Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
21. mar 2009

kati aj teba? aj mne jeden, ten spodny okopava vnutornosti a pipinu ☹ ten vrchny sa len tak buli ako votrelec, to je este celkom prijemne 🙂

eviska83
21. mar 2009

katka- aj ja mam asi 20ks.plienok a 6ks s potlacou.No a kedze sa otacaju tak mozno sa otocia do polohy netopier 😀 😀 😀
Jarka- ako krasne uz mrkaju 😵 😵 😵
Mna vobec neboli ked sa hybu moje su akesi lenive,dufam ze im to zostane aj po narodeni.

katka.ott
21. mar 2009

mauzi, mne spodna netopierka hrozne tlaci na bedrovy klb a vrchna tazsia sa otaca ako vrtula. si mysli, ze je lahka ako pierko a mamine to problem nerobi

katka.ott
21. mar 2009

evi, ja dufam, ze ked su teeraz aktivne, tak potom nebudu 😉

a zase ma zacinaju bolilet krize a podbrusko ☹

eviska83
21. mar 2009

Mne uz na bedrovy klb tlacia asi mesiac,ale ja mam niekedy az srtach ze sa hybu malo.
A krize ma zacali prvy krat boliet asi pred mesiacom a potom ma boleli kazdy druhy den a podbrusko to iste,az sa bojim ze ked to uz bude na ostro tak ja budem v klude cakat kym to prejde ☹

eviska83
21. mar 2009

ja si idem dat slovensku domacu klobasku 😝 😝 😝

pipka
21. mar 2009

jarka kraaasne su babulky 😵

evi odkial mas slovensku klobasku? Doniesli ti 😕 aby si prezila 😀 😀

katka.ott
21. mar 2009

no dala som si teplu polievocku, a akosi na tyhc poslickov to neplati. asi okusim teplu sprchu

cherry01
21. mar 2009

Jarka , kráááááááásne babulky.
Pipka, no Hanka je baba do reklamy. Krásna

cherry01
21. mar 2009

Juuuuj Katka, o chvilu ich más tu...to bude radosti...😀

pipka
21. mar 2009

cherrynka, dakujeeme...sak aj tvoja Kristinka je taka ista 😎 raz sa stretneme niekde v reklame na detske vyzivy 😀 😀 😀

janula13
21. mar 2009

jarka nadherne su tie tvoje dcerusky, krasne 😀
babulky ja sa lucim, nechodim sem casto, ale si vas citam, v pondelok musime do nemocky, lebo sa otvaram ☹ tak drzte palceky..
a kedze tu nebudem a mate uz krasne tt nabehnute tak zelam vsetkym ktore to chyti, nech vam to dobre dopadne, nech su z vas stastne maminky s krasnymi drobcekmi, ved potom to dobehnem a dodatocne pogratulujem a poookukavam 😀

mauzos
22. mar 2009

dobre rano dievcata 🙂

jani drzime palceky vsetci, ved vies aj tie odseknute 😉 😀 😀 Prajeme ti rychly navrat domov a aby ste boli vsetci traja v poriadku ...

katka.ott
22. mar 2009

ahojte 🙂

jani, drzime palceky, nech to vsetko dobre dopadne. ked prides nabuduce, ja budem asi rozmnozena 😎 .

no ja som mala dnes poslickovu noc - boleli ma krize a podbrusko, takze v piatok urcite, ale ked to pride skor, tak sa nic nedeje.

katka.ott
22. mar 2009

nove fotky v albume 😉

pipka
22. mar 2009

kati kraaasne 😉 riadne brusino..poviem ti, uz aby boli vonku, ze? 😕 😎

tu prvu cestu tym super kocikom ti zavidim...to by som si vedela vychutnat maximalne 😵 😵 😵

pipka
22. mar 2009

januli, drzime palceky, nech vsetko dobre dopadne 😉

katka.ott
22. mar 2009

pipka, prva cesta s kocikom bude patrit MM.

momentalne chodi pozerat na deky a obtiera sa o ne. ale uz len hodinku, potom idu do pracky 😀

janula13
22. mar 2009

babulky dakujem, posnazim sa izt vo vasich slapajach 😉
katka tak uspesne rozmnozenie sa, to som zvedava ci bude aspon jedno rysavucke 😉

katka.ott
22. mar 2009

janula, no podla tej mojej zahy budu bez vlasov. aspon kefy vydrzia dlhsie a nebudem musiet sledovat modne trendy podla rochnyaka 😀 . a usetrime na samponoch 😀

no, deky su pracke, MM ma smolu 😎

pipka
22. mar 2009

kati, sak ho nechaj, nech sa obtiera, pockaj jak bude navoniavat, ked budu vonat babatkami 🙂 🙂 🙂

aj u vas hrozi rysava? MM je tiez rysavy, ja cierna, som myslela, aka bude hanula po mne tmava...ale presne naopak...aj to paperko co ma, sa jej rysavie 😅 😀 😀

katka.ott
22. mar 2009

pipka, u nas to ide obgeneracne - tak ako dvojicky. takze surodenci mojho otca vratane neho - nikto nie je rysavy a ja jedina z deti deti
ale ja som sa uz narodila s vlasmi takymi brutalne rysavymi 😀. teraz uz musim trosku farbit, ale ten isty odtien.
a rysave dievcata su krasne 😎 😀
deky uz visia a nadherne vonaju 🙂

felon
22. mar 2009

Ahojte babušky!!!!!!!!!!!!
Už sme síce doma dlhšiu dobu, až teraz sa dostávame do určitého režimu. Všetci sme zdraví, maličkí nemali ani žltačku, všetky výsledky mali v poriadku. Mliečko mi nestačí, musíme dokrmovať nutrilonom. Drobčekovia sú veľký hladoši- napr. Natálka vypije naraz 130 ml nutrilonu a rastie nám s Filipkom pred očami. Sú to pre nás tie najväčšie poklady na svete. Milujem kúpanie kde si ich celých vybočinkávam a tá vôňa ich telíčiek to je fakt droga. Celý dom nám od nich vonia.Rodila som cisárskym rezom. Prvé dni boli hrozné, ale už je to celkom fajn. Len zvyšné kilá budem musieť rýchlo zhodiť, aby som bola ohybnejšia . Manžel sa z nich veľmi vytešuje. Sme veľmi šťastní. V nemocnici mi povedali, že za ich ery sa ešte také veľké dvojičky nenarodili. Už musím končiť lebo sa naše zlatíčka zobudili. Ďakujem vám za gratulácie! 😵 🙂 😵

katka.ott
22. mar 2009

ahoj felonka 🙂

pipka
22. mar 2009

felonka vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

tak to rada citam, ze ste ok a ze rastiete ako z vody...tak sa tesime na stale nove a nove fotky 😎

katka.ott
22. mar 2009

jaaaaaaaaaaj, este vzdy upratujem. ale flakam to. teda poriadne, ale oddalujem. vzdy si nieco najdem. uz som pozrela film, vytiahla vajcia do kosika, konikujem, telefonujem, asi si pojdem urobit veceru, .... 😵

mam neuveritelnu chut na slane. doteraz som objedala cokoladu a je mi sladko az neviem kde 😖

cherry01
22. mar 2009

FELON, ahooooooooj...bolo to krásne čítanie. Viem akí ste šťastní...je to krááásne. Milovať ich nadovšetko!!!!!! Oprav si pas a pridaj fotky, ked spinkaju...sme zvedavíííí ! 😉

zuzka0807
22. mar 2009

ahojte!

neviem, či ešte ťa janka ešte stihnem, si ma trošku nastrašila...dúfam, že bude u teba všetko ok, a že to v tej nemocke vydržíš. ja idem na kontrolu až 1. 4. dúfam, že všetko bude ok... a u teba sa to aj nejako prejavovalo? zle si sa cítila, či to ti len dr. povedal? chcela som sa spýtať na autosedačky, lebo máš rovnaký kočík, ako chceme my... či rátaš s tým, že budeš autosedačky používať aj s kočíkom, alebo nie... a či si už máš kúpené, čí nové, použité, či sú rovnaké...

to isté o autosedačkách by som sa chcela opýtať aj teba, mauzos, tiež pokiaľ tu ešte budeš 🙂

a baby máte nejaké zoznamy, čo ste kupovali, akú výbavičku? ja totiž ešte vôbec nič nemám... len sme objavili v pivnici jednu postieľku ešte po mne... tak aspoň tú manžel hádam sprevádzkuje...

a to otváranie... to sa nejako aj prejavuje, či len u dr. sa to dá zistiť?

ďakujem 😵

cherry01
22. mar 2009

zuzka, no otváranie len u doktora 😀

mauzos
22. mar 2009

ahoj felon, hned som sa vrhla na tvoj album a tam ziadne fotky drobcov ☹ asi velmi nestihas, ved nas to caka za chvilu tiez 😉

zuzi my sme autosedacky zatial nekupovali. Janka viem ze kupila take, ktore do neho nepasuju, lebo boli vacsie pohodlnejsie. Do kocika pasuju len take uzsie typy. Inak neviem, ci vies, ze uz predavaju tie kociky aj v Blave.