chodit, uz som chcela davnejsie ale dokina vravele, ze pockame ako sa prejavia v skolke, a kedze to zatial nevyzera ruzovo, tak som sa k nej vypytala ale termin mame az v januari

astora
7. nov 2009

lenze nas na taketo vysetrenia ani len neposlala a ja nemozem za doktorku si nakazovat liecenie deti ale asi to urobim takto to nejde dalej

grmitko
autor
7. nov 2009

ja si nakazujem, pytam sa vsade kde mam pocit ze by deti mali ist, mame na to pravo