Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

tamisi
16. máj 2018

Tak maminky a tehuľky! Kto so mnou otvorí tému? Som v 7tt s dvojičkami😉

sara1985
17. máj 2018

Ahooj ja zacinam 34 tyzden s dvojkami 🙂

lulluremiasova
17. máj 2018

ja už mám po pôrode :🙂 v 27tt takže držím palce, aby ste vydržali čo najdlhšie 🙂 a detičky boli zdravé

tamisi
18. máj 2018

@lulluremiasova joj! Dúfam, že ste ok...🙄 držím palce😘

tamisi
18. máj 2018

@sara1985 paráda ešte troška treba vydržať aspoň tie 3t😉 držím palce😘

sara1985
18. máj 2018

@tamisi tak tak aspon 4 dat ako sommsi zaumienila od zaciatku ukonceny 37 🙂

lulluremiasova
18. máj 2018

@tamisi áno. Chalani už majú rok 🙂 prešli se si ťažkým obdobím, ale našťastie je za nami.

tamisi
18. máj 2018

@lulluremiasova tak to je super, že ste zvládli! Veľa zdravíčka želám😘

happy30
10. nov 2018

Babyyy žije to tu ešte?Ja som 28tt..a už ledva fučim..

majulkap
10. nov 2018

Ja som tiež 28tt a nic nevladzem pali ma záha býva mi niekedy cez den zle atd....

happy30
11. nov 2018

@majulkap ani nevrav,pri prvom som do 37 tt behala ako srnka a teraz..uf..už by som najradšej rodila..a čo čakáš,ja dvojvaječné baby..vieš aj koľko vazia približne?Ja mam bud.týžden poradnu,tak fúfam ze je všetko ok.naposledy v 24tt som uz bola na špic prsta otvorena..

majulkap
11. nov 2018

@happy30 no ja som pri obidvoch predtým fungovala v pohode az do konca a teraz nic nevladzem ked niečo urobím vsetko ma boli...cakam dvojvajecnych chalanov majú cca 1300g a uz chodím do poradne každý týžden do nemocnice, lebo mi zistili aj ze sa mi stráca zelezo tak mi ho pichali do žily atd....

happy30
11. nov 2018

@majulkap aha,uf tak kazdy tyzfen teda...to zelezo veru nie je sranda,ja beriem tabletkovo,ale strasne ma zapeka a to beriem 2x denne magnisolv..krasnu vahu maju..ja som zvedava na bud.stvrtok..co mi povie..chce ma preventivne poslat lezat do nemocky..neviem preco..ja chodim este raz za mesiac do poradne..ha nam v 10tt povedalu ze naisto chalani .az v 22tt moja dr potvrdila baby..takze budes mat 4 deticky...no..veselo.ja mam 2,3rocneho chlapceka..a tvrdne ti brusko?Neotvaras sa zatial nic?

majulkap
11. nov 2018

@happy30 mne v 22t zistili to železo nahodne dovtedy dobre uz tiež beriem tabletky,mne v 20 tyz.na 3D povedali chalanov teraz ked som sa pýtala nepovedali nic tak neviem co si mam myslieť a ty si bola na 3D? No obcas tvrdne a tiež som na špičku otvorená uz od 22 tt,beriem 3xmagnerot,no bojím sa dokedy vydržím, občas mávam take divne bolesti co si predtým nepamätám ...

happy30
11. nov 2018

@majulkap si presne ako ja..mne magnerot velmi nestačil..msla dom stale krce po nociach v nohávh..tak mam teraz ten magnosolv a je to lepšie..občas si este pomedzi švihnem magnerot..aj ti mersju tu cervikometriu ci ako sa to vola?bola som na 3D v 24tt..krasne dme videli tvaričky aj cikulky..tak hadam už neprekvapia..presne aj ja mavam take divne pocity...neviem ci ma tam dole nieco tlaci ci nie..ci mam mykozu ci nie..tlsky tiež občas..no cele divne to je..uz nech to mame za sebou..a kde budeš rofiť..odkiaĺ si?

majulkap
11. nov 2018

@happy30 a mna takmer každú noc pali záha aj tabletky niekedy záberu len na chvíľu,cervikometriu mi robia,no záleží do ktorého tt vydržím som z Oravy keby som musela skor tak asi do Martina tam od nás chodia a ty?

happy30
11. nov 2018

@majulkap ja som z Brezna ale rodit budem v BB.a ked ti robia tu cerv.neskracuje sa ti krcok,neotvaras sa?Ja da toho bojim..ze pojdem lexat do nemocky..ma picne..skusala si mlieko na zahu,mne pomaha..alebo kôrku z chleba požuvať..mna to prešlo uz..ale bola to otrava..

majulkap
12. nov 2018

@happy30 no ked mi robili pred mesiacom lebo som bola v nemocnici kvôli tlaku tak som mala skrátený ked ma prepúšťali tak uz dobre aj naposledy dobre tak uvidím teraz...mlieko som skúšala niekedy zaberie ale skor nie, ja uz neviem každú noc skoro celé zle a vraj si treba tehu užívať...no ale predsa dvojky su väčšia záťaž

happy30
12. nov 2018

No..poviem ti,ze ani ja si uz posledny mesiac neuživam..mam dosť...a termin v januari..teda ja mam 31.januar..ale dr to vidí na začiatok januara alebo dokonca koniec roka..dvojky sú záber..ja som už pribrala 14kg..ale len do bruška..trocha zadok..takze vsetko nosim v predu..

majulkap
12. nov 2018

@happy30 no ja mam 29.1 a tiež som pribrala 14 kg a tiež do bruska 😀 A kočík uz máš? A aky? Ja este zvažujem ale urcite nebudem kupovať nový

bublinecka1987
13. nov 2018

@majulkap @happy30 Baby ak este nemáte kocik, budem predávať náš Bumbleride Indie Twin po mojich dievčatách (farba tyrkysovo-zelena), za mňa a určite mi dá za pravdu aj veľa iných dvojickovych maminiek TOP kocik, perfektne sa ovláda, zmesti do klasických 80cm dverí, mám k nemu vaničky aj športovú časť, fusaky, a veľa iného príslušenstva. My sme ho používali od narodenia (vaničky len cca 6-7 mesiacov) takmer doteraz, baby majú 3r. Posledný rok uz sice iba príležitostne ale žiadny iný sme nepotrebovali. Môžem priniest do BR, mam tam svokrovcov.

majulkap
13. nov 2018

@bublinecka1987 mohla by si mi poslat foto a aj cenu ?

babikadaska
13. nov 2018

@bublinecka1987 ahoj prosim ta o cenu ku kociku bumbleride tiez ak mozem ,kludne mi napis do ip 🙂 dakujem

happy30
13. nov 2018

@majulkap no my sme rovnake🤣...vieš čo kočik mam od jednej baby z BL-baby jogger city select..sice modry,ale nevadi..vysiel ma na 300e 3-kombinacia..uz po 2 dvojcatach ale v super stave..

happy30
13. nov 2018

@bublinecka1987 juj skoda,kocik uz mam ale tento je fakt dobrý..

majulkap
15. nov 2018

@happy30 bola si na poradni? Ako si dopadla? Snáď vsetko Ok.Ja som bola dnes vraj podla ultrazvuku su skoro o dva týždne väčší majú 1525g a 1692g ale ja tomu moc neverím veď za týžden aby pribrali po 300 g sa mi nezdá, veď bolo by to super ale poznám jednu co jej stale hovorili ze su rovnako veľké a rozdiel nakoniec bol 500 g..

happy30
15. nov 2018

@majulkap ahoj,tak detiska su v poriadku,vazia1390 a 1550g..som sa potesila..krasne su aj 3D mi robila..no..mozno máš papkacov deticky..ide zima tak nabaľuju tuk..krasne vahy

majulkap
16. nov 2018

@happy30 tak to majú tiež super váhy ...no snáď vydržíme co najdlhsie

happy30
16. nov 2018

@majulkap jasne neboj..este aby sme neprenašali pockaj...😉kedy mas dalsiu poradnu.

majulkap
16. nov 2018

@happy30 😀...ďalšiu poradňu mi dali o dva týždne,len niečo na mna lezie, boli ma hrdlo asi som niečo chytila alebo prechladla,no na nervy...