Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
17. jan 2010

sašnka aká si zmenená!! taká omladená tým účesom a sa mi marí že si schudla !!!! 😵 😵 😵

jankabambulka
17. jan 2010

a varila som : dusená červená kapusta, knedľa a hus. 😠

grmitko
autor
17. jan 2010

januli, dakujem ti velmi pekne za kompliment 🙂 🙂

dracik1
17. jan 2010

caute...grmi ma novy look 🙂 , vyzeras uplne inak....dobry uces... viac ti to takto pristane 🙂 ako cop.....

ja som stale chora, uplne zle, aj zajtra si MM musel vziat dovoleku......stale mam strasne zachvaty kasla, az ma zadusa 😔

grmitko
autor
17. jan 2010

ahoj Deniska 🙂
dakujem 🙂
mrzi ma ze si stale chora ☹ ☹ ☹ to ti nezabrali tie atb??? ☹ ☹

dracik1
17. jan 2010

nezaberaju...+ dostala som to toho strasne kramy, boze som taka spotena, ufulana, obhryzene nechty , mastna hlava, hroza, normalne som rada, ze nevychadzam z domu a detom je jedno ako vyzeram 😀 , brucho mam take spuchnute, muz mi hovori klokan 😝 , boze, nech je uz jar, aby sme boli vonku cele popoludnie

lalupa
17. jan 2010

sasi, neskutocne krasna fotka 😵 😵 😕 velmi ti to pristane!!!

dracik, vyzdrav sa, vtedy sa nic neda,ked je clovek zniceny chorobou...

my sme dnes boli pozvani na obed 😎

moje starsie zlato spohodlnelo, pyta si plienky 😖 , mladsiu uz nosime kade tade bez, aj autom, na nakupy... a menia sa im povahy po mesiaci zhruba, sila... dnes sa tak podarene chytili same od seba za ruky,zacali si spievat a tocit sa, no predvadzali sa na navsteve,ale boli zlatunke 😵 😵 😵

lalupa
17. jan 2010

deni, ja presne to iste 😔

lilinka76
17. jan 2010

Baby, co je to s tymi chorobami. Ja som uplne K. O. , bez hlasu, bolia ma dutiny, priedusky, uzliny, prosto kazda piat tela. A aby toho nebolo malo, chore su aj obe deti. ☹

grmitko
autor
17. jan 2010

Lalu, dakujem 😵 😵

lili to ma mrzi ze ste vsetci chori ☹ ☹ rychlo sa vyzdravte

tak na mna zajtra myslite, idem haji bo rano skoro vstavame, takze uz nebude ponocovanie pri pc 😀 😀 😀 muz zjajtra vedie deti prvykrat do skolky, tak to hadam vsetci traja v zdravi preziju 😝 🙂 🙂

lumah
17. jan 2010

wom dík za tip, musím zistiť, či sa jej dá platiť aj eurami, alebo nájsť niečo podobné tu u nás. Ja mám fotku nás štyroch.

lumah
17. jan 2010

dracik chudatko... daj si na radiator eukalyptový balzam do vody, aj na hruď a chrbát natri a zabaľ. Pomáha to aj deťom, ael určite sa aj tebe ulaví.
A bola si na rtg, aby si nemala nejaký zápal?

lenkamt
18. jan 2010

ahojte 🙂

Saši - krásna fotka, kočka si riadna , v práci prajem úspešný začiatok a dobrý kolektív.

chorôbkam skoré uzdravenie.

Lalu - naše to isté, každý sa ma pýta či majú rovnaké povahy, my máme doma dve povahy, ktoré si každý mesiac menia 😅 🙄

Katullka - krásna tortička, teda si riadna šikulka keď si tak pekne potiahla srdiečko, ja mám problém s klasika tortou 😀

lumah
18. jan 2010

grmi ty si fakt úplne iná na tejto fotke- svedčí ti to. 🙂
kajka musím aj ja naukuknuť na tu tortičku🙂

lumah
18. jan 2010

grmi ty si fakt úplne iná na tejto fotke- svedčí ti to. 🙂
katka musím aj ja naukuknuť na tu tortičku🙂

lumah
18. jan 2010

katka ani mna to nepustí do tvojich fotiek nakuknuť.

zefa
18. jan 2010

ahojte 🙂
tak prvá noc na veľkých posteliach bola ok..vyzerajú ako také machuľky na nich 😅

grmi podaj hlásenie ako v práci 😉

womenne
18. jan 2010

Ahojte tak ja som dnes absolvovala lietaci den ešteže je tu všetko pokope 😀 bola som v banke konečne mi pojde IB som rada,potom na gynde mam všetkook takže buducu stredu mi daju mirenu 😵 😵 no anakoniec do opravy okuliare.Včera večer som obliekala Sebina a ako som sa nadneho zohla on prave podskočil a mne prave do okuliarov naneštastie mi zo skličiek odštiepil 😔 som si toa ni nevšimla až v predajni.Sice tos pravilia le hroz že mi praskne ak sa to znova uvolni kruciš parada no 😝

Inak nadchu už maju obaja takže si ich asi zajtra necham doma..

zuzka.25
18. jan 2010

ahojte babule..
saši, fakt super fotka 🙂 včera som ani nestihla nakuknúť, pozerala som do skoro polnoci templára 🙂 som zvedavá, aký si dnes mala prvý deň, dúúúfam, že dobrý

Kati, veru, tortička veeeľmi vydarená.. to bola tvoja prvá?

wom, tak si sa pre tú mirenu rozhodla? fúha, okuliare, to je nepríjemné... o nádche ani nehovorím..

zefi, viem o tom, my máme našťastie ten druhý.. a už dááávno sme ho nepoužili, musím kuk, či je ešte v záruke...

ja mám dnes vybavovací a upratovací deň.. ono nič iné sa ani moc nedá... ráno som volala na veterinu kvôli očkovaniu psa, potom mzdárke, či si mám podávať žiadosť o ročné zúčtovanie dane, ak som nemala žiadny príjem.. potom som chcela vedieť, koľko mám dovolenky.. tak len 14,5 dňa.. zaujímavé, pýtam sa jej, že ako to je možné, keď na poslednej výplatnej páske som mala 25... ona, že to bola páska k začiatku roka a že dovolenka sa za dobu rodičáku kráti podľa nejaké zvláštneho kľúča, ktorému nerozumiem.. no sklamalo ma to, ja potrebujem vykryť od 21.8., kedy mám nastúpiť do roboty do cca polky septembra, kedy budú mať adaptačný program v škôlke.. no uvidíme 🙂 či nás vôbec do tej škôlky zoberú a do roboty tiež.. musím tam už konečne zájsť...

no a potom som kmitala, prala, vešala, stŕhala, potom ďalšiu pračku, potom v kuchyni, vysávať, umyť podlahy, záchod, kúpeľňa a teraz som hotovson.. čakám na muža, pôjdeme decká troška vyvenčiť na sánkach a ja potrebujem ešte poštu a lidl vybaviť..

toť vsjo zatiaľ od nás 🙂

grmitko
autor
18. jan 2010

ahojte babulky
tak mam za sebou prvy pracovny den 🙂 🙂
som neskutocne utahana, predsa len po tolkych rokoch doma zrazu taka makacka, to cloveka unavi 😀 😀 😀 dnes iste ponocovat nebudem 😝 😝
prace je dost, nemam cas sa nudit 🙂

a dakujem za vsetky pochvaly za fotku 😵 😵

womenne
18. jan 2010

Tak Saška ma prvy pracovny den za sebou gratulujem🙂 a čo upratuješ?nejaku firmu?a čo deti ako v školke?dufam že to budete mat ok a že sa ti bude v praci darit🙂

pridala som nejake foto na FB tak kunite 🙂

Inka som sa vas davnejšie pytala či varievate KUSKUS??

grmitko
autor
18. jan 2010

Dani upratujem domov dochodcov, tu nedaleko u nas 🙂
deti su zatial v skolke a verim ze vydrzia dlllho zdravi 🙂

ja kuskus nerobievam

lumah
18. jan 2010

Ahojte! Dnes máme výpolročie 😀 😝
zuzi ja som dnes bola s krpcami vonku-najskor spali v kočíku a potom spolu s babkou sme ich venčili okolo domu v tom snehu- no o zábavu sme mali postarané, poometali všetkým susedom autá. 😝
Som dala tie hračky do toho ajatínového roztoku a ked som to vystriekavala von a preplachovala vodou, taký hnusný sajrajt odtial išiel, že som kukala ako puk!! M. mi vravel že práve z modru rybičku, z ktorej ho išlo najvia ožužlávla najviac dado, vobec sa nečudujem že mal žabu. Teraz váha,, aj ked su prečistené a vydezinfikované tie gumáče do vody, či ich nemám radšej vyhodiť.

mima595
18. jan 2010

lumah - aj my sme tie hracky z Dracikamali, a tiež sme ich nakoniec vyhodili, aj vsetky ostatne hracky, co mali do vane - lebo z nich isiel strasny humus. Sme si povedali, že im radsej kupime take iste nove...ale nakoniec k tomu nedoslo, teraz sa hraju vo vani s tymi nadobkami, co su pripraskoch na pranie a zo zltymi obalmi z kindervajicka - kopec srandy a kupelna mokra 😉 😉

Lenka - skus od 21.8. ist na OCR a hned mas vykrytych 10 dni

zuzka.25
18. jan 2010

wom, kuskus som este nevarila nikdy, takze neporadim...

lumi, co si bez kabla? 🙂
no, hovorila som ti, v tych hrackach je hnusny cierny sajrajt... kym som to ja dostala z jedneho tulena, skoro som sa poblila 🙂 tiez ho uz nepouzivame..

mimi, asi si myslela mna od toho 21.8.... chcela by som vidiet sefku, ako sa tvari, keby som sla hned od prveho dna na ocr 😀

lumah
18. jan 2010

mimka ja ich asi predsa len vyhodím, to sa vobec nedá poriadne umyť možno tu žabu mali práve z nich-vraj žaba nie je zo špiny, ale z plesne priamo-a hlavne ked je oslabený organizmus. Naši maju také otvorené teraz-nie je to guma-na tej sa najlepšie chytá pleseň, ale umelina tvrdá a maju k tomu taký podberák-to s aspoň všetko dá vyumývať.
zuzi kábel nemá kto odniesť furt do opravy a m. povedal, že vezme aj notbook rovno, lebo občas vypne obrazovka z ničoho nič-tak to bude len veselo u nás, sa dostanem na net len cez deň, ked mi V. požičia.

mima595
18. jan 2010

hej, zuzi, som to poplietla....aj mi bolo cudne, odkedy ma Lenka psa 😀
no tu dovolenku si radsej skontroluj, mas na nu narok za matersku... za rok, ked si iba na rodicaku, narok nemas....t.z. že tych 14,5 dna by mala byt dovolenka od nastupu k 31.12.2010. ty si si vycerpala vsetku dovolenku, ked si isla na matersku? alebo pocas rodicaku? lebo minimalne by si este mala mat narok na dovolenku za r. 2008 - ak pocitam spravne, tak si na materskej bola cca. do polovice aprila???
lebo aj za rok 2008 by si este mala mat narok na dovcu

lalupa
18. jan 2010

wom, ja robievam kuskus, ako pomozem?

vranka4
18. jan 2010

ahojte 🙂 ,grmi,nech sa ti darí v novej robote,nech sa málo narobíš a veľa zarobíííš 😉
zuzka,ja som po RD mala 33 dní starej dovolenky,dobre mi padla,25 dní som si vzala hneď od dňa nástupu do roboty- 2.8. do 13.9. tuším,takže aj prvé dva týždne v septembri,keď už chodili do škôlky som čerpala dovolenku,každý deň som chodila s nimi do škôlky ,aj zo škôlky a bola som spokojná,ako si pekne zvykali........keby som hneď nastúpila ja do roboty,oni do škôlky asi by bolo viac stresov na oboch stranách 😀 😀 ,k tomu mi nabehlo 25 dní novej dovolenky,tak som každý mesiac-9,10,11,12/09 čerpala týždeň dovolenky,aby som ju stihla do konca roka vyčerpať,preniesť som si mohla 5 dní do tohoto roka....pre mňa to bola výhoda 🙂
lumah,tie gumené hračky sú super,len keby sa dali aj zvnútra poriadne vyčistiť 😒 ,ja som to tiež vyhodila,teraz sa naši len sprchujú a raz do týždňa sa kúpu,niekedy 1x za 2 týždne,a dávam im detské riadiky do vody,naberajú,prelievajú.... a tie sa pekne umyjú 🙂