Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

sisi79
16. nov 2012

@sonia1501 neboj sa ono sa to zlepsi dievcata sa zachvilu zabavia aj same aj ked stale budes musiet na ne dozerat ak sa ti da najedz sa normalne "v klude" vtedy ked spia ak teda pospia cez den aspon niekedy naraz. a v noci si im neskusala dat papat obom naraz ked sa jedna zobudila tak dat aj druhej?ja som to tak robila niekedy ten druhy drobec jedol v polospanku ale pekne vsetko spapal a mohla som si aj aspon chvilu pospat a nastastie ked mali 8 mesiacov uz sa v noci vobec nebudili na papanie. mas presne pravdu ked sa v noci nevyspis tak potom je to cez den katastrofa clovek je unaveny nevladny nervozny atd no a to ani nehovorim ked si na ne kazdy den sama. mne manzel chodi na tyzdnovky byvame sice pri mojich rodicoch ale aj tak som z toho na nervy ze mm je stale prec drzim palce nech sa to zlepsi a neboj sa kludne sa vykecaj aj to trochu pomoze a take stavy mavame kazda 😉

susy
16. nov 2012

@mia117 my čakame chalanov. Ja volim kočík koli výťahu. tie vaničky na Bugaboo su dost uzke, viem.

brita
16. nov 2012

Ahoj maminky, buduce maminky dvojiciek. Ak by niekto potreboval, predavam v mojom bazariku vankus na kojenie pre dvojicky. Ja som ho vyuzila malo, lebo som stratila mliecko, ale bez neho si kojenie neviem predstavit. je dost velky, ale prakticky. 😉

susy
16. nov 2012

@griska11 ten ABC vidim dost často, auto by bolo velke, ale vyťah už nie.. musim zistiť, či ten Bumbleride ide do maleho výtahu. Podla popisu by mal mať šírku 76 cm, ako Bugaboo

susy
16. nov 2012

@silvinnka a zmestite sa do maleho vytahu ? nevieš ?

griska11
16. nov 2012

@susy ved to je jasne, my mame aj maly aj veľký výťah 🙂 takze mame výhodu aspon v tom... Hlavne vyberte aby Vám vyhovovalo...

jitka_r
16. nov 2012

@susy my máme bumbleride ale do výťahu sa nezmestíme..cez dvere do výťahu neprejdeme..tie máme široké 69cm :(

jana7
16. nov 2012

@jitka_r ja mam tento istý problem 😒 Ako to potom riešiš, maš kočík v kočíkarni?

susy
16. nov 2012

ide mi hlavne o to, aby boli deti v pohode v športovej časti, ved v tej budu najdlhsie.
ja som neni žiadny novačik v kočíkoch, ani nepoviem kolko som ich mala pry mojich prvych dvoch detoch, lebo sa hanbím.
ale čo sa týka dvojickoveho, tak končíííím 😀

jitka_r
16. nov 2012

@jana7 my nemáme kočíkareň, buď je kočík v aute a deti znášame vo vaničkách..alebo ide najprv dole mm s kočíkom a ja s vaničkami za ním a pred vchodom ich naložíme...inak sa to nedá...len som zvedavá ako to budem riešiť keď sa mi nezmestia do vaničiek :( o pár dní už máme 6mesiacov, ale kočík sám o sebe super...len škoda, že nevojde do výťahu :( ale asi sú všetky dvere do výťahu také úzke lebo ani u segry do nákladného výťahu nevojdem:(

jana7
16. nov 2012

@jitka_r tak to maš čo robiť. Ja budem na to sama a ešte mam aj trojročnú dcéru 🙂 Neviem si predstavit ako sa natlacime do toho maleho vytahu aj s vanickami.

silvinnka
16. nov 2012

@susy ahoj,jasne,ze sa zmastome,na sirku ma 76 cm,standartne dvere maju 80 cm... a na dlzku je tiez super 😉

lubka8386
16. nov 2012

maminky potrebujem poradit ohladom sanok pre dvojicky, ci radsej kupit tie kovove s opierkami pre dvojicky alebo klasicke drevenne dlhe sanky s dvoma opierkami , ak viete poradte mi prosim .......dakujem

jitka_r
16. nov 2012

@jana7 ja sama von nechodím...ale na jar si určite kúpim nejaký golfový kočík na rýchly presun alebo keď sama potrebujem niekam vybehnúť..tak tebe by sa zišlo niečo čo sa zmestí do výťahu napr. icandy

jana7
16. nov 2012

@jitka_r pozerala som ho ale teraz zvažujem kočík, ktorý dievčata spomínali Baby Joggger CITY SELECT 2012, ešte mám čas porozmýšlať a poradit sa, nechcem sa velmi unahlit.

jitka_r
16. nov 2012

@jana7 jasné aj ten sa zmestí do výťahu a ani v žiadnom obchode nebudeš mať problém...treba si to rozmyslieť..ja som chcela sedenie vedľa seba🙂

jana7
16. nov 2012

aj ja som chcela vedla seba ale sa musim prisposobit podmienkam ake máme 😒

mia117
16. nov 2012

@ludmil33 ahoj.mne uz prietoky robili od 26 tt asi si myslela @kacena85 ze ich nemala robene 🙂

mia117
16. nov 2012

@susy aj my sme sa museli rozhodnut ci nam vojde kocik do vytahu a auta a nastastie super 🙂 aj my cakame chlapcekov 🙂 farbu som vybrala ten Bumbleride zeleno modry 🙂

jitka_r
16. nov 2012

@jana7 no neviem prečo sú tie dvere do výťahu také úzke:( však ani u segry do nákladného výťahu nevojdem, lebo tiež sú úzke dvere do výťahu:( mne sa na tých za sebou nepáči, že to druhé dieťatko má blbý výhľad ale zas je to praktické, že vieš vyjsť s kočíkom rovno z bytu...treba zvážiť pre a proti a nejak sa rozhodnúť, alebo sa presťahovať do rodinného domu🙂

mia117
17. nov 2012

@kkatka113 Ahoj moja,ako sa drzis? Vsetko v poriadku?

kkatka113
17. nov 2012

@mia117 ahoj 🙂 Jasneee vsetko v poriadku, do pondelka to uz nejak hadam dotiahneme 🙂 ty akooo?

mia117
17. nov 2012

@kkatka113 ja sa tiez drzim moja 🙂 cez tyzden mi urobia sono,tak dufam ze bude vsetko dobre 🙂 uz si aj nedockava,uz len 3 dni a uvidis babatka 🙂

kkatka113
17. nov 2012

@mia117 jasne ze som, a velmi 🙂 Uz je to fakt tu tak sa neviem dockat, nech je uz utorok aj ked to bude trochu boliet, to nevadiiii, hlavne nech su baby v poriadku, dufam ze budu, vsak sa pochvalim ked sa bude dat 🙂

kacena85
17. nov 2012

@kkatka113 jasne ze budu babulky v poriadku, budeme tu na vas mysliet a drzat silno palceky 😉
@mia117 ja sa uz neviem dockat stvrtka joooooj len dufam, ze to sono spravi, fnuk musim si nejaku rec nacvicit heheh

mia117
17. nov 2012

@kacena85 neboj urcite ti spravi to sono,ked ho poprosis

dadanr
18. nov 2012

Ahojte kočky tak sme na svete voláme sa Maťko a Kubko, prišli sme na svet 36+5 a mali sme váhy 3200 a 2490 držíme sa dobre pekne papáme a aj dokrmujeme. Dobre teraz ja 😉 ešte dokrmujem lebo sa mi ešte nerozbehlo mliečko. Chalani sú úžasní. Ja som mala pobyt v nemocnici veľmi ťažký nerozchodila som do spinal napuchla mi štítna žlaza a mala som cca 5 záchvat kde mi skoro dotrhalo šitie na a na konci nášho aktívneho pobytu mi napuchli mliečne žľazy tak, že nič nezaberalo iba obklady z vína tak si viete predstaviť tú vôňu 😀 na izbe. Ale poviem vám, že moje lásky za toto všetko stáli a aj 1000x by som to podstúpila znova lebo mi za to stoja.

kkatka113
18. nov 2012

@dadanr ahoooj, no uz som bola nedockava na spravicku o vas a tesim ze uz mas toto vsetko za sebou a je dobre a velmi gratulujem k detickam, krasne vahy, to si fakt nosila naklad 🙂 mena u paradne, ja zajtra rano nastupujem a v pondelok to pride, tak drz palce 🙂

jitka_r
18. nov 2012

@dadanr gratulujem, chlapci mali pekné miery🙂 a tebe prajem rýchle zotavenie🙂

smejko
18. nov 2012

@sonia1501 @zuzuliatko12 alebo aj ine kocky, co ste moc unavene, ja viem o com pisem, moji chalani do roka ! vstavali 3-4x za noc ☹ a kazdy v inom case, samozrejme, vsak naco by mama spala, ze ano ☹ mne velmi pomohli vitaminy s pridavkom zeleza, C vitamin, uzivala som sporadicky magneb6 a ficala som na cokolade a kofeine (nekojila som) ... dievcata, je to tazke, hlavne ked sme same doma na drobcov, ja som bola a som tiez na nich sama (manzel chodi do prace ked este spia, vracia sa vacsinou tak, ze obcas stihne okupat spolu so mnou ... ) ....ale vydrzte. Ja som takto pred rokom (teraz maju 1,5roka) uz bola zrela na psychiatriu ☹ ale nastastie prisli Vianoce, vykupenie ... tak sa teste, ze na Vianoce si mozno trosku oddychnete ... vzdy treba hladat nieco pozitivne ... ten prvy rok bol "o hubu", ale ked tu dnes behaju krasni chlapci, ktori ma vyobjimaju, ktori maju tie najuprimnejsie ocka a usmev, bezpodmienecne ma miluju (teda aspon dufam 🙂) a hovoria "mama" ... to vynahradi vsetku bolest a trapenie toho prveho roku ... poviem vam, keby mi Pan Boh doprial este mat deti, este raz by som si priala dvojicky ... vela sily vam vsetkym, babule ... vydrzte !!!