Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
6. jún 2009

ďakujem kočky 😵
jarka, od 3 rokov už ukazuje len roky, mesiace už nie ... aj Ninko už má 3 roky aj 3 mesiace 😉

mauzos
6. jún 2009

zase tu nikto nie je? 😠

pipka
6. jún 2009

mauzi ajooooj, som tuuuuuu 😵

pipka
6. jún 2009

malym mauzíčatam gratulujeme k dvom mesiačikom 😵

a laurinke gratulujeme k vcerajsim meninkam 🙂 , mati, ta babika je neskutocnaaaaa, si macherka 😎 moj Vilko (MM) bude mat v novembri 40-tku - a on miluje pocitace, neuhackujes mu notebook? 😕 😀 😀 😀 ani piskat nemusi 😅 😀 lebo ja fakt neviem, co mu mam kupit... 😒 ked on furt nic nechce a mne uz dochadza fantazia 😅 😝

evi, no tak ta cakaaame 😀 😎 😀

mauzos
6. jún 2009

pipi dakujeme 🙂

no pipi ved pocitac, nie? co mu ine mas kupit, ked ich miluje ... 😀 😀 ale nahodou taky piskaci uhackovany NB by tiez nebol odveci 😝

pipka
6. jún 2009

mauzi, uz mame doma 4 pocitace 😅 dva notebooky a dva velke...kam by som dalsi dala 😝 😠 😅 ale on je schopny dovliect mi domov dalsi 😅
...ale s uhackovanym by sa aj hanulka zahrala 😀

ajka72
6. jún 2009

ahoj mauzos pripájam sa ku gratuláciam k dvom mesiačikom tvojich drobcov uvidíš ako ti to ubehne a za chvíľu budete sláviť ročik, tak sa držte pekne papkajte a priberajte

pipka
6. jún 2009

ajka kraaasne babulky mas, som kukla tvoje albumiky a su na zozratie 🙂

mauzi, sak a co si nenapisala, ze sces milumil...mohla som ti kupit, a ak je brat v BA, tak poslat 😉 nabuduce pojdeme asi tak koncom juna... 😉

mauzos
6. jún 2009

aka dakujeme 🙂 veru leti to hrozne rychlo ...

pipi sak si neoznamila ze idete na nakupy 😠 Zajtra ide kamoska, tak som jej dala kupit. Dufam, ze to nedopadne ako naposledy, ze boli vypredane 😲

pipka
6. jún 2009

my ked sme boli, tak som specialne kukala aj jednotku a v regali mali 4 balenia 😉 ale je fakt, ze tesco v Mossoni je asi najvykupenejsie, sak tam na parkovisku poriadne ani madarske SPZ nevidis 😅 same slovenske auta 😀

ajka72
6. jún 2009

inak mauzos moje dievčatá maju dnes 21 mesiacov....

ajka72
6. jún 2009

inak čo je to ten milumil

mauzos
6. jún 2009

no uvidime kolko kupi 😒

pipka
6. jún 2009

nabuduce ti teda podam hlasenie jak v tabore 😝 😀 😀 😀

pipka
6. jún 2009

milumil je madarsky nutrilon 😉 ale o polovicu lacnejsi 😵

mauzos
6. jún 2009

ajka gratulujem k vymesaciu 🙂 uz su velke kocky.
milumil je nas nutrilon v madarsku

ajka72
6. jún 2009

uha tak to by sa aj mne zišiel u nás treba aj 5 krabíc na mesiac a to je hneď 2.5OO,-Sk na euroáče sa mi to nechce prehadzovať, no nič dobre vedieť..

mauzos
6. jún 2009

pipi 😠 furt musis byt rychlejsia

ajka72
6. jún 2009

mauzos čiže aj moje dievčatá su 6. ale septembra....

mauzos
6. jún 2009

ajka vy este papate tolko mliecka? dokedy sa vlastne dava taketo mlieko a odkedy normalne kravske? vsak to ako ide do penazi ...

mauzos
6. jún 2009

pipi OK, nabuduce dopredu hlasenie 😉

pipka
6. jún 2009

ajka, to sa narodili presne v den, kedy aj moja mamina a ocino 😉 oni su obaja 6. sept, len dva roky je rozdiel medzi nimi 😀

pipka
6. jún 2009

mauzi, a chces to hlasenie v madarcine? 😀

ajka72
6. jún 2009

no ja som skušala dávať aj kravské ale veľmi im nejde a ke´d chcem aby vypili nejaké mlieko mali by minimálne pol litra a v tomto su aj rozne vitamíny tak ho kupujem lebo im chutí ale je pravda že to ide do peňazí a k tomu ešte plienky a hneď je 6.OOO,-Sk teda rodičovský preč a kde to ostatné inak by sa naši "mudri" v parlamente mohli zamyslieť nad tým príspevkom čo dávajú dvojičkám veď my sa naraz staráme o dve deti a rodičovský je ako pre jedno dieťa asi im počty veľmi nejdu mal by sa niekto ozvať...
inak to kravské zvyjnu dávať tak od roka, je to na mamine a na tom ako dieťatko mliečko znáša a ako mu chutí, inak mi pijeme nutrilon 3 a viem že od dvoch rokov je aj 4 asi by bolo dobré ho striedať s kravským aspoň do 3 rokov kvoli tým vitamínom ale u nás to zatiaľ veľmi nehrozí myslím to striedanie

ajka72
6. jún 2009

a ďakujem mauzos za blahoželanie

mauzos
6. jún 2009

pipi v madarcine neeee, nem tudom magyarol 😀 😀

tak som si aj ja myslela, ze do roka ... vsak na to mi rodicak stacit nebude 😲 Je to riadna hovadina ze je len raz, ale co narobime. Mne ani porodne nevyplatili cele. Musela som sa az u sefky stazovat, lebo referent mi tvrdil, ze mi vyplatil vsetko a na nic viac nemam narok 😠 Takze mi maju este doplatit 150 € ... dufam, ze uz to nebudem musiet urgovat.

ajka72
6. jún 2009

no to je nepríjemné s tým vyplatením ktoré aspoň ako tak pomože na začiatku i ke´d celu výbavičku musíš nakupiť oveľa skor ako ti ho vyplatia,jediná "výhoda" je že materská nie je 6 mesiacov ale do 9 mesiacov ale potom nastane krutá realita a to ten rodičovský s prídavkami na deti čo vyjde niečo cez 6.OOO,-Sk je to na zamyslenie

ajka72
6. jún 2009

pipka aj moja svokra je 6.9, ja som 12.9 a moj brat je 2.9 takže september je "náš"

ajka72
6. jún 2009

moje dve slniečka boli darčekom k mojim 35 narodeninám nič lepšie som ani dostať nemohla...

pipka
6. jún 2009

ja som hanulu dostala na meniny 😀 😀 😀 ..inak tiez v 35-ke 😉