Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
9. jún 2009

neboj oni sa vám rozkopu a hlavne večer budu buntošiť 😀

taella
9. jún 2009

no vyváram na novej linke, hlavne teraz mi manžel zobral deti von a na obed bude prívarok z jarnej zeleninky, nové zemiačky a volské oko 😝

mauzos
9. jún 2009

ahojte 🙂
no veru baby uzivajte si, kym vas ti loptosi nekopu, zo zaciatku je to sice krasny pocit, ale ku koncu je to uz dost bolestive ☹
nepamatam ktora ste uvazovali nad Bumbleridom, tak k nemu su v cene fusaky v tej istej farbe.

taella a tebe sa zdaju male Ke? ved sme ani tak vela nepochodili, len tu Terasa a boli sme Carrefoure a popoludnie zbehlo ako nic 😉

chruminka
9. jún 2009

mauzos my ideme kupovat bumblerido ,ty si tusim spominala ze si ho objednavala priamo od tej baby co to dodava do obchodov mas na nu kontakt alebo link kde ju na nete najdem?

minkak
9. jún 2009

chruminka vydrzkaj zachvilku to pride 😉 ja uz mam problem sa vecer ulozit,co neviem ktoremu sa mam uhybat,tak sa tocim v posteli ako taky tulen 😀 aj vcera na tom sone tak divocili zase diskoskovali,ja som mala dlho pocit,ze citim len z lavej strany,no ale teraz to uz je riadna divocina a co este len pride... 😅 😵

mauzos
9. jún 2009

chrumi, je to tato pani http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=18424 Ale porovnaj si ceny, neviem po kolko je v obchodoch.Ked sme ho kupovali my, predavala ho len ona a posielala kurierom.

eviska83
9. jún 2009

Ahojte,
Ja uz kopeckujem a pripravujem vsetko na stahovanie tak nestiham 🙂
Martinka- si neuveritelnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Katka - tvoje princezny ale rastu 🙂
Taela- krasne momentky 😎 😎 😎
Baby ja uz nekojim ☹ ☹ ☹ po kazdom kojeni som musela dokrmit a akosi som toho mala plne zuby ,takze sa ucim chmaty ako nakrmit dvoch naraz flasou.

mauzos
9. jún 2009

evi ze chmaty 😀 😀 😀
ja ich krmim v lehatkach a je to uplne super, v pohode obidvoch naraz nakrmim. Myslim, ze podobnu sluzbu by spravil aj vankus na kojenie 🙂

eviska83
9. jún 2009

mauzi- uz somto skusala,mna boleli nohy ked som pri nich klacala ☹ musim najst inu polohu.porad

nana77
9. jún 2009

ahojky!
evi, ja som malych mala na velkej posteli na mojom vankusi, takze boli v v trosku zvysenej polohe a tak som ich krmila 🙂 .

boooze, kocky, ale vam tie babatka neskutocne rychlo rastu - mauti, ze 2 mesiace, evi, jarka, katka, taella...a vsetky. ved len teraz sa narodili 😕 .

mauzi, tak ako tie rifliky odomna, stihnete ich vobec vynosit..?

ajka72
9. jún 2009

ahojte aj ja som eviska krmila v lehátkach ako mauzos ale aj na postely som ich mala na vankuši ako píše nana a tak som ich krmila

mauzos
9. jún 2009

evi ja si davam tie lehatka na gauc tak, ze nozickami su k operadlu gaucu, medz nich si sadnem a je to velmi pohodlne. Mam ich presne po ruke. Hodim foto vecer.

nana, na tie rifliky stale pozeram, este su im velke ☹ Budu im dobre asi v najhorucejsom lete 😠 Ale pri dnesnom pocasi si nemozem byt nikdy ista, ako teplo bude v lete 😀 😀

ajka72
9. jún 2009

evi presne taku polohu ako mauzos spomína som mala aj ja, niekde na fotečke v albume je to možno aj vidieť, aspoň ako su lehátka na gauči a už si ma lentreba medzi deťmi domyslieť 🙂

jarka82
9. jún 2009

evka ja si ich dam na gauc operadlo vylozim paplonikom oprem ich a sedim pri nich a krmim ich a je to dobre a rycle 😀 dojdes do toho

mauzos
9. jún 2009

jarka ved mas tiez lehatka. Nepouzivas ich na krmenie?
a uz by si tiez mohla pridat nejake fotky. Baby vyrastu a my ich nevidime 😠

jarka82
9. jún 2009

mauzi kto je zvedavy ten bude skoro stary 😀 😀 😀 mam ale sofi sa mi v nich dusila tak dakujem ja siich radsej posadim 😅

mauzos
9. jún 2009

vsak sofi sa ti aj tak stale dusi, ci to je ameli?

cherry01
9. jún 2009

ahojte ženy...ako stíhate koníka????? ja nestíham vôbec nič...ale idem pridať fotky, lebo ma zabijete 😀
a ako vám tie deti rastú...neverím...

eviska83
9. jún 2009

joooj cherry musim prist neskor,uz som sa na tie fotky tesila a este tam niesu. 😒
Baby diky za rady,ze mna to trubu jerichovu nenapadlo 😲 ze si ich mam dat vyssie 😠

scarlette
9. jún 2009

chruminka sem tam mam pocit akoby sa v brusku drobci natahovali, citim taky chvilkovy tlak na jedno miesto a brucho aj mna zvykne "svrbiet-steklit?" ale zatial nic poriadne...tak cakam, zajtra mi hadam doki povie co cakame tak som v napati 🙂

inak moji si asi robia v noci povinne diskoteku, posledne dve noci chodim na wc kazde dve hodiny a rano som potom riadne rozbita tak spim az do deviatej...

chruminka
9. jún 2009

mauzos dakujem za link

scarlette ja idem do poradne az v 21tt a na utz az v 22tt to bude ten morfologicky tak dufam,ze je vsetko ok a mozno uz aj uvidime co to bude 😀 ,tak zajtra napis ze co a ako u vas

nadja1909
9. jún 2009

Ahojte, momentálne som v 34 tt a čakáme dvojvaječné dvojičky, prešla som viacero stránok no nikde som sa nedopátrala ako je to s výškou materkej pri dvojčatách..... radi by sme vedeli s manželom s čím môžeme mesačne počítať........

taella
9. jún 2009

nadja materská pri dvojčatá je rovnaká ako pri jednom dieťati ☹ len je budeš dostávať 37 týždňov a je to 55 % z hrubej mzdy za predchádzajúci rok .

ajka72
9. jún 2009

čiže budeš dostávať matersku nie 6 mesiacov resp. 5 mesiacov po porode ako pri jednom dieťati ale 9 mesiacov resp. 8 mesiacov po porode a ten jeden mesiac pred porodom, a potom dostaneš smiešnu sumu rodičovský ako na jedno dieťa a rodinné príadvy ako na dve deti, čiže niečo cez 6.OOO,-Sk neviem narýchlo prehodiť na euráče, s tým by mali niečo tí "mudri" v parlamente robiť

ajka72
9. jún 2009

na tej sume si do 3 rokov detičiek...

taella
9. jún 2009

tak ja už mám požehlené , deti okúpané a tvária sa že spia , som sama doma , tak hádam sa niekto pripojí , keď mám teraz čas na koníka aj keď ide ordinácia 😉

taella
9. jún 2009

kde ste všetky? 😅

taella
9. jún 2009

tak ja idem teda spať ☹ dobrú noc 😵

mauzos
9. jún 2009

uz som tuuu 😉

mauzos
9. jún 2009

cherry kde su tie fotky? co nas salis? 😠