Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
8. jan 2010

lalu a neni si tehu? 😀 😀 😀

lumi aj ja som mala a mám 2 kočíky..na športové mám spojky mi mm vyrobil a na hlboké sa nedali urobiť,takže spojku robila moja mama 😀 😀 ..ale už ich nepotrebujeme,takže dám inzerát

womenne
8. jan 2010

jaj baby ako to robite stym priberanim?ja tiež stale žujem žujem a žujem a nič 🙄 kruciš ja si snad dam vpichnut nejaky tuk 😀

aneti78
8. jan 2010

ahojte

tak nase deti su uz konecne doma, uz ich na tyzden nedam to je straasne dlho a mne sa velmi cnelo..ale uz su domka 😉 hlavne,ze som ich krstnej slubila ze nabuduce na jarne prazdniny idu komplet ku nej a ona sa velmi tesi 😕 brucha maju roztiahnute, tak to treba vyuzit, zjedli skoro vsetky palacinky z litra mlieka 😀

lumah
8. jan 2010

janka no to vieš, baba sa nezaprie, už teraz chce byť parádnica a podla svojho len. Chalanom je to väčšinou jedno. 😀

wom, takže to husté sneženie asi príde aj k nám, u nás teraz večer prší pre zmenu. 😝 Sme boli s MM behať a prišli sme ako zmoknuté sliepky domov. 😝

grmi to faakt? Ja sa obávam, aby aj u nás nebol niektorý alergik, lebo MM je.

evka1310
8. jan 2010

ahojte...tak mi fakt ze mame smolu....tak som sa prave vartila z pohotovosti kde som s Albertom stravila cely den...mali sme tam byt az do polnoci ale uprosila som doktora kedze sa zda ze Albert bol OK aby nas pustil domov nech aspon ulozim Rudyho spat... A ked som isla s malym k autu tak som tam uz mala lisotk od policie - POKUTA 38 EURO, lebo som si zle pozrela kolko stoji hodina a zaplatila som menej ako som mala...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! toto je fakt ze strasne obdobie

lumah
8. jan 2010

evka vydrž to, aj tá smola sa raz unaví.

vranka4
8. jan 2010

ahojte 🙂 ,lumah,ty si nejaká športovkyňa 😕 😕 ,behávate každý deň s tvojim mužom?to sa navzájom podporujete, je to v rámci zlepšenia postavy-či nejaká kondička?....
evka,tak tomu sa hovorí fakt smola 😒 ...snáď sa raz unaví,ako napísala lumi 😀 😀
wom,podarujem pár kilečiek veľmi rada
zefa 😀 😀 ,aj my sme mali dva kočíky-spojku robila tiež väčšinou moja mama 🙂, ale aj baby boli spokojné,lebo mohli obidve naraz kočíkovať a neškriepili sa o kočík a šport.kočík som používala,keď som išla niekde sama 🙂 ,mne to takto vyhovovalo,keď sme mali prechádzku celá rodina,išli sme s dvoma kočíkmi..

konečne som zaregistrovaná aj na FB-Iveta Ďurišová,odolala som prehováraniu mojich báb,že sú tam už všetci,len ja chýbam 😝 ....poteším sa,ak si ma pridáte medzi priateľov 😉

dracik1
8. jan 2010

ahojte, baby, dakujem Vam za rady, ste strasne zlate...nastastie do vyriesil framykoin a davam len pampersky.....

baby, moje deti spali dnes na obed 2 hodiny!!!!!....sice Jakub medzitym vstal 3x...ale ako pise adrolka, nase trapenie s hodinovym spankom trva z vyse 3 tyzdnov a fakt moze byt sposobee mentalnym vyvojom?????lebo Jakub nic nehovoril a teraz sa rozhovoril, dokonca rano vstane a opakuje si slovicka 😀

evka, vydrz, my sme mali takuto smolu v lete aj financie aj zdravie

inak vcera si Jakub skoro rozsekol celo a dneska si pri pade rozkusa jazyk, baby, krvi ako na zabijacke...strasne zavyjal

lumi aj tvoji behaju ako sialeny???nasi nevedia co zo sebou...prideme z vonku a zacne to, behanie, skakanie....po tom vzdy nejaky uraz... 😔 dneska sme boli vonku skoro cely den, navalalo snehu tak sme sa v 😔 v tom valali, stavali bunkre , uplne super 🙂

lalupa
8. jan 2010

zefi, dufam,ze nie,lebo by bolo strasne hystericke, nic nerobim,len vrieskam,chuda male, snad tam nie je, v nedelu idem na kontrolu pre istotu

leni, fakt??? ☹

evi, pis knihu, toto sa nestava casto a rada by som si ju precitala,ako sa vsetko serie 🤐 , je toho tolko,ze to ma opacny efekt,ako sa zlostit 😅

prsi a prsi, a moje len zlostia a zlostia a ja len kricim a kricim

ale stihla som vyskusat dva typy polevy na tortu, MMF a varenu, oba su super, jeden ruzovy a druhy marhulovo oranzovy, vykrajovali sme si ozdobky, male mi trosku "plastelinky" spapali 😀
aspon nieco sa mi dari a v niecom som dobra 😔

MM sa uracil dovalit domov prave teraz, parada, to aby som nechala vsetko tak 😖

zefa
8. jan 2010

lalu 😀 😀 som ťa nastrašila? ...a daj mi prosím recept na tie polevy..rada by som deťom na narodky urobila

evi ..a ty čo si nedala čiernej mačke prednosť? 😀 😀 ..napíš potom rady ako z toho nezblbnúť 😉 ak by sa aj nám takto lepila smola na päty

ajka72
8. jan 2010

lalu čo to čítam že možno tehotná tak daj vedieť ako si dopadla, 😉

lalupa
8. jan 2010

zefi, no hej 😕 ,ale snad nie
aji, dam 🙂

zefa
8. jan 2010

joj a som vám zabudla napísať,že v dnešnom SME je podrobne vysvetlenie na ten zvýšený rodičák..a že ak po RD pôjdeme na urad máme nárok na podporu 153e 😉

zuzka.25
8. jan 2010

caute
rychlo som vas docitala, nic si nepamatam 🙂

lalu a mohla by si byt? vy sa nejako nechranite? jo a este som chcela, ja tiez len kricim a kricim a maju ma na haku a na haku 🙂))

zefi, viem o tom naroku na podporu, takze sa az tak nebojim toho pol roka, co by som ho dostavala, keby ma vykopli 🙂

Evi, teda, ty mas totalnu smolu, fakt.. a preco si bola na pohotovosti??

Dracik, teda super urazy :( tiez...

ja zas riesim reklamaciu detskeho notebooku, bohuzial neviem najst blok.. a reklamaciu pekarne.. dneska som sa kvalitne nastvala uz, lebo mi prestalo kysnut cesto... proste mazanec je upeceny, je dobry, akurat je polovicnej velkosti, ako byval kedysi.. k pekarni som blok nasla, tak pojdem do tesca a uvidime, co mi povedia.. inak fasa, vcera som si kupila 10 kg zmesí na chlieb, tak neviem, v com si ich teraz budem piecť :(((

lalupa
8. jan 2010

zuzi,nepredpokladam,vacsinou sa chranime

153eur? tolko je aj normalna podpora,ci nie? strasne malo na dnesny zivot kurnik

idem haji konecne skor, aj tak budem pocuvat,co mi deti melu v spanku 😀
zboznujem,ked idem spat, jedna rucky nad hlavou, vyzera ako babika, druhu nechtiac zobudim,lebo je cela na paplone akoby vankusiku, ta sa na mna sladunko usmeje a stastne pokracuje dalej, minule mi podala kravicku,nech odlozim, normalne telepatia 🙂 😵 😵

dobru nocku prajeme

zefa
8. jan 2010

zuzi 😀 😀 daj to vymiesiť manžovy a upeč v rúre

zuzka.25
8. jan 2010

lalu, tak drzim palce, nech teda nie si 🙂 ak si to nezelas 🙂
lalu, v spanku su najkrajsi, ze? ;)))

akurat som to hovorila muzovi, ze 153 €, sa smial.. a vsimli ste si ten narast pridavkov o 73 centov :D vtipalci...

zefi, ja uz mam vyhliadnutu inu, tak dufam, ze vratia prachy 🙂

lalupa
8. jan 2010

zuzi,ja mam s tescom dobre skusenosti, neboj, budes mat novu 😉

tak papa

astora
8. jan 2010

ahojte
pridavam sa do klubu depkujucich baby ja som zufala u nas na energicke vypady sedalia nezabera nedeje sa vobec nic odkedy sme boli na tej operacii decka maju rozbity režim a koniec zaspavaju skoro o desiatej večer no.katastrofa. Do toho všetkeho kopec inych problemov a už mám len neskonalú chuť niekam padnut a dobre sa vyplakat ,ale pred detmi nechcem a večer padam na hubu. ☹ A to som tajne dufala ze tento rok už bude lepši 🙄

zefa
9. jan 2010

baby bude lepší...ked zasvieti slniečko,začnú spievať vtáčiky,všetko zakvitne a nám sa vráti energia do žíl...zas toho budeme stíhať za troch..zima je deprimujúca..tak vydržme 😉

grmitko
autor
9. jan 2010

ahojte,
ja som bola vcera trosku vypnut, popit nejake tie drinky a posediet si, trosku som si oddychla od deti, dnes su zase zavesene na mne a riesim len bitky 😒 nevedia byt chvilu kludni, to je hroza, a to ani nevravim ze spat som sla o pol stvrtej, takze spanku som vela nedala 😀 😀 😉

womenne
9. jan 2010

Ahojte tak včera brutal snežilo dnes chvilku pršalo počasie blaznive 😝 Ja sa dnes pokušam o buchtyale ak mi cesto nevykysne prisaham že to už nikdy nebudem skušat 🤐 som zvedava potom dam vediet 😉

Saši tak si mala vychadzku čo?no super aspon si si oddychla 🙂

lumah
9. jan 2010

lalupka vydrž ešte mesiac, zuzka mi povedala, že najhoršie je to medzi 18-24 mesiacom. 😝 Potom sa snáď učlovečia už. 😀
zuzi to fáááákt? Až 73 centov??? 😀 😀 😀 Tá naša popolníková ministerka je riadna srandistka, nevyzerá vobec na to. 😀
astorka naši chodia spať normálne okolo 20tej, včera išli až po 21, tiež to niekedy natiahneme.
Baby neberte si tie debky tak k srdcu, je to pochopitelné, lebo je málo slnka.Doplňte to vitamínmi. Ja odkedy behám, nie som až taká nervozna, normálne mi to dobre robí na psychiku. Uvidím dokedy.

womenne
9. jan 2010

halo kočeny ste tu niktora?

nana77
9. jan 2010

ahojte 🙂
no veru lumi, nieco na tom behani bude. ja som behavala cele leto a jesen s kamoskou a bolo to super! teraz nechodime, ale mozno by sme mohli zase zacat, musim sa jej spytat. sama tu po tme behat nechcem.

nooo, tak nasa stena od cerveneho vina vcera dostala tri vrstvy farby a stale je to vuino vidiet 😒 . ide to este premalovat, tak dufam, ze bude stacit, lebo ma svihne 😝

evka1310
9. jan 2010

no ja uz fakt ze dufam, ze to prejde...bolo by na case...som si dnes povedala, ze urobim vsetko pre to aby som mala pekny a dobry den...

nana77
9. jan 2010

evi, tak to moooooc drzim palce!!!! vies co? dojdi do ba, dame zopar particiek snapsika a bude psina 😀 😀 😀 ! hned bude lepsia naladicka!!!

zuzka.25
9. jan 2010

čaute
len vas rychlo pozdravim a padam..
tak u nas zaciatok roka a super udalosti pokracuju dalej, vcera som sla spat o pol jednej, takze uz vlastne dnes, kukam na psa, tvari sa akosi divne, chvost stiahnuty... uz som vedela, ze je zle.. muz nadavajuc, ze musel vstat s nim isiel von, sracka ... on potom nevedel zaspat a o pol stvrtej som sa zobudila na vykrik, ze doprcic, ten pes sa prave po..l... to muz bol dovtedy hore, normis zapnuty pocitac, co nevdel spat... zas s nim isiel von, ja som to spratala... potom som si este lahla chvilu a o siedmej uz boli deti hore...
potom klasika, par krat so psom, obed, upratovanie, pracka... a konecne, ked som si sadla chvilku a povedala muzovi, nech nakrmi deti, tak ako isiel so zohriatou polievkou za nimi, tak zakopol a tanier sa mu roztrieskal na kusy.. nebudem ani hovorit, ze v tanieri bola polievka zemiakova bryndzova s cervenou paprikou, takze nan, nemate len vy cervenu stenu 😝 😝 a dalsia vec je, ze taniere sme mali dva pre nich s mackom pooh, z ktorych jedavali a teraz mame len jeden, tak si viete predstavit.. taky uz asi nezozeniem.. no co uz..

idem vybrat pracku a postavit dalsiu, tak pekny zvysok dna 🙂

nana77
9. jan 2010

zuzi, no fasa! 😔 tak drzim palce, nech do vecera prezijete bez dalsej ujmy... potom sa vecer stavim 😉

zefa
9. jan 2010

grmi..aký veget 😉 ..ja som za celú mat.bola iba v lete na DEPECHE MODE...a sem tam ma zoberie exšvagrová na kafe...raz som šla niekam a po chvíli volal zúfalec,pretože nedokázal utíšiť Samka,ktorý sa zobudil a hľadal ma 😝 😝 ,tak som to už radšej neskúšala...no neva dožijeme sa aj toho 😉 ale sa priznám,že mi už hrabe občas