Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
21. dec 2009

dievčatá chcem sa vás opýtať aké sánky máte pre svoje dvojky existuju aj nejaké dlhšie?

grmitko
autor
21. dec 2009

aji ja mam take dlhe, dam fotky, teraz sme sa vratili z obchodu a fotila som ich po ceste, nech mame pamiatku, ze v BA bol sneh 😀 😀 😀

ajka72
21. dec 2009

grmi a kde si ich zohnala?

grmitko
autor
21. dec 2009

ajka tie maju uz skoro 30 rokov 😀 😀 ale stale su super, idem pridat tie fotky, aby si ich videla 😉 ale niekde som videla taketo dlhe, neviem ci v tescu nie nahodou

grmitko
autor
21. dec 2009

no uz su tam

astora
21. dec 2009

grmi aky su zlatiiiiiiii

lalupa
21. dec 2009

je neuveritelne,ze sa mame, to,ako reagujete je uzasne, aj v ip 😵

rozmyslam,co je najdolezitejsie, na oblecko sa jej opytam
no osobne v jej pripade by som asi potrebovala trosku financne pomoct, a aby to nevyznelo blbo a necitila sa hlupo, mozeme to pomenovat ako darcek pre bobacikov od nas, co vy na to?
viacere si nemozeme dovolit vela dat,ale sumarne by pomohlo aspon trosku na mliecko, povedzme 3-5eur? je nas vyse dvadsat, kto chce a moze, samozrejme
ak chcete, mozete cezo mna alebo vam ip-nem jej adresku
ak chcete mobil, piste mi

nejake napady? sem s nimi 😉

aji, to som robila aj ja ako decko, vyjedat surove cesto,mnam 😀 😀 😀
sanky mame z kiky na jeziska dostaneme akoze,ale uz na nich ficime, su to boby so sedadielkom

lalupa
21. dec 2009

grmi, rozkosniatka so sladkym usmevom 😵

grmitko
autor
21. dec 2009

dakujem dievcata 😵 😵 az tu rastiem za pc 😉 🙂 od pychy 🙂

zefa
21. dec 2009

ahojte babule

sorry ale ja som sa najprv vyplakala a až teraz som schopná písať 😢
lalu pošli mi yasmi kontakt...ja tiež pomôžem akokoľvek..ty vole,že zablokovaný účet 😠 no do vianoc stihneme asi len peniaze poslať a po vianociach jej môžme hračky,oblečko..nech dá miery..ved po dome môžu aj nerovnako oblečený byť

my máme tiež 30roč.sane aj s operadlami od minulej zimy

adrol...fuuuj..ja by som asi aj deratizérov volala 😀 😀

grmitko
autor
21. dec 2009

tak som pridala este nejake fotecky 😉

astora
21. dec 2009

lalu tak IP ni adresu yas kam mame tie peniažky poslat a ak by bolo treba aj ine veci tak kludne daj vediet a po kolko teda posielate ???

astora
21. dec 2009

grmi jak sa krasne smejkaju su super pekne foto ja somm dnes zobrala malych von ked som sla po Lauru do školy a tak sa tešili sniežiku ale bojim sa lebo sa jašia a Adik by mal byt ešte v klude ..... keby doktorka vedela že doma robi kotrmelce asi by nam vynadala ale to sa neda nemozem ich nonstop mat na očiach dnes som navliekala Odika do overalu a Adik zatial dal psove granule do vody skoro ma porazilo.

grmitko
autor
21. dec 2009

astora, to mas pravdu clovek ich nemoze stale strazit, mne sa vcera obaja dusili rozkom, nakrajanym na kusky, lebo ako su doma tak su babatka a vsetko im musim krajat, uz ma z toho poraza, a zrazu len Leo vyplestil oci a dusil sa, zachranila som ho a sadla som a to iste Domko, par sekund rozdiel, uz som chytila take nervy, najskor som ich oboch zachranila a potom som na nich uz od strachu nakricala, na co nie som hrda.... ☹ ☹ a predvcerom sa Leo dost skaredo dusil sojovymi rezmi, si napchal do pusy viac ako vladal a uz to bolo, ja osm skoro skolabovala, az som sa triasla od strachu, chvilu mi trvalo kym som to z neho dostala 😒 😒 potom som len sedela a triasla sa.... ☹

nana77
21. dec 2009

ahojky!
lalupka, aj mne posli, prosim ta, kolko penazi a kam mam poslat. rada pomozem 🙂 . je to super, ze sme sa takto stretli, vsak? aj ked sa mnohe osobne nepozname, ale sme si take blizke, vela o sebe vieme... uzasne 🙂

saska, mali su podareni, ako sa vyskieraju, zlaticka 😵

ajka, my sme malym tento rok kupili sane na vianoce, dlzku maju 125cm, myslim, ze to su najdlhsie, ake vyrabaju (aspon som nevidela dlhsie nikde). mozem ti neskor poslat do ip webovu adresu, kde sme ich kupili 😉

zefi, preco si plakala? je vsetko ok????

ja som dnes bola na nervy baby! tak skoro hodinu som malych a mna obliekala, ze ideme von, ja spotena ako mys, totalne mokra a ked sme vysli von, oni po polhodine chceli ist dnu!!! 😠 😠 skoro ma slak trafil. som sa tesila, ze sa budu tesit zo snehu a oni len nariekali a nechceli tam byt...

astora
21. dec 2009

nanus mne sa stalo to iste ale ta zima vonku brrrrrr
grmi aj ja kricim a dakedy až moc ale uz mam dakedy vsetkeho po krk

grmitko
autor
21. dec 2009

ja som z nich normalne chora, ako su doma a nechodia do skolky, poraza ma uz, lebo len vymyslaju, vrestia, biju sa vecne, uz som z nich unavena, stale nejake hovadiny vymyslaju, ze su babatka a mam ich krmit a obliekat a dat cikat a ja neviem co este, ale na druhej strane, pri peceni pomozu 😀 😀 😀 uz sa tesia na jeziska, pocitame dni, keby uz pride jezisko 😉 😀 ale ked su zli tak ich postrasim, ze jezisko zlym detom darceky nenosi 😉 🙂

zefa
21. dec 2009

nani neboj..kôli yasmi mi vyhrkli slzy...z jej písma taká bolesť ide ☹

s obliekaním a vystrájaním u nás to isté 😉 ..čo máme deti cez kopirák? 😀
idem aspoň niečo upratať(to tu aj tak nemá zmysel)..deti šli s tatkom našim ladiť nový televízor...snád ho nebudú musieť reklamovať 😀 😀 😀

astora
21. dec 2009

zefa tie deti su fakt vsetky rovnake asi

womenne
21. dec 2009

fuuj vonku je taka kosa ja som dnes bola kupit malym lopare a boli sme sa sankovat jeej to bolo radosti,aj tatiko sa pospuštal snimi sme tolko nasmialy,zajtra ma byt teplejšie tak ideme zase 😵

lalu nezabudni aj namna,nemame siice teraz vela penazi prišli na poistky a odišla jedna autosedačka mojou vinou ale určo jej nejak pomožeme.po štedrom dni sa berieme na slovensko by som jej niečo poslala.

dnes som robila špagety s tuniakovou omačkou ste maly vidiet urazeny ksicht mojho draheho 😀 😎

zefa
21. dec 2009

vy sa tu vytešujete zo snehu a ja ho nemám rada brrr...a to už je fakt vrchol,ked aj v Blave je sneh 😀 😀 😀 ...no aspoň sa deti tešia 😉

lumah
21. dec 2009

nanuska ja to mám už premyslené, ako ísť von a nespotiť sa, ja sa oblečiem len do nohavíc a vrch len podprda, a keď oblečiem krpcov tak na trištvrte, doobliekam sa ja a vo vchodových dverách im dopnem kombinézy, dám čiapky a šale a ideme. 😀 No našich je problém zahnať domov, boli sme vonku od trištvrte na dve do štvrť na päť a ešte som ich musela zahňať do vchodu. 😀 Filip pokadený, obidvaja červené vyštípané líca, ľadové ruky, ale spokojní, vyvetraní až až. 😀
nani zefka asi kvoli yasmi plakala, ja by som jej chcela poslať aspoň 10€. Nechcela by som sa dostať do takej situácie ako ona, práve preto chcem pomocť ako sa dá finančne.
lalupka pošli mi adresu k jej rodičom, prosím.
Jeeejda dnes to vyvenčenie Davida úplne odrovnalo, zaspal tu vedľa mňa na sedačke. 😝

lumah
21. dec 2009

grmi chlapci majú náááádherné úsmevy! 🙂

ajka72
21. dec 2009

grmi dík sa foto chlapci ako vždý su suproví vidno že si sánkovanie užívaju, moje by tiež radi išli stále hovoria že ideme vonku sa sánkovať a sanky nikde ja som totiž stále videla len také krátke ☹
nana napíšem ti IP

grmitko
autor
21. dec 2009

aji pridala som este jednu foto, tam je ich vidno lepsie 🙂

adrolka
21. dec 2009

lalupka, ja sa na poštu veľmi nedostanem, nemohla by som poslať peniažky pre yasmi tebe na účet??????hmmmm?

ajka72
21. dec 2009

inak grmi ako pozerám tak pozerám ale tvojich chlapcov vobec neviem rozoznať keby tam neboli dvaja tvrdila by som že stále je to ten istý na obrázku 😀

grmitko
autor
21. dec 2009

aji 😀 😀 😀 😀 tak reaguje vacsina ludi 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
21. dec 2009

baby zajtra nam drzte paste, ideme na ocne s detmi, tak nech je vsetko v poriadku 🙂

grmitko
autor
21. dec 2009

uz som dala ku fotkam popis, aby ste si ich nemylili 😀 😀 😝