Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
23. jan 2010

baby mne je strašne zle som asi zjedla pokazenu klobasku 🙄 🤐 kurna kruciš nechapem vypadalanormlane aj chutila.............

dik za priania zajtra doručim dnes asi nebude schopny 😝

margaretka11
23. jan 2010

wom a určite bola pokazená? Nemohla si ju len veľmi rýchlo zjesť a zaťažila ti žalúdok? Nemáš doma niečo také ako Bystrinka? To zvykne pomôcť 🙂

womenne
23. jan 2010

mar neviem aj to je možne dnes som nič moc nejdela dala som si od žaludku už mi trošinku lepšie ale dovalil sa mu katastrofa 😀 😝 🤐

margaretka11
23. jan 2010

tak to bude asi preto, že si sa poriadne nenajedla a tú klobásu si asi zhltla na jeden šup. Muž prišiel v nálade? 😀

rosarita20
23. jan 2010

Caute baby,
dodatocne dakujem za vsetky gratulacie pre nasich chalosov 🙂 🙂 🙂
No idem sa trosku pochvalit 😀 😀 😀 , moja zatial jedina torta sa vydarila a dokonca tromfla aj sestrinu 😅
Chlapci az skakali ked ju videli 😀, potom hodim foto na FB...
Sasi, vam skore uzdravenie!!!
My sme tiez cerstvo po ATB, jeden angina, druhy zapal priedusiek, skoro 3 tyzdne zavreti doma....och, nech je uz jar a hlavne LETO! Nevravim, ze v lete nemozme ochoriet, ale tato hnuzna zima mi uz naozaj ide na nervy
😠

margaretka11
23. jan 2010

no toto je prúser. Rosarita, oneskorene blahoželám tvojim chlapcom k narodeninám, želám im veľa zdravia, nech vám robia veľa radosti 😵 😵 😵

ale už aj ja začínam rozmýšľať nad jarou a letom lebo toto chorobné obdobie mi lezie pekne na city 😠 . Krišpín, keby bola poriadna zima tak sa tu s takýmito chorobami netrápime, lietali by sme s deťmi po vonku a stavali snehuliakov.

grmitko
autor
23. jan 2010

Kati tak super, ze sa torticka vydarila, uz sa tesiiiim na fotky 🙂 🙂

ja nemam rada leto, ale uz sa modlim aby bolo, nech je tato zima-nezima co len sposobuje same choroby, rychlo prec, lebo uz mi to zerie nervy 😠 😠

margaretka11
23. jan 2010

Saši toto je problém, keby bola taká zima, ako bývala kedysi, keď boli mrazy, napadla kopa snehu už v novembri, sem-tam trošku zliezlo a zas pripadlo, ale v podstate bola stále kosa tak by ani tých chorôb nebolo toľko. Preboha, však ja som celú zimu prelietala vonku na boboch, koľkoráz už aj premočená (nechcela som ísť domov prezliecť sa lebo som sa bála, že ma už nepustia 😀) a nebývala som taká chorá 😕

zefa
23. jan 2010

žienky ja tu upratujem papiere a naďabila som na kalendár z R.2006....a v momente som sa rozplakala,pretože tam mám poznačené 21.7. odber oocytov(pre nevediacich vajíčka) a to znamená,že v ten deň som otehotnela..to je výhoda um.opl.,že viete presný deň 😖 🙂

margaretka11
23. jan 2010

zefa, aj ja mám odložený kalendár z r. 2006. Neviem síce presný dátum otehotnenia, ale mala som tam týždne tehotenstva a dátumy poradní, je to pre mňa taká spomienka. Dnes som si akurát prezerala fotky, drobci mali na nich rok, boli ešte takí drobučkí ako bábätká a tie plné líčka a po 4 zúbky 😵 . Už ma to zas chytá, ten smútok, že to všetko tak rýchlo ubehlo, že už o chvíľu idú mať 3 rôčky, že už sú takí múdručkí, jáááj, uletelo to 😢

čo mi pripomína, že by som rada vedieť ako sa má kili a jej chlapci, však oslavujeme v rovnaký deň 😉

womenne
23. jan 2010

tak ja mam nočnu chlap nevie pit takže navštevuje wc ja ho zajtra prerazim 🙄 nemožem ist ani spat sa bojim aby sa tym neudusil držka jedna

margaretka11
23. jan 2010

no wom, tak to je mi ťa ľúto. Mne sa toto ešte nestalo, manžel keď príde náhodou po nejakej akcii v nálade tak zaľahne a spí.

zefa
23. jan 2010

wom.. príjemnú službu 😵 😵 ..sa aj naučíš ponocovať tu s nami 😀 😀

grmitko
autor
23. jan 2010

inak ja viem tiez presne ze v ktory den otehotnela, a to som nebola na UO 🙂 🙂 🙂 ja som to citila hned na druhy den, este som si robila srandu ked so muzovi hovorila, ze zlatko a co ked som tehotna? 😀 😀 😀 😀 😀 inak bolo to v nedelu pred nasou svadbou 😉 a aj podla datumu to presne tak vychadzalo 🙂 i 🙂 tila uz na druhy den naozaj, teda nie citila, ale mala som taky pocit, ze nieco sa stalo a ze som tehu, aj ked som si to porvrdila az o par tyzdnov 🙂 🙂 booooze ako to uz bolo daaaaavno 🙂

🙂 Dani, tak preraz ho, moj ked pride nadratkovany, tak aspon lahne a spi a rano vrci na vsetkych, lebo ma hlavybole 😀 😀

margaretka11
23. jan 2010

Saši, ja viem iba približne kedy k tomu mohlo dôjsť, dátumy som si totiž značila do kalendára 😉 . Ale v živej pamäti mám náš výlet do Bratislavy, šli sme k manželovej krstnej na pár dní. Bolo krásne a teplé leto, kúpať sme sa chodili na Draždiak a mne bolo divné, že som mala také nafúknuté brucho a ráno mi bývalo divne. Nie veľmi zle, ale akoby žalúdok na vode. No a to moje podbruško bolo také vyduté. Tam mi manžel prvýkrát povedal, že čo keď sme tehotní. A ja mu nato, že to nie, že neverím, že by to šlo tak ľahko 😀 . Svatá prostoto 😀 . Ale priznám, že podvedome som cítila, že niečo je iné, ale nechcela som si to pripustiť, myslela som, že to potrvá dlhšie, kým sa nám zadarí 🙂

womenne
23. jan 2010

to sa mate moj vždy grca a ja ho vodim na wcko 🙄 🤐 no tentokrat to važne prehnal

margaretka11
23. jan 2010

wom tak to mu vytmav, keď nevie piť, nech nepije 😝

womenne
23. jan 2010

tu spominate ja neviem kedy 😀 a zle mi začalo byt akonahle moj lekar prehlasel že mam ukažkove tehu.to zakrikol 😀
ja mu to zajtra nandam leb som unaven a nemožem spat

margaretka11
23. jan 2010

wom, to ja som zas počúvala iba o tom, že tehotenstvo s dvojičkami je rizikové, že budeme môcť byť radi, ak to dobačujeme aspoň do 34 týždňa a pod. A tak sme si nato s deťmi ťapli, zaťali sme sa a ťahali do 38. týždňa a veru by sme potiahli aj ďalej, ale doktorom sa už nechcelo čakať. Boli zvedaví na moje dokonalé deti 😀

womenne
23. jan 2010

mar mne iba kvoli tomu že mi nebolo zle a hned ten mesiac som zčala grcat a začali sa broblemy.Ale on to povedala asi len tak ved to bol len 2 mesiac.

margaretka11
23. jan 2010

wom, ja som našťastie nezvracala ani raz. Počas tých prvých troch mesiacov mi bývalo zle, mala som žalúdok na vode a na wc som chodila pľuť sliny, mala som ich strašne veľa. A ako sa prvý trimester skončil, skončili aj všetky moje problémy a dá sa povedať, že do konca som si užívala a vychutnávala tehotenstvo. Len ku koncu sa mi už horšie dýchalo a rýchlo som sa unavila, ale to som tak nejak brala, že je to normálne 🙂

womenne
23. jan 2010

tak naši mily mlady susedia maju dalši mejdan už druhy tento tyžden ako ty nech sa na mna tešia!!!!!!!!!!!!!!!!!

margaretka11
23. jan 2010

wom a do nich a poriadne, nenechaj na nich nitku suchú 😠 😀

womenne
23. jan 2010

mrchy mlade stišili to ale ved zajtra knim nabehnem a aj majitelke bytu zavolam iesu normlany smrad z ich bytu je po celej chodbe strašne tam hulia a tie ich mejdany...

margaretka11
23. jan 2010

no to vieš, mladí a ešte nemajú deti, tak sa zabávajú. Ale mali by brať ohľad na druhých, tým skôr, že už je nočný kľud 😔

čo mi však pripomína, že by som mala ísť do hajan. A teda prajem všetkým maminám a detičkám dobrú noc a krásne sníčky 🙂

womenne
23. jan 2010

ved prave ženeberu ohlad na nikoho...
ja tak skoro spat nepojdem 😔 😢

womenne
24. jan 2010

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

SPITE?????????????

Ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

womenne
24. jan 2010

ani v telke nič nedavaju to je des,nejake veštice aine blbosti.Mojmu je riadne zle aj my je ho luto ale ty chlapy su taky puciiiii............................

Inak uvažovali ste nad tym stretnutim toto leto?

womenne
24. jan 2010

konečne nejaky film 😅 a susedom skončil mejdam prave odchadzaju nejake mlade ucha 😀 ale potichu oooo no prečo asi???:DD

grmitko
autor
24. jan 2010

no Dani teba som tu este v zivote nevidela tak neskoro v noci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mne bolo zle od druheho tyzdna az do konca piateho mesiaca, nikdy som nevracala ale bolo mi tak strasne zle, ze som ledva dychala, ci som bola hladna, ci najedena, furt zle 😒 a az na to krvacanie a hematom v 12tt som mala pohodove tehu, rodila som posledny den 38tt, aj by som vydrzala omnoho dlhsie, ale dokor uz nechcel cakat, tak to ukoncil 🙂 🙂