Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
8. máj 2009

Ano je aj tichy reflux a ma to strasne vela deti,nieje to ziaden strasiak,nic vazne.Aj normalny reflux je v pohode riesi sa to len keddeti neprospievaju.
Ano este kojim,ale raz denne (vecer ) dokrmujem.

mauzos
8. máj 2009

cize vy to neriesite? Jarka pisala, ze oni zmenili mliecko. U teba by to asi neslo 😀 😀

chruminka
9. máj 2009

ahojte,mozno mi budete niekto vediet poradit,vysli mi screeningove testy v 12tt pozitivne,tak ma hned poslali na antolsku do rizikovej,ze pri dvojickach je to aj tak normalne ze uz budem chodit tam,ale ten lekar ku ktoremu ma poslala ma uz nezobral,lebo uz rizikove nebere a u ostatnych som uz vo stvrtok naobed nepochodila (ziadni doktori tam uz neboli ☹ ) ,ze mam prist v pondelok rano ku hoci ktoremu.
Nemate niekto skusenosti s doktormi na antolskej v Bratislave? Je ich tam strasne vela a ja som sa tam vo stvrtok motala ako zmoknute kura a aj tak ma nikto nezobral.
A este som ani neni rozhodnuta rodit na antolskej,zvazujem aj kramare.Tak som z toho vsetkeho trosku vystresovana.
Vy co ste z BA a okolia kde ste chodili do rizikovej a kde ste rodili ked sa mozem spytat?
Dakujem

evka76
9. máj 2009

ahojte, ja by som sa tiez chcela spytat, ake mate skusenosti s lekarmi bud na antolskej, alebo kramaroch... mam ist na cerklaz... ale neviem ci ant. alebo kramare... dakujem za odpoved

katka.ott
9. máj 2009

chruminka, evka - ja som chodila na antolsku do rizikovej poradne do dveri c. 27. chodievala som v utorok medzi 9-11, to tam vacsinou bol dr. Janac. ak nie on, tak hocijaky iny prijemny lekar.
inak moje skusenosti: z poradni + lezanie na rizikovom (4 dni na konci tehu 😎 ) + porodnica, sestonedelie = SUPER 😎

katka.ott
9. máj 2009

inak ahojte.
konecne sme nabehli na aky-taky rezim. drobce uz vydrzia spat aj 5 hodin. v noci sa budia max. 2x a to dostanu flasu, kedze im moje mliecko nestaci a ta flasa dostatocne uspokoji.
vcera sme boli na vylete MHD v ikei. aj tam super prespali. asi ich hluk a ludia uspavaju 😀

inak, blahozelam novym dvojtehulkam a dovjmaminam.

..... a maminy, zajtra mame sviatok, tak VSETKO NAJLEPSIE KU DNU MATIEK 😵

pipka
10. máj 2009

ajojte babulky, konecne sa hlasim po predlzenom vikende 😵

vsetko naj naj mile maminky k nasmu dnesnemu sviatku 😵 😵 😵 😵 😵

my sme boli od piatku rana do dnesneho vecera na chalupe u nasich a bolo uuuzasneeee 😎 , paradne sme si oddychli, dedko s babkou sa vysantili, Hanula mala prve aj posledne, no jak kralovna 😎 😀 chodili sme na vylety, no proste cely den na cerstvom lufte na dedine 😀 paraaada 😎

nanuskaaaaa, gratulujeme k PRVEMU ROCIKU 😵 😵 😵

zinuska vitaaaaaaj 🙂

pipka
10. máj 2009

nanuska uzasný letny strih 😎 ty si strihala? 😕 🙂

nana77
10. máj 2009

pipka ahoooj! dakujeme za gratulaciu 😵 ! ano, ja som strihala - mali sedeli mm na kolenach a ja som strojcekom strihala a ronila pri tom krokodilie slzy 😅 😔 . strasne mi bolo luto, ze idu dole babatkovske vlasky, ale bolo to nutne, lebo ich uz mali dlhe 🙂

mauzos
10. máj 2009

ahojte, no ze sa tu niekto aj ukaze 😀 pipka je na vikend prec a tu to zamrzne 😀 😀

nani uzasni su mali, aj ja sa chystam nasich takto strihat, ale to sa este nacakam 😀 prvy krat boli strihani?

pipka
10. máj 2009

dufam, ze si si aspon pramienok vlaskov odlozila 😉

ja ledva cakam, kedy budem hanulu prvykrat strihat 😅 potrebujem do albumu prve vlasky a jej nie a nie narast 😀 plešinka naša 😅 😀 😀

pipka
10. máj 2009

mauzi...ani ty si to tu nezachranovala? 😕 😅

buduci tyzden ideme na tyzden do tatier na dovolenku, to budem mat tyzdnovu absenciu 😅 dufam, ze to tu podrzis 😀

eviska83
10. máj 2009

Ahojte,
My sme mali vcera navstevu- kuk album 😀 😀 😀
Jarka doniesla aj kolac ,cize mauzi oplati sa ju pozvat 😀 😀 😀

pipka
10. máj 2009

jeeeeej evi to je kraaasa 😵 uuužasní sú 🙂 4 batôžky vedla seba...az stracam prehlad kto je kto 😀

nana77
10. máj 2009

mauzi, ano, prvy krat 🙂 😵 .
pipka, pramienky vlaskov mam odlozene 😉 😉 😉 . a neboj, hanulke narastu vlasky 🙂 . potom z nej bude copata bambulka 😵 😵 .

evi, super!!!! krasne babatka!!! 😵 😵

mauzos
10. máj 2009

pipi co si budem pisat sama so sebou? 😀

evi uuuzasneeee babatka. Nepomiesali ste si ich? 😀 😀 a kolac si neodfotila? Jarka stiha sice kolace, ale konika nie 😀 😀

eviska83
10. máj 2009

neboj mauzi ja sa budem snazit ta v tom nenechat samu 😉 😉
Kolac som neodfotila,nestihla som hned sa zjedol 😀 😀 😀

pipka
10. máj 2009

mauzi...sak musis tu baby nejako motivovat, nech pisu...sak co ja budem uboha po tyzdni citat, ked sa vratim 😀 😀 😀

mauzos
10. máj 2009

pipi po jakom tyzdni? 😲

chcela som pochvalit Jarku na Skype, ze je sikulka a nema cas ☹

pipka
10. máj 2009

mauzi, ved po tyzdni co budem na dovolenke 😉 pisala som, ze ideme do Tatier.
tak ked sa vratime, tak chcem citat novinky, ale to mi tu musite napisat, aby som mala co citat 😀
odchadzame v nedelu rano a vratime sa dalsiu nedelu 24.5. 😉

mauzos
10. máj 2009

a si si ista, ze si to pisala tu? Ja uz mam asi sklerozu 😀 A kde konkretne idete?
No neviem neviem, ci budes mat co citat. Martinka to tu flaka. Cherry este stale nema net? Dvojickarky nestihaju ... Asi si zalozime samostatnu temu Pipi a Mauzos 😀 😀 😀
Bracho ide zajtra do Madarska, objednala som si 20 krabic Milumilu. Dufam, ze ho budu chalani chciet, lebo inak mozem predavat 🙂

mauzos
10. máj 2009

idem uz spat, mame super burku, tak mali snad pospia dlhsie 🙂

zajkka
11. máj 2009

Ahojte maminky.Prosim Vas o pomoc ohladom kocika Jane powertwin,ten trojkolesovy,ze ci sa daju nakliknut aj autosedacky Matrix.Neviem koho by som sa opytala. 😒

pipka
11. máj 2009

ano ano mauzi, pisala som to tu 22.12, mozes kuk 😀
no veru asi si zalozime vlastnu temu 😀 😀 😀 cherry stale nema net, ta uz musi byt na nervy...ja by som aspon urcite bola 😀 😀 😀

a ma bracho aj privesny vozik na ten milumil? 😕 😀

martiina
11. máj 2009

Ahojte baby, po dlhšej odmlke sa hlásim 😵
ja by som to tu neflákala, len v poslednej dobe som si toho na seba asi moc navalila 😅 ...bola som chorá, do toho chcem ešte stíhať háčkovať, variť, upratovať, jednej babe som piekla na krst tortu, lebo sa jej moja veľmi páčila a do toho všetkého ešte Ninko ochorel a leží v nemocnici 😢 ... je to pre mňa hrozné hlavne na psychiku, že tam nemôžem byť s ním a ani nám neodporučili ísť za ním, tak ho chodím len 2x denne pozrieť cez okienko na dverách. Má laringitídu, chudáčik začal sa v noci dusiť, ešteže som akurát kojila tak MM hneď išiel s ním na pohotovosť a stade ho hneď viezli sanitkou do nemocnice. Dúfam že ho už zajtra pustia, už sa má oveľa lepšie. Normálne mám podozrenie že mi ho tam vymenili 😀 , sestričky hovoria že je to vzorové dieťa, krásne leží v posteli s napichnutou infúziou, všetko zje, pekne papá liečiky ... však on je dobručký ale je strašne aktívny a obležať v posteli to je preňho ako trest a teraz tam bez problémov pokojne leží, dokonca si dá aj kvapky do nosa nakvapkať, čo u nás bol doma hrozný boj, radšej bude smrkať každú minútu, len aby nemusel kvapky.
Moji krpci sú našťastie v poriadku, ešte stále naplno kojené a robia mi len radosť 😵
dúfam že už sa mi podarí napísať častejšie
evi super fotka, tiež strácam prehľad kto je kto 😀
pipka, tú dovolenku závidííííím 😅 samozrejme v dobrom 😉 my pôjdeme až v júli, využijem ešte poslednú šancu pokiaľ sú naši v Belgicku, pôjdeme na dva týždne, už sa teším lebo pôjdeme aj k moru, je to len nejakých 60 km 🙂

mauzos
11. máj 2009

Ahoj Martinka, tak konecne si sa ozvala. To je smutne s Ninkom, snad bude rychlo zdravy a vrati sa do starych kolaji santiveho dietata 😀 Esteze mali su zdravi. A ty uz si OK? Ja nechapem co vsetko si dokazes nabrat na plecia, to sa nedivim ze uz konika nestihas 😲 Som zvedava ako zvladnete dovolenku s krpcami pri mori. Ale mas tam rodicov, tak ti pomozu. My sme tiez uvazovali, ze by sme na konci leta zbehli na par dni do Chorvatska, ale uz ma to preslo 🙂 Mali si to este neuziju a my uz vobec nie. Snad buduci rok, ked uz budu trochu vacsi, sa podari niekam ist.

Pipi ty si dobra, ze 22.12. Nevies ze mam sklerozu? Ved to uz je skoro pol roka 😲
Nema vlecku, ale ma velke auto, tak snad sa pomesti 😀 😀

cherry ☹ uprimne ju lutujem. Ja uz by som mala taky abstak, ze az 😝

pipka
11. máj 2009

22 hod a 12 min ty trubela 😀 😀 😀

martiina
11. máj 2009

mauzi, my ideme na návštevu k rodičom a k moru pôjdeme len tak ráno autom a večer sa vrátime... ale s Ninkom sme boli na dovolenke keď mal pol roka a bola to tá najlepšia dovolenka, strašne sa tešil už taký maličký z vody, mne sa zdala studená ale on sa rehotal len čo som ho tam dala, večer sme behali s kočíkom aj do jednej, no bolo super, takže keby som mala možnosť a teda hlavne prašule, tak určite ideme aj tento rok
ja už som našťastie v poriadku 😝

pipka
11. máj 2009

mati, no to je hrozne ☹ chudatko, ale vidis, zabojoval a domov sa ti vrati ostrielany frajer, poslusny papkac a este bude kvapky kvapkat aj vam 😀 😀 😀

no ja som more tento rok este ozelela, ale na buduci rok uz urcite niekam snad zbehneme...zalezi samozrejme aj od penazi 😒 🙄 hrozne, ked musime kalkulovat s kazdym centom 😠 ☹
teraz co ideme do tych Tatier, tak to nam nasi prispeli miesto mojich, Hankinych aj MM narodenin aj menin 😅 takze darceky uvidime najblizsie na Vianoce 😀 😀

mauzos
11. máj 2009

no ved sa mi nezdalo pipi, ze si tak daleko zalistovala az do decembra. A este ze mam kuknut, no by sa mi chcelo 😀 😀 Nejak mi ta tvoja veta uplne unikla. Precitala som prvu a skoncila som 😝

mati vazne? A ja som to zavrhla ako blby napad. Ale ty si Ninka kojila a to je zase ine. Ja uz vobec nekojim, takze behame obidvaja s mm s flaskami okolo nich 😒 No ale tak este pouvazujeme o tom, uvidime ...