Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
2. jún 2009

cherry a ty nesces este jeden k babke? 😀 no nekupte to ! 😎 tusim aj dracik mala taky len v modrom 😉

pipka
2. jún 2009

no mam ozehlene, ale padam od unavy, tak idem do hajan 🙄 😝 dobru nocku 😵

kuspitka
3. jún 2009

Ahojte,neviem ani ako to napisat velmi to boli.musim sa prekonat .aby som neplakala a nezrutila sa.
prisli sme o jedno babo uz mu nebilo srdiecko... 😔

cherry01
3. jún 2009

no pipka... ja babky nemám, ale moje deti majú dve. U jednej zatiaľ bývame. Druhá je na 5 min. cesty pešo a ked sa odsťahujeme do nového domu, tak budeme od jednej aj od druhej babky na 7 minut cesty 🙂

maartinkaa
3. jún 2009

ahojte baby, ja mavam v noci niekedy take bolesti v bruchu, ze sa z toho idem zblaznit a neda mi to spat ☹ ako keby ma niekto zvnutra krajal alebo mi nasilu roztahoval kozu, no je to des a som aj zasita, tak sa trochu bojim. Nemate niektora skusunosti s bolestami brucha v tehotenstve???

cherry01
3. jún 2009

kuspitka, uprimnnu sustrast.. ☹

mauzos
3. jún 2009

kuspi je mi to luto ☹ Hlavne bud v klude a nestresuj, babatku to nerobi dobre. Neboj, vsetko bude OK 😵

jarka82
3. jún 2009

ahojte po dlhsej dobe sa zasa hlasim 😅 jake gratulujem k babetkamskore zotavenie,vela mliecka a z babetiek velku radost
kuspitka ☹ uprimne mi je to luto
ahojte vsetky mi tu mame nadherne pocasie slnime sa a potime cely den 😀 boli sme chory maly teploty a hnacky aj male ale uz je to lepsie
chcem sa opytat nekojacich mamiciek 😵 kedy ste dali prvy prikrm a co? rozmyslala som ze by som dala mrkvicku... 🙂

mauzos
3. jún 2009

ahoj Jarka, ze aj nieco napises 😝

mauzos
3. jún 2009

my ideme za chvilu na neurologiu na usg hlaviciek a poobede do poradne, tak mame nabity program 😀 Drzte palce ...

chruminka
3. jún 2009

kuspi je mi to velmi luto ☹ , drzkaj sa moja a bud silna koli druhemu babetku to ta velmi potrebuje 😔

martiina
3. jún 2009

dobre ranko 😵
mauzi držím dnes palce 😉
kuspi, je mi to nesmierne ľúto ☹ , ja viem že sa to ľahko píše, ale musíš sa teraz držať a dať všetku lásku druhému bábätku
ahoj jarka, že sa ukážeš....na ale pri tom počasí čo máte chápem 😉
jarka ja som síce kojaca, ale s príkrmami je to to isté len to mám posunuté na neskôr. My sme začali na večer s menliečnou ryžovou kašou a na obed nám kázala dávať prvý týždeň mrkvičku, potom petržlen a od druhého týždňa začať s ovocím jablko, banán.
cherry, ahoj ... no to ozaj druhý kočik nepotrebujete... vy len natiahnite z domu do domu laná, zaveste sedačku a len si ich posúvajte 😀 😀 😀

tvojka
3. jún 2009

Kuspi,je mi to lúto,žial,stáva sa to zrejme dosť často,že to jedno babatko vzdá.Drž sa a mysli na to jedno bambulo,čo vám zostalo.Veľa síl ti prajem!

Mau,na neurologiu idete prečo?My dnes ideme so Sárou na ORL,ideme dať skontrolovať jedno uško,čo sa im v pôrodnici nepozdávalo...

Zdravím všetky dvojmamy 😵 😵

jarka82
3. jún 2009

ahoj mauzi 😀 drzim palce
martinka a myslis ze uz mozem? mrkvicku? petrzlen? 😝 😀 😀 😀

macilaci
3. jún 2009

Ahoj Kuspitka, je mi to ľúto ☹ . a teraz čo bude s tým ? si v nemocnici?

bobicek5
3. jún 2009

Kuspitka, je to strasne ☹ , ale nepodliehaj smutku. Mas druhe babo a to ta tiez velmi potrebuje. Poznam jednu kocku co tiez prisla o jedno babo a hoci to bolo tazke, o to viac sa tesila zdraviu toho druheho babenka. Drzim palce, aby si to v kratkej dobe zvladla.

pipka
3. jún 2009

kuspit, mne sa stalo v 13tt presne to iste, nesmut hlavu hore a sustreduj sa na to babo, co mas v brusku, lebo to citi vsetko, drzim palceky 😉
mne povedali, ze do 16 tt nikdy nie je iste, ze preziju obidve dvojcata, hlavne po IVF, tak vraj sa treba tesit az po 16tt, tak ja som na to tak nejako bola pripravena, a aj ked sme boli smutni, tak sme to nejako prekonali a teraz sa vytesujeme zo zdravej hanulky 😵

pipka
3. jún 2009

jarka, podla mna je este skoro 😒 ja som nekojila skoro od zaciatku a prvy prikrm som davala v 4,5 mesiaci 😉 nemas sa kam ponahlat 😉

martiina
3. jún 2009

jarka, čo ja viem ako to odporúčajú v anglicku, tam majú všetko inak ale u nás sa začína s príkrmami od 4. mesiaca , ja by som ešte počkala 😉

pipka
3. jún 2009

cherry, no veru, vam je ozaj druhy kocik zbytocny, mozno jen ked podrastu, tak aby si nevlacila tazky kociar, tak kupis uz len nejake golfky, nie? 😉

mne teraz babkovci zobrali hanulu na vychadzku tak si uziiiivam 😀 ...teda uzivam..perem, varim, povysavala som 😅 a ozehlila som nastastie este vecer, tak mam zas nejaky cas pokoj 😝 😎

martiina
3. jún 2009

pipka, zas si ma predbehla 😀 .... ale však sme skoro to isté napísali 😅

pipka
3. jún 2009

mati sak sme na rovnakej vlnovej dlzke, tak je to jasneee 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jún 2009

kolko si toho dnes uhackovala 😕 😵 dnes sa mki snivalo, ze som tehotna 😀 , tak zase ziadne hackovanie 😀 ale sak po poriadku...najprv dvojky, potom hackovanie 😀 😀

mauzos
3. jún 2009

pipi len aby si mala pri tych dvojkach este cas aj na hackovanie 😀 😀 😀

tak my sme uz doma z neuro, vsetko je v poriadku, Tomasko je trosku napredu s mozgom... ale to aj vidno, ze viac reaguje ako Lukasko. Obidvaja trosku davaju na jednu stranu hlavicku, tak im mame otacat dalej.
Tvojka, Tomaskovi napisali do prepustacej spravy z porodnice, ze ma brat Magne a nasej pediatricke sa to nezdalo, ze naco zbytocne do neho pchat lieky, tak nas poslala za inou. Dnes sme uz boli druhy krat a mame prist este o dva mesiace na kontrolu. Inak take veci tam s nimi robila, ze by sa to oplatilo aj nafilmovat. Kadejak si ich gulala, dvihala, chodila ... Luki reval, tak mu strcila jeho palec z nozicky do pusy, hned stichol a cmulal 😀 😀

sonia29
3. jún 2009

kuspitka je mi ľúto čo stalo 😢 ale ako písali baby musíš byť silná kvôli druhému bábatku 😒 😉

jarka82
3. jún 2009

jasne ja som tiz myslela od ukonceneho 4.mesiaca 🙂 dakujem za rady

cherry01
3. jún 2009

martinka dobrý nápad s tými lanami...he 🙂 len som nečakala že svokra- taká mladá 50tnička a už je po infarkte...tak sa jej aj bojím nechať deti na dlhšie. Mala ho pred mesiacom. 😒

martiina
3. jún 2009

cherry, mne deti sem-tam postráži moja 75 ročná babka, ale to ozaj len keď ja potrebujem isť so sebou k dr. a nemám ich kde nechať.... ona je síce celkom v poriadku, ale je to taký hypochonder 😀 ... ale stráži ich tak, že jej ich donesiem v kočíku a prechádza sa s nimi zo 3 hodinky, keby boli hore a bola s nimi doma asi by to tiež nezvládla..... normálne mi minule zvonila, že nech ich oblečiem, že ich pôjde povoziť, nech si oddýchnem 😵 ... predstavte si MM ešte ani raz s nimi nebol vonku, že by ich išiel povoziť 😲 😖

martiina
3. jún 2009

jééj, cherry máš nové fotky, vidím že máš doma tiež také rehotadlá ako ja 😵 ... zlatunkí sú a Kristínke ako vybledli vlásky, veď keď sa narodila mala ich aké tmavé... mojej Laurike aj tá troška čo mala vypadala a vzadu má vyšúchanú super plešinku, ale to má aj Marko, ale tomu to tak neni vidieť lebo ten má vlásky bledučké a kratučké 😀

martiina
3. jún 2009

cherry, zajtra majú polrôčka tvoji krpci, sa ani verť nechce 😵