Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

laurita
18. apr 2009

ahojte,nemate niekto zaujem o kociarik jane Powertwin? Hodila som inzerat 😉

pipka
19. apr 2009

taellka gratulujeme ku krstinkam a zelame veela zdravicka radosti a laaasky 😵 😵 😵

cherry01
19. apr 2009

ahojte baby.
Cez víkend som vyraďovala malé veci, to je neskutočné ako to letí, až mi bolo ľúto, že tie pekné vecičky už neoblečú 😅 Poslala som svokru kočíkovať. 😉
Dnes som Kristínke robila copík...no dalo mi to zabrať, ona je taká strapatica moja..musim pridať fotku, sa zasmejete na nej, šašula moja, furt len ten jazyk vyplazuje.
Ináč prikrmovanie dvojčiat mi dáva riadne zabrať. Mamičky dajte mi nejaké tipy! ☹ cez víkend ich prikrmujem jedna radosť, lebo babka sa zaoberá druhým...ale cez pracovné dni, uff, tak to neviem čo skôr.. 😢 😢

Martinka, krásna Sára, gratulujem!

cherry01
19. apr 2009

taella, krásne krstiny, posielam cmuky 🤐 🤐

katka.ott
20. apr 2009

ahojte 🙂
pridala som nejake fotky 🙂

katka.ott
20. apr 2009

mauzi, male maju zatial hnede vlasky. vzadu ich maju viac, vpredu je to akosi pomenej. hadam to dorastie 😅 .
martiinka, segra ma nadherne babatko.
cherry, vy ste nejaky rychli - ze nocnik v 4-och mesiacoch 😉
taella, vyfesakovani ste boli 😵

gabika24
20. apr 2009

ahojte.
nestíham sem už veľmi písať, ale sledujem vás 😀 😀 😀
taela, blahoželám ku krstinám 😵
cherry, krááááááásne detičky
pekný deň všetkým 😵

eviska83
20. apr 2009

ahojte,
Cherry - za chvilu budes mat svaly ako Rambo 😀 😀 😀
Taela- tak vitam deticky medzi krestanmi,krasni boli 🙂 🙂
Katka- ta fotka s relaxom je super 😉 😉
Martinka - idem sa s tebou poradit.Ked kojis stridas prsniky,alebo ma kazde babo ten svoj?Ja mam totiz pocit ze v jednom mam stale viac ako v druhom a to ich striedam.Ja sa snazim ich kojit naraz a vyhovuje mi to.Teda hlavne v noci.

juvimail
20. apr 2009

Ahojte, ked je uz rec o tom kojeni...v akej polohe kojite ked kojite obe deticky naraz?

martiina
20. apr 2009

dobre ranko,
cherry, katka krásne fotky ešte krajších detičiek 😵
taella, zlatunkí su tí tvoji krpci, tiež boli ako pekne nahodení 😵
gabika, gratulujem krpcom k polrôcičku 😵 😵 😵
eviska, ja striedam prsníky asi po dvoch až troch kojeniach. Tiež mi vyhovuje kojenie naraz, ale našťastie už v noci nemusím lebo väčšinou prespia a keď tak sa len jeden zobudí 😵 A vraj sa aj lepšie tvorí mliečko keď sa kojí naraz a aj keď jedno bábo troška horšie cucká, tak keď druhé riadne ťahá, tak tomu prvému tečie aj samo. Veď určite keď si kojila jedného tak ti z druhého niekedy tieklo mliečko 😉
juvimail, ja kojim v rôznych polohách, niektoré mám aj v albume na ukážku, ale najradšej v polohe futbalových lôpt alebo v kombinovanej. Už som skúšala aj na bruchu a malí ležali na mne, ale to až teraz keď udržia hlavičky

martiina
20. apr 2009

my sme cez víkend oslavovali tak som zas vypekala a krpci už cez deň toľko neprespia, tak ich musím zapájať, nech sa učia od malička
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

juvimail
20. apr 2009

jejda, dakujem, viem, ze nad tym este skoro rozmyslam, ale predsa🙂 Pozeram, ze mate kocik, pre ktory sa s najvacsou pravdepodobnostou rozhodnem aj ja...ste s nim spokojni? Vdaka

martiina
20. apr 2009

kočík je super, ja si ho neviem vynachváliť a už sa teším lebo od mája už idem dať športové sedačky, dajú sa dať celkom do lehu, takže tam môžu pokojne ležať, len na nich oboch už budem vidieť a chvíľu môžu už s oporou posedieť 😵

juvimail
20. apr 2009

No to som prave pocula, ze sa ale sklapaju cele, nie len chrbatiky, takze budu mat vlastne hore nozicky... ci nie? Inak vraj sa daju vanicky dat tak, aby si videla na obe deticky, nie len na jedno a druhe moze ocumovat hocikto...teda aspon strieska by sa mala dat prelozit, alebo sa neda?

pipka
20. apr 2009

cherry, kristinka je uzasna 😎 strapačik 😀 😀 a nasa hanula jak princezna plesinka oproti nej 😅

pipka
20. apr 2009

martinka, ja som raz takto varila s hanulou ale do vsetkeho mi pchala rucicky, a aj chrbat mi skoro odisiel, tak ju vzdy dam do ohradky, a tam sa na mna pozera 😅

eviska83
20. apr 2009

martinka- dakujem ,takze budem skusat nestriedat zakazdym.ja najcastejsie kojim v poloho fudbalovych lopt,skusala som aj ine ale velmi nam nesli,mozno casom. mne sa mliecko spusta aj ked len zaplacu 🙂

martiina
20. apr 2009

no pipka my ohradku nemame a zatiaľ im najviac vyhovujú polohovacie lehátka, ale keď chcú aby som im stále venovala pozornosť tak mi musí aspoň jeden pomáhať 😀
eviska, veru keď začnú plakať,hlavne keď idem s malou na očné a počujem ten rev, tak mlieko tečie prúdom 😅
juvimail, nie tam sa sklápa iba chrbátik, teda sa mi aspoň zdá, budem to musieť pozrieť potom ti poviem. Športové sedačky mám zatiaľ v pivnici a tu striešku, to som nepočula, ale určite to pôjdem vyskúšať a dám vedieť

kuspitka
20. apr 2009

Ahojte dievacata.
ked ste boli tehu ste spinili a mali ste taku bolest aku pri ms????
ja cakam dvojicky...a spinim trosku a mam bolesti

pipka
20. apr 2009

mati, ved to, ze tebe zatial same nesedia a nelozia...ja uz mam lezuna 😅 a jedine miesto odkial mi neubzikne je ohradka a postielka 😀 ale ked bola mensia, tak aj ja som skusala klokanku, no ona je kvicht, som sa nevedela narovnat, tak som to zrusila a tiez som ju mala v lehatku na kuchynskom stole a odtial ma pozorovala 😎

teraz sme kupili novy nosic na dovolenku do Tatier, taku krošňu, tak v tej sa jej ohromne pači 😵 len som zvedava, ci sa jej tam bude pacit, aj ked pojdeme na poldennu turu 😅 😎

pipka
20. apr 2009

ajoj kuspit, vitaj 😉
ja ked som este cakala dvojky som nespinila vobec, az potom ked to jedno odislo, tak som zacala trolinku spinit 😒 , ale slabunko a krce ani ine bolesti som nemala vobec 😉
ale myslim, ze sa nemusis znepokojovat, slabe ms krce len znamenaju, ze sa maternica roztahuje a spinenie, ze sa babulky hlbsie zakusuju do sliznice 😵

janula13
20. apr 2009

ahojte,aspon nakuknem, vobec vas nestiham, kedze stale lezim, ale aspon som nakukla do albumov ake su deturence uz krasne a velke..martinka ti mali su uzasni, ako uz podrastli a tie okalw..a fotky s klobucikmi nemaju chybu...
aj taellkine som mrkla, krasne babatka, tiez strasne narasli...idem okukata slintat na dalsich ,ako zapozovala pipihanka a cherrynkin parik...
drzim palce maminky, nech vam robia radost..

mauzos
20. apr 2009

Ahojte, my sme dnes boli v prvej poradni, vsetko je v poriadku. Chlapci boli zlatunki, ani nezamrncali pri vysetrovani. Boli sme prvy krat kocikom, bolo krasne pocasie. Vydrzali nam spinkat skoro 5 hodin 🙂

Taelli krasni su drobci. Dufam, ze uz bude len pekne pocasie a pokocikujeme spolu 😉

pridala som par novych fotiek ....

jolanka
20. apr 2009

ahojte buduce maminy prodam kocarek pro dvojcata zn firstwhelss, pouzivany asi celkem 9 mesicu. mam ho v albumu. mejte se krasne a preji hodne pohody. 🙂

pipka
20. apr 2009

januli ajoooj 😉

mauzi, kraasni su, normalne ti zavidim to kocikovanie, moje sidlo uz sa driape z kocika stale...uz len na prepravu z miesta A do miesta B pouzivame kocik 😅 inak uz len na rukach chce byt 😠 😀 predpokladam, ze ked zacne chodit, tak kocik bude nezaujimavy 😒 pospi v nom maximalne 40 min a dost 🙄 kde su tie casy, ked som s nou isla von a spala az kym sme sa nevratili domov 😅 😀

mauzos
20. apr 2009

veru Pipi to kocikovanie je super vec. Hajusali ako zarezani a keby sme nesli domov, tak este mozno hajusaju doteraz 😀
Ty uz budes mat inu zabavu, pobehovanie za Hanulkou 😉

katka.ott
20. apr 2009

ahojte, drobce spia - teda tvaria sa tak. hlavne Terezka, ale kontroluje jednym okom 😎 .
mauzi, to ste uz mali prvu poradnu? my ideme az 27.4., no na ockovani TBC sme uz boli. som si robila srandu, ze mi vymenili deti, lebo mi ich vratili uplne uspate 😀

dnes bolo opat v kurze tandemove kojenie. akosi sme nevydrzali hrozitansky krik Danielky, tak som kojila futbalove lopty 😵 .

asi zase kontroluju, pocujem mrncanie, tak idem

dobru noc 🙂

mauzos
20. apr 2009

kati, hned na druhy den ako nas pustili z porodnice, bola u nas doktorka doma a objednala nas na dnes do poradne. Vraj do 14 dni sa musi nieco stihnut ... uz nepamatam co 😀 😀 😀 tolko informacii, uz nestiham ukladat do hlavy 😲 Museli sme ich uz mat aj prihlasenych do zdravotnej poistovne, aby nam mohla popredpisovat nejaku kozmetiku a vitaminy pre malych. Na ockovanie ideme az 28.4. Ako ste to prezili, neboli komplikacie?
Zavidim ti to kojenie. Moj Luky vobec nechce cicku a Tomy taha hodinu a neviem ci vobec nieco popapa, lebo si este pyta UM. Ty len kojis, neprikrmujes?