Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zinuska
28. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka123
28. máj 2009

ahojte
ano a mne vzdy kazdy hovori ze no nemohla si mat aspon jedno dievca,chuda 3 chlapcov.ale mne to nevadi.alebo ze este jednu dievku.no ale to uz nehrozi stacilo.nahodov by to bol dalsi chalan a potom 😠

zinuska
28. máj 2009

prepacte,mne je stale strasne smiesne to jednobunkovi 😀 😀 😀

boooze,no Sasi,tak som sa nenasmiala uz davno.. mas bod 😉

Katarinka a co takto este jednu dievku?? 😀 😀 😉 😉 😉

grmitko
autor
28. máj 2009

no len sa smej zinus, ot si mala vidiet mna ako mi trhalo kutikmi ked sa to spytala 😀 😀 😀 😀
inak aj mne ludia vravie ze dvaja chlapci, no skoda ja nechapem aka skoda to je 🙄

zinuska
28. máj 2009

sasi,kto nema dvojicky,nepochopi nas.. 🙂

zinuska
28. máj 2009

ja zas mam niekedy zvlastne pocity,ked sa tak na nich divam,ako sa hraju a tak,tak mi to pride az neuveritelne,ze mam dvojky.. väcsine maminam daju pri porode jedno mimi a mne dali dve 😅 lubi sa mi to 😵 teraz keby som nejakou nahodou otehotnela a len s jednym,asi by sa mi to zdalo divne,nieco by mi chybalo.. 🙂 ja sa na nich niekedy neviem vynadivat 😵

janettba
28. máj 2009

Aj ja posielam gratulu Jankebambulke - šikovnica 😉

A smejem sa na jednobunkových dvojkách 😀 😀 😀

Ja ked som s krpcami vonku + Simon k tomu, tak tie reakcie hlavne mladších mamičiek s jedným bábom, sú také, že "ježiši ja by som si to hodila" 😀 😀 😀 a ja by som si to veru dakedy tiež hodila, naposledy na ihrisku som mala dosť, dvojkáčov som vypustila do trávičky, jeden vyberal kamienky z lavičky a dával si ich do pusy, druhý sa štveral na kočík a Simon liezol na najvyššiu preliezku a ja som nevedela čo skôr 😠 😝 😀 .

Yasminka - ja by som sa teraz veľmi bála cestovať vôbec leteckou dopravou a o USA ani nehovorím, musí to byť teraz ťažké rozhodovanie, ked ste sa tak tešili... Ale vravia, že ak je organizmus zdravý, tak priebeh pri tom hnuse je ľahší ako pri bežnej chrípke, tak neviem. 😒 Dúfam, že ten váš známy bude čím skôr fit a vraj to ich bábätko nemá ten vírus, teda aspoň tak v správach vraveli.

zuzka.25
28. máj 2009

čaute.. idem už hají, len som rýchlo dočítala a nedá mi to nereagovať

Amirke blahoželáme, že maminke konečne mohol odpadnúť kameň zo srdca.. fakt sa teším...

Saši, že jednobunkoví 🙂 najprv som zle prečítala a prečítala som "jednohubkoví" 😀 ale trhám sa na tom doteraz... toto sa ma ozaj ešte nikto nespýtal...

janett, no presne, aj ja občas mám také situácie, že by som sa musela rozdvojiť, aby som to zvládla.. obzvlášť na takom ihrisku.. a ty to máš ešte trojmo.. no občas pekný záhul...

yas, no veru, nerozmyslíte si to ešte? nedá sa to preložiť??

diddi
28. máj 2009

zinus....pusinky Maxikovi....bude bitka o neho 😉 😝

womenne
29. máj 2009

Hellou my mame upršany dnik ☹ maly už sleduju Mama mia a ja zase kafčo musim ist do kuchyne včera som neupratala,daly sme si horucu vanu a už sa mi nechcelo takže dnes 😖

zinuš maš pravdu je draha soji vyše 1000.-kč ale e nadherna ja ju rozhodne chcem 😵 ešte to musim ukazat mojmu on to nevidel chceli sme ist dnes ale vtom daždi nouvidme či sa umudri 😉

yas aj v čechach a otom hovorili ale male babo nespominali takže o nema???

womenne
29. máj 2009

ja sa ztych mojich zblazni kupili sme im trička kde su bagre-bobcat atatra a oni ich cchu stale nosit,ked ich vyzlečieme tak plaču,rano rolepia oči a už ich držia v rukach,a keby ste vedeli ako si na ne davaju pozor maju ich už 3dni-po dome a ani kvapočka špiny nič 😀 😕 a to je veru zazrak neviem ako ich dam zajtra do pračky asi aj snimi 😀

grmitko
autor
29. máj 2009

no ja dnes musim upratat, pobalit darceky, nachystat salat, namarinovat maso, aj sa z toho zblaznim 😀 😀 a este ist s mamou k zubarke, takze sa tu zjavim asi az vecer 😉
zelame vsetkym krasny den

womenne
29. máj 2009

Saška nepretrhni sa ano???daj si aj pauzu na oddych alebo ja sioddychnem za teba 😎 tak prijemnu oslavu vam prajem 🙂 dufam že vamvyjde počasičko 🙂 mammmm dala by som si grilovane mesko

zinuska
29. máj 2009

baby vcera som sa s vami ani nerozlucila,ale Mia plakala,tak som ju na rukach tisila,ked zaspala,tak som ju sla dat do postielky a medzi tym zacal plakat Alex. Miu som dala do postielky a ako som sla /podotykam takmer v tme/ brat alexa,on si sadal akurat a ja som mu nechtiac pichla s nechtom do ocka a zacalo mu krvacat.. boze viete ako strasne som sa triasla ☹ 😢 ale nastastie ma ocko v poriadku.. len som sa hrozne vylakala..

my dnes mame taku mini oslavu Maxovych menin. Teda v slov. kalendari nieje,tak oslavujeme podla ceskeho kalendara. tak tiez musim dat dom trochu do poriadku a nieco vymysliet na pohostenie..

zinuska
29. máj 2009

wom,to je zlate,ze nechcu dat tricka zo seba 😀 tak ich oper v noci. alebo kup viac kusov.

Moj Maxac ma zvyk od narodenia mat na spanie taku tu plienku obrazkovu. aj do skolky s nou chodi a aj na vylety a tak 😝 a tiez sa s nou tazko luci,ked mu idem dat cistu. kedysi mi ju tiez nechcel dat,ze on chce taku spinavu,tak som mu ju vzdy vzala vnoci a dala mu cistu. niekedy si to nevsimol,ale väcsinou ano. on si ju pozna podla pachu 😀 aj dvojky maju take plienky a ked nevieme koho je ktora,dame ovonat Maxovi a on hned vie,ktora komu patri. 😀 ako taky psik 😀

yasmina
29. máj 2009

dobre ranko...male babo este ema vysledok testu takze taka je pravda aj on mal problem od 24.5. a vysledok mu potvrdili vcera...inac malicky 3 den 40C teploty, vracia, triasky,strasny plac, nechce jest 😔

yasmina
29. máj 2009

zinuska kedy ma Maxim meniny boze??? ja som myslela ze nas maxim ma oslavu v okt. 😕

yasmina
29. máj 2009

Maximko ma dnes menin y a ani som o tom nevedela ☹ som ja matka...

zinuska
29. máj 2009

yas,Maxim ma dnes meniny v ceskom kalendari!!! vy oslavujete kedy presne??

diddi
29. máj 2009

yas,kolko ma malicky?

womenne
29. máj 2009

baby myslite že maly by užmohli jest tatarku?chcela by som robit jeden recept a tam ide tatarka tak teraz neviem ked maj už 3roky 😕

elenita
29. máj 2009

jA TU PISEM, PISEM, pETUSO DOSIEL, VOLACO POSTLACAL A VSETKO ZMAZAL 😠

elenita
29. máj 2009

nO SUPER, ako vidim, stlacil aj Capslock...no ale to som chcela, ze ja som tiez vcera zmizla bez rozlucky, lebo Petulko strasne plakal, asi tie hnusne stolicky, nie a nie sa utisit, az napokon som mu dala o polnoci nurofen sirupcek a odpadol. No ale 5:15 uz budicek 😅

elenita
29. máj 2009

A prave som robila syrove zemlicky, su fantasticke 😵
zinus, moji su tak ako si pisala, buba hnedooka, tmavsia, bubo modrooky blondacik 😵
Inak sranda, baby, ja som praveze vzdy chcela mat dve dievcatka, alebo dvoch chlapcekov, ak uz dvojky, aby boli taki pekni rovnaki 😅 lebo na tychto mojich ani nevidno, ze by boli brat a sestra, nie to este dvojicky 😀 tak sa mi ludia cuduju, ze dvojky 😀

yasmina
29. máj 2009

diddi no 6.6. budu mat rok a pol a dnes ma meniny...
my sme doteraz oslavovali 12. oktobra a teraz neviem kedy mame oslavovat 🙂

elenita
29. máj 2009

A veruze ja mam obcas chut si to hodit 😅 vcera som z nich bola uplne zufala 😅 paradoxne teraz po skuskach som este nejaka unavenejsia, netrpezliva.... ☹ Ale ked sa na mna krasne usmeju a vidim, ako sa spolu pekne hraju, nemenila by som 😵 Ked si to porovnam, ako to bolo tesne po porode a ked boli mali, to som spala tak pol hodinu denne, lebo sa casto budili a na striedacku, ale mne to vobec nevadilo, vznasala som sa na adrenalinovej a endorfinovej vlne 🙂 Ale teraz je to so mnou cim dalej tym horsie a pritom si myslim, ze je to s malymi asi lahsie

elenita
29. máj 2009

yas, moji budu mat 6.6. rocik 😵
wom, uz mozu tatarku, myslim si 😉 hoci ja ju vobec nejem 😉

yasmina
29. máj 2009

elenitka tak budeme naraz oslavovat 🙂)

yasmina
29. máj 2009

vlastne asi nebudeme lebo 6.6. uz budeme v USA 😒

elenita
29. máj 2009

su to pekne datumy, ze? 😉