Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
22. mar 2009

Mauzi, tak zatial ti spravím radost ja...pridám niečo nové 🙂

katka.ott
22. mar 2009

cherry, posledna foto samoobsluha? 😀
drobci su krasni a taki velki 🙂 , velmi rychlo rastu.

ja chcem mat svoje uz pri sebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

cherry01
22. mar 2009

jooooooooj katka, uz o chvíííílku 😉

katka.ott
22. mar 2009

no to dufam,lebo akosi im je tam dobre.

pred chvilou som sa pytala MM, ci si vie predstavit, ze asi o 2tyzdne ich budeme mat mozno doma. a on v uplnom klude, ze hej.
nikdy som si nemyslela, ze sa bude tak velmi tesit na dieta, nie to este na dve 😵

eviska83
22. mar 2009

ahojte,
nestiham popri svokrovcoch 😀 😀 😀
Cherry- tak sa mi zda ze kristinka velmi podrastla,aspon na tej fotke kde tak krasne sedia. 😵 😵 😵
Katka- ani ja sa uz neviem dockat,uz neviem co by som so sebou mala robit,vsetko ma boli ,tlaci atd.ja uz by som najradsej sla,ale posledne 2 noci ziadne poslickovanie,tak neviem ,neviem.
Felonka- ved tie tvoje vahy bol naozaj rekord 😀 😀 😀 ,uz sa neviem dockat fotiek 😉 😉 😉
Janka- drz sa 🙂

katka.ott
22. mar 2009

evi, mna cez den neboli. len dnes nad ranom som poslickovala a teraz vecer sa mi obracaju, pripadne vystrkuju casti tela

katka.ott
22. mar 2009

idem spat 😔

dobru noc 🙂

pipka
22. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej cherry kraaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂
a ta posledna fotka 😀 presne tak to robim ja v noci 😀 podlozim flasku a zdriemnem si 😀 😀

inak mame rovnake NUK flasky aj my 😉 hanulkine najoblubenejsie 😉

katullka
22. mar 2009

baby, po velmi dlhej dobe som k Vam nakukla, velmi vam drzim palceky!!!!!!

Katik, uz to mas len za par, dotiahla si to uz pekne daleko, tak vela sil, nech mas lahky a rychly porod a drobcekov uz pri sebe 😵 Inak ja uz som v tomto stadiu tehu ani nevedela cia som, ja som bola na nete niekedy aj do rana, nedalo sa mi lezat ani spat.. 😖 . Pokial sa Ti da spat, tak je to super, dobre oddychuj kolko sa da, potom uz nebudes mat kedy 😉

Ten cas tak neuveritelne leti, este nedavno som sedela s velkym bruskom pri PC a pisala do tejto temy a moji drobci uz maju rok 😕 😅 .

cherry01
23. mar 2009

dobré ráánko.
Pipka, moji nemajú oblúbenu..oni by vypili mliečka asi aj z vedra 😀 😀 😀

katka.ott
23. mar 2009

dobre ranko 🙂

katulka, dakujem. ja zatial spat mozem - prespim celu noc s prestavkami, kedy idem na WC alebo sa napit. 😎

pipka
23. mar 2009

cherry, usetris na flaskach 😀 ked by si pri vyvarani zase nejake odpisala...aspon nebude skoda, das im vedro, zufanu..a samoobsluha 😀 😀 😀

fedra
23. mar 2009

Ahojte .... tak hlasim, ze u nas vsetko OK, len niekedy nestihame 😅
Nas certik nam dava dost zabrat, dievcatko je anjelik 😉

Baby, chcela som sa opytat, vy cisto len kojite. Ja malemu musim mliecko odsavat, lebo truhlik sa nedokaze naucit sat. Len niekedy mu to odstriekane mliecko nestaci a tak som prikrmovala Nurtilonom /asi tak 100 ml za den, zvysok mal moje mliecko/. Na poradni mi doktorka vsak povedala, ze mu mam daval len to odsate a ak bude hladny, dat mu prevarenu vodu 😕
no to ste mali vidiet chudatko ako reval od hladu ....

cherry01
23. mar 2009

čože????? to čo za doktorky..kriste... Ja som od narodenia aj kojila, aj Nutrilon som dávala. A teraz uz len Nutrilon. že prevarenu vodu..preboha.

cherry01
23. mar 2009

ináč. krásne mená... A u nás je to tak isto. Chlapček čertík a dievčatko anjelik 🙂

palculienkkka
23. mar 2009

fedra ... volakedy sa dávala prevarená voda na "oklamanie" ... ja dávam prevarenú vodu na štikútku... hneď utečie 😀
cherry - už nekojíš ?
my dnes ideme na nožičky, zajtra do poradne, pozajtra na očné pozadie ... stále niekam chodíme 😅

fedra
23. mar 2009

aj ja davam vodicku ked sa im stikuta .... ale niekedy pridam na hrot lyzicky feniklovy cajik, to im chuti lepsie ako len ta voda 😝
cherry ... aj ja davam nutrilon HA, ja nemam to srdce ho nechat hladovat, chudatko. Ved ak za den dostane jednu davku UM namiesto MM, snad sa mu nic nestane.
Dnes maly mrnkal od 0.30 az do 4.00 hod ... potvorka

palculienka a ty iba kojis ? to chodis do rizikovej poradne ?

katka.ott
23. mar 2009

ahojte 🙂
tak uz mam upratane, plienky vyvesane, este nachystat vecicky pre deticky, ked pojdeme z porodnice a pre dnesok fajront 😎 . maximalne tak telka a konik 😀

vidim, ze sa rozbehla mamickovska debata. ale len tak dalej, aj my 3v1 sa chceme niecomu priucit 😵

pipka
23. mar 2009

fedri, pokojne mu davaj nutrilon, prevarena voda uhasi len smad, nie hlad, by ti reval aj celu noc 😒 🙄 ja som tiez popri MM davala aj nutrilon a postupne len Nutrilon a tu sme..a aha akííííí velikííííí 😀 😀 😀
inak ja som hanule davala feniklovy cajik hned od prveho tyzdna, velmi nam pomohol pri kolikach 😉

martiina
23. mar 2009

Ahojte baby, hlásim sa po víkende a po krstinách. Krstiny prebehli v pohode, maličkí už sú na poriadku a zbavení dedičného hriechu 😵 Mne sa v sobotu v kostole zapálil prsník, mám mastitídu, v sobotu som ani nespala pre bolesť a v nedeľu ráno som utekala na pohotovosť. Teraz som na antibiotikách, troška sa to zlepšilo ale bolesť rovnaká, len už nemám také kamene v prsniíku 😝 Keby som mala len jedno bábo, bolo by to v pohode, lebo by som kojila len z toho jedného nezapáleného, ale takto musím aj z toho a to ako by mi niekto nožom do neho bodal. Ale dnes je to už lepšie, mlieko sa mi asi ešte viac rozbehlo, lebo som si ich dávala častejšie aby mi ten prsník riadne vyprázdnili. Som aj odsávala, normálne že 200 ml za tri minúty sa mi podarilo 😅
Inak na krstinách som sa riadne nasmiala. Svokor aj s jeho švagrom už mali vyťaté a videli na stole fľašku s mojím odstrikaným mliekom a sa s ním toľko ponúkali až ho všetko vypili 😀 Svokor je cyklista profesionál ale už za seniorov, ale chodí denne na tréningy, tak povedal že po tom mlieku obehne aj 18 ročných a jeho švagor už nemá svoje zuby, tak vraj do rána mu narastú nové mliečne 😀 😀 😀 Takže už nielen psa ale aj svokra a jeho švagra som kojila 😀 😀 😀 To sú chlapi, sa ožerú a potom nevedia čo robia 😀
eviska, katka vy ste ešte neporodili? mauzi aj ty sa pekne držíš 😵 katka, cherry 😵 pekné fotky
ja pridám za chvíľu ak sa mi podarí

katka.ott
23. mar 2009

ahoj martiinka 🙂
cez vikend som mala myslienky s kojenim a zapalenymi prsnikmi, ze ako to bude pri 2 detoch. a takto to uz mam popisane - nechcela som to privolat 😕 😅 .
takze skore uzdravenie prajem 😉

a teda krstiny dopadli ako mali, vratane rodiny 😀

eviska83
23. mar 2009

ahojte,
martinka- prajem rychle uzdravenie.a kde su fotky z krstin? to si teda odkojila celu rodinu 😀 😀 😀
Ja som tiez bola raz chora ked som kojila Andreja a stratila som mlieko na 2 dni(mal 5 mes.) a pedstavte si potom sa mi znova rozbehlo.
Fedra- ja by som tiez prikrmovala,ved on je hladny nie smedny ☹ ☹ ☹ chudacik
Katka - ja som tiez posledne 2 noci spala v pohode.

sonia29
23. mar 2009

ahojte.. 🙂 martiina a môžeš so zápalom kojiť? fedra, no neviem či by tá doktorka prežila na prevarenej vode 😒 a tá tvoja malá babuľka sa úplne podobá na moju, keď bola bábo 😝

martiina
23. mar 2009

áno, vraj kojiť môžem ak mi to bolesť dovolí. ATB mám také čo aj pri kojení môžem, ale na ten zapálený si dávam len Lauriku, lebo Marko ten keď cvakne, by som asi odpadla 😀

sonia29
23. mar 2009

takže martiina Laurinka je tvoja malá liečiteľka, nie 😅 Inak čo si ja pamätám keď Hanča cucala, tiež zvykla niekedy poriadne cvaknúť, že ma až v päte zabolelo a to som mala prso vporiadku 😕

martiina
23. mar 2009

no to hej sonia, a našťastie ešte nemajú zuby 😝 Veru Laurika je moja liečiteľka, je taká jemnučká, ale aj tak to boli 😒

katka.ott
23. mar 2009

mati, stale chodim kuk albumy, no ty si este nepridala fotecky z krstin. a tak by som sa tesila 😉

no, drobcom som uz kufricek zbalila, este doplnit deky a plienky. ale to musim najprv vyzehlit.
inak, dnes sa nechystate zehlit? lebo ja ano 😉

pipka
23. mar 2009

martinka no bohaty vikend si mala 😅 tak rychle vyliecenie a zbavenie sa bolesti prajem 😉 len pekne laurinku pohladkaj, ked ti tak pomaha, odsavacka mala 😀

a sup sem s fotkami, horime nedockavostou 😎

a ked nemame hanku pokrstenu, to akoze bude zit v hriechu? 😕 😨 🙄 ci co?

katka.ott
23. mar 2009

pipi, ja som zila v "hriechu" do 25ky. az vtedy som sa dala pokrstit 😎