Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
26. máj 2009

cherry- krasne fotky,mne sa najviac pacila ta kde Tomasko drzi Kristinku-naadhera.A ake maju krasne modre ocka 🙂 🙂 🙂
pipka- o Hanulke sa vyjadrovat uz asi anio nemusim,modelka jedna.Vsimla som si ze uz mate rohy na stole upravene 😀 😀 😀

pipka
26. máj 2009

no veru evi...my uz mame vsetko upravene doma...jak keby sme tu mali lezuna 😀 😀 😀

mauzos
26. máj 2009

cherry, pipi super fotky 🙂

taella
26. máj 2009

inffinity tu máš tému o trojčatkách
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bobicek5
27. máj 2009

cherry, ta fotka so "zahryznutim do postielky" je fantasticka! Take momentky milujem!

bobicek5
27. máj 2009

ahojte maminy a skoromaminy, dnes som tu prva. A to som sa od stvrtej este riadne ovladala, nech hned nestartujem PC. Odvcera som nachladnuta, nechapem, kde som v tychto horucavach mohla takto nachladnut. Snad to malym nejako neublizi.

jarka82
27. máj 2009

ahojte cherry su velmi krasne ako zvladaju teplo?
Hanulka je zlata
ahoj mauzi,Evi a vsetky 🙂

sonia29
27. máj 2009

ahojte baby. pipi, cherry supiš fotky. pipi na tej poslednej fotke sa tvári hanula ako skúsená doktorka 😉
my sme dnes ráno zaspali 😅 som v noci čulá jak rybička a ráno nie a nie vstať 😒 😕

katka.ott
27. máj 2009

ahojte maminky.
po dlhej-predlhej dobe som sa prihlasila a trochu surfujem po MK.
ako sa mavate?

my dobre - male su uzasne, robia grimasy, smeju sa, tocia, .... - radost na nich pozerat. ked si najdem viac casu (niekedy v noci) pridam foto 😵

pipka
27. máj 2009

cafte babeny 😉

tak ja som uz dnes absolvovala sono prsnikov, 😝 ale nastastie je vsetko ok 😉

mauzi, vcera som cely den behala po lidloch, ale uz je vsetko vypredane 😠 ☹ ☹ dnes som objavila este jeden taky zasity, tam mali este cosi..ale akurat vysielacky nemali 🙄 😠 ☹

nemate niekto po ruke lidl, kde este dnes maju vysielacky? 😕 😅
ja uz som hladala aj na inzerat, ale ako na potvoru nikto nepredava, len jedny som nasla, ale ojete bez zaruky za 60€ nechcem 😠 😒

pipka
27. máj 2009

soni, ze? to robila palpačné vyšetrenie tehulky zulky 😀 😀 😀

sonia29
27. máj 2009

pipi tak už iste aj pohlavie vie, len to nevie ešte povedať 😀

sonia29
27. máj 2009

katka ahoj, super že ti babulky taku radosť robia 😵 😵 tešime sa na fotečky 😉

pipka
27. máj 2009

soni...ze vraj baba...aby si mohli spolu drkotat 😀 😀 😀

katka.ott
27. máj 2009

pipka, to ake vysielacky zhanas? ja som kupovala v nay - ETA za 30€

inak v lidli mali tie detske veci asi len po 1 kuse. na celom SVK vypredane 😠

pipka
27. máj 2009

kati fakt? 😕 poobede asi vybehnem 😉

mne je jedno ake, to chcem zobrat k nasim na chalupu, aby sme si v klude mohli vonku na zahradke posediet, ked bude hanulka v postielke dnu spinkat 😉
lebo doteraz sme na striedacku vzdy striehli a ja uz mam take plačove halucinacie, ze aj ked u susedov macka mnauka, tak bezim do spalne 😅 😀 😀

pipka
27. máj 2009

kati inak ja som rano bola na Galvaniho, nedaleko Ikei a letiska a mali vsetko...okrem vysielaciek 😅 😠

bobicek5
27. máj 2009

pipka, my sme hned v pondelok rano o 9.00 stepovali v Lidli na vysielacky a mali poslednu ruzovu. A az v dalsom sme nasli poslednu modru. Takze vsade dodali prilis malo tovaru a naviac uz dnes v stredu nic nekupis. Skoda, lebo su to dobre vysielacky.

katka.ott
27. máj 2009

ja som chcela pozriet tie klokanky. male su uz trocha tazsie a na rukach sa mi zacali "tvorit" svaly ked prenasam vanicky

bobicek5
27. máj 2009

no klokanky sa nam nastastie podarilo kupit. Vyzeraju dobre, tak snad budu fungovat ako treba.
No a s tymi svalmi - ja sa uz teraz dusevne pripravujem na to, ze budem mat ruky ako kulturista... 😀

katka.ott
27. máj 2009

ozaj, maminky co davate UM. podla coho ste davkovali? ja pravdepodobne stracam mliecko a male sme uz teraz dokrmovali 120+4lyzicky Nutrilonu. a na skatuli je napisane ze az od 2.mesiaca. maje to uz takto jedia cca 2 tyzdne. a úpredtym ich este kojim.
takze ked mi mlieko odide uplne, kolko mam davat? sak mi zjedia celu pixlu na posedenie 😅

pipka
27. máj 2009

bobicek, ved to 😒 v pondelok som nemala sancu nikam ist, lebo hanula bola uplne mimo, sak mi tu vracala a teplotovala ☹ a ked vcera bolo lepsie, tak sme pobehali, co sa dalo a uz sme nezohnali...dnes ani nehovorim..detto 🙄
ale uz mi katka napisala, tak vybehnem do NAY 😵

inak ja som taka kravka 😠 ponukala mi ich kamoska, ked sa hanka narodila, ale som ich vtedy odmietla, ze sak v takom malom byte jak mame my to nepotrebujem, sak tu pocujem kazdy šuch 😅 a ani ma nenapadlo, ze ked pojdem k nasim na chalupu, tak sa mi zidu 😅 a ked som teraz volala tej kamoske, ci ich este ma, tak uz ich dala inej kamoske 🙄 😅 😅 ...no co uz...neskoro 😨 😒

bobicek5
27. máj 2009

nevadi, kupis ine. Ale dobra vec to veru je. Ja to hlavne potrebujem tiez k nasim na zahradu a potom, ked pojdem dat dolu vycurat psa, tak nech ich pocujem. (sme na 4 poschodi)

katka.ott
27. máj 2009

pipka, my sme boli v pondelok poobede u nas v petrzalke a mali uz len par tych vankusov na kojenie, prebalovacie tasky a jeden kolotoc

pipka
27. máj 2009

kati, ja som UM davala hanule prve mesiace 120ml, potom som pridala na 150 ml asi do stvrteho mesiaca pila 150ml, potom som zvysila na 180...atd 😉

ale je to individualne, lebo doobeda mi nikdy nechcela pit vela, niekedy len 60 vypila, ale poobede, vecer a v noci vycucla vzdy celu flasku 😵

bobicek5
27. máj 2009

ja som chcela este kupit tie hracky natahovacie s hudbou, ale tie sme tiez nikde nevideli. Tie sa mi velmi pacili.

pipka
27. máj 2009

kati, dnes o deviatej na Galvaniho mali aj klokanky, asi 4 este 😉 teplomerov do uska mali kopec, aj oblecka, aj kolotoce aj vankuse...len tie vysielacky 😠 ☹

katka.ott
27. máj 2009

moje piju podla toho ako si cucnu zo mna. takze za kazdym inak a samozrejme, ze ked si uz zacnem pamatat, ktora asi kolko vypila, tak si to prehodia a zas mam z toho mis-mas 😠 😀

katka.ott
27. máj 2009

pipi, galvaniho ma trochu od ruky a MM by sa tam mohol stavit, ale je na sluzobke. takze nic. ale objednam z netu, sice nie za taku cenu, ale budu... 😅

pipka
27. máj 2009

bobicek, ja som hanulke kupovala takeho natahovacieho macka v DM, miluje tu hudbu a dost dlho pri nom aj zaspavala... 😉 a nebolo to take drahe 😉 aj v IKEA maju take natahovacie hracie hracky 😵