Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
9. aug 2009

ahojte - ja len tak na kratko, nestihla som citat dozadu....
L+L vsetko najlepsie, nasi maju narodky zajtra... 🙂 - ten cas neskutocne leti
Dovolenka bola super, dvojky aj ja sme to zvladli v pohode, ked budem mat cas, tak napisem viac...
totiž zajtra odchadzam k rodicom na tyzden, tak len vybalujem a znova balim 😉

grmitko
autor
9. aug 2009

mima tak zelame drobcom vsetko naj naj naj 🙂 🙂

zinuska
9. aug 2009

bry vecer,nocny vtak sa hlasi 😀

sasi,to je na nervy,co sa stalo tvojmu muzovi ☹ my mame casto na taketo veci smolu. akoby sme boli zakliaty.. ako prve nam zmizlo auto a potom stale nieco 😠 😠 ☹ takze viem ake vybavovacky vas cakaju a nanervy ze zrovna pred dovcou. no neboj,hovori sa a ja dufam,ze je to aj pravda,ze vsetko sa cloveku 3krat vrati ako dobro tak i zlo.. takze tym sviniam nebude teraz dobre,neboj!! podla mna by mal byt zakon ako kedysi davno,za kradez ruku stat! a preco nie,vela zlodejov by si to rozmyslelo,no nie??

Leni vseeeetko naaaaj tvojim zlatickam,hlavne zdraviiiicko!!! cmuk 😵

Nanulienka,no huraaa!! si mi tu chybala,i ked ja tu som velmi malo.. tak ty si uz doma?? dnes som si cely den hovorila,ze este spravim toto a toto a zavolam ti a zrazu je noc a to ti teda uz volat nechcem 😉 takze zajtra..
daj foto izbicky OOckarskej!!!

Heli nestras,ze budem sediva do Miusinej puberty! ja naivne dufam,ze sa znormalizuje dievka jedna 😠 😀

Baby a teda mam uz davat drobcom aj rano nieco po mlieku??? a odkedy mozu mak deti???? napr nejaky domaci kolac makovy a tak..

wom a kde siii??? ked teda nemozes spavat?? sme mohli popismenkovat 😉

vieruna
10. aug 2009

Zinus ja uz aj mojim drobcom davam obcas rano pozuzlat rozok, alebo jogurt. Tak hodinku po mlieku. A veceru tiez dostavaju okolo pol siedmej a potom o pol osmej sa idu kupat a do postielky dostanu zase mlieko. Takze ja si myslim, ze tvoji mozu kludne. Skus kuki sem: http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=489276

womenne
10. aug 2009

Ahojky

Leni male su zlatunke super zladene trio s tričkami 😀

No v dinoparku bolo užasne maly boli super sa im to hrozne pačilo najskor sa zlkali tych zvukov ale potom v pohode.V polke začal Niko hysačit lebo ccheli prutiky čož som zatrhla lebo tam behlai deti aby sinahodou neubližili no a otočim sa a tatino im ich dal 🙄 no samozrejme Sebko hned Nika poškriabal ked sa zakoptal 🙄 takže som im oic zobralaa Nikolas dostal hysaka a ja nervy 🙄 a 5 minut sa ukludnil a už bolo fajne šli sme si spravit taky piknik,je tam oddychova zona krasny travniček tak maly tam behali bosy.Kupili sme si hotdogy,klobasu,toasty mnam.Potom sme šli do 3D kina malym sa to hrozne pačilo ani okuliare nechceli vratit 😀 všetke deti odtial odchadzali skor a my sme to vydržali 😵 inak my sme boli zdrahym po prvy krat v 3D kine 😅 a aj prvy krat spolu 😅 no veru vela možnosti nemame 😖

idem kuchtrit bo pride už segra 😵 😵 😵

vieruna
10. aug 2009

Som to nejak skoro odoslala 😕
Mima vsetko najlepsie k vasim narodkam 😵
Nas Misko ma piaty zub 🙂 Za chvilu dostane stejk 😀

womenne
10. aug 2009

baby ja mam opar a boskavala som ranod eti ešte som onom nevedela lebo som ho necitila apozriem do zrkadla a už mam pluzgiere 😲 božesa teraz bojim o decka 😢

katarinka123
10. aug 2009

ahojte dobre ranko
mima drobcekom vela stastia zdravia k tym 3 rockom. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 😅 😅

won a to mas na puse nieco take ako oparu?

jankabambulka
10. aug 2009

matúško a barborka
Všetko dobré k Vášmu sviatku,
prijmite naše želanie,
nech Vám šťastie, zdravie, láska
nablízku vždy zostane!

womenne
10. aug 2009

Katarinka mam normalny opar alebo herpes inak povedane,mam pluzgiere ale našla som mast čo mal moj tak dufam že zaberie.Sakra ktomu mam dostat zajtra kramy tak to bude super tyžden 😖 som mala naplanovane vylety so segrou a možem na ne zabudnut 😠

nana77
10. aug 2009

ahojky!
mima, aj my zelame barborke 😵 a matuskovi 😵 vsetko najlepsie k trom rockom!!!! vela, vela zdravia, stastia, lasky!!! 😵 😵 😵

zinuska ajoooj!!!
tak som docitala, ze ste chori komplet vsetci... ☹ . dufam, ze uz vam je lepsie, hlavne teda malym (ale aj tebe, samoska 😉 ). vecer skusim pridat nejake foto novej izbicky. teda, nie je to nic extra, len taka icko-obycko 🙂 . co sa tyka tych ranajok, moji mali dodnes den maju rano len mlieko (tak okolo 7.30-8.00) a staci im to. ale je to mozno preto, lebo teraz do tej 7.00-8.00 spia, potom maju mlieko a okolo 10.00 uz desiatu, ked vstanu po doobednajsom spanku, maju obed, okolo 16.00 desiatu, potom okolo 18.00-19.00 veceru (kasa, chlebik, vianocka...) a spat idu okolo 20.00 tiez s mliekom ako pise vieruna. ale ked vstavali skoro, okolo 5.00-6.00, mali mliecko skor a vtedy boli uz okolo 8.00 hladni, tak som im davala ranajky - chlebik, rohlik, vianocku bud s maslom, syrom, lekvarom...

tak a ja mam od vcera opat "3" deti, lebo mam na prazdninach neter - 4,5 roka 🙂

wom, teda taky opar, no nic moc... ja na to, nastastie netrpim, ale kamoska to mava dost casto a viem, ze je to moc neprijemne...

nana77
10. aug 2009

uuuups, okolo 16.00 maju olovrant, samozrejme... 😅

jankabambulka
10. aug 2009

janinka- ahojky
máte izbičku ako my-teda farbu 😉

katarinka123
10. aug 2009

won ja mam presne to iste
boli sme sa kupat a dorana sa mi to hned vyhodilo,kupila som si v lekarni ten zovirax a je super rachlo to mizne.je to sice 2 gramova tubicka a stoji 8 euro ale pomaha.tak skus

nana77
10. aug 2009

tak som pridala nejake aktualise foto, kedze aj moje momentalne tretie dieta zaspalo... 🙂

janka, tak smolkni aj ty foto izbicky, uz sa tesim. ja som s farbou velmi spokojna, je taka svieza a upokojujuca zaroven. teda aspon na mna tak posobi...

silvia.s
10. aug 2009

nana krasna izbicka .tak 2 deti su ti malo ? dam ti aj moje na prazdniny nechceš?

womenne
10. aug 2009

baby ako mate na to chalanov s pindikmi?????my mame ist zase rezat a moc nechcem bože tobude zase bolseti 😢

Barborke a Matuškovi prajeme všetko najlepšie k narodkam 😵 no mima a teaz ti to začne obdobie ktore je nič moc aspon unas 😖 pri Nikovi.

mima595
10. aug 2009

ahojte, dik za blahoželania aj za basnicku...
my sme dnes absolvovali poradnu na 3 roky, aj ja som sa skocila ukazat svojmu dokimu, vsetko OK, Chorvatsko nam neublizilo, ale velmi pomohlo 🙂 🙂
ani tu 13 hod. cestu nevnimam nejako tazko, hlavne ten tyzden pri mori stal za to.... teraz už momentalne MM planuje, s kym by isiel o rok k moru iba s dvojkami 😀
ja este idem piect tortu,na vecer sme si naplanovali oslavu u babky a dedka s opekackou k tomu....totiž tohto roku budeme oslavovat na etapy 😉

jankabambulka
10. aug 2009

veď som ju mala v albume, nepamôtáš asi 2tt nazad ani to nie
vymazala som ju, lebo jedna z PB ju okomentovala úplne úboho a to ani nie tak predomnou resp, mne priamo do očí ale pred mojimi babymi čo sú podomnou - skrátka čo ich riadim...
ale že si to ty, tak nachvíľku to naspäť idem dať ale potom to zasa vymažem.
detskú som dala tú čo som borke dala spraviť na mieru ešte pred 4rokmi. my sme prehodili detskú s obývkou . a vypadá to takto. podľa niekoho nevskusne a lacine- podľa mňa prakticky a priestranno a o to mi išlo, aby sa všetky tri deti v poho hrali...

tak kukni

woom -. mi sme sťahovali od začiatku - neviem presne koľko mali ale veľmi zavčasu a má ho ok. našťastie

nana77
10. aug 2009

silvi, daj pokoj!!! celkom mi stacia ti moji dvaja 😝 . neterka je teraz v pohode, lebo nema tu rodicov, tak poslucha, ale ked je s nimi - no amen tma!!! inak, baby, co mate 3 a viac deti, celkom vas aj obdivujem, je to dost narocne, zvlast, ked su take male. aj ked viem, ze je to ine, ked su vase a ziju s vami od narodenia, nie ako ked si nejake na tyzden "poziciate" ako ja, ale aj tak...

janka, mne sa vasa izbicka paci... nikdy nepochopim tych ludi, co maju potrebu okomentovat a skritizovat za kazdu cenu niekeho alebo nieco... by som chcela vidiet, ake izby a vkus maju oni... hlavne je, ze izbicka je ucelova, pekna a ze su deti v nej radi!!!

womenne
10. aug 2009

mima a vy to mate ako?

jani ved ta izba je krasna,utulna čo sa jej na to nepačilo?alebo že t tak mate vy? 😨

segra je už v karvine 😵 😵

nana77
10. aug 2009

wom a ako to vlastne dopadlo so sestrou...? vsetko ok medzi vami?

womenne
10. aug 2009

nana ešte sa to neskončilo ☹ toto je staršia sestra pride aj s detmi na tyžden.

silvia.s
10. aug 2009

spravne nana.
Barborke a Matuskovi prajeme všetko naj k 3 rôčkom veľa zdravia šťastia a hlavne lásky . tak my mame rozdiel medzi našmi dvojka 1 rok a 1 den mima

jankabambulka
10. aug 2009

nevuiem čo má proti mne a mojim fotkám, nikdy som ju nevidela, nestretla osobne.. nechápem to. ale ked som videla jej album a fotky izby detskej tak nechápem už vôbec... hm ale asi fakt platí pavidlo : kt má doma najviac nasr....é tak ukazuje na iných aby odpútal pozornosť od seba. ale čo už
a dzosť bola , že to preposiela link aj na iné baby- našťastie mi to povedali , tak som fotky vymazala

silvia.s
10. aug 2009

nana ja som mala tiez segrinu malu ale na 2 tyzdne cize som mala 4 deti som povedala nikdy viac ved ona bola horšia ako meje 3deti

katarinka123
10. aug 2009

nana krasna izba musim aj hodit nejake foto tiez sme im urobili novu izbu.
len este nemame postel,chceme kupit nejaku novu poschodovu.ale maju taku co ma aj vysuvnu 3 a plus aj perinac.taka by nam bodla

mima595
10. aug 2009

Silvia - vidis-to je akože do roka a do dna... 😉 žeby za tym bola nejaka mystika???? 😀 ?

Wom - ako si to myslela... u vas?.... neviem na co narazas... tak skusim tak naslepo 🙂
ja ako tehu som v poho, len drobec nejako aktivnejsie kope v porovnani s dvojkami...., ani opuchy som si ziadne z dovolenky nepriniesla, takže doki bol "spokojny" a ja samozrejme tiež 🙂

no a oslavy budeme mat asi osobitne, teraz idem s dvojkami na tyzden k nasim, lebo MM ide malovat svokrin dom - tak sa zdekujem - kde nemusim, nepomaham 😀
takže dnes oslavy u jednej babky, a niekedy este jedna torta u babky druhej
no a ked som sa netrafila, na co si sa pytala, tak priste 😉 😉 snad u nasich bude net, tak popisem bližšie dovolenku, teraz makam na torte a syrovych tycinkach

katrin
10. aug 2009

Ahojte,

baby starších dvojok, prosim Vas, kedy vam decka zacali normalne rozpravat? Ti nasi nie a nie... stale iba to ich ma, ba, ta, mama, baba, dede, tato, tu.. ziadne velke slova... A ak nerozpravali a davali ste ich uz do skolky, ake to bolo? 😕

grmitko
autor
10. aug 2009

katrin nasi zacali tesne po dvoch rokoch, dovtedy som uz z nich bola na nervy, ze nebudu rozpravat, a teraz som rada ked su 10 minut ticho 😀 😀 😀 odvtedy sa im huba cely den nezastavi 😝 😝 hlavne domkovi, to je kecalek

svagrina davala maleho do skolky tak, ze nevedel rozpravat a to uz mal takmer 3 a3/4 roka, ale tam sa naucil, ale podla mna to muselo byt pre neho tazke, ked vsetky deti rozpravali a on nie, teraz ma viac ako 4,5 roka a rozprava asi ako 2 rocne dieta, nevie cisto rozpravat, to mu este potrva, ale uz rozprava... dovtedy takmer nic nehovoril, tize len mama, tata, dida (to je pes, ktory sa vola bendzi) a este zopar slov ktorym rozumeli iba rodicia lebo to boli taka hatlamatiny 🙂