Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bobicek5
29. máj 2009

Baby, kedy ste dali/date pokrstit babenka? My planujeme dat pokrstit deturence, myslim, ze by to bolo realne tak v 2 mesiacoch. Mozete niekto popisat ako to prebieha? Pripadne ci bola nejaka priprava pred krstom?

sisko78
29. máj 2009

ahojte ja som mamicka dvojiciek ktore maju 18mesiacou kto chce nieaku radu alebo pomoc napiste rada poradim alebo vymenim skusenosti mimichodom sa volaju sofia a samuel

pipka
29. máj 2009

felonka ajoooj, no nadherní sú tí tvoji drobci 😵 😵 😵 uplne jak z reklamy na babatka 😎 a akí su spokojni v tej velkej posteli...asi ako vetky deti 😀 😀 😀
a gratulujem ku krstinkam 😉

ja som sa prave vratila z vonku a paradne som premokla, krupy padali a ja vonku bez dazdnika😅 sak zasluzila matka 😀 😀
ruky mam omrznute na kost, tak si davam cajik. hlavne ze hanulka si zababusena pospinkala pod igelitom 😅 😵

eviska83
29. máj 2009

ahoj felon!!! Krasne su tie tvoje deticky.a tie vahy 😲 😲 😲 rastu ako z vody,alebo a mliecka? a su teda riadne sikovni.
pipka- my sme dnes von od rana,je nadherne 😀 😀 😀

macilaci
29. máj 2009

mauzos áno chodíme k dankovčíkovi, najprv robila Muránska a teraz on, ešte o dva mesiace ideme zas, a medzitým ideme do Šace kde už tiež majú 3 alebo 4 D . ja chodím každý mesiac na ultrazvuk a každé 2 týždne na DCK.
v januári mi našli tú veľkú cystu a mióm nakoľko som mala ťažkosti ked som mala dostať a potom počas a po menzese, v jednom kuse som mala pocit plného moč. mechúra a nepríjemne bolesti v podbrušku. už som mala stanovený den laparoskopie a vtedy 2 dni pred operáciou prišli na tehotenstvo.

pipka
29. máj 2009

evi..stahujem sa k vam 😀 😀 😀 mozes ma vecer cakat..ja+MM+Hanulka 😀

katka.ott
29. máj 2009

ahojte,
konecne som zohriata - som sa vybrala na vychadzku a taky lejak nas stihol - ako pipku, len ja som bola s dazdnikom 😀 . male nastastie boli pod igelitom. a este som v behu domov stupla do najvacsej mlaky na ceste 😖 😠
a to iste - ruky premrznute na kost

eviska83
29. máj 2009

pipka- cakaaaam 😎 ked nevadi ze budes spat na nafukovacich posteliach 😉
katka,mauzos- uz mate vytvoreny rezim?

martiina
29. máj 2009

ahojte, no konečne som sa sem dostala 😵
v prvom rade vás všetky pozdravujem, hlavne felonku ktorá sa tu dlho neukázala ale samozrejme aj ostatné 😵
pozerala som si všetky fotky čo ste popridávali, už ani neviem kto všetko ale krásne boli všetky 😵
pipka aj my sme dnes dostali konečne stoličky, tak som sa tešila.... som povedala že keď mi prídu začnem ich pomali prikrmovať.... veď dosť som aj tak odolala, lebo dr. chcela už pred vyše mesiacom aby som začala.... ale však priberali vzorovo, tak som sa nedala 😅
pipka tá stolička čo si objednala je tiež suprová, ja som aj pozerala v bazáre, ale dve rovnaké neboli a ani také čo som chcela, tak sme kúpili nové
dnes som mala suprový deň, po skoro polroku som sa dočkala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 LAURIKA Už NEMUSí CHODIť NA OČNé!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😎 😎 😎
eviska, napíš mi do IP obvody hlavičiek a niečo vymyslíme 😉
bobicek, my sme krstili v 3 mesiacoch, príprava bola taká, že sme my rodičia+ krstní rodičia deň pred krstom prišli na faru na takú prípravu, troška nás niečo preskúšal ale takou zábavnou formou, sme sa nasmiali 😀 😀 😀 a to bolo všetko
včera som sa tak napálila 😠 ... bola som dať malým spraviť pasy. Prišla som na políciu, samozrejme žiadny bezbariérový prístup, tak som vonku poprosila jednu pani čo tam stála s kočíkom či by mi ich nachvíľku postrážila a rýchlo som bežala opýtať sa, že ako sa tam mám vlastne dostať. Vnútri bola taká krava, čo mi ani nedovolila vojsť a povedala že ona má robotu že mám čakať. Keď už tam bola sama tak som vošla donútra a povedala jej o bezbariérovom prístupe, že ich kojím a že tam ani nemôžem čakať tri hodiny /bolo tam príšerne veľa ľudí/ , či by nebola taká dobrá a zobrala ma prednostne. A ona že ako si to predstavujem, že to je štátna budova a čo ona má s bezbariérovým prístupom a že ona nepotrebuje mať medzi ľuďmi vzburu. Tak som sa nasr... a opýtala kde sa môžem sťažovať... vraj z druhej strany budovy u vedúceho. Samozrejme z druhej strany ešte viac schodov... ale to som sa už nedala, vyniesla som celý kočík aj s deťmi hore a išla rovno za vedúcim. Ten mi hneď vybavil prednostné vybavenie a povedal že mám napísať oficiálnu sťažnosť na tú zamestnankyňu, lebo vraj denno-denne sa tam na ňu niekto sťažuje ale nikto oficiálne a preto z toho nič nemá. Tak idem spísať sťažnosť a poslať..... ja som teda typ povahy, absolútne nekonfliktný, čo sa neozve a väčšinou držní hubu, ale čo je moc to je moc aj na mňa.
no som sa trocha vyžalovala a už mi je lepšie 😝

felon
29. máj 2009

Ahojček martinka!
Máš moju plnú podporu. Na tvojom mieste by som reagovala rovnako. Na Slovensku si väčšina úradničiek myslí, že stačí prísť do práce, sadnúť si na stoličku a to je všetko. Ako sa máš? Tie tvoje deťúrence rastú ako z vody. Tie šaty čo mali drobci na krstinách boli úžasné. Co sa týka ručných prác klobúk dole. Nádhera. Si veľmi šikovná.
bobicek- my sme krstili v 2 mesiacoch a priebeh bol podobný ako u martinky
Pridala som ešte pár nových fotečiek. 🙂 😉

martiina
29. máj 2009

ahoj felon, tí tvoji krpci sú podarení a akí sú len veľkí 😵
ozaj v apríli som ešte písala o tej túre pri kostolík sv. Juraja, poznáš to, nechodíte tam?
aj ja som pridala nejaké foto nových stoličiek
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cherry01
29. máj 2009

felon, krásne máš už detičky ani sa mi veriť nechce ... ved nedávno si tu tehulkovala

martiina, tak o tebe uz nepochybujem že si manželka supermana 😀

pipka
29. máj 2009

martinka, mas moje sympatie 😎 ja sa tiez nerada stazujem, ale ked ma uz nieco vytoci, tak sa nepoznavam 😀
ja som takto popisala staznosti kvoli susedovmu psovi..ale pomohlo, uz tak nesteka 😅 😀 😀
a v poslednej dobe stale sledujem psickarov, ci si odpratavaju po psoch hovna a ked vidim ze nie, tak sa na drzovku spytam, ci to mam zdvihnut ja a natriet mu s tym ksicht... 😝 😅 😠 😠 tak to pracu jedna radost 😠 😀 to by som nikdy neriesila, ale jak mam dieta, tak ma to serka stokrat viac...
je dobre, ze nie sme lahostajne, lebo u nas je este zazity zvyk z minulych dob, ze sme sa na nic nestazovali, len drzali hubu a krok 🙄 a preto si uradnicky myslia, ze su panmi na svete 😠 😠 😠

pipka
29. máj 2009

felonka ta posledna fotka je uuuzasnaaa 😵

pipka
29. máj 2009

martinka, ty uz hackujes aj na objednavku? 😕 😀 krasny klobucik 😵

tie stolicky su super, kde si objednavala a kolko stali? 😕
ja som tu dnesnu nasla v bazari, to je len taka na stolicku, ale je taka dobra, ze normalne vaham, ci ju dam k nasim na dom, alebo si aj tu nechame 😀 😀 😀 lebo sak malo raroh mame doma 😀 😀 😀 ale dnes som v nej hanulu krmila a strasne sa jej tam pacilo 😎 a dobra je, ze tym, ze sa pripina na stolicku, tak nezabera ziadne miesto, tak ako klasicka stolicka 😉

martiina
29. máj 2009

pipka, stoličky som objednávala z jednej poľskej stránky lebo všade inde vyšli o 40 € drahšie, čiže som ušetrila 80€.... a to už je teda riadna sumička 😝 .... jedna stála 80€

áno pipka, už sa mi aj viaceré ozvali, čo len tak kukli môj album na MK a ani niesú z dvojičkova, že či háčkujem len pre vlastnú potrebu alebo by som mohla aj im 😅 ... síce milióny na tom nezarobím a dosť je to hlavne časovo náročné, ale zas ma to aj baví . Nevedela som čo si pýtať, ale nakoniec podľa druhu čiapky som dala 8-10€..... asi sa to aj zdá byť dosť, ale keď odrátam 2-3€ za priadzu vychádza mi to 6-7€ zárobok za deň, koľko trvá uháčkovanie jednej čiapky, ale to som hore aj do 2hej v noci ... takže zárobok necelé euro /hod... za to by asi málokto robil 😅

inak tiež som rozmýšľala nad takou stoličkou čo sa dá na veľkú, len u nás je ten problém že máme celkovo 4 veľké stoličky, takže na vianoce a pri oslavách by sme sa nepomestili 😅
a o tých rárohách ani nehovorím, plný byt samých hovadín .... ale čo sa zabijem keď sú akcie a dobré ceny, no nekúp to! 😀 😀

a ešte k tým pasom .... keď som sa chcela ísť sťažovať tomu vedúcemu, tak som najskôr ešte vyskúšala poprosiť upratovačku čo zametala tie schody cez ktoré som sa musela trepať, či by mi chvíľočku nepostrážila kočík, že sa len behnem niečo opýtať..... ste mali vidieť ako od zlosti syčala 😠 .... vraj čo som sa jej to opýtala, či nevidím že ona má robotu a či chcem aby ju vyhodili.... tak som jej povedala že však jej nekážem aby pri kočíku stála, že môže ďalej zametať, len nech jedným okom mrkne..... jedy v nej len tak vreli , tak som potom vyniesla ten kočík hore a keď už mi ten vedúci vybavil to prednostné vybavenie, musela som ísť zas z druhej strany budovy zaplatiť kolky ale už bez kočíka, ten mi postrážili .... a čo nevidím, pani upratovačka opretá o roh budovy, cigareta v papuli a vykecávala tam s nejakou ženou.... no tak teraz už to vo mne vrelo jedna radosť a neodpustila som si poznámku, či už nemá robotu a či sa nebojí že ju vyhodia a že náhoda je sviňa ale ja som väčšia 😀 .... urobila pchchch, niečo si mrmlala popod nos ale to už som nepočula, lebo som musela bežať naspäť..... no mám sto chutí ešte aj na ňu sťažnosť napísať 😀 😀 😀

pipka
30. máj 2009

martinka...napis 😠 😀 😀 ja sa pod to tiez podpisem 😀 😀 😀 upratovacky a vratnici si vsade myslia, ze su bohovia 😠 🙄 ..ale zabudaju, ze tie casy uz pominuli 😝 😅

pipka
30. máj 2009

a ten zarobok nie je az taky hrozny, kludne by si si mohla aj viacej pytat..sak ty hackujes umelecke diela 😵 😵 😵 ale my z temy budeme mat u teba zlavu, dobre? 😀

pipka
30. máj 2009

ja som hanule objednavala tu vysoku stolicku na krmenie cez net z babatkova a vysla ma 2190.- to je tusim nejakych 73€ alebo tak nejak...tak podobne ako ty 😉
a z Polska to cez aku stranku objednavas? to potom na dobierku? A ako to platis? V eurach? 😕

martiina
30. máj 2009

pipka, samozrejme že vy z témy zľavu mať budete... akože by to bolo 😉 😵
pipka napíšem ti link na tú stranku, našla som aj inú len nikde nebolo objednávanie aj zo SVK a keď áno neboli zas dobré ceny, ale na tejto je to možné. Objednala som a do týždňa tu stoličky boli, prišiel mi aj mail v slovenčine, lebo tam majú na objednávky zo SVK nejakého slováka, čiže všetko rozumieť, len ta stranka je po poľsky, ale pochopíš všetko. Ja som si dala možnosť doviezť kurierom domov a zaplatiť pri prebratí a platila som v eurach, v tom maili mi to prišlo prerátané + cena dopravy v eurách 😉
tu je ten link:
www.123smyk.pl

pipka
30. máj 2009

ooo, tak to je super, dik, idem kuk 😵

martiina
30. máj 2009

mauzi a ty sa kde flákaš 😠
inak ten kočík čo si písala že sa podobá na ten môj a v amerike je skoro o polovicu lacnejší ako u nás, to si ma akože chcela naštvať? 😠 😀 😀 😀 ..... škoda že som ho neobjavila aj ja keď som zháňala, veľmi sa mi páči a ja som zaťažená na červenú farbu a ten kočík majú v červenej 😠 . Inak našla som ešte super stránku - nákup v USA, neviem či to niekto stade vozí alebo ako to funguje a tam ho majú za tu americkú cenu, takže ak niektorá zháňa kočík a páči sa jej tento typ za sebou, ja by som neváhala, za toľko nezoženiete ani v bazári a tento sa mi zdá suprový. Takže tu je ta stránka:
http://nakupvusa.cz/eshop/shop.php?c=baby&n=173...

martiina
30. máj 2009

inak na tej stránke majú aj iné dvojičkové kočíky, neporovnateľne lacnejšie ako u nás, napr. Jané tam majú za 519$ čo je najakých 368€ alebo 11000 sk 😲 😲 😲
takže tehuľky neváhajte a kuknite tu stránku.... len škoda že ja niečo také objavím až keď už mám kúpené 😠 😠 😠

mauzos
30. máj 2009

ahojte 🙂
mati neda sa odtial objednat na Slovensko, aspon ja som na to neprisla. Objavila som tu stranku este ked sme zhanali kocik. Ale teraz zhanam po bazaroch nieco ku nasim, aby sme sa nemuseli tahat s Bumleridom, tak by som ho hned objednala 😠 Skus prosim ta mrknut, ci na nieco neprides 😉

martiina
30. máj 2009

mauzi aj ja zhaňam niečo z bazáru aby som stále nemusela prenášať a aj do belgicka keď pôjdem lietadlom by som potrebovala taký čo sa sklápa aj so sedačkami, skúsim to mrknúť 😉

mauzos
30. máj 2009

no mrkaj mrkaj ☹

mauzos
30. máj 2009

Janula je uz maminou!

Tak uz su tu dvaja fesaci... Dnes o 17.20 sa narodil Matusko 1900g a Jakubko 2100g. Chlapci aj maminka su v poriadku, tatinovi je uplne naj...

Jani este raz gratulujem 😵

nana77
30. máj 2009

Janulka!!!! srdecne blahozelam k narodeniu chlapcekov!!!! vsetkym trom vam zelam hlavne vela, vela zdravia!!! krasne mena 😵 😵 😵 !

pipka
30. máj 2009

aj my janulke zelame vsetko naj naj naj a chlapciatka nech sa maju k svetu a rastu ako z mliecka 😎

minkak
30. máj 2009

Aj my sa pripajame vsetko najlepsie a vela,vela mliecka 😵
mati Ty si si teda uzila,normalne mam dost tak to je sila,len pis staznost to uz je teda ozaj moc 😠