Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
11. máj 2009

pipi ale mate aspon pekny darcek 😉 A nenapisala si, ze kde to idete. Viem ze do Tatier, ale kam konkretne. Ci mi zase nieco uniklo?

pipka
11. máj 2009

mati, skvele fotky 😀 aj cigaretku na dva tahy si mu mala naaranzovat 😀

pipka
11. máj 2009

mauzi ideme do Spisskej Starej Vsi, hotel Eland, to je dovolenka, kde doobeda babatka plavaju a poobedia mame kazdy den iny program, moze byt aj individualny, alebo hromadne akcie s babatkami, tak sa vytesujeme jak bude hanula reagovat 😀

eviska83
11. máj 2009

Martinka- Prajem aby bol Ninko co najskor doma a zdravy,mas toho urcite vela 😒
Pipka- to Ti zavidim 🙂 Hanulka sa urcite vyblazni a uzije si to
My sme na normalnej dovolenke boli minule leto(Tunisko)kde sme splodili nase poklady, a predtym na svadobnej ceste pred 7 rokmi ☹.Inak stele chodime len domov a to mi ako dovca nepride.Rada chodim domov ale potom som viac unavena po vsetkych tych navstevach a akciach 😵 😵

martiina
11. máj 2009

pipi, na tej fotke je Laurika a u nas nikto nefajčí takže som nemala akú 😅 😀 ale musím sa priznať že kedysi som fajčila, ale rok predtým ako sme začali plánovať prírastok som sa našťastie odnaučila a už to bude 5 rokov a veru mi to vôbec nechýba 😝
eviska ďakujem, volala som do nemocky a Ninko ide dnes domov, tak sa na neho tešíííím 😵 😵 😵
mauzi, veď to je pravda, ja som mu dala cucnuť na pláži tak sme mohli byť vonku celý deň, nemuseli sme nič zohrievať ani zarábať, ale určite sa dá niečo vymyslieť, napr. cez zastrčku v aute zohriať 😎

pipka
11. máj 2009

jaaaj, tak aspon taku zuvackovu si jej mala dat 😀 😀 😀
ale chvalyhodne, ze nefajcis, to mas u mna cerveny bod 😎

pipka
11. máj 2009

tak my sme sa dnes poopalovali, okusili sme vodicku vo vsetkych bratislavskych fontanach a nakupili nove sortky a tricenka 😀 zase sa moze paradit nasa baba jaga 😀 😀 😀
no krasny a uspesny den za nami 😝 😎 😎 😀 😀

mauzos
11. máj 2009

ahojte, aj my sme boli na prechadzke v meste. Skoncili sme v Tescu na detskom obleceni 🙂 take krasne vecicky tam maju, ale odolala som, lebo teraz mame dost oblecka a neviem ako budu krpci rast. Radsej potom priebezne budem kuovat. Kupili sme iba podbradniky na cvocky, super vec. Doteraz sme sa trapili s tymi snurkovymi, beee.

Mati super fotky, vidim ze si sa skvele nasla v tom hackovani. Manzelovi si este nic neuhackovala? Tesim sa ze Ninko je uz OK a ze ho uz mate domka.

My sme zatial chodili s drahym kazdy rok k moru, tak nam to toho roku bude velmi chybat, ak nepojdeme. Ale na leto sa aspon chystam k nasim na chalupu, je to na konci sveta v nadhernej prirode, tak aspon nieco.

Pipi predstav si ze bracho presiel 3 Tesca v Madarsku a nemali nikde ani jednu krabicu Milumil 1. Vsade mali len od dvojky. A lekaren nikde nevidel. Taka som nastvana 😠 Vraj po vikende boli vybrakovani po najazdoch slovakov ...

pipka
11. máj 2009

no mauzi, to nasere 😠 ☹ vidis, to je tak, ked sa po Slovensku rozchyri, ze v Madarsku je lacny Nutrilon/Milumil 😒 😅 ale inak aj my ked sme kupovali, tak sa mi zda, ze len dvojku som videla...ale urcite to neviem, som sa zamerala na tu nasu dvojku a aby sa mi aspon tych 10 krabic zmestilo do vozika 😀

mauzos
11. máj 2009

no veru nasere. Akurat vcera som kupovala len jednu krabicu, ze bracho do konca tyzdna posle ... 😠 Ale urcite tam maju aj jednotku, len bola vypredana. Je tu taka tema o madarskom nutrilone 😀 fakt kopec ludi tam nakupuje. Ty si zobrala iba 10 krabic? Jaaj vsak ty mas len Hanulku 😀 😀

pipka
11. máj 2009

nooo, a hlavne maly byt a nemam to kam davat 😅

pipka
11. máj 2009

jednu hanulku...ale posledne dni da za sto opic 😅 😝 😀 😀 😀

mauzos
11. máj 2009

sak do pivnice, nee?

pipka
12. máj 2009

pivnicu mame plnu az po strop 😝 😀 ale mohli by sme si pristavit nejaku manzardu 😀 😀 😅 na nutrilon 😀

mauzos
12. máj 2009

no, alebo. Dobry napad 😀 😀

my ideme dnes na usg bedrovych klbikov, tak drzte palce 😉

pipka
12. máj 2009

drzime...tak potom podaj hlasenie 😉

mauzos
12. máj 2009

uz sme doma, vsetko v poriadku, tak ako ma byt. O 2 mesiace mame prist na kontrolu a dovtedy balit na siroko. Skoro ma slak trafil, myslela som ze ked je to OK, tak uz netreba. Mali su z toho hrozne nervozni a ja na nervy. Ako dlho ste balili nasiroko vy baby?

katka.ott
12. máj 2009

ahojte po dlllllllllllllllllllllllhej dobe 😎 .

mauzi, my musime balit este 3 mesiace 😒 . a to som sa uz chcela vytesovat, ze budu bez. a tiez su nervozne a ja tiez z tych snurok a suchych zipsov.

mati, ninkovi skore uzdravenie, pipi, my budeme v lete tak trochu blizko seba - idme k rodicom a to je okres juznejsie 😀

mauzos
12. máj 2009

ahoj katka. Preco este 3 mesiace? bol nejaky problem?
kedy pridas nejake fotecky, nech sa povytesujeme?

eviska83
12. máj 2009

Ahojte
My sme boli vcera na klby a vsetko je ok.Tu sa nasiroko nebali ale ja som doteraz balila,teraz kedze je vsetko ok tak prestavam.
Katka- aj ja sa pripajam k mauzi aj ja sa chcem vytesovat tak sup fotecky 😉 😉 😉

pipka
12. máj 2009

cafte 😉

mauzi, my sme balili len ten mesiac, potom nam povedal ortoped ze je vsetko v poriadku, klbiky pekne vyvinute a ze uz balit netreba. Ze ak su raz klbiky ok, tak uz k deformacii nedojde 😉 ale aj tak sme este isli na kontrolu o tri mesiace 😉 ale bolo vsetko ok 😉

kati aj ja scem foteckyyyyyyyyyyy 😲 😀

jarka82
12. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... pridala som fotky ahojte vsetky nejak nestiham 😒

pipka
12. máj 2009

jarka naaadherne su princeznicky 😵 len neviem, ktora je ktora 😅 😀

aj ja som vam hodila nove fotky z vikendu 😎

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

jarka82
12. máj 2009

pipka hanulka je krasna 🙂 no este ich rozoznam zachvilu uz budem mat mis mas aj ja 😀

jarka82
12. máj 2009

chcem sa opytat v ktoro mesiaci mali vase ratolesti zubky? nasej uz ide 😲

pipka
12. máj 2009

budes cesat copiky a kazda bude mat ine gumky a ine sponky 😀
tak sme rozoznavali u nas v skolke jednovajecne dvojicky my 😀 😀 😀

pipka
12. máj 2009

hanule prvy zub vysiel presne na Valentina, takze to mala 5 a pol mesiaca 😉

jarka82
12. máj 2009

no asi ano 😉 ale tak snad ich ja rozoznam ako matks 😀

pipka
12. máj 2009

ale pocula som uz aj o babatkach, co sa so zubkom uz narodili...ale aj o takych, co im prvy vysiel az skoro v 18 mesiacoch 😅

mauzos
12. máj 2009

jarka pipi super fotky 🙂