Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
21. mar 2009

ahojte 🙂
preve som sa dogulala z vonka - s babami sme odvolili, sme vymrznute.
pipka, a vy uz ste nahodili jarny look - to vam nebola zima? u nas v petrzalke je krasne slnecno, ale kosaaaa. keby som nemala to brusko a 2 bodyguardov - mojich rodicov asi ma odfukne 😎 .
a boli sme aj na kolacik a kavicku. kofein drobce uspava 😀

lumah
21. mar 2009

katka ešte sa držíš? 🙂
Aj my sme boli dnes voliť. 🙂

mauzos
21. mar 2009

katka ty si vzorova, zvladas aj volit 🙂
pred chvilou v telke hovorili, ze doobeda bola v mestach 11% ucast, tak ludia sa velmi nehrnu ...

lumah
21. mar 2009

ja som bola tiež doobeda, na druhé kolo pojde viac ludí podla mňa.

katka.ott
21. mar 2009

jasne, ze sa drzim.
poslickujem, zatial tak jemne, takze predpoklad, ze to bude v piatok bude asi spravny. my si to vsugerujeme a v piatok to budete mat potvrdene 😀
MM vam to tu napise 😉

lumah
21. mar 2009

Ozaj kočky, ktoré používate Bebu 2 premium, v Bille maju akciu-dvojbalenie -800g x2 + mliečko s kašou, čo inde stojí vyše 26€, tu maju z 14,99€. Trvanlivosť je tuším do 9 alebo 10 mesiaca, toho mliečka s kašou do 6.

katka.ott
21. mar 2009

a dnes dosla moja mama a doniesla 5ks plienky s potlacou a nadherne deky. take zelene so zvieratkami. zajtra pofotim a pridam do albumu 😉

inak MMje v prahe a samozrejme, ze dostal za ulohu kupit plienky, co som sa vcera tu tak stazovala. dnes mi volal a ze kupil 5ks.
ja som objednavala 50ks, takze paradna nahrada

baby z BA, neviete kde to tu zozeniem za normalne ceny?

mauzos
21. mar 2009

kati asi neboli v akcii, ze? inak by kupil 100 😀 😀

katka.ott
21. mar 2009

mauzi, asi tak. mi volal , ze kupil tak malo, lebo boli brutalne drahe.
v pondelok nabehnem do obchodu a budem musiet kupit aspon 10-20ks. ostatne asi zas objednam cez net, ale uz priamo k nam. kaslem na nejaky vyhodnejsi kurz 😠

a samozrejme okrem, nevyhodnych plienok, urobil nejaky velky nakup. tak som zvedava, kam to zase dam, kedze chladnicka je po vcerajsom nakupe plna

mauzos
21. mar 2009

nepozerala si na MMB, ci tam nie su lacnejie, ako ked to budes objednavat z Ciech?
ved 10 ks uz mas, nestaci? 😀 😀 😀

katka.ott
21. mar 2009

mauzi, 5 biele a5 obrazkove = nestaci 😉

mauzos
21. mar 2009

a kolko vychadzali tie farebne v Cechach?
ja som teraz mrkla na MMB a tam su ceny od 44Sk asi do 50 za kus

pipka
21. mar 2009

kati, to sme nahodili len na volby, skolu mame oproti vchodu, asi 15m a aj to pod tym mala dalsie dva svetriky 😉 teraz je vonku s tatinom a neboj, nanovo fusak, overal a hruba ciapocka s rukavickami 😅 😵

pipka
21. mar 2009

uz nerisknem, ze jej budem packy ohrievat vo vode a vytopi mi zas obyvku 😅 😀 😀 😀

katka.ott
21. mar 2009

mauzi, 33Kc (1,22€) rozmer 80x80cm
a biele 185Kc (6,85€)/10ks

pipka
21. mar 2009

kati, ja som kupovala plienky cez net, ale ked som bola v Eniki-beniky, tak ich tam mali za dobru cenu, a neboli tie polske, to si pamatam 😉
inak ja som nakupila 20kusov a pouzila som asi 5-6 😅 ostatne mam ako nove, oprate a ozehlene ulozene v skrini...sak ked raz budu dvojky snad vyuzijem 😅 😀

katka.ott
21. mar 2009

pipka, a co si cakala, ze si ich kludne umyje, vypyta uterak a pojde vyliat vodu z lavora? 😀
sak ked si ju tak pekne naucila clapotat vo vodicke, tak robi len to, co vie 😉

mauzos
21. mar 2009

kati ja mam tiez len 20 kusov a myslim, ze to je az az 😉
jasne pipka, najprv Hanulku naucis spliechat a potom jej to zakazujes 😠

katka.ott
21. mar 2009

teraz som kuk eniky-beniky a zistila som, ze je to celkom blizko nas. tak si v pondelok spravim vylet 😎

pipka
21. mar 2009

jasne kati, keby bola slusne vychovana...tak este aj mne spravi masaz noh po takej dlhej vychadzke 😀 😀 😀 😀 musim ju zacat lepsie vychovavat 😠 😀 😀 😀

pipka
21. mar 2009

milujem chodit do tychto roznych detskych obchodikov...len keby som mala doma tlaciaren na peniaze 😅 😀
v eniki beniki som kupovala aj tu plachtu s igelitom proti precikaniu...neviem, s kym som sa tu uz davnejsie o tom bavila. 😉

katka.ott
21. mar 2009

😀 😀 😀 , potom moze prist ku nam. aj ja potrebujem masaz noh.

pipka
21. mar 2009

oki, vyskolim ju a poslem 😀

mauzos
21. mar 2009

vyskol ju rovno na masaz celeho tela 😀

katka.ott
21. mar 2009

idem si urobit nieco na jedenie. mam hroznu chut na slane, ale neviem co by som zjedla. tak idem kuk do chladnicky, co da.
pri najhorsom to pecene zemiacky istia 😀

mauzos
21. mar 2009

joj ale si mi narobila chutky s tymi pecenymi zemiackami 😉

jarka82
21. mar 2009

nove foto v albume kuk 🙂

mauzos
21. mar 2009

jari krasne babulky 🙂 na spapanie 😉

katka.ott
21. mar 2009

jarka, nadherne su 🙂

mauzi, nakoniec varim zeleninovu polievku s krupicovymi haluskami, bude aj na zajtra

katka.ott
21. mar 2009

no male sa otacaju. ten kofein ich neuspal ☹ , a hrozne to boli