Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bobicek5
15. jún 2009

ahojte, tak ja uz dnes zase neviem spat 🙂 . Som hore uz hodinu.

martiina, fotky su nadherne, strasne sa mi pacia mali v tych slavnostnych obleckoch. 😉

taella
15. jún 2009

martina pekné fotky a taká krátka zábava by aj mňa naštvala 😠

chruminka
15. jún 2009

janula jasne ze si ta pamatame ty si tusim chodila aj do temicky pipiny s GF ze? 😉
Krasne babetka,gratulujem a prajem vela zdravicka a vela mliecka nech zbojnici rastu 🙂

zuzka aj tvoje babulky su krasnucke tiez gratulujem a prajem vela zdravicka a vela mliecka 🙂

scarlette
15. jún 2009

ahojte kocky,
takze my cakame dvoch chalanov 😵

bobicek5
15. jún 2009

scarlette, takze sa tiez tesite? Aj my cakame. Uz si si rozmyslela ake chces dat mena?

taella
15. jún 2009

tak mi to dnes nedala a okúpala som deti aj ja sama 😉 a išlo to v pohode 😀

pipka
15. jún 2009

halooo, tak my sme uz z chalupy domka, mali sme sa vyyyyborne 😵 😎 😎 😎

taella
15. jún 2009

ahoj pipka , no už si tu chýbala 😉

pipka
15. jún 2009

martinka ja nechapem...ta torta a tie zakusky 😨 😎 😎 😎 fantazia, tisko zavidim 😅 😀

taella
15. jún 2009

a kde sú nejaké fotky pipka?

pipka
15. jún 2009

taelli, vsetko bude, len moj notebook mam momentalne v oprave, tak prizivnicim na MM notebooku a tu mi zakazal zaplnat mu ho fotkami, tak musim pockat asi dozajtra najneskor do pozajtra a fotky si stiahnem rovno do svojho NB a potom pridam 😉

ale mali sme sa faaantasticky, mala bola v siedmom nebi, dedka si omotala okolo prsta, furt len za nim lozila ..a on za nou 😀 a blbli spolu od rana do vecera 😀 ked bolo pekne, tak bola nalozena v bazene aj dve hodiny 😅 😀 a chodili sme na vylety..a aj na nakup do Hodinina sme zasli, tak mame zase plienok do aleluja 😀 (boli v akcii pampersky, tak babka zasponzorovala 😎 )

nesce sa mi vsetko citat...co tu nove? 😕
urobte mi kratky vycuc 😀

pipka
15. jún 2009

Hodonina...to malo byt 😀 😅

scarlette
15. jún 2009

bobicek jasne ze sa tesime 🙂 su v poriadku a to je podstatne 🙂 mena este nevieme, len dnes sme sa dozvedele ze to budu chlapi , sme chceli babu a chalana, a mali sme len babske meno, nad chalanskymi zacneme uvazovat na dovolenke ...

chruminka
16. jún 2009

scarlette my mame tiez len dievcenske mena a chlapcenske su u nas problem...takze nam by bodlo keby to boli dve baby 😀
aspon by sa vyrovnalo skore 😉

sonia29
16. jún 2009

ahojte baby 🙂 janka gratulujem ku krásnym babatkam, akí sú drobní 😵 😵

zuzka aj tebe gratulujem, pôrod si zvládla super 😉, aj ja by som chcela spontánny.. a z toho kúpania si nič nerob, aj mne Hanka revala jak o život prvý mesiac, ale potom si to rozmyslela 😉

sonia29
16. jún 2009

baby čo máte kočík bumbleride, prejdete s ním cez pokladne v obchodoch?

taella
16. jún 2009

sonia , ja chodím väčšinou do Kauflandu nakupovať a tam je vyhradená pokladňa pre kočiare a vozičkárov , takže tam v pohode prejdem . Inde som ešte neskúšala 😒

chruminka
16. jún 2009

vidite to ma ani nenapadlo ze ci prejdem cez pokladnu....u nas v tesku neprejde ani obyc kocik dovnutra mamicky musia chodit cez pokladne uz aj dnu,ale ci sa tam zmesti dvojickovsky tak nad tym som nerozmyslala...my tu mame vela obchodov kde sa nezmesti ani jednokocik takze uvidime ako budeme chodit nalkupovat

janula13
16. jún 2009

maminky aj cakatelky dakujeme, su malicki, ale pekne priberaju, uz maju obaja cez 2.5kg, tak sa tesime ako sa zagulacuju...
vidim ze pribudaju chlapcekovia, my sme s menami chlapcov problem nemali, skor dievcat, ale chlapci su, tak nam to ulahcili...
chruminka ja len cumim ako ti nabiehaju tt, boze strasne to leti a sonia ani nehovorim...dufam ze budete zazivat take stastie ako my ostatne dvojickarky..ja este stale taham rozumy, ale je to parada ze tu ma kto vzdy poradit..
martinka, cherry, pipka, taela a spol vsetky vas zdravim aj ked nestiham, ako to tak perfektne zvladate???ja padam dole hubou, najhorsie je prebrat seba v noci a potom chalosov na nocne krmenie, vobec sa nebudia na hlad,...

taella
16. jún 2009

janula to chce všetko čas, zo začiatku som ani ja nestíhala koníka . Keď už budeš mať systém a deti akýtaký režim , tak budeš stíhať .
Keď sme boli 5 týždňov v nemocnici , tak tam sme si zvykli na 3-hodinový interval kŕmenia a tak potom ani v noci nebol problém , aby nevstali na kŕmenie a tento režim majú až doteraz , samozrejme okrem noci , ktorú už prespia celú .

sonia29
16. jún 2009

janula a ty ich musíš v noci budiť? 😕 😕 ja by som asi spala ďalej 😀

chrumi musím rozmýšlať prakticky, lebo asi s tými mojimi kúskami nielen na prechádzky chodiť budem, ale sem-tam aj nakúpiť bude treba 😒 teda aspoň tak to bolo s Hankou 😉

chruminka
16. jún 2009

sonia ja budem musiet tiez chodit nakupovat 😉 , my ani auto nemame byvame cca 25km od BA ale nastastie tu mame vsetko co potrebujeme a do Ba dufam,ze nebudem musiet casto chodit a nemame ani vytah byvame na 2 poschodi a kocikaren tiez nehrozi......takze tiez musime zvazovat a rozmyslat prakticky 🙂

sonia29
16. jún 2009

tak chrumi, ty to musíš asi viac prešpekulovať 😉

chruminka
16. jún 2009

sonia pri dvojickach musime asi vsetky spekulovat 😉

scarlette
16. jún 2009

babule taka prakticka otazka,
viem ako nakojit oboch drobcov naraz ale ako ich dat odgrgnut???vsak nemam styri ruky...

martiina
16. jún 2009

scarlette ja odgrgávať nedávam v noci vôbec a cez deň iba keď vidím že je niektorý nespokojný a chce odgrgnúť, ale ak by si chcela dávať, stačí keď si ich na tom vankúši na kojenie po kojení otočíš chrbátikmi a oprieš o seba, ak by si nevedela ako povedz ja vyfotím 😀

pipka
16. jún 2009

januli dodatocne gratulujeeem aj ja 🙂 🙂 🙂 , az teraz citam co-to dozadu 😅 😉

mati, ty si uz aj profesionalna fotografka? 😕 😀
notebook uz mas navrhnuty na hackovanie? posli mi cenovu kalkulaciu 😎

martiina
16. jún 2009

pipka, návrh ešte nemám a cenovú kalkuláciu už vôbec 😀 , však času a času..... 😀
však ja urobím NB, napíšem ti čo som dala za matroš a ty už čo mi budeš chcieť dať za prácičku nechám na tebe 😉
áno pipka, volaj ma profesionálna fotografka "samospúšť" 😀 😀 😀

pipka
16. jún 2009

no uuuzasneeeeeee, sak aj u nas samospust moja naj kamoska 😀 😀 😀

pipka
16. jún 2009

paraaadne fotky 😉 aki su v tej vani podareni 😵