Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
11. nov 2009

jej baby teraz ma napadlo, ako tu adrol pise o otazkach, ja som dostala jednu origos otazku, namiesto obligatnej "to su dvojicky?" sa ma jedna starsia pani spytala "su rovnako stari?" 😀 😀 😀 😀 ma u mna bod za to 😝 😝 lebo bola originalna 🙂

adrolka
11. nov 2009

no grmi tak to bolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helka1
11. nov 2009

Dodatocne este Margaretke vsetko naj k sviatku a vsetkym Martinom 😵 !!!

zefa
11. nov 2009

stupidq6 vitaj
no ty si inak akčná baba 😵 klobúk dole...nedávno sme tu rozoberali úchylku rovnako obliekať deti a ja som napísala,že možno nabudúce mi vidá rovnaké pohlavie, ale až tak vážne som to nemyslela 😀 no s takým fajn odstupom to už asi nestihnem 😀 😝 ...tak celej tvojej rodinke prajem dobré zdravie a pohodu 😉
grmi ...mňa sa raz dve babky pýtali,že ako som to stihla tak krátko po sebe dve deti, ved sú tak rovnako vysoký..a ja že" v pohode behom 2 minút" tuším doteraz nepochopili 😀 😀 😀

grmitko
autor
11. nov 2009

zefa 😀 😀 😀
mna sa tiez raz pytala jedna tehotna mamicka na ihrisku, ze a aky je rozdiel medzi vasimi? (aby som vysvetlila, bola tehu a mala dcerku ktora mohla mat tak maximalne 15 mesiacov) a jej ze 2 minuty 🙂 a trvalo jej asi 5 sekund kym povedala "boze, to su dvojicky?" 😀 😝

zabka0609
11. nov 2009

margaretke vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku 😵 😵 😵

meninovym oslavencom tiez vsetko naj naj naj a hlavne vela zdravia,stastia,lasky 😉

stupidq6 vitaj,mas nadherne dvojicky a naozaj je to super ked ti tie starsie dvojicky pomahaju s tymi malickymi,uprimne v dobrom zavidim 😵

grmi mna sa raz jedna skupinka zien pytala po prve ci su to dvojicky tak ja,ze ano a po druhe ci mam parik 😀 a pritom boli rovnako oblecene v ruzovom podotykam 😀,ale otazka typu ci su to dvojicky u nas vedie aj pri mojej uchylke ich rovnako obliekat 😀 😀 😀

stupidq6
11. nov 2009

Ahojte som čakala na decka kým prídu dom z disky 🙂 Som veľmi rada,že maju taký super vzťah medzi sebou 🙂 😵 teraz sa Kubko sprchuje počkám kým pôjdu spať a pôjdem aj ja.Ďakujem baby za privítanie 😵
adrolka ten nick mi vymyslela dcéra takže neviem 😀 ja som dve hodiny sedela nad PC a nevedela som väčšinou čo som dala už niekto mal myslela som,že to vzdám na štastie mám Niku 🙂

dracik1
11. nov 2009

caute baby, to ste ma potesili s tym mliekom, zefa, teda nancy je riadna maniacka na mlieko 😀

marg, dodatocne vsetko NAj 🙂

stupid, krasne baby mas ,musite byt pekna rodinka 🙂, inak v okoli T.Teplic sa nejako dari viacdetnym prirastkom , nie? odtial su tusim aj tie rocne 4ricky
aj moja prababka maja 2 x po sebe dvojcata chlapcov , akurat nijake z nich neprezilo 😔

lili, pozerala som Modre z neba s tymi detickami, sa mi to z toho zostrihu zdalo , ze su super zohrata dvojka, boze ako ja niekedy nervacim pri detoch a ona furt usmiata 😅

margaretka11
11. nov 2009

a ešte raz ďakujem za všetky gratulácie, ste zlatíčka 😵 😵 😵

a vítam medzi nami stupid, cíť sa tu medzi nami dobre 🙂 . A obdivujem ťa, dvojičky dvakrát po sebe a teraz ďalšie mimi na ceste, to je nádhera. Určite aj náročné, ale hlavne krásne 😵

lalupa
11. nov 2009

ahojte kecalky 😉

stupid vitaj, neveriacky krutim hlavou 🙂 , na druhej strane mam pocit,ze si aj profesionalna fotografka, na tvoje fotky by som sa dlhe hodiny rada divala
gratulujem k uzasnej zivotnej nadielke, mame asi rovnako stare bambule, my sme dnes zacali 22 mesiacov
su nenormalne zlatunke,musis nam napisat viac 😉
skoda,ze mas taky stupid nick 😀 😀 😀

my sme mali rande s ajkou, no kabel mam dole,tak hodim foto az zajtra
bola strasna pohoda, citili sme sa u nich super a v blizkej dobe si to zopakneme 😉 jupiiii

mala ma uz rano tak nastvala kvoli dudlu,ze som ju akoze vyhodila von oknom a pred poobednajsim spankom povedala,ked ju chcela, ze ju zjedol havo alebo vrany - je ich dost, teraz zaspavala s tym,ze nie je dudinka, kraaa kraaaa ju spapala 😀, no zlatunka bola 😵 ,uvidime,aka bude noc a potom vymysliet nieco aj pre druhu zavislacku 😀

heli,presne toto som chcela aj ja, strasne by sa nam to tu zislo,das mi potom vediet,ci je to take super

zinuska
11. nov 2009

ahooojte babulky moje! 🙂 300rokov som tu nebola,ale uz sa budem snazit chodit castejsie 🙂 ani nejdem citat spät,to by som nezvladla. dufam,ze ste vsetky ok a aj deturence. my sme oslavili maximkove 4 rocky,tak som hodila nejake foto do albumu.tak ak chcete nakuknite 🙂 mali sme prekrasnu tortu v tvare dinosaura. pani co to piekla ma prekvapila,ze to tak uzasne zvladla,je sikovna velice 🙂 a aj chutna bola! takze super 🙂

inak mame nejaku virozku,sak klasika uz u nas. zatial sme neboli ockovani na MMR,lebo stale su chori a neda sa ich zaockovat. tak vraj to mozme az do 18 mes prist zaockovat. dufam,ze sa najde nejaky termin,kedy budu aspon chvilu zdravi :P moc sa toho ockovania bojim 😒 uz nech je to teda za nami.

Zuzi,boli sme s malym v Martine u urologa. nieco napisem do mojej temy,tak potom nakukni. ale dnes uz asi nie. skusim zajtra. ale vrelo odporucam ist na konzultaciu do Martina,pan doktor je velky profesional a je aj veeelmi prijemny.

janulka04
11. nov 2009

ahojte, babule, mozem sa pripojit? mam doma dve babule, ale uz take velke damy.... 😉 😵

katullka
11. nov 2009

mala som napisany dlhy prispevok a vyhodilo ma to 😠 😠 😠 .

Vitam nove maminky a oslavencom prajem vsetko najlepsie!!!

Tak iba tolko v skratke, musim uz ist spat, dobru nocku pa pa.

katullka
11. nov 2009

Este mi to nedalo a pozrela som nove deturence, krasne babiky!!!! 😵

lenkamt
12. nov 2009

ahojte 🙂

vítam nové maminky 🙂
Janulka tvoje kočky som už obzerala aké sú krásne 🙂
Stupid - t.teplice? no tak to dáme stretko, najlepšie s tvojími staršími na diske 😀

Zinu - u koho ste boli v martine????? to nevieš dať vedieť 😠 mohli sme dať kávu u nás 😉 aj koláč by som upiekla 😀

Rosaritka - všetko naj 😵 😵 😵 😵 😵

grmitko
autor
12. nov 2009

rosarita vsetko naj naj k narodeninam 🙂 🙂 🙂 nech sa ti splnia vsetky sny 🙂

lumah
12. nov 2009

adrolka 😀 😀 😀 si to vychrlila na stupid.
adrolka a čo majú radi tvoji na obed? Naši raz spapajú raz nie, jedine paradajkové jedlá to istia. 😝

lumah
12. nov 2009

lili ja som videla len koniec-ten mladá Erik čo si tam zaspieval Jánošíka.
grmitko to sa raz opýtali aj nás a muž povedal, že nie, jeden je o tri mesiace starší 😀
Alebo jedna babka sa opýtala že: To sú chlapčeky? Skoro som sa rozosmiala rovno pred ňou - magyarka asi. 😀
zinuska neboj sa toho očkovania, my sme boli a úplne v pohode, doktorka nám povedala, že ešte namali dieťa s problémami dokonca ani s teplotami.
janullka no normálne ti závidím, že už majú babulky tolko, to sa už s nimi určite inak komunikuje, tí moji si robia čo chcú, v kuse sa o niečo bijú a vreštia, poriadok musím robiť v kuse. 😝
katullka to poznám, už sa to srtalo aj mne.

janulka04
12. nov 2009

je, lumah, tak to ja stale vravim, ze ich mam asi za odmenu, vobec neviem, ze ich mam.......sice, niekedy sa tiez klbcia, la evelmi malo...dufam, ze sa to v puberte neotoci 😵

smejkaa
12. nov 2009

Ahojte. Dakujem za rady. A mozem sa ku vam pridat? My uz mame skoro tri mesiace. 🙂 Chodite v takomto pocasi s detmi vonku?

lumah
12. nov 2009

janulka to preto že sú to dievčatá, ja mám jednu dcéru a ona bola úplne iná ako chlapci-poslúchala viac, aj keď väčší jašo u nás - David poslúchne, keď ho upozorním, za to Filip ma miá na háku. 😝
smejka ja som bola tri dni teraz doma, ale dnes ideme.

zefa
12. nov 2009

Ahojte...smejkaa..ja mám od narodenie iné deti ako ostatný 🙂 ..mne to za niakých okolností nechcelo spať doma,takže za každého počasia som celé dni bola von..ale skutočne za každého..desiatu a čaj abo kávu v termoske so sebou..(domácnosť ma čakala po večeroch)..a to som musela stále chodiť, lebo ked som zastala sa zobudili s revom...a nancy to v kočíku vyslovene nebavilo,takže tú som väčšinou mala na rukách..jak u blbých 😠
koľkokrát ani psíčkari neboli von 😵 ako by mi bolo bývalo ľahšie v rodinnom dome 😒 ..a tak je to dodnes..ked len do obchodu s nimi idem ale každý deň sme aspoň chvíľku von

womenne
12. nov 2009

Ahojte babulky tak ja som dnes bola u kaderničky,konenčne mam kvalitne zafarbene vlasy,dokonca som si dala ostrihat ofinku tak potom pridam na FC.

Vitam nove mamičky 😵 😵 stupi.teda fakt krasne fotky to si ty fotila?lebo tiež si myslim že ako od profesionala 😵

rosarita všetko naj naj naj 😵 😵 😵

stupidq6
12. nov 2009

Ahojte.Ja som dnes bola v Martine na sone naschvál u iného dr. aby mi povedal to po čom som túžila 😵 Naše dievčatko je chlapček 😵 😵 😵 😵 😵 konečne som sa dočkala 🙂 😵 😵 😵 😵 na 100% je tam to čo tam má byť 🙂 mangel ešte o tom nevie veľmi sa teším keď mu to poviem 🙂 Bola som aj s herečkami no hrôza niekde s nimi ísť 😅 hneď som aj šla do Tulipu a kúpila som nejake modre dupačky a čiapočku 😵 Dievčata teraz spapali polievočku a spinkajú okolo tretej by sa mali zobudiť pôjdeme do parku 🙂 Inak drobec váži 2500g neviem či je to dobre lebo keď som čakala dvojky boli menšie čo poviete? 🙂
Nie nie som profesionálka len viem kedy stlačiť spúšť 🙂 a veľmi ma baví upravovať fotky 😵
Ďakujem za privítanie 🙂

womenne
12. nov 2009

stupidg tak gratulujeme 😵 😵 😵 super sprava ale priprav sa aj na to že by sa mohli pomylil kamoške ta povedali že bude mat dievčatko a pri porode šok a bol to chlapec 😀

rosarita20
12. nov 2009

Ahojky babulky,
dakujem krasne za gratulacie, dnes si robim taky "fest" narodeninovy den len pre seba... 😀 😀 😀
tiez som bola u kadernicky, nech sa lubim tym mojim trom chlapom 😀 😀 , bola som si dat profesionalne namalovat svoje nechtiky (podarilo sa mi celkom dlhe dopestovat 🙂 )
Teraz som si otvorila bonbonieru, tak si maskrtim. 😅 Skoda, ze som si nenaplanovala este nejaku masaz, ale MM sa ponukol 😀 😀
Dnes su chlapci dlhsie v skolke, maju zoznamovaciu "party" s detickami z vyssej triedy, tak mame po nich prist az o 16,30 a potom ich chcem pozvat na pizzu (vcera si rozkazali, ale hadam nebudem dnes lietat akolo hrncov 😀 )
Vitam vsetky nove maminky, mate krasne deticky, a stupid ozaj uuuuzasneee fotecky 😉

stupidq6
12. nov 2009

womenne
Ja mám veci po dvojkach tak kaby náhodov budeme mať aj v rúžovom 😵
rosarita
Ďakujem 🙂 ešte nejake pozriem a pridáám 😉

rosarita20
12. nov 2009

stupid ,
gratulujem k pipikovi 😀 😀 😀, tak to budete mat skoro "vyrovnane" 😉

lenkamt
12. nov 2009

Stupid - gratulka k chlapčekovi a vidíš mohli ste prísť na kávu, to by bolo rošošo 😀

Ros - super narodeninový deň 😵

stupidq6
12. nov 2009

😀 jéj aj ty máš baby?Tak to niekedy musíme dať stratko 😵 ja mám dve kamošky čo maju dvojky dievčata a keď sa stretneme tak je riadne veselo 😀 😅 my sa koncom mesiaca stahujeme do ZA 🙂 no kúsok za ZA do domčeku 😵