Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
15. mar 2009

inak kati, nepotesim ta , u nas to blbnutie porodom este viac prepuklo 😀 😀 😀 niekedy si predstavujem, ze co ma caka...hruuuuza...radsej nemyslim 😀
ked raz pojde na rodičko, neviem na koho sa bude triedna uč. viac stazovat... 😅 😀 😀

katka.ott
15. mar 2009

jani, ty nechces mat jedno po sebe?
ja chcem jedna nech tmavovlasa a tmava po ockovi a druha rysava a bleda po mne 🙂 . to by ich ani za sestry nepovazovali. to by bolo humoru, ze cie je to druhe? susedove? (sused je na rovnake pohlavie 😎 , ale velmi mily)

katka.ott
15. mar 2009

pipka 😀 😀 😀 , to pojdes potom este raz na rodicko ty a dozvies sa 😎

cherry01
15. mar 2009

katka, ti verím..🙂 prvý mesiac som bola v nemocnici, druhý bol takí divný, som bola občas až zúfalá a teraz je to už fajn...niekedy mám pocit že spánok ani nepotrebujem.. a niekedy idem odkvecnúť.

pipka
15. mar 2009

kati, ani nehovor 😀 😀 😀 to dam triednej radsej cislo, nech ma informuje priebezne... 😀 😀 😀

katka.ott
15. mar 2009

mam taky blaznivy napad: by som sa chcela pozriet do buducnosti, staci taky mesiac dopredu a ze ako to bude fungovat. a hlavne, ci budu mat dietky vlasy 😀 , kedze neviem co je to palenie zahy.

o tom zufalstve som pocula od znamej. tiez nevedela co a ako, ale nastastie pomohla rodina. a viem,ze aj u nas sa na nich mozem velmi spolahnut. normalne si rozpisali sluzby. ked nebude moja mama, dojde krstna z roznavy, ked nie ona, tak starka, .... som rada, ze ich mam

katka.ott
15. mar 2009

dievcata, musim ist. mm si chce este nieco pripravit do prace.

prajem vam, bruskam a detickam dobru noc 🙂

cherry01
15. mar 2009

dobru noc...aj ja idem off

nana77
15. mar 2009

cherry, nadherni su!!! 😵 a fakt, uuuuuplne odlisni 😅 . tominko ma tak krasne tvarovanu pusinku - to bude velky lamac dievcenskych srdc 😵 😎 😉

ja to mozem len potvrdit - tesim sa na kazdy den s mojimi malymi. su uzasni 😵 . na to, ze sme styria sme si zvykli okamzite. zivot bez tych mojich oociek si uz vobec neviem predstavit. ja som s nimi od narodenia sama, nepomaha mi nikto a da sa to zvladnut v pohode. teda, aby som nekecala, pomaha mi moj manzel a to velmi 🙂 . je z nich uplne hotovy, stale ich obijma, bozkava... je to naozaj najkrajsie obdobie v nasom zivote. strasne to prajem vsetkym, tu radost a stastie 😵 😵 😵

drzte sa tehulky a pohladkajte bruska, mate sa na co tesit, naozaj!!! 😵

mauzos
15. mar 2009

nani to bolo krasne, hned som si pohladkala brusko 🙂 my sa uz tiez nevieme dockat tych nasich krpcov ...

kati som sa ta este chcela spytat, ze kedy sa to zacalo u manzela prejavovat 😀 moj sa zatial este tak neprejavuje, ale tesi sa na nich ako male decko 😉 a ked vidim, ako sa dokaze blaznit s nasim havinom, tak si ho viem zivo predstavit co bude vystrajat s malymi 😀 😀

martiina
16. mar 2009

cherry, rozkošní sú tvoji drobci, fakt každý úplne iný a predsa tvoji 😀 Mne sa zdajú moji tiež úplne rozdielni a veľa ľudí tiež povie že sú jak jeden 😕 ale mamička ich vždy vidí inak 😵
veru nani, nie je nič krajšie ako mať naraz dve úžasné detičky 😵 a keď okolo nich behá ešte ich bratček a hladká ich , bozkáva ich a hovorí ako ich ľúbi .... tak to je proste sen 😵 😵 😵

sonia29
16. mar 2009

Ahojte baby. ďakujem za prijatie do klubu 🙂 Gratulujem felon, krásni drobci, aj ja by som už chcela 😝 Cherry aj tie tvoje babatká sú na spapanie 😵
Ako dlho ste baby vydržali robiť? Ja som mala prvé tehotenstvo bezproblémové, ešte tri dni pred pôrodom som robila, ale toto tehotenstvo.... No neviem ako dlho vydržím 😒

cherry01
16. mar 2009

SONIA, ja som robila este 2tyzdne pred pôrodom 🙂

cherry01
16. mar 2009

nana, už sa teším ked natočím také video s loptami ako ty...
martinka, ako sa máte? čo nové?

martiina
16. mar 2009

ahoj cherry, ja od dnes začínam prípravy na krstiny 🙂 okrem toho ideme dnes opäť na očné, už sa mi to ale nezdá, tie kanáliky jej vlastne preplachujú od narodenia, už sú to tri mesiace 😲 vymenili nám už asi 7 druhov kvapiek a vôbec sa to nezlepšuje 😲 😲 😲 naposledy v pia nám dali ďalšie a po tých jej z očka ešte viac začal vytekať hnis, ešteže ideme už dnes opäť na kontrolu. Chúďatko si vždy pri tom vytrpí, Markovi raz prepláchli a bol v poriadku a Laurika, chúďatko moje ☹ Nemáte s tým niekto skúsenosť, že by to tak dlho trvalo?
inak cherry Tomáško na tej prvej foto vyzerá ako by sedel, normálne vyzerá na pol roka 😵

annamary
16. mar 2009

moji malí maju Oliverko 2700g a Sárka 2100g a sa bojim že nejak už musia ist von ked citam furt vselijake story o hororoch pri porodoch ale budu musiet ist von🙂pekný dnik vsetkych dvojickovým...

cherry01
16. mar 2009

martinka, nie akoby sedel, ale sedí..no samozrejme trošilinku sa opiera..ale krásne sa drží. A čo s tými kanálikmi, bože...držím palce, nech sa to zlepší. Napíš,že co dnes povedali.

sonia29
16. mar 2009

Cherry, a pôrod bol aký?

ellysa
16. mar 2009

Ahoj Sonia, som rada, že je tu niekto v takom nižšom týždni ako ja 🙂
Felon detičky sú nádherné 😀
Inak ja som už na pokoji, že budeme mať dve fazuľky, niekedy ma ešte chytí panika (v sobotu) ale to len vtedy keď nás "kamaráti" presviedčajú a robia si srandu aké to bude hrozné a ako to nevudeme zvládať, vtedy mi je do plaču, ale potom si poviem nech sú len krpci zdraví a všetko ostatné zvládneme.

katka.ott
16. mar 2009

ahojte, tak krasne ste to tu popisali 🙂, clovek ma hned krajsi den.

mauzi, ono to zacalo nejako postupne, a kazdy den ma prekvapi niecim novym. obcas mam obavu, aby sa tak neprajavoval v praci. to by bola ina sranda na porade s generalom 😀 - zacal by spievat, recitovat, nu-nu-nu, ku-kuk, ....

annamary, ze si sa ukazala 😉, este si 3v1?

martiina
16. mar 2009

akurát som prišla z očného, žiadne zlepšenie, vraj do roka treba len kvapkať a ak sa to nezlepší tak potom operácia 😲 😲 😲 .... dúfam že tak ďaleko to nedojde 😖

jandura
16. mar 2009

ahojte baby.ellysa neboj ja tiez cakam dvojky 28septembra a tiez som prve 3dni plakala ked mi to oznamili ale uz som uplne v pohode a velmi sa tesim,aj ked uz dve deti mam syn ma 17rokov a dcera 15 a vsetci sa velmi tesime.Z kamaratov si nic nerob to je len aby ta nastrasili.moja sestra ma dvojky uz maju rok a spolu ma 4 deti a povedala ze to vobec nieje az take hrozne tak pohoda

annamary
16. mar 2009

este furt 3 v 1 😎 ani neviem čo radsej 3v 1 alebo 1+2 ha ha:D
martiinka dufam že to vykvapkate bezoperačne 😒

janula13
16. mar 2009

ahojte ..
katka, nuz ja uvidim co zo mna vylezie, oci by mohli mat po mne, vlasy po manzelovi aj zubky, postavu po mne ale v muzskom vydani, manzelovu vysku..tak by som ich nakombinovala 😀 😀 😀 tak som velmi zvedava aki budu.
ellysa, mna strasia kamosi doteraz, ale ja im vzdy poviem ze to je ich slepa zavist, lebo oni nemaju dvojky 😀 😀 😀 zvladnes ako zvladli ine a nemas na vyber a este si aj pochvalovat budes, ja to vidim tak..
ja tiez budem sama od ich narodenia, neratam s pomocou, teda s MM ano, on je poklad a verim ze to bude ok..
martinka, tak dufam ze laurike sa to polepsi, tak bojovat dalej 😝

maartinkaa
16. mar 2009

ahojte ja tiez budem mat 4 detvaky, ked sa narodia moje dvojicky a tiez som plakala, ked mi to doky povedal 🙂 🙂 a teraz sas strasne tesime, len aby to boli dievky kedze uz dvoch chalanov mam 😀 😀 😀

jandura
16. mar 2009

no vidis maartinkaa tak sme na tom rovnako,len tie moje su uz skoro dospele a tie dvojky sa narodia 28septembra.chcem sa ta spytat citis uz pohyby?

nana77
16. mar 2009

ahojte!
martiiinka, to mas pravdu, ked sa o dvojicky stara ich starsi bracek, to musi byt super!!! vzdy som chcela mat tri deti, ale som stastna, ze sa mi podarilo mat aspon tieto moje dva poklady. dufam, ze laurinkine ocko bude v poriadku a ze operacia nebude nutna, drzim palce!!! ja taku skusenost osobne nemam, ale skus kuk sem, mozno sa dozvies, co potrebujes:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

cherry, natocis, neboj sa a vela inych, vtipnych a milych videii, a pride to cobydub!!!!

maartinkaa
16. mar 2009

jandura, ja uz pohyby citim, ale to asi preto ze vela lezim a vtedy to zena zaregistruje skor 😉

maartinkaa
16. mar 2009

to na tej fotke si ty? vyzeras velmi mlado na tak stare detiska 😀

ellysa
16. mar 2009

no môj manžel chce 7 detí, tak začal šupom 😀 , ja by som veľmi chcela dievčatko, teda aspoň jedno, moja segra má troch chalanov a už by si sa nejaké dievčatko hodilo, no môj drahý by zasa rád malých mafiánov, no však uvidíme 🙂