Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
16. jún 2009

mati, za pracu ti dam kolko si povies...nemam ani ponatia kolko sa hackuje taky notebook 😅 😀 😀 normalne hackujem vselico mozne len ten notebook mi za ten svet nejde uhackovat... 😀 😀 😀

pipka
16. jún 2009

inak sme dnes boli v poradni a moj poklad ma presne 9570g a 79cm 😝 😎 nechapem po kom je taka velka a tazka... 😀

nana77
17. jún 2009

ahojky kocky!

pipka, vitaj doma! este si pockame na dracika a mozeme dat uz konecne to rande!!!!

baby, budem predavat golfky pre dvojky, tak mrknite inzerat. na cene je mozne sa este dohodnut 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

bobicek5
17. jún 2009

ahojte, zachytila som tu uzasnu info ako dat odgrgnut dvojicky opretim o seba 🙂 . Vynikajuci napad!

Nasi chalani uz maju nieco medzi 1400-1600 g, nedali sa presne zmerat, boli strasne zivi 🙄 . A prvy krat uz nam pustal aj srdiecko a merat tu frekvenciu. Samozrejme, su zle otoceni a zaciatkom augusta idem na sekciu. Zrejme si ma uz predtym zoberu do nemocnice.

bobicek5
17. jún 2009

kde ste vsetky? Baby, este by ma zaujimala vasa konkretna skusenost, ako nosit deti na rukach, ked su uplne malicke. Da sa to vobec? Drzat ich sucasne a hlavicky opriet na svoje ramena? Alebo nejak inak?

pipka
17. jún 2009

nanuska, tesiiim, som stale na mobile, auto mam, tak len dajte vediet kedy a kde a som tam 😀 😎

pipka
17. jún 2009

dnes nam nasa zbojnicka capla na nos, ma oskrety nosik aj pod nosom a vypada chudatko jak Hitler 😅 😅
dufam, ze sa jej to rychlo zahoji, esteze sa jej to nestalo pred poradnou, by si pani doktorka o nas myslela...ze co sme to za rodicia, takto si nechat dokatovat dieta... 😀

taella
18. jún 2009

martiina - Markovi a Laure všetko najlepšie k polročiku 😉

a my už máme 5 mesiacov 🙂 ale to letíííííííííííííííííííí

sonia29
18. jún 2009

ahojte baby 🙂 bobicek a to máš na ktorý týždeň naplánovanú tú sekciu?

pipi že Hitler 😀 😀 to si jej dala prirovnanie 😅 my sme Hanke zas prezmenu kliešťa včera vyberali, som bola viac vystresovaná jak ona 😕 no dúfam, že nebol infikovaný ☹

martiina
18. jún 2009

taelli, ďakujeme 😵
my takisto prajeme všetko najlepšie k 5 mesiačikom Karolinke a Oliverkovi 😵 Nech sú zdravučkí a nech robia len radosť 😵
pipka, chúďa malé Hanula ☹ .... že jak Hitler 😀 😀 😀 ..... nooo, riadneho valibuka si doma chováš -peknú váhu už má 😵
bobicek, naraz som ich moc nenosila ani nenosím, je to dosť zložité..... teraz už sú ťažkí a keď boli maličkí, tak bolo treba držať hlavičky.... ale samozrejme keď je treba, dá sa to 😉
mauzi, eviska, jarka, cherry .... kde sa flákate?

mauzos
18. jún 2009

ahojte 🙂
ja v poslednych dnoch nejak nestiham konika ☹

Martinka, Taellka vsetko najlepsie vasim drobcom, vela vela zdravicka a aby ich rodicia posluchali 🙂

musim precitat dozadu, co ste popisali, ale teraz uz nemam cas 😠 Postrehla som, ze Pipi je uz doma, huraaa ... 😀

bobicek5
18. jún 2009

sonia, vyzera to na 36-37 tt, asi to bude podla planu mojho porodnika.

martiina, je mi jasne, ze ich nebudem vlacit ako Rambo, ale asi par krat ich budem musiet zobrat naraz, tak len som chcela vediet vase skusenosti.

katuska15
18. jún 2009

Ahojte baby...mozem sa aj ja pridat?Tiez cakame dvojicky a zaujimalo by ma,ci sa presne rodia na termin???

mauzos
18. jún 2009

katuska vitaj 🙂 Dvojky sa zvyknu rodit v 37 tt, ale nie je to pravidlo. Ja som napriklad rodila az v 39 tt a to mi uz naplanovali sekciu, nechcelo sa im ist von.

Pridala som par fotiek, snad vecer vas aj docitam 😒
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

chruminka
18. jún 2009

caute
mauzos uz som kukla fotecky , chlapci su riadny mackosi teda aspon ten jedne na fotke to je Lukasko alebo Tomasko?

Baby chcem sa spytat aj vam museli robit serklas ci ako sa to vola,teda to zasivanie?
Ja som prisla akurat z poradne a doki,ze buduci tyzdne po UTZ mam hned s vysledkami dojst ku nemu a podla vysledkou sa rozhodne ci ma budu zasivat,ale ze to vyzera skor ze ano.
Ma trosku vyplasil a nepovedal ani dovod,ze sa porozpravame o tyzden. ☹

eviska83
18. jún 2009

Ahojte,
Mauzi- tvoji chalani su uz ale fesaci, 😀
Martinka- vsetko naj k polrociku 😀 😀 😀
Kakuska- vitaj 🙂 ja som rodila v 38t a porod mi vyvolali
Pipka- vitaaaaaaaj opat doma 😵 😵 daj foto dokatovanej hanulky
Preco nesiel konik???????
my sme ok az na toho najstarsieho- senna nadcha- oci opuchnute,tecie mu nos ☹ ☹ ,ale uz sme objednany u alergiologa na svk,na kompletne testy

eviska83
18. jún 2009

Taela- tie tvoje deturence su uz riadne veliky.a co karty siurcite vyhrala ty ,vsak? 😀
Martinka- kraaaasne si ich mala vyobliekanych na svadbe 😅 😅

eviska83
18. jún 2009

Ozaj este sa idem chvalit - dnes nam prisli peniazky na ucet----porodne + prispevky 😀 😀 😀 😀

pipka
18. jún 2009

soni vaaazne? kliest? 😕 🙄 booze z toho mam des 😒 tak jak stale chcem aby mala vlasy, v tomto pripade si vravim, ze vdaka bohu, ze je plesata, aspon tam kliesta lahko zbadam 😅

ja nemam fotku dokatovaneho dietata, pomooooc 😨 😀 ale uz sa jej to hoji, som jej to macala vcera v repiku a chrasticka sa zmensuje nastastie 😵

pipka
18. jún 2009

mauzi naaadhera, booze sak to su uz riadni valibuci 🙂 🙂 🙂

ja mam uz konecne svoj NB, tak idem aj ja postahovat fotecky 😵

eviska83
18. jún 2009

pipka- kraaaasa,ta tvoja hanulka uz chodi???? 😲

cherry01
18. jún 2009

ahojte baby.
martinka ja ich sediet naschvál nedávam, ale oni sa mi tak dvíhajú a tlačia do sedu - že až neverím. V kočíku nechcú byť opretí , ale chcu sediet, držia sa kraja kočíka..no sú zlatunkí. Mne sa najviac páčia tie tvoje fotky kde sú vo vani...to je zlatunké. A do stoja sa mi tlačí už aj Kristinka, stojí ako baletka. S pomocou samozrejme..ta ja neviem čo so mnou bude ked sa rozbehnuuu 😀
čau pipka, mauzi ,taela, janula a spol 🙂

cherry01
18. jún 2009

eviska ahoj.

taella
18. jún 2009

super fotky dievčatá , popozerala som všetky . Musím už zasa aj ja nejaké prihodiť. 😉

pipka
18. jún 2009

cherry naaadherni su 😉 normalne ich nespoznavam ako narastli 😕 😵

pipka
18. jún 2009

evi este nechodi, ale uz vie stat aj sama, pusti sa a tak cca tri sekundy uz postoji 😉 a popri nabytku uz ruckuje.

eviska83
18. jún 2009

ahoj cherry- no neskutocne sikovne deticky mas. 😀 😀
Ja sa budem snazit prihodit par fotiek z navstevy pri jarke 🙂

bobicek5
18. jún 2009

mauzos, tvoji mali aki su krasni! Su uplne tmavi! Po tatovi alebo su uz opaleni?

cherry, aj tvoji mali su krasni, strasne sa mi pacia ked boli foteni este v porodnici, tie vlasy! 🙂