Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jzfr
5. máj 2009

ahojte dvojmaminky - idem len zreferovat - ze mame za sebou prvy pracovny den a deti prvy ozajstny u pestunky - prezili sme, ale neni to med lizat (tazko sa mi odchazdalo a uz teraz sa desim zajtrajska 😅 ) - este ze robim iba na ciastocny uvazok

tie, co ste pisali, ze idete do prace - tak vam zelam vela dusevnych sil

a ostatnym vela trpezlivosti s deturencami doma

katullka
5. máj 2009

cauko,
pridala som par fotiek.

Mima, tak uz zhanas kocik, to su prijemne starosti, nie? 😅 Ja by som sa teda velmi tesila, no nie som az taka odvazna ako Elenitka, ze trojicky 😕 😝 . Ale este by som si rada vychutnala jedno babatko.

baby pozerali ste niektora ordinaciu?

lenkamt
5. máj 2009

Aneti - mne nejde ani tak o spánok, ako aspoň o jedno voľné popoludnie v týždni - vaňa, kniha.... 😅

Jzfr -zajtra bude lepšie, držíme palčeky 😉

Kati - malí sú krásni, kovboj nemá chybu a Pauli je úplne jemnučká princeznička 🙂

čo bolo v ordinácii - my máme futbal 😝 a vždy sa zabudnem spýtať ktorá je tá Malinová 😅

zuzka.25
5. máj 2009

čaute.. tak hlasim, ze už sme chori 3... mňa bolí hrdlo, luky soplí, resp už aj prestáva a tomi chroptí...

baby, ja sa už teraz desím toho, že budem musieť nastúpiť do práce ☹

katullka, ano, ja som pozerala.. brutal dneska...

katullka
5. máj 2009

leni, dik 😉

zuzi, zelam Vam rychle uzdravenie! Ani ja si neviem predstavit, ze sa jedneho dna materska skonci a pojdem do prace, ze by sme si ju predlzili?? 😀 😀 😀 Co myslis, kto vstupil na konci do dveri? Ze by Rasto? 😖

yasmina
5. máj 2009

katulka take mile fotky...take vysmiate deturence 😉

lenkamt
5. máj 2009

čooooooooo sa stalooooooooooooooooooo????????????????????? 😀

Zuzi - to ma mrzí, na vás sa to nejako často lepí ☹

zuzka.25
5. máj 2009

kati, myslis ako mima? 😀
neviem, kto vstupil do dveri, ale tak asi Rasto, ved kto iny 🙂

leni, este furt ta chorobna intenzita neni ako minule leto...

leni, laura sa bozkavala s doktorom z pohotovosti a zrazu sa rozleteli dvere a tak to skoncilo.. a este tam medzitym gregorovej sestre rozmlatili bar a fasadu.. lebo ten jej Oliver zasa zdrhol a zanechal dlzobny upis na 3/4 miliona na jej kaviaren...

kili
5. máj 2009

kati, decká sú perfekté 😵 😵 😵 , najmä Samko v domčeku 😎

mima595
5. máj 2009

ano, Zuzi a Kati, zákldným predpokladom pre dalsie dieta je nakupit kostymy na konkurzy a nejake aj absolvovat 😀 😀
ved musim do niecoho chudnut, nie???? 😎 😎 Do toho "bezdetneho" oblecka som schudnut nestihla, žeby sa mi to podarilo pri 3 detoch? 😀

zuzka.25
5. máj 2009

mima, no možno sa ti to podarí, pri troch deťoch sa budeš dosť obracať 🙂 ale nejako to zvládnete, dvojky už budú "veľké", budú ti pomáhať...

diddi
5. máj 2009

a mozno Gregor skonci s Luciou a Laura so Stefanom 😉

kili
5. máj 2009

diddi, ??? kto s kým? 😕

diddi
5. máj 2009

kili,to je ordinacia....zavislacky vedia o co ide 😀

kili
5. máj 2009

diddi, a ty to tu takto prezrádzaš? 😀

diddi
5. máj 2009

napisala som mozno...myslim si to

diddi
5. máj 2009

kili,daj fotky ☹ 😵

kili
5. máj 2009

teraz nemám žiadne nové

diddi
5. máj 2009

daj nachvilu samka s okuliarmi,co ti ta na to kecala blbosti....inac,to uz tak skoro sa davaju,na ocnom mi vtedy povedali,ze v 3 rokoch sa rozhoduje.....a kolkatky ma?

kili
5. máj 2009

diddi, má +1. jedna baba s koníka, teda jej syn má okuliare teraz od 6m

kili
5. máj 2009

fotka je v albume

diddi
5. máj 2009

no je neskutocny!!!!....biznisman dokonaly!.....na tu kravu sa vykasli.....hrozne je Samko zlaty 😵

kili
5. máj 2009

dííík 😵

diddi
5. máj 2009

takze ma plusky-na citanie 🙂 ....a Adamko ako?

kili
5. máj 2009

diddi, to nie sú na čítanie. u detí je to nejak inak. že prirodzene majú mať tuším +3 ale on má len +2 tak tam má tú jednu dioptriu ako na dialku. alebo možno je to nejak inak s tými číslamy.
A. mal len 0,5 a že to je ešte v pohode, tak mu okuliare nedala

diddi
5. máj 2009

jaaaj.....ale tam pluska by mala byt na blizko,lebo ja nosim -1,5 a to mam do dialky....ale mozno u deti je to inac

diddi
5. máj 2009

No a je tu plac

kili
5. máj 2009

u nás aj keby bol plač, tak ho nepočujem, bo mám na slúchadkách hudbu 😀

womenne
6. máj 2009

No kočky kde ste???čo je na slovensku 23 stupnov??? 😀 mymame stale pod mrakom oničom,moj kašel stale neustupel ale pastilky pomahaju je mi trolinku lepšie.
Rozhodlasom sa decka zaviest na 3dni k mame kym nam vymenia okna tak dufam že segra nebude mat nič na plane.

jankabambulka
6. máj 2009

ahojte. píšete o dioptriách a to sa týka nielen mňa ale aj miška. ja nosím skoro 4/šTVORKY dobre čítate 😀 / a miška chcú operovať za pol roka-mám strach ako nikdy v žtivote z nočoho. to je divné kili ,že tak malému 6m dali okulky, nám v košiciach aj v blave povedali že okulky tak malému jue hlúposť ,lebo očko musí sa pohybovať a vtedy sa dáva ten okluzor papierikový , lebo okuolky by za jedno zhadzoval a za druhé aby očko nepozeralo na rámik .... skrátka ,že okulky je vhodné najskôr po roku až neskôr.do roka a pol sa hýbu dioptrie o niekoľio dioptriíí z mesiaca na mesiac, lebo sa očko vyvýja a svaly očné sa ustaľujú.... oni nás o tom poučali hodne dlho ale ja som si to všetko nezapamätala a aj chlapov strýko je očný optik a aj on nám to tak hovoril