Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
12. júl 2009

oki, cakam, tesim 🙂

helka1
12. júl 2009

Ahojky my sme boli na cely den out, uz som vasa 😀
Lalu tesim sa na fotecky 😉
Nana ako- uz je chlapcom lepsie ?
Baby aj mne treba nove plavky, ale ked naznacim MM tak ma asi posle niekam 😅 ja som maniak na plavky 😀

nana77
12. júl 2009

ahoj helka!
no, uz lepsie, chvalabohu!!! este sme dnes boli doma, ale zajtra uz pojdeme von, aj ked co bude. uz by sme nemali byt infekcni, kedze vsetky pupaky su uz v stadiu hojenia a chrasticiek

helka1
12. júl 2009

To je super 😉 a teda idete teraz niekam, ci ste dovcu definitivne zavrhli ?

lalupa
12. júl 2009

kuk

lalupa
12. júl 2009

stihli ste???

nana77
12. júl 2009

lalu, ja som stihla!!! ale neviem, kto je zlatusik....nespoznala som 😔

helka, no ideme k tej sestre nakoniec, asi v stredu

lalupa
12. júl 2009

vsetky 4? lebo idem mazat...zlatusika som spoznala podla foto, raz sa pridala davnejsie...pozname sa zo skolky, skoly,...

nana77
12. júl 2009

aha, ja som myslela, ze je to niekto z tejto nasem temicky. a ona ma parik, vsak? a rovnako stari ste??? pekne foto, museli ste sa dobre bavit!!!

lalupa
12. júl 2009

dobre si myslela ;), kecala s nami par krat,ale ste mali tusim pokazeny PC jednu dobu...

grmitko
autor
12. júl 2009

lalu aj ja som stihla, zlatucke ste vsetky 😀

womenne
13. júl 2009

čauky

ja idem dnes po roku ku zubarke hurááááááááááá načase lebo som už bola ztoho nervoznadufam že tato bude dobra moja predchadzajuca bola oničom čakat som musela aj 3hodiny kym ma zobrala a objednavala po polroku 🙄 no des normlane sa knej tešim a ja zubarov neznašam 😝

inak stan ma unas velky uspech 😵 😵 😵 len mame menšiu lochu v obyvke 😲 baby poradte mi mame bordovy gauč,biele steny bordove zavesy a svetly nabytok aky koberec by sa nam tu hodil?našla som krasny krvavočerveny ale viem si predstavit aky bude 😖 takže asi niečo mavšie nie?

kili
13. júl 2009

wom, myslím, že bordovej už máte dosť, by som išla do niečoho zemitejšieho, tmavá béžovohnedá, tmavomodrá...

grmitko
autor
13. júl 2009

kili ako sa mate?

womenne
13. júl 2009

ja by som brala tmavohnedy len neviem či tam pojde alebo oranžovy lenže svetly je unas nebezpečny kedže maly jedia v obyvke pri stoliku na ten riadne dotiahnu stol je ešte pre nich velky.
že si saaj ukazala teda nejak malo tu už chodiš?

zlatusik2
13. júl 2009

lalupa: 🙂))))) citam az dnes🙂 naschval som sa pripojila ,aj ked po straaaasne dlhej dobe,lebo neviem ako to vy mamicky stihate,ale ja teda nie☹ Lalu bolo super,dufam,ze sa Vam este podari prist,uz teraz sa tesim.Posli mi nejake foto,ak je tam nieco na co sa da pozerat🙂

Tymto pozdravujem aj ostatne mamicky,vsetky ste super,ked mam cas,aspon Vas citam.Prajem vsetkym nasim detickam veeeela,veeeela ZDRAVIA.My sme sa teraz vratili z nemocnice,operovali nam pruh a videli sme tam babatka s "inymi"problemami,tak clovek si tak opatovne uvedomi,ake stastie je mat zdrave dieta.
Prajem krasne leto,nech nam pocasie vydrzi co najdlhsie,aspon v Kosiciach je krasne.
A ja sa urcite tak priebezne ozvem🙂

zlatusik2
13. júl 2009

joj,teraz pozeram co za foto tu mam,aspon vidno,ze tu nechodim.idem to hned zaktualizovat🙂

kili
13. júl 2009

grmi, ujde to 🙂

zlatusik2
13. júl 2009

uz🙂

mima595
13. júl 2009

wom - ja mam bordovy - vidno na nom kazdu smietku ☹ , taky oranzovy, resp. bezovy, ako radi kili, by bol fajn, nejaky "striekany", lebo na tmavom hned vsetko vidiet 😉

womenne
13. júl 2009

tak som doma dik za rady asi v stredu kočime nejaky vybrat.Bola som u zubarky teda mam fat užasnu zubarku emila citliva no užas objednala ma hned a spravi mi na jedno sedenie všetky zubky huraaaa a ked mi zahlasila cenu tak mi srdiečko poskočilo lebo to je uple minimum oproti tomu čo mi povedala na slovensku 😵

lalupa
13. júl 2009

zlatusik, ip-ni mi mailovu adresu 😉 , aj my sa na vas straasne znova tesime,ale az na buduci tyzden, zajtra nestihame... pusy drobcekom, bolo super, pa

nana77
13. júl 2009

ahojky!
vcera som sa ani nestihla s vami rozlucit, ale spadlo nam pripojenie na net (blbne nam wifina), tak som isla spat 😒 .
lalu, tak asi ozaj sme mali vtedy pokazeny pc, lebo si zlatusika vooobec nepamatam ☹ , ale deticky ma krasne!!! a ty taky tak 😉
my sme dnes este boli vnutri, ale zajtra uz pojdeme von aj ked by tanky padali!!!! len sa bojim, ze nas zozeru komare. svokra bola u nas dnes a hovorila, ze po 5tich minutach na zahrade bola komplet dostipana 😖

lilinka76
13. júl 2009

Ahoj Nanus,

ako chlapci zvladli tie ovcie kiahne??? Aj mas tusaka, kde ste sa asi nakazili??? Ale aspon budete mat pokoj. Ja som teraz odlozila dovcu o dva tyzdne k rodicom, lebo svagrova sedela s dcerkou v cakarni a bola tam matka s deckom s kiahnami. 😠

Inak, mam kamosku, ma 33 a teraz ma kiahne, hovori, ze priam zomiera, 4. den v 40 horuckach, ma ich v nose, puse, proste vsade....

My sme deti ockovat nechceli dat, radsej ich, ked budu trosku starsi a rozumnejsi, "umelo nakazime" na kiahnovych "dejchankach".

Stare mesto dnes mali postrekovat proti komarom, vyhnali nas z Prezidentskej zahrady uz o 18,00 hod.

nana77
13. júl 2009

ahoj lili!
no, moji mali tie kiahne znasali naozaj statocne a bezproblemovo - nemali ziadne horucky, ani zvysene teploty, nic ich nesvrbelo, ani neboli mrzuti... dokonca aj velmi dobre zniesli fakt, ze od minulej soboty, resp. predminulej, neboli vonku. oliverko mal len par pupakov, ondrejko ich mal veeeeela. ale bol aj on v pohode.
voooobec netusim, kde sme to mohli dostat...fakt, ani v pate mi to nelezi, pretoze uzavrete kolektivy typu materske centrum nenavstevujeme...
to som citala o tej vasej dovolenke...velmi neprijemne... a v zivote nepochopim matku, ktora zoberie svoje dieta s ovcimi kiahnami a posadi ho do cakarne medzi ostatne deti - ako sorry, ale nemohla byt normalna!!! tak ja uz 9dni sedim s malymi na zadku doma, aby sme nikoho nenakazili a ona sa vtrepe rovno do cakarne...

lilinka76
13. júl 2009

No, aj taki ludia su medzi nami...

To Ti nezavidim, byt s nimi tak dlho doma, to ja by som uz osedivela. Ale uz by nemali byt infekcni, nie??? Ak teda uz maju chrasticky.

Inak, nam sa este stale neprerezali tie ocne zuby, som z toho na nervy, cely den su deti zdrave a v noci kaslu od soplov, co im zatekaju do hrdla...

Vcera sme boli v Auparku, stretli sme tam asi 3 pary dvojciat a v starom meste aj Ivet77, uz maju novy kociarik.

ivet77
13. júl 2009

ahojte,
konecne som tu opat po nejakom case.
Vsetkych pozdravujem!
Nana - je mi luto , ze ste chytili kiahne a museli ste byt tak dlho doma, ja si to ani neviem predstavit, nasi by boli hrozne mrzuti, no na druhej strane sa tesim, ze ste mali bezproblemovy priebeh a hlavne, budete to uz mat za sebou 😉

lili - ahoj, bolo to prijemne ta opat stretnut a verim, ze nam vyjde aj spolocne dvojickove stretko v sade janka krala pre maminy z BA a okolia 🙂 Dufam, ze ti ocne zuby drobcom coskoro vyjdu. Aj my mame zubove obdobie, tak cakam, kedy sa uz Eliske konecne prereze prvy zubok. Pali ma uz 7 😀

nana77
13. júl 2009

oliverko uz ma ocne zubky - paradoxne mu vyliezli skor, ako stolicky... ale tych slin, co ho to stalo...

lilinka76
13. júl 2009

Ja som asi bosorka, raz za cas Ta spomeniem, lebo ani ja tu uz nechodievam tak casto a Ty ma tu spehujes, Ivetka??? 😀 😀

V nedelu som si vlastne vyskusala, ze do toho Sadu J.K to od nas nie je pesobusom az tak daleko, ale ak by som mala nase tornada vypustit niekde tam na preliezackach, tak asi skoncime s porozbijanými hlavami...

nana77
13. júl 2009

ahoj ivetka! 🙂 s kocikom ste spokojni? malym sa paci v nom?