Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

smuhyta
22. júl 2013

@shania31 teraz som pozrela ze tvoji chlapci sa narodili v 36 tt ale vahy mali velke ziadny chuducky drobci...

shania31
22. júl 2013

@smuhyta
Uhm, mali sme takmer ukonceny 36 tt, mne vsetci dr. na UTZ hovorili, ze su dost velki 🙂
A teraz ani nevyzeraju, ze by boli predcasne rodeni.

smuhyta
23. júl 2013

Takze v pondelok rano ideme na to...uz je rozhodnute...budeme drobne len nech sme zdrave

sonia1501
24. júl 2013

@norosko ahoj, ake vitaminy beries? Ja sa uz ani nepamätam ake boli dievcata, mali cca rovnake vahy mozno o 100-200g bol rozdiel presne neviem, ani tehot. knizku mi uz nevratili po porode. Ale nemozu byt deticky navlas rovnake. Kebyze boli uz vacsie a bol by tam polkilovy rozdiel, to je uz ine.

sonia1501
24. júl 2013

@sisi79 nuz ked pride tretie babo na svet mozno uz ani ja nebudem taka nymfomanka ako teraz :o) Mozno to robi tehotenstvo, ze sa mi chce takto o manzela postarat a nezanedbavat :o)
Ako citam vela casu na seba nemas od deti, este kojis toho najmensieho? Vstava ti casto v noci? A ako dvojcata, oni nebuntosia? Nase cca take 2-3 dni prespia noc, potom na ten dalsi uz vstavaju s placom nadranom okolo tej 3tej.

giuska
24. júl 2013

ahojte kolke yvas ste lezaly v 32tt v nemocnici dakujem

majadk
24. júl 2013

Ahoj giuska, ja som s dcerou lezala asi od 23 tt mesiac, ani na wc ma nepustili, mala som pesar, potom ma pustili domov a ležala som doma do 37 tt, potom sa malá narodila. Teraz čakám dvojicky dvojvajecne, dnes som bola na kontrole po 2 týždnoch, lebo sa mi začal skracovat krcok - 1,5, ale kedze uz 2.týzden lezim hore nohami, tak sa to stabiizovalo, takze kludový rezim pokracuje...a ty? ake mas problemy? ides do nemocnice?

majadk
24. júl 2013

teraz som v 28 tt

shania31
24. júl 2013

@giuska
Ahoj, ja som lezala od 26 tt az do porodu - no upresnim, 3 dni som bola medzitym doma (na Silvestra, Novy rok).

shania31
24. júl 2013

@smuhyta
Drzime palce, mozno budete prekvapeni, ze babatka budu dost velke. Tie ich odhady hmotnosti treba brat +/- 300 az 500 g.

giuska
24. júl 2013

@shania31 chudatko

shania31
24. júl 2013

@majadk
Naozaj vela oddychuj a len lez, ak mozem odporucit, viem o com hovorim (z vlastnej skusenosti) 🙂

giuska
24. júl 2013

@majadk ja mam tri cisarske za sebou a kedže čakam dvojičky dr ma posiela do nemocnice

giuska
24. júl 2013

@majadk problemi nemam žiadne zatial

shania31
24. júl 2013

@giuska
V pohode, ja na tu porodnicu rada spominam, super personal, izba, sluzby, vsetko proste. A velmi nam to pomohlo, babatka sa narodili az v 36 tt (mne hrozil porod uz v tom 26 tt) a porodne vahy mali podla lekarov velmi velmi dobre.

giuska
24. júl 2013

@shania31 ja sa nebojim neocnice len ma trapi čo z detmi už vidim tie ksychty v rodine ako sa budu všetci trhat 🙂

shania31
24. júl 2013

@giuska
Hm to ti verim, u nas i ked nemame deti bolo vsetko na manzelovi - ja som nemala ani nic pre babatka kupene, ked som zostala v nemocnici ......

giuska
24. júl 2013

@shania31 ja preistotu všetko pripravujem pomaly 🙂

shania31
24. júl 2013

@giuska
Ja som to akosi nestihla, isla som na poradnu a hned som tam aj zostala, cize ty mas este 4 tyzdne na to, aby si si vsetko zariadila 😀 😀

giuska
24. júl 2013

@shania31 snažim sa 🙂))))porazi ma to budu už moje tretie narodky čo budem travit v nemocnici 😀

shania31
24. júl 2013

@giuska
V pohode, ja som Vianoce 2012 stravila v nemocnici a to 24.12. ma zosivali, cize krasny darecek k Vianociam 😎

giuska
24. júl 2013

@shania31 no jaka parada 😝

shania31
24. júl 2013

@giuska
No ze??? Mna uz preto nic neprekvapi, a vlastne tym padom aj ja som stravila narodky v nemocnici a drobci sa narodili 4 dni po mojich narodeninach. A kde budes rodit? Este neviete pohlavie babatiek?

giuska
24. júl 2013

@shania31 idem do ružinova a čakam parik ak sa nepomylili🙂))))))

shania31
24. júl 2013

@giuska
Ruzinov??? tak to ti verim, ze sa ti tam nechce ist ..... tie otrasne ízby, sestricky atd

giuska
24. júl 2013

@shania31 kaslem na to nejako to prežijem nenapada ma žiadna ina nemocnica

shania31
24. júl 2013

@giuska
Ja keby som tam mala stravit tie moje 3 posledne mesiace do porodu, asi uteciem z tade, sa zblaznim tam. To co som videla pristup tych nechutnych, mrzutych sestriciek. Pre mna bolo dolezite aj ake sluzby poskytuju a hlavne pristup celeho personalu, co myslim, ze ma velky vplyv na psychiku tehulky 😀
Ale vsak co clovek moze cakat od statnej nemocnice, hmm 😖

renitri
24. júl 2013

Ahojte..My sme v 32tt a zatial ide vsetko hladko...este musime vydrzat aspon 4 tyzdne... A vy ako ? citam ze @giuska posielaju ta do nemocky ?

shania31
24. júl 2013

@renitri
Veru, treba vydrzat co najdlhsie, hlavne kvoli babatkam.

renitri
24. júl 2013

@shania31 ja viem, drzim sa zatial...a verim ze este vydrzim 🙂 dnes mame tehu fotenie 🙂