Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
24. mar 2009

felonkaaaa, kraaasni su , juuuj, ako babiky 😵 😵 😵

pipka
24. mar 2009

ja som sa prave vratila z kina, konecne som si pozrela ten film, co sme minule museli odist z kina kvoli bombe 😅 😎

pipka
24. mar 2009

lumi, som vyuzila moje umelecke crevo 😀 😀 😀 😀 😀

cherry 😀 😀 😀 ja vodu milujem, len na tej fotke to teda vobec tak nevyzera 😀 ked ta moja krpana, stale len spliecha a spliecha, dnes sme boli vsetky maminy durch mokre 😝 😀

katka.ott
24. mar 2009

pipi, na com ste boli?

katka.ott
24. mar 2009

a hanulu ucis spliechat aj doma 😀 , jej dobrovolne davas lavor

lumah
25. mar 2009

pipka s tým špliechaním krpcov to poznám, naši robia suboje v ošplechovaí sa a to sme mokrí aj my komplet. 😀 Už sa vobec nedivím, keď nám inštruktorka povedala, že nemáme chodiť namalované do vody. 😀 😀
Dnes máme náhradku, čo sme chýbali raz, zajtra normálny kurz, tento týždeň veru je na plávanie perný. 😝
katka na teba stále myslím, keď ťa tu vidím, že ešte si stále 3v1. 😀 Veď ty už pojdeš do 39tt-kedy to bude?

sonia29
25. mar 2009

felon krásne sú tie vaše kuriatka 😵
mati, ahaaa tak to nepatrilo torte... 😀 😀 no každý má iné chute 🙂

bobicek5
25. mar 2009

Ahojte. Takze Katka bude mat do konca tyzdna svoje vonave batozkyv rukach? Uz sa tesim na fotky.

Mauzos a ty sa ako citis? Tebe sa mali neotacaju?

mauzos
25. mar 2009

ahojte 🙂
kati nemala som vcera poradnu, minuly tyzden som bola posledny krat. Dnes mam ist za porodnikom, este mu musim volat a dohodnut sa o ktorej. Uz asi naplanuje datum sekcie, kedze ti moji krpci nie su taki sikovni ako tvoje babule a nechce sa im otocit.
Bobi uz mi je dost tazko, vsetko ma boli a ked nieco porobim, tak fucim ako lokomotiva 😒 Mne sa neotacaju, ja ich mam priecne nad sebou, tak mne uz davno povedali ze nie je sanca, aby sa otocili. Len sa tak pravaluju ako velrybky, sa smejem ze votrelci 😀 😀

sonia29
25. mar 2009

no vidím, že viaceré sa tu chystáte v blízkej dobe rozmnožiť..., čo ste sa dohodli? 😕 tak vám držím všetky prsty nech všetko prebehne hladko 🙂 😉

katka.ott
25. mar 2009

ahojte 🙂
lumah, kuk moje tt 😀

pipka
25. mar 2009

kati super tt 😎 si dobraaaaa, rodis na termin? 😕 😀

Boli sme na Snezenky a machři po 25 letech, lebo sme na tom boli minuly vikend, ale bola v kine bomba, tak nas evakuovali a film sme nevideli 😀 😅 tak sme dostali bonus, ze zdarma listky na ten isty film, ak pojdeme do mesiaca, tak sme to rychlo vyuzili, aby to neprepadlo 😎

pipka
25. mar 2009

lumi, aj my teraz plavame o106, buduci tyzden uz koncime prvy kurz...uff ako to leti 😝 😎 ale hned dalsi zase v utorok zaciname, tak bez plavania ani sekundu 😀 😀 😀

katka.ott
25. mar 2009

takze mame po obede - este si maximalne doprajem potom uz zakazane. mala som paradajkovu polievocku a spagety s omackou, kde bolo veeeeeeeeeeela paradajok.
na desiatu som si este dala ananasovy kompot.
co sa pri kojeni nemoze? nech sa este najem 😀

sonia29
25. mar 2009

katka strukoviny 😀

katka.ott
25. mar 2009

soni, to nemusim 😀

eviska83
25. mar 2009

katka- my sme mali vcera segedinsky gulas 😀 😀
Mauzi- aj moje su take velryby 🙂 🙂,potom napis ako si dopadla 🙂

katka.ott
25. mar 2009

evi, segedak sme vcera dojedli 🙂 , a to som bola medzitym aj v poradni 😀

opat mam dojem, ze sa tocia. obkopavaju mi vsetky rebra.

katka.ott
25. mar 2009

evi, ty si ides pozajtra po babatka? 😕 😅

tvojka
25. mar 2009

Katka,ty ideš rodiť na Antolskú?Ja sa tam chystám tiež 😉 .Máš zazmluvneného lekára?Ako je to s prítomnosťou manžela pri pôrode,kde si to mám vybaviť?Aj si chodila na predpôrodnú prípravu k Ježíkovej?
Prepáč,že som ťa tak zavalila otázkami 😅

eviska83
25. mar 2009

vyzera to tak,zajtra ultrazvuk a potom sa uvidi,ale myslim ze ano. 😉 😉 😉 ja uz to chcem mat za sebou. 🙂
ja sa teraz posledne dni dopujem ovocim hlavne pomarancami 😝 😝

sonia29
25. mar 2009

eviska, kočík čo máš kúpený pre babuľky, ten som aj ja obzerala. 😕 😕 sú k nemu aj vaničky?

katka.ott
25. mar 2009

tvojka, ano, na antolsku.
lekara nemam, sak niekto dojde 😎 . MM nebudem mat, lebo JA potrebujem odrodit a mat lekara o nie on (MM ma dost slabu povahu, co sa tyka tohto a este keby ma videl "trpiet", tak neviem-neviem).
ale tusim, ze len zaplatis za manzela pri porode a moze tam byt s tebou. radsej sa opytaj dr.
na pripravu som sa chystala ist, ale p. Jezikova mala akurat dovolenku a potom som ja zacala puchnut a ked si predstavim, ze by som chodila do poradne, dalsi den na pripravu a este dalsi den na hematologiu, tak by som bola vzdy na ceste po petrzalke.

tvojka
25. mar 2009

Kati,dík za odpovede...Ja som k Ježíkovej chcela chodiť,ale nie cvičiť,len na nejaký pokec okolo pôrodu.Ale kedže to najpravdepodobnejšie bude cisarák,tak mi to asi bude zbytočné.A navyše sa jej neviem dovolať.
Ja tam manžela mať chcem,on neprotestuje,uvidíme,či vydrží 😅
Ja by som si chcela zazmluvniť MUDr Scholtza,bol mi odporučený,bola som u neho už na jednej poradni a zdal sa mi byť ok.Mám strach to nechať na náhodu,že ma niekto odrodí...Ale penazí je to nehorázne veľa za to,že len dojde k pôrodu.
Prečo chodíš na hematologiu?Zaplatila si si aj epidurálku?Ozaj,mohla by si mi poslať prosím cez IP zoznam vecí,ktoré potrebujem do porodnice pre mna a pre deti?Teda ak nejaký máš...Rada by som si to už pre istotu zhromaždila na jedno miesto. 🙂

katka.ott
25. mar 2009

tvojka, na antolskej su vsetci dobri, teda si myslim.
a kedze som od zaciatku chodila do rizikovej poradne, tak ich mam odskusanych asi piatich. tak hadam natrafim na jedneho z nich 😉

a tusim lumah rodila tiez na antolskej bez zazmluvneneho a bez epi a zvladla to 🙂

mauzos
25. mar 2009

tak ja som naspat, termin nemam 😀 mam prist zase v pondelok, chalanom sa nechce ist von, je im tam dobre ... prietoky ukazkove aj krcok, neotvaram sa. Ale predbezne to vyzera na koniec buduceho tyzdna 😲

kati co s tymi paradajkami? ani oni sa nesmu pri kojeni? a ananas tiez?

martiina
25. mar 2009

dobre že ste si dali segedín, lebo ani kapustička by sa nemala 😉  a ja zas bola závislá na citrusoch všeho druhu a tie by sa tiež nemali kvôli alergiám, ale vraj treba vyskúšať zjesť kúsok a keď sa do 24 hod nevysypú tak s môže jesť. Mojim to problém nerobí a ananás, ale čerstvý jedávam tiež pomerne dosť často. Kúsok rajčiny s chlebíkom by nemalo uškodiť, ale rajčinová polievka alebo omáčka by sa nemala. Ja som bola ešte s Ninkom na pohotovosti, lebo sa mu prelievali črievka a strašne plakal a dr. sa ma pýtala že čo som jedla a ja že rajč.polievku, tak ma sprdla že však to by som nemala, ale skadiaľ som mala vedieť 😒

katka.ott
25. mar 2009

takze som dala velmi prakticku otazku... 😅

a co by sa este nemalo? mam na to 2 dni 😀

mauzos
25. mar 2009

no Mati o tych rajcinach som teda fakt nepocula. Strukoviny a kapusta samozrejme sa nesmie kvoli nafukovaniu. Ale paradajky by ma nenapadli 😒

katka.ott
25. mar 2009

mauzi, ani jahody vraj nie, citrusy, strukoviny, nekorenit, ....
a tiez som pocula, ze ani kakao 😕