Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dadanr
30. apr 2012

@sloto a daj mi prosím vedieť čo ti povedal. Lebo ja idem až o 3 týždne. A som napätá.

sloto
30. apr 2012

@dadanr doma mám ešte 3 ročnú dcérku 🙂 takže nám bude riaaadne veselo keď sa dvojky narodia 🙂)

sloto
30. apr 2012

@dadanr neboj... bude to ok...

mamoka4
30. apr 2012

@sonia1501 Ja kojím moje baby stále a to tento týžden buú mať 14 mes. a prikrmovať som ich umelým mliekom začala od 10 mes. Dovtedy len materské mlieko a zeleninka + ovocie 😉 dvojičky sa dajú kojiť..... 😉 len to chce veeeľa trpezlivosti

dana_l
1. máj 2012

@sonia1501 nasla som pre teba nieco na povzbudenie

Niečo o poriadku,pre maminky ktoré nestíhajú.... Špinavé riady znamenajú, že varím svojej rodine. Plný odpadkový kôš znamená, že po nich upratujem. Neporiadok na podlahe znamená, že sa dieťa na nej hrá. Veľká kopa špinavej bielizne znamená, že udržujem svojich najbližších v čistom oblečení a mokrá podlaha v kúpelni znamená, že kúpem svoje deti! Takže nabudúce ak prídete k nám domov a uvidíte neporiadok, trochu sa zamyslite skôr, ako ma začnete posudzovať! Ak ste prišli za nami, poďte ďalej, no ak ste prišli prehliadnuť dom, tak si dohodnite vopred stretnutie!

sonia1501
1. máj 2012

@dana_l 🙂

1kwietocek1
1. máj 2012

ahojte mamicky...ako sa vam dari????..chcem sa opytat ma niektora z vas kocik First Wheels city twin elite,,,alebo Obaby Zynergi Zoom Tandem...ktory by ste poradili???? dakujem 🙂

betina1984
1. máj 2012

@1kwietocek1 ja mám ten prvý Firstwheel tween city a páči sa mi. Ľahko sa s ním narába, nie je veľký. Mrkni mi do albumu, som tam pridávala dnes fotku do Filipka a Paulínky, sú tam odfotený v ňom.

dusika11
2. máj 2012

caute ak som pomohla s petciiou som rada..ak niekťtora potrebujete oblecko na leto mam pelne opalovacky v bazariku velkosti.tak od 3 mesciacov a aj vysie aj take 74...vsetko CA....

zabka299
2. máj 2012

baby myslite ze je normalne citit kopance az dole v panve? v 28tt sa mi to zda zavcasu ze by boli tak nizko aj ked mam skrateny krcok

pistaciaa
2. máj 2012

Ahojte dievcata, aj ja cakam dvojicky, ale v 8 tyzdni mi doktor povedal, ze jedno ma mensi gestacny vacok, aj ked velkostne boli babaatka rovnake, co to moze sposobit, stretli ste sa s tym?

dadanr
2. máj 2012

@sloto jéééj to je super aj moja bude mať 3 roky keď sa malé narodia. 😀 😀 a čo ako si to zobrala, že 2. Ja som z toho v prdke ešte doteraz. 🙂

sloto
2. máj 2012

@dadanr no najskor to bol šok, to priznám, ale už sa teším veľmi.... len si to stále neviem predstaviť, lebo mne manžel robí v blave, ja v trenčíne a teraz do toho budem na 3 deti sama.... akurát rozoberám aký kočár...

klincek
2. máj 2012

@betina1984 ahoj, reagujem na tvoju spravu v pase...cokolvek vyperies zlcovym mydlom (Gallseife) z dm-ky. ale nie tym tekutym, treba kupit tuhe, skvrnu riadne preprat, znova namydlit a tak to supnut do pracky. ak nezide, tak este raz. mne sa vsetko pekne vypralo.
tusim som to mala dat do IP, ale snad sa to zide aj inym🙂

dadanr
2. máj 2012

@sloto no to akoby si písala o mne. Môj muž je okrem povolania tréner boxeristov, rodičov mám pracujúcich v Rakúsku čiže pomoc žiadna. A v kočíku mám jasno. Chcem Casualplay alebo Jane. Casualplay som mala pri dcérke a nedám na tú značku dopustiť!! Je ľahučký a praktický. Super. Majú tzv. S-twins a počula som na neho len chválu. 😉

sloto
2. máj 2012

@dadanr ja mám problém že nič nevojde do výťahu, tak neviem ako to riešiť a neviem sa rozhodnúť či chcem vedľa seba alebo za sebou 🙂)

dadanr
2. máj 2012

@sloto no ja taký krpec. Ja chcem jednoznačne za sebou pretože kamoška má tiež dvojičky a kočík so sedením vedľa seba a nadáva. Odporučila mi taký za sebou. Ale to je asi na každej čo jej viac sadne. Ja viem, že s buldožérom chodiť nechcem. 😀

sloto
2. máj 2012

@dadanr ja som chcela najskor icandy pear tandem, ale je dost drahy, hladam nieco lacnejsie.... teraz kukam zase po bumbleride indie twin. pri male som bumblika mala a bol super....lahucky, jednym prstom soferovatelny

dadanr
2. máj 2012

@1kwietocek1 ahojky teda ak sa môžem pridať, ten druhý Tandem mi príde super. Idem čeknúť cenu. 🙂

dadanr
2. máj 2012

@sloto hmm nepoznám idem čumnúť na internet. 🙂

saskapac
2. máj 2012

@mamoka4 veľmi mi to pripomína môj režim dňa. Mám to s deťmi veľmi podobné, až na to, že naše dvojky budú mať 9 mesiacov a spia cez deň oveľa menej. No a ešte musím prirátať nášho 17,5ročného syna, ale ten je už vpodstate samostatný. No a máme dom...

elika74
2. máj 2012

Poradte mi prosím, ktoré veci je potrebné zakúpiť pre dvojičky. Čo budem naozaj potrebovať? Napr. vankúš na kojenie je užitočný alebo zbytočný? Plienky ste dávali látkové alebo jednorázové? Stíhali ste v prvých mesiacoch chodiť na prechádzky? Mali ste kočík kúpený dopredu alebo az po pôrode?

dana_l
2. máj 2012

@elika74 vankus na kojenie je super ak robis tandemove kojenie - ale deti nemozu byt v perinkach. to nebude fungovat. tiez pozri na to aby bol dostatocne "dlhy" lebo su rozne druhy. plienky - podla tvojho rozhodnutia, nikto ti nemoze povedat tak alebo onak. ako sa ty budes citit. prechadzky - v pohode. deti spinkaju a ty sa pekne poprechadzas. kocik - ja som mala uz pred porodom (po starsich detoch) ale je urcite lepsie ho mat ako potom s dvojickami behat po obchodoch a narychlo sa rozhodovat.

mirasierra
2. máj 2012

ja kojim tandemovo a vankus na kojenie je ulne super. a v zavinovckach na nom v pohode kojim, dokonca lepsie ako bez.Kocik mam easywalker vedla seba, kupila som pouzity a som spokojna.

dadanr
2. máj 2012

@dana_l dík za odpoveď aj keď inej babenke. Ja riešim tiež kočík lebo som zohnala za skvelú cenu twins ale rodina zaútočila, že nikdy nevieš čo a rečičky a čo budem robiť s dvojičkovým kočíkom. Ja to vidím tak, že dopadnem, že deti budú na svete a kočíka nikde. Ja mám jeden po dcérke skoro nový. 😒

dadanr
2. máj 2012

@mirasierra to sa dá tandemovo kojiť. Super. Chápem to správne? Jedno z jedného prsníka a druhé z druhého?

karcha
2. máj 2012

ahojte ja zacinam 6 mesiac a budeme mat dve babulky Nataliu a Viktoriu 🙂

dana_l
2. máj 2012

@karcha gratulujem

@dadanr hej, kazde dieta je na jednom prsniku

1kwietocek1
2. máj 2012

@betina1984 aha tak to je super...no neviem sa stale rozhodnut...tak uvidime este...musim ale zjednat cenu este hehe.bo za pouzity chcu 550 co je podla mna dost,,za kolko si ho kupila????

mirasierra
2. máj 2012

@dadanr jasne najdi si na internete video, ja som si to pozrela na nete a pdla toho som zacala kojit, setri to cas.