Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
19. jún 2010

@katrinb mala som dva nosiče(chicco a nejaký lacnejší) a aj šatku, a mne to nešlo jedno v nosiči a druhé na rukách...skús si to vyskúšať niekde v obchode alebo u kamošky, či ich naraz odnesieš..., odniesť ich naraz sa dá, ale nemal mi kto zamknúť a otvoriť a zatvoriť dvere....píšem ako hotentot...snád si ma pochopila 😉

juliagregor
19. jún 2010

a klokanky to boli....

katrinb
19. jún 2010

@juliagregor - jasne juli.....budem to musiet skusit...mas pravdu. A tx si ich nakoniec nosila v tej velkej hokejovej aske? A chceli tam lezkat, aj ked boli vacsi?

juliagregor
19. jún 2010

@katrinb po jednom, a behom...zvykli si, že musia čakať....

katrinb
19. jún 2010

@juliagregor no fasa 😀

jelencek
19. jún 2010

@katrinb ja pouzivam na jedno dieta babyvak a druhe na rukach. Do babyvaku sa da chytro supnut a staci rukou pridrziavat, tak sa da uvolnit jedna ruka aspon na chvilu, kym otvorim dvere, zamknem byt apod. Ale kluce musim mat nachystane v ruke. Je to dost narocne, obzvlast hore schodmi, ale da sa zvladnut.

mima595
19. jún 2010

katrinB- skor si kup turisticky nosic na chrbat - ja som to sice nemala, ale viem, že niektore baby to riesia tak

juliagregor
19. jún 2010

mima a do takého nosiča môžu deti až ked sedkajú, alebo sa mýlim?
mm chcel také kupiť, že ich budeme nosiť na turistiku, ale ja som odmietla, ja ich veru nosiť nebudem, 😉

juliagregor
19. jún 2010

ale tie ceny, to je sila 😲 😝

katrinb
19. jún 2010

@juliagregor - Julka, dakujem za stranku 😉 Ty vzdy pomozes tak, ze to ani necakam.... 😝 V dobrpom samozrejme

juliagregor
19. jún 2010

@katrinb tebe vždy 😉

katrinb
19. jún 2010
kablika
20. jún 2010

@katrinb ja som prave obdrzala cez net kupeny nosic Bertoni - je to klasicky nosic pre deti, co uz sedia, ale da sa to upevnit aj na nosenie dietata "nalezato". Vyskusala som a je to super! Na mimib. Dobry pomocnik - aj vtedy ked jeden pekne spi a druha je hore nespokojna, sup do nosica. Ona si tam lezka, kuka na mna a potom zaspi 😉

katrinb
20. jún 2010

@kablika - dik, mrknem na to

kablika
20. jún 2010

ahojte,
maminy chcem sa opytat - stalo sa vam (tie ktorym deticky pili z flasky), ze niekedy pili obaja vyrazne menej? Nam sa to vcera a dnes opakovane stalo pri 2 jedeniach (maju cez 2mesiace). Vypiju zvycajne 90-110 a teraz 30-40 a bum, spanok. Uplne neprebratelni obaja 😉 A to dnes nie je nejako teplo, aj ked spavo ano. Dakujem za odpovede, drzte sa...

zefa
20. jún 2010

@kablika
aj my sme mali také obdobie...naši už v nemocke vypili 40-50,doma 90-100 a potom bum a 20 a dosť....ale priberali a rástli normálne aj z tak malých dávok....vraj to niektoré deti tak mávajú,mne dokina povedala,že im to pri dvojkách pripadá,že sa ked sa rozpili,tak ako keby chceli dohnať"hlad"z bruška....urobili si zásobu a teraz im stačí málo a častejšie...po čase sa zas vrátili k 100...trvalo to asi 1 mes....ak by neprospievali určite to bude dokina riešiť...spomeň jej to v poradni a uvidíš ,čo tebe povie 😉

juliagregor
20. jún 2010

ahojte,
maminy kedy sa prestali vaše deti biť o hračky ? už ma to nebaví, robiť stále rozhodcu... 😖 😝

juliagregor
20. jún 2010

@bipka postupne som im miešala sunar s KM, najprv som dávala tretiny, polovicu a dve tretiny, prechádzali sme asi dva mesiace...a tei choroby sú ozaj na nervy...dakujem za prianie 😉
ako babuľky ?

bipka
20. jún 2010

@juliagregor Juli, mozno budem vyzer ako trulinko, ale to si ako davala do jednej flasky tretinu sunaru a zvysok mliecka? To sa moze takto spolu miesat?
Babulky vcelku ok, teraz s tym papanim vymyslaju, ale inak su zlaticka 🙂

juliagregor
20. jún 2010

@bipka začala som naopak, po troške som pridávala KM do Sunaru 😉 , KM je redšie ako Sunar (sladší) a má inú chuť, tak aby si zvykli a aj črevká, predsa je to iné....
teraz tuším všetky deti zle papajú a zubky vás netrápia?

juliagregor
21. jún 2010

dobré ránko,
odchádzam na školenie a deti budú s mm, som zvedavá ako to dpadne, kedže šimon je stále v horúčkach...
pekný deň prajem

fefferonka
21. jún 2010

ahojte 🙂

dakujem za podporu, nakoniec stale kojim. raz som mala pocit, ze ked kojim, tak mi mlieko uz tolko nepristupuje, tak som vyskusala cajovy test. chalani flasku nechceli, len sa rehotali, ako keby ich to steklilo a voda im vytekala kutikmi ust... tak som si povedala, ze ak by boli hladni, tak by to pili.
@4a mas pravdu, postradalo by to logiku a asi som v tych horkach tolko nepila a nejedla....

@katrinb - urcite si nosic najprv vyskusaj, napr. od nejakej kamosky, ci sa im v tom bude pacit. my sme tiez bez vytahu na tretom posch. - ja ich nosim na rukach kazdeho zvlast 😝 a inak ako sa mate?

pekny den 🙂

fefferonka
21. jún 2010

@juliagregor Juli ☹ , ked som pisala spravu, necitala vsetko... bozinku, uz nech mate svaty pokoj od vsetkch chorob!
a na akom skoleni si?

4a
21. jún 2010

@juliagregor mejm klukům je 5 a stále přetrvává 😀 😀 Pevné nervy. Občas klukům říkám, že když nedají pokoj, že jdu pryč a beru si klíče. A to je pak jekot a hukot, že mami neeeee, neeee. Tím odvedu pozornost a je po nerváku 😝

4a
21. jún 2010

@juliagregor mejm klukům je 5 a stále přetrvává boj o hračky 😀 😀 Pevné nervy. Občas klukům říkám, že když nedají pokoj, že jdu pryč a beru si klíče. A to je pak jekot a hukot, že mami neeeee, neeee. Tím odvedu pozornost a je po nerváku 😝

jankabambulka
21. jún 2010

@juliagregor isto to zvládnu !!! neboj a ke´d tak ste na skok :D julinka aj vy sa hráte doma na rozhodcov 😀aj my teda ja a borka
@kablika aj u nás sa to stávalo a aj teraz máme tak-miško vypije na večer 300 len taký čapot a čaká čo nedopije katka auž nad ňou máva ako orol nad korisťou, že kedy odhodí fľašu-lebo ona vypije len 10 a po spiačky tak do 100mliečka a dopije jej a už 3deň ako mu riedim mlieko z vodou (skrz kakanie) tak mi ho nehce len troška . hoc sú tvoji malinkatí ale tak ako tebe aj im sa nie vždy chce rovnako papakať 😉 netráp sa tým

katrinb
21. jún 2010

@fefferonka - ahojky, a ked ich nosis po jednom...kde je ten druhy? Sam doma? Ja zatial nemam problem ich nosit v autosedackach,...aj ked uz su fakne tazke. No aspon budem mat svaly 😉 . A potom sa uvidi.....ved aj keby som s nimi zacala vo 4 mes. ich ucit na nosic...hadam by si zvykli a aj vonku by sme ich tak mohli sem-tam zobrat s mm......

ci hlupost maminky?

A inak sa mame fajn. Len to pocasie je na h.....nic. No co uz . Adelka ma za sebou ockovanie a mal alen mierne zvysenu teplotu. A ziadna ina reakcia ani na nozickach KLOP KLOP: A Vivienku sme nemohli fdat ockovat, lebo po 16 tt sa jej ozvalo to prve ockovanie na rucicke. Doki mi poradila, aby som cez vikned mastila framykoinom....a ked nepomoze, ist s tym na plucne...ale ta masticka pomaha 😀 takze vo stvrtok pojdeme aj Vivinku ockovat. Vy ste uz po ockovani @fefferonka?

juliagregor
21. jún 2010

ahojte,
pred chvíľkou som prišla....@fefferonka robím si interného auditora pre ISO 9001
mm to zvládol a aj deti 😉
musím sa ísť učiť, v stredu mám test z tohto auditu a ešte aj poslednú skúšku...