Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mia117
8. nov 2012

@timmka pokial mas kruzok, tak urcite vydrzis neboj 😉

dana_l
8. nov 2012

@pistaciaa gratulujem k detickam a prajem nech sa rychle zohrate a krasne rastiete

dadanr
9. nov 2012

@kkatka113 ahojky v pondelok ideme o 11:00 na to! Vysoky tlak mi to tu v nemocnici vybavil! 😉 Trosku sa bojim!

dadanr
9. nov 2012

@kkatka113 v pondelok budem aj ja 36+5

dadanr
9. nov 2012

@eeska no idem v pondelok na seknutie! Mala som tyzden vysoky tlak v nemocke + opuch noh tak to urobia! Inak som mala ist az po 20 tom! Budem v 36+5. Jaj dufam, ze to bude ok!

ludmil33
9. nov 2012

Ahojte ja som tu nova. Tiež čakáme dvojčatá dvojvaječné v apríli 😲 .Ja som na PN už od apríla som marodovala s krčnou chrpticou a od septembra marodujem u môjho gynekolga lebo mi bolo dosť zle a zvracala som, schudla som 5kg tak ma dal na rizikové a je to aj fajn lebo si neviem predstaviť že by som bola teraz cez tehotensvo bez toho aby som mala prijem a ešte k tomu čakáme dvojčatka tak to je dvaktat toľko výdavkov, pomaly už kupujeme vybavičku. Kedže som bola DNP ešte po starom tak sa mi oplatí byt na PN aj ked mam vychadzky len dvakrát do dna tak sa to dá zvládnuť. Mame už dve dievčatá a tešia sa veľmi na bábetka.My čakame chlapčeka a to druhe bábetko ešte nevieme, od 15tt my je už lepšie ale do vtedy to bolo hrozne stále ráno zvracanie a nechutenstvo ☹ .Už dva týždne je mi dobre tak si začínam uživať tehotenstvo, ja len dúfam že bude všetko v poriadku a do pôrodnice pôjedeme až na pôrod.Krvne testy už máme za sebou, všetko je v poriadku a ešte nás čaká 3d ultrazvuk v 20tt. 😵

eeska
9. nov 2012

@dadanr jasne ze to bude ok! vydrzala si tyzden dlhsie ako ja, to bude uplne super, neboj....straaasne drzim palceky a budem na teba mysliet...aky mas tlak? mna sekli hned v ten den, ako sa mi zvysil....potom som uz aj banovala, ze hadam by som aj bola este par dni vydrzala a malinky nemusel do ntiry...ale opuchnuta som bola nenormalne, nohy som si necitila od kolien az dolu....no ale uz sme domka, mali pekne papkaju, akurat mame prehodeny den s nocou..tak maminka chodi jak zombie...ja sa len modlim, nech si moje telo na to rychlo zvykne 🙂

ludmil33
9. nov 2012

@irmingard Ahoj aj nám zistili ze čakáme dvojčatá až v 12tt a hned nám povedali že sú dvojvaječné. V 16tt nám ukázala na 3d sone lekárka nášho chlapa 😉 , mal krásne nožičky od seba takže sa nám no hlavne manželovi pochválil. Druhe bábetko malo nožičky prikrčene k brušku takže nebolo vidieť pohlavie.Pre mna to bol v 12tt taky mali šok kedže mi moj gynekolog robil sono v 6tt a v 10tt.Teraz sú bábetka uložene vedľa seba na ľavej strane mame chlapčeka a na pravej strane ?

griska11
9. nov 2012

@dadanr držím palce nech všetko dobre dopadne🙂 😉

mia117
9. nov 2012

@dadanr drzim palceky🙂 super ste to potiahli 🙂

chcem sa opytat aj Vam zacali v 30-31 tt puchnut prsty? zistujem to na prsteni, bol mi trosku velky a teraz ho ledva dam dole z prsta...

kkatka113
9. nov 2012

@dadanr jasne ze to bude ok neboj, to uz je slusny tyzden, tak sa drzte a snad aj ja vydrzim do toho planovaneho 36+5 a potom porovname realne vahy 😀 Myslim na vas a super ze to uz mas coskoro za sebou 🙂

kkatka113
9. nov 2012

@mia117 ja praveze vobec neopucham, az sa cudujem, vsetci ze mam len velke brucho a inak normal ako predtym.....som za to rada ale neviem cim to je.....

mia117
9. nov 2012

@kkatka113 ahoj moja, ved ani ja nemam pocit, ze inde opucham, akurat na prstoch som si to vsimla a to len na zaklade toho prstena, inak o nieje viditelne .... tak neviem. A ako kociarik?? uz ho mate doma?? 🙂

kkatka113
9. nov 2012

@mia117 Ano mame, slubila som dat fotku, dam trochu neskor, teraz nastava moja spiaca hodinka tusim 😀

mia117
9. nov 2012

@kkatka113 tak dobru noc 😀

gemina
9. nov 2012

ahojte baby, mam otazku, ako vam dopadli usg a prietoky v 30tt? Ja mam prietoky okej, ale placenty su u oboch zrelsie ako by mali byt, cize mi hrozia skorsie kontrakcie a teda aj porod. Len neviem, co je skorsie, ci 37tt alebo uz napr. 32tt🙂, mate s tym niektora skusenosti? Teraz ma uz budu sledovat kazde 2 tyzdne. Inak, vahy maju 1360 a 1260, co je na 30tt + 0 celkom v norme.

dadanr
9. nov 2012

@eeska dakujem velmi pekne 🙂

dadanr
9. nov 2012

@griska11 dakujem.

dadanr
9. nov 2012

@mia117 nie zacala som puchnut tusim az okolo 34.tt tusim. 🙂

dadanr
9. nov 2012

@kkatka113 dakzujem. No o vahe v nemocke nechcu hovorit maju na to nervy. Boze su tu desive pripady a dost ma to privadza do depiek. Zaciman sa vsetkeho bat.

kkatka113
10. nov 2012

@dadanr Neboj, narodia sa uz dost velki a v krasnom tyzdni tak sa nemas coho bat..... Ja este 10 dniiiii 🙂

kacena85
10. nov 2012

@dadanr drzim palce,vsetko dobre dopadne,cochvila budete spolu doma

dadanr
10. nov 2012

@kkatka113
@kacena85 dakujem. No uz odratavvam minuty. Som strasne zapuchnuta! Jeden maly je uz uplne dolu a neviem sa ani posadit tak fakt je to uz riadny masaker. Klobuk dolu babam co to dotiahli az do 39. tt a vlastne vsetkym vam drzim palce, aby ste vydrzali prave vtedy ked si uz budete mysliet, ze sa vamviac uz neda.

kacena85
10. nov 2012

@dadanr joj tak to uz hej,ked to mas taketo,tak radsej nech idu deticky von, mna tiez jedno dole tlaci, na mechur a uplne citim niekedy akoby ma uuuuplne dole kopalo,hybalo sa.dufam,ze to nevadi.uz to vidim,to bude asi ozaj ulava ked budu uz vonku, ja tri dni lezim,sedim,dnes sme sa boli trochu prejst a ledva som dosla, mama ze sa mam viac hybat, chodit, no da sa??lahko sa povie ;(

kkatka113
10. nov 2012

@dadanr To ti verim, aj ja uz odratavam sice zatial len dni, ale neviem sa uz dockat, uz su tam baby tak natlacene ze mi ide brucho uplne do bokov a potom ani neviem ako mam v noci spat....boli ma to uz dost....a tie kopance do rebier to uz tiez nie je ziadna sranda....no vydrz uz, uz to mas fakt za par a bude vsetko super, opat zavidim ze ides o tych par dni skor, ale ved ten tyzden hadam uz aj mne nejak ubehne..... 🙂 ja som sice doma, ale uz nikam nechodim, len k lekarovi a okrem toho som si povedala ze uz len doma budem....budeme na teba vseti v pondelok mysliet, nech zotavovanie sa moc neboli a nech su deticky uplne fit a zdrave jak rybicky a nech v noci fajn spia 🙂 Drz saaaaa 😉

xxxjanetaxxx
10. nov 2012

@ludmil33 ahoj, my sme mali prekvapenie až do 7mesiaca, jedno sa mám nechcelo ukázať, hanblivá bola Peťka naša 🙂 tak si pekne užívaj doma tehotenstvo, aj ja som bola 🙂 musela som

xxxjanetaxxx
10. nov 2012

@ludmil33 a ako veľké máš dievčence?

ludmil33
11. nov 2012

@xxxjanetaxxx Ahoj no moje dievcata maju Sandra 7rokov a Elizabeth 5rokov

ludmil33
11. nov 2012

@xxxjanetaxxx Chem sa opýtať v ktorom týždni sa ti narodili dievčatá a ako si rodila spont. alebo sekcia? A akú váhu mali pri narodení. Dakujem

kacena85
11. nov 2012

@kkatka113 aoj,normal vam zavidim,ze to uz budete mat za sebou, citam,ze ani ty nemozes spat na boku, ako ja fakt nevuem co este budem mesiac aj nieco robit, vydrzim max polhod na boku, bud ma zacnu kopat alebo mna klby bolia, rovno moc nechcem spaf, myslis,ze trocha mozem ked mam dva tri vankuse??ja uz teraz nikam nechodim,akurat k de,alebi s drahym na nakup,uz som sa aj rozhodla,ze uz pokupime aj vsetky darceky, vsetko na pecenie a budeme doma pekne cakat ;) ani prejst sa uz nevladzem, vcera som po polhod ledva domov dosla ;(