Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

kkatka113
25. okt 2012

@eeska drzim palce nech je vsetko ok, a vsak to je uz slusny tyzden tak by nemal byt problem 🙂 drzte sa 😉

dadanr
25. okt 2012

@eeska no čo mojenko?? Je niečo nove chodím cely deň na fórum,že sa niečo o tebe dozviem. Jaaaj som nedockava.

dadanr
25. okt 2012

@kkatka113 Aha už si 34. no vidíš ako nám to ide? 🙂

henika40
25. okt 2012

ahojte, chcem sa vas spytat, ake vysoke ste mali HCG pri prvych testoch? Dakujem vam za odpoved.

kkatka113
25. okt 2012

@dadanr A ty uz 35., sa maaaas 😀

dadanr
25. okt 2012

@kkatka113 😀 😀 😀 😀 ty si dobrá ja som ťa chcela povzbudiť a ty stále len vidíš kto má od teba viac tt. !!!

kkatka113
25. okt 2012

@dadanr Jasne ze tesim ze je to zas viac, ale este to par krat spomeniem neboj nic 😝

dadanr
25. okt 2012

@kkatka113 😀 😀 😀 😀 😀

dixie_chick
25. okt 2012

@dadanr
@kkatka113
Krasny mate tyzden, dievcata! 😵 A ako dlho vas chcu lekari nechat? Planujete rodit spontanne? Mne bolo povedane, ze v 38tt by uz zacali vyvolavat drobcekov von, rodila som v 36+6 🙂

emily76
25. okt 2012

@lopezka ahoj, prirodzene ta nechaju, ak je prve dolu hlavou a druhe nie je priecne. Moje boli prve ritkou a druhe priecne a tak ma pripravovali na cisarsky. Rodila som v ukoncenom 37.tyzdni planovanou sekciou. Prveho syna prirodzene. Mne ak by sekciu nerobili, hadam ich aj prenasat budem. 😀

pistaciaa
25. okt 2012

Ahojte ja som dnes 36+1 a doktor vcera povedal, ze este tyzden, ale ja si myslim,ze buduci tyzden povie este tyzden :D

elapp
25. okt 2012

@eeska tak to je pozitivna sprava, ze ti to dokazali 4tyzdne korigovat. mne by momentalne bohate stacilo par dni /do 34tt/, potom este par a este par.... zajtra mam kontrolne testy a ak bude velmi zle, aj moje dvojky pojdu von :(

kkatka113
25. okt 2012

@dixie_chick no to si pekne potiahla, super 🙂 ja sa hadam nejake info dozviem v pondelok na poradni, planujem sa na to popytat, uvidime ci sa nieco aj dozviem.... 😀 Ale tvaril sa doktor ze ak je vsetko idealne tak sa planuje sekcia na 37.tyzden tak uvidime.... To by snad aj mohlo stacit, v deviatom mesiaci by uz hadam mali byt deticky donosene, ale to nech posudia lekari podla ich vahy a podobne.... Ale som velmi zvedava, aj teda ci ma supnu preventivne a kolko predtym do nemocnice, ak hej tak snad nie na dlho..... 😒

dixie_chick
25. okt 2012

@kkatka113 Mne sa z pobytu v nemocke zda, ze po 34tt je to uz ok, uz su dozrete pluca...dievcatam, ktore boli v nemocke pred 34tt davali injekcie na dozretie. Ja som bola v 35tt na 3 dni na magnezko, potom som sla v 36+6 nastupit na rizikove a pocas prijatia zistili, ze uz rodim 😀 . Idealny stav, nemala som cas ani stresovat 😉 . Drzim palceky, nech to aj u teba prebieha hladko...
Vahy nie su az take podstatne, hlavne, ze su babatka donosene, dozrete 😵 .

dadanr
25. okt 2012

@pistaciaa Podla mna je to presne tak ako píšeš preto sa do nemocnici pchat nebudem. Každá vizita bude o tom, že čoskoro a nič. Presne tak ako keď sa pýtas kedy ta pustia.

dadanr
25. okt 2012

@dixie_chick Na to ti neviem dať odpoved lebo som odmietla ísť do memocnici kvôli dceruske. Manžela mám dočasne v BA a nebudem jej robiť traumu keď je všetko ok. Keď som bola naposledy v nem. bola na tom mizerne a to už nedovolim. Iba ak pre pôrod alebo sekciu čiže v 37. sa tam odtrepem a budem dúfať,že najneskôr v 38. príde k sekcii.

pistaciaa
25. okt 2012

@dadanr oni ak je vsetko v poriadku vyckavaju a nam hovoria dni iba ako mety, ale tak hadam najneskor v ukoncenom 38tt, inak uz som tyzden v nemocke.

dadanr
26. okt 2012

@pistaciaa ja plánujem ísť do nemocky tiež v 37. tt. 🙂 Tak ti držím palce nech ťa nenaťahujú. Už mi hovorili, že v našej nemocke nechali aj prenášať tuším len jeden deň ale aj tak. No dúfam,že mne to neurobia. ☹

pistaciaa
26. okt 2012

@dadanr no ja som tu od 35+1, ale tak doma mam len manzela a ten to bezo mna snad zvladne 🙂

dadanr
26. okt 2012

@pistaciaa aj keby nezvládal nepovie to veď je to chlap 😀 😀 tak ty môžeš byť úplne kludná. 😉

dadanr
26. okt 2012

@henika40 Fuu ťažká otázka to som absolútne neriesila. Neviem.

kacena85
26. okt 2012

ahojte tak my sme boli vcera na poradni, sme v 28tt a babatka maju obe okolo 1100-1200 g, zatial som pribrala 9kg a opat dr nevidel pohlavie druheho babatka, uz vidim, ze to bude asi ozaj prekvapko az do porodu, povedal, ze rodit budem planovanou sekciou dva tyzdne pred terminom a ten mam 13.1. no tak som zvedava na kedy mi to naplanuje ci po novom roku ci po vianociach medzi sviatkami ...ja budem max spokojna ak vydrzime doma do vianoce, tie milujem a potom nech sa paci 😀 prajem vam vsetkym krasny vikend aj ked uz uzimeny
a este sme dostali magnezko 3x denne po jednej tabletke, troska tvrdne brusko sem tam a krce

pistaciaa
26. okt 2012

@dadanr vsak to, co oci nevidia to ma netrapi :D

kkatka113
26. okt 2012

@kacena85 Supeeer, pekne rastu deturence 🙂 Tak sa pekne setri nech to este do konca roka potiahnete takto 3v1 😉

kacena85
26. okt 2012

@kkatka113 no akurat jedna baba s podobnym terminom bola dnes na poradni, cca tyzden medzi nami rozdiel a ze maju okolo 1300g a dr ze na jednej strane dobre ale na druhej ze aby nesli skor tak ju poslal na predoperacne vysetrenia
ja som bola v tom,zeje to super ked maju tolko kolko maju mat
ale tak kazdy dr ma asi iny nazor, moj sa vobec netvaril, ze by to bolo zle ze maju super vahy

kkatka113
26. okt 2012

@kacena85 Hmmm, no ono ide asi skor o to aby im nebolo v bruchu moc tesno ked su tam dve a aby boli co najviac donosene.....nech maju aj tie plucka vyvinute a vsetko....ja som taka spokojnejsia ked vazia co najviac, ale tak ovplyvnit sa velmi neda ako rastu....ale asi dolezitejsi ako vaha je ten tyzden....Ozaj, som si vsimla ze jednej kocke sa v utorok narodili dvojicky, chlapec a dievca....neviem v ktorom tyzdni? Sa mi zda ze bola niekde za mnou, ale nie som si ista.....

juliagregor
26. okt 2012

ahojte,
dievčata ak ste niektorá dnes kupovali kocik v Močenku, Baby jogger, ozvite sa p. Siladiovej do obchodu, niečo zabudli

eeska
27. okt 2012

tak kocky, mam to za sebou, fesaci prisli na svet vo stvrtok poobede, Adamko mal 2330 g, 45 cm, Alexko 1810g a 43 cm...kvôli tej mensej vahe mi ich zobrali do nitry, u nas nemame oddelenie pre predcasne narodene deticky..tak isli obidvaja, aby im nebolo smutno...ja ked sa trochu zotavim, tak idem za nimi, drzte palce aby to bolo co najskôr, lebo mi je bez nich strasne smutno.....ale su obaja v poriadku, nie su ani v inkubatore...takze som stastna ze su mi zdravucki...

dadanr
27. okt 2012

@eeska Velmi ti gratulujem moja zlata a detickam všetko len to najlepšie prajem. Váha sa dobehne to je nič . Som stastna, že je všetko ok tak moc som na teba myslela! No a zas som dojata a je mi do placu. Tak moc ti prajem aby ste už boli doma všetci spolu!

pistaciaa
27. okt 2012

@eeska aj ja ti velmi gratulujem a tesim sa s tebou, ze si to uspesne dobojovala a chalanom aj tebe hlavne vela zdravicka a nech ste cim skor spolu!