Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
14. feb 2010

dobré ránko,
pridávame su ku chorúšikom...to bola noc..striedavo som ich nosila na rukách čo tak nariekali...horúčka, kašeľ, sopel...

evka super píše a už dlho sa mi páčia jej príspevky, ale už tu dlhšie nebola ☹ asi si píšete ešte na Fb, mňa ked mm vidí na pC už je na nervy...začínam byť závislá 😎

valentín...moc nemusím, ale ja sa poteším každej kvetinke aj puse 😔 ale tých kvetov je veru pomenej, nie ako za slobodna, teraz mi domov nosí plienky v akcii 😀,
minulý rok na MDŽ mi doniesok kalu, ja som ju poctivo polievala a prišla kamoška na kávu a je jej, kukni aká je pekná a koľko dlho vydržala a ona kukla a vraví mi : ty koza, ved je umelá 😲 😝,
mm sa nechcelo stáť v rade, tak sa predbehol a zobral prvú ozdobenú pod pultom 😠

karneval máme za sebou aj mi, chlapci boli podarení ale trošku sa báli .....

womenne
14. feb 2010

Dobre ranko baby Našmu ikolasko vypadol ten narazeny zubčček 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 sme štrbavy ☹ ☹

womenne
14. feb 2010

Posielame Vam všetkym pusinku a mame Vas velmi velmi rada 😵 😵 😵 😵 Vás beriem ako svoju rodinu ktoru mi nahradzate🙂)))

jankabambulka
14. feb 2010

pekného VALENTÍNA , mám Vás rada

grmitko
autor
14. feb 2010

bre ranko zlaticka moje,

dufam ze mate krasne valentinske rano a nadherny den

ja som bola o 7,45 na pohotovosti, do rana priserne bolesti hrdla, kasel, priedusky ma bolia, tak mi dala atb a som chora ☹ ☹ ☹ cize krasny valentin, ale aspon deti ma vystiskali 😵 😵 😵 😵

inak nase hokejistky to uzasne zacali, prehra 18:0 je na hanbu sveta, hrali ako keby sme nemali brankarku ci co 😠 😠

margaretka11
14. feb 2010

Sašiiiiii neblázni, bol to prvý zápas a každému bolo jasné, že nás Kanaďanky roznosia na kopytách. Vieš o tom, že trénujú s chlapmi? A vieš, že u nich má ženský hokej už dlhú tradíciu, kým u nás je doslova v plienkach? Nesmieme byť veľkí pesimisti hneď na začiatku, možno nás baby ešte prekvapia 😉

okrem toho, treba sa tešiť zo zlatej medaily, však máme prvé zlato v ére samostatnej republiky 😵 😵 😵

A ešte raz prajem krásneho Valentína a mám vás všetky veľmi, ale veľmi rada. Ste moje pokladíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka.25
14. feb 2010

čaute, aj vám všetkým krásneho valentína, aj ja vás mám rada a som rada, že sa mám komu vykecať 🙂

ja od rána makám, varím domácu knedľu a maďarský guláš, popritom periem dve práčky a kde tu upratujem..

máme dnes len jedno dieťa, Tomi včera zostal u babky.. keď sa naobedujeme, tak ideme poňho 🙂

pááčko zatiaľ

grmitko
autor
14. feb 2010

Kati ved hej, Kanadanky su 1, ale aj tak to bolo take potupne, ale super ze sa dostali nase hokejistky na olympiadu, uvidime ako im t pojde dalej 😉

margaretka11
14. feb 2010

Saši tak sa mi to páči, treba im veriť. Chúdence sú určite zdrbnuté po tom zápase.

katarinka123
14. feb 2010

ahojte
aj mi vam prajeme krasneho valentina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zefa
14. feb 2010

ahojte

ja tiež nie som valentínová,ale komu sa to páči ,tak pekného valentína....ja mám valentína ked mi deti povedia"maminka ľúbim ťa",takže asi 20x za deň 😵 😵 😵 😵

juliagregor.........aký romantik..no aj snaha sa cení nie? 😉 😀 😀 😀

grmi.. 😖 skoré uzdravenie

ja som tuším prevzala štafetu po diddi..mám zápal na 8 už 2 deň..a nemám sa ako dostať k dokimu a nič doma na zub...som dopadla...ešte aj biolampu som dala neterke bo jej tiež lezú zúbky ☹

zefa
14. feb 2010

ináč Puškárová má Leonarda oddnes

juliagregor
14. feb 2010

Leonard - jaj kde chodia na tie mená...
jedna má Salmu...chúdence deti...mne sa páčia slovenské mená ...

zefi zuby ☹ joj, a maminka ľúbim ťa je krásne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mm je romantik........

vranka4
14. feb 2010

ahojteee 🙂 ,aj ja vám prajem ,aby nielen tento Valentínsky deň boli naši drahí k nám pozorní,ale každý deň nech máme plný lásky a porozumenia, 😵 😵 --my si kupujeme na Valentína drobnosti,ale všetci..nielen my s mm,ale aj rodičia ,deti,súrodenci,aspoň nejakú sladkosť alebo drobnosť 😵...poteší,dokonca aj na MDD všetci na seba myslíme,hoci sme už dospelí 😀
chorúšikom...skoré vyliečenie..choroby heš-heš 😵
my sme po plese,bolo super-partia eňo-ňúňo 😀 ,prišli sme ráno o5.15-muzikanti dohrali 😢 ,tak domov...ináč hrala nám skupina Exil zTrnavy,zdá sa mi..Pavlína Ištvancová zo Superstar,tak jej otec s kapelou,hrajú super,aj vlani u nás hrali 😀 ,dnes idú na Eurovíziu,tak sa ponáhľali,predsa od nás poriadna štreka do Blavy

ZOH..veru super správy...1.zlatá medaila-Kuzminová...huráááááááááááááááá... prajem jej ju,už len preto,že má malého synčeka a trénovať popri výchove dieťatka a starostlivosti o rodinu ..klobúk dole 😉
hokejistky sa majú čo učiť....brankárka nechýbala?.....však sú nováčikovia,tak im to prepáčim 😵 ..ešte prekvapia 😵
Puškárová je už mamina?....Leonard Puškár...či Švajda..nejde mi to dokopy...ale nech sú zdravííí a darí sa im

vranka4
14. feb 2010

ináč tá prehra hokejistiek - údajne najvyššií počet gólov v rámci olympiády ☹ ..ale prajem im ,nech sa im podarí niečo vyhrať..keď som teraz videla našu brankárku ako plakala ☹ ,je im ich aj ľúto 😖
naše prvé zlato na olympiáde po 38. rokoch..to musela prísť Ruska ,aby nám to ukázala..šikuľka 🙂

grmitko
autor
14. feb 2010

Juli aj moj maly sa vola Leonard, je to pekne meno 😵 😵

grmitko
autor
14. feb 2010

vranka aj my si na MDD aj na valentina davame sladkosti alebo drobnosti vsetci 😉 len dnes s nikym nebudeme kedze sme chori ☹

juliagregor
14. feb 2010

sasi prepáč 😉 ale ty máš priezvisko ku ktorému sa hodí ... 😉

womenne
14. feb 2010

Ja som už na obed čitala že ma syna Leonard je nadherne meno mne sa strašne pači,Saši vidiš až teraz ked si napisala mi tuklo že aj ty maš som zvyknuta na oslovenie Leuško 😀

ja mam dnes depku jak svet 😔 určite osoby ma proste nenechaju na pokoji,zajtra vam napišem dnes nemam naladu na nič 😢

grmitko
autor
14. feb 2010

Danuli moje zlato, drz sa, zajtra bude lepsie 😉

mne prave manzel doniesol krasnu cervenu ruzicku 😵 😵 😵 co som necakala, tak ma to potesilo 🙂 a deti si so mnou zatancovali, dnes mam nakoniec celkom pekny den 😀 😀 😝

helka1
14. feb 2010

Ahojky, krasneho valentina 😉

vranka4
14. feb 2010

ahojky,grmi,tvoj Leonard sa k vášmu priezvisku hodííííí...no myslela som ,že je Leo 😕 😕,keď ho stale všetci volajú Leuško......... .ale Puškár,či Švajda,to mi nesedí...ale mne nemusí,hlavne ,že im to sedí a páči sa 😵 😵
naše kombinácie mien sa tiež nemusia všetkým páčiť 😵
nedávno nám odišla návšteva...brat s manželkou,doniesli nám valentínky 🙂....my sme sa chystali niekde sadnúť s deckami,aj Lenka so zlomenou nohou,na nejaký zmrzlinový pohár alebo pizzu-odmena za vysvedčenie dodatočná to mala byť+valentínske posedenie....nakoniec sme ostali doma,návšteva nás prekvapila 😵 ...
ideme sa navečerať ,pôjdeme nabudúce.....zajtra ideme dávať sádru na nohu,tak už pôjde Lenka do školy od utorka...dlho jej je doma 😖

grmitko
autor
14. feb 2010

vranka, ved ho aj vsetci volame Leo a Leusko 🙂 🙂

womenne
14. feb 2010

Saška no toto bude zas na dlho,všetko začne do začiatku neviem či to už vydržim ale čo ine mi ostava 😔 Asi už vieš......

dracik1
14. feb 2010

caute, na mna Valentin zabudol ☹ , kaslem na neho, niekedy ma serinka 😠

wom, neboj, nikto ti na kably nestoji...ja som to vcera zle napisala- som sa strasne ponahlala-preco vam vypadol zub? su blaznivi tvoji chalani? nasi strasne, my mame cca kazdy 2-3 den uraz, neviem, ako mam tomu zabranit

kiwus, strasne plakali, juro nechcel pozicat kosacku- VOBEC-lakomec, zdrzim palce na zajtra

sasi, nasla som nejake kosacky na MMB, ked baba neodpise, urcite sa dohodneme

zefa
14. feb 2010

wom....a čo robili beťári...že vypadol zúbok ochjooj ☹ ..ja už mám z tých zubov pocit,že by bolo lepšie bez nich..furt bolia,vypadnú ked ich ťukneš,furt do toho vrážaš peniaze a míňa to účinok..no tiež to mohla príroda ináč zariadiť 😠

že bitka o kosačku?sa prídte k nám pozrieť aká tu je zvada o ňu..však Nancy je dievča tak dostala prvý kočiarik ešte min.jar a Samko kosačku(milujem hračky so zvukmi 😠 )ale aj ani náhodou už dokupovať nejdem,lebo nás už hračky vytlačia z domu a ja z tých pazvukov ošaliem 🙂 😝

ad meno..ja som fakt nikdy nepochopila ,prečo má ladiť meno s priezviskom? ved keby to malo ladiť,tak tu máme snád len 3 mená na každé pohlavie..poviem to podľa seba..viete ako sa volám a nik ma doteraz nevolá menom..vždy som bola Miška,zefa,puťa...nuž načo mi dali meno?a s priezviskom ani rodným ani terajším mi to neladí..meno pôvodom Španielské a priezv.rodné Poľské a terajšie asi Maďarské 😨

lalupa
14. feb 2010

ahojte moje valentinky 😵 😵 😵

aj my sme si vsetci 😉
plus sme boli na kacke s loksami, gastanovym pyre so slahackou a kopcom dobrot na ukoncenie fasiangov

deti mi zacali vyznavat lasku stylom, maminka, I love you, I love you too 😵 , lubia kecup a ine veci 😀

gratulujem k zlatu a k tolkym golom 😀

kedy vam zacina zaberat sinupret? mne sa riadne pohorsilo, v noci som nemohla dychat, cely den katastrofa, plne dutiny a neslo to von, ale cely den bol nadherny
a rozhodla som sa,ze od zajtra ficim znova na HAK ako prve balenie

to hlasovanie na eurovizii , achjoj 😖

margaretka11
14. feb 2010

ahojte 🙂

zefa a ja viem, ako sa voláš? Či si na FB už v spojení s ostatnými maminami? Inak, čo sa týka mien, môj názor je taký, že si každý má vybrať mená podľa svojho vkusu a chuti, ale sem-tam by nezaškodilo trošku súdnosti. Proste mi niekedy nesedí ak k typicky slovenskému priezvisku švihne niekto cudzokrajné a vyslovene exotické meno 😝 . Ale hlavne, keď sa to rodičom páči, že? Mám takú jednu spomienku z poľskej letnej školy, učili sme sa tam o menách, každý napísal zoznam najčastejšie používaných mien vo svojej krajine a potom sme sa o tom rozprávali. A tak sme sa dozvedeli, že keď sa v Poľsku dostala k moci Solidarita tak Poliaci začali dávať húfne deťom - chlapcom meno Solidariusz. Hmmm, čo by to bolo u nás? 😀 Chúdence deti 😀

grmitko
autor
14. feb 2010

Zefi, ja ti tiez inak nepoviem len zefa 😀 😀 😀
mne sa moje meno asi hodi k priezvisku, neviem... a je mi to jedno 😉

juliagregor
14. feb 2010

ahojte
mená - koľko ľudí - toľko chutí, každému sa páči niečo iné ........
ked sme vyberali mená, tak sme mali ešte v zálohe Gabriel a Richard - ale samé "r" a "g", tak sme to zamietli ...
a dievčatká som chcela Ivana a Zuzana 😎